Wywiady

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A co do iloœci newsów to co z tego jak niemal zawsze przed wami jest Medialink i ktoœ na forum musi go zacytowaÌ ¿ebyœcie dowiedzieli siê o nim (newsie) i wrzucili do siebie. Có¿ za profesjonalizm.
Absolutnie siê nie zgadzam! Np. gdzie indziej mia³eœ przesympatyczne ¿yczenia od dziennikarzy TVN? Gdzie indziej mia³eœ info o wakacyjnej ramówce TVN (to a¿ 3 newsy), gdzie indziej mia³eœ tak szczegó³owe podsumowanie relacji papieskich? Gdzie mia³eœ choÌby o sporze o mapê pogody w £odzi? Albo o akcjach fundacji TVN? Gdzie indziej mia³eœ o sprawie Magdy Mo³ek? Gdzie mia³eœ polemikê z "Faktem", czy "Super Expressem"? Tak¿e to my jako pierwsi mieliœmy pierwsi newsa po starcie "Faktów" z Durczokiem i "FLP" w TVN24. oraz szczegó³y nt. Maxa Kolonki i Pieùkowskiej. A co ja tak daleko szukam - chocia¿by o HDTV - ¿adna z konkrencyjnych stron nie ma newsa o tym wcale.
Zajrzyj sobie do tvn.tivi.pl/fan i zastanĂłw siĂŞ nad kaÂżdym jednym newsem, bo jest tego sporo, co nawet jeÂśli nie jest jako pierwsze w ogĂłle, to zdecydowanie przed konkurencjÂą.

Jak dla mnie Twoja krytyczna opinia w tej akurat sprawie jest zupeÂłnie pusta i nieuzasadniona. Acz masz do niej prawo. :]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:...A co ja tak daleko szukam - chociaÂżby o HDTV - Âżadna z konkrencyjnych stron nie ma newsa o tym wcale.
Marcinie o tym pisa³ ju¿ dziœ po pó³nocy SKYsunSAT :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale to chyba siĂŞ nie zalicza do stron konkurencyjnych. :]
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chcia³bym wrócic do tematu wywiadów. Otó¿ z Anit¹ mo¿e wywiadów nie ma co robiÌ, poniewa¿ nic nowego nam nie zaprezentowa³a, wrêcz schowa³a siê w cieù. Ja na przyk³ad bardzo mile widzia³bym wywiad z panem Sianeckim na temat cyklu "wielkie ucieczki". A wywiad z Durczokiem to dopiero by by³a klasa... :)
Pozdrawiam, Filip
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Filip pisze:Chcia³bym wrócic do tematu wywiadów. Otó¿ z Anit¹ mo¿e wywiadów nie ma co robiÌ, poniewa¿ nic nowego nam nie zaprezentowa³a, wrêcz schowa³a siê w cieù. Ja na przyk³ad bardzo mile widzia³bym wywiad z panem Sianeckim na temat cyklu "wielkie ucieczki". A wywiad z Durczokiem to dopiero by by³a klasa... :)
rzeczywiœcie przyda³by siê jakiœ ruch w dziale Wywiady niekoniecznie dotycz¹ce tylko i wy³¹cznie konkretnych programów prowadzonych przez dane osoby.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Gratuluje ÂŁukaszu! NaprawdĂŞ bardzo dobry wywiad z Kamilem Durczokiem. Przyjemnie siĂŞ go czytaÂło. MogÂłeÂś siĂŞ jeszcze zapytaĂŚ dlaczego nie prowadzi juÂż swojego bloga na tvn24.pl


P.S. MoÂże Durczok zaÂłoÂży konto na tym forum :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Doskona³y wywiad! Mia³em przyjemnoœÌ dwukrotnie spotkaÌ Kamila Durczoka i to naprawdê bardzo mi³y i sympatyczny cz³owiek. ¯a³ujê tylko, ¿e autor wywiadu podczas pytaù o dziennikarzy "Faktów" nie zapyta³, co dzieje siê z Renat¹ Kijowsk¹.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo to wiadomo. Na urlopie macierzyĂąskim jest.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Aha, to przepraszam, ale nie wiedziaÂłem. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Wywiady

Post autor: Łukasz »

Na stronie przed chwilą został opublikowany (trzeci już w historii tvnfakty.pl) wywiad z Tomaszem Lisem. Zapraszam do przeczytania i komentowania. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wywiady

Post autor: piotrek888 »

Łukasz pisze:Na stronie przed chwilą został opublikowany (trzeci już w historii tvnfakty.pl) wywiad z Tomaszem Lisem. Zapraszam do przeczytania i komentowania. :D
Jak zwykle należą się pochwały i gratulacje :brawa: . Ale przy tym wywiadzie zapytam - czy będą również inne wywiady z pracownikami TVN a nie tylko z Durczokiem :D ?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Wywiady

Post autor: Łukasz »

piotrek888 pisze:Ale przy tym wywiadzie zapytam - czy będą również inne wywiady z pracownikami TVN a nie tylko z Durczokiem :D ?
Jakieś szczególne życzenia? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wywiady

Post autor: piotrek888 »

Tak - chętnie przeczytałbym taki prawdziwy,aktualny wywiad z Martą Kuligowską :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

I z Joanną Kryńską.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wywiady

Post autor: D00 »

I z Jakubem Poradą. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości