[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

mam link do video http://ww6.tvp.pl/134,20060627361682.strona tylko siĂŞ nie zdziw bo zaszÂły ogromne zmiany :lol: :lol: :lol:
xetron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 18 mar 2006, 13:27

Post autor: xetron »

nie ma nowego TELEEXPRESU
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

no nie ma! dlatego piszemy "nowy" w cudzysÂłowie
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jejq ,napradê ta grafika wprawi³¹ mnie w zachwyt! Cudowne ³¹czenie kolorów, ta dynamicznoœÌ- nie mam s³ów , ¿eby to opisaÌ!Naprawdê gratulujê wspania³ej roboty!! :brawa:
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

a ta scenografia poprostu cudowna! Jaka nowoczesna technika! te monitory, najazdy kamery aÂż dech zapiera w piersiach :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to nie wiem co w tej TVP robiÂą, Âże tak ludzi oszukujÂą. :nie: ÂŚmiaĂŚ mi teraz siĂŞ chce po tym jak wyczytaÂłem w pewnej gazecie z wywiadu z OrÂłosiem jak siĂŞ cieszyÂł na te zmiany... :hahaha: :D

P.S. na tej stronie co podaÂł MACIEK23 jest bardzo fajny projekt - podoba mi sie i mĂłgÂłaby tak wyglÂądaĂŚ oprawa tego serwisu... 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

no i co? nowej oprawa jak nie by³o tak nie ma! albo to jeden wielki ¿art albo po prostu nie zd¹¿yli. i jak na razie nic sie nie zapowiada ¿eby jakiekolwiek zmiany w teleexpresie nast¹pi³y! :nie:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wpadka OrÂłosia- czyli "czarny sen" kaÂżdego prezentera..
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

nika pisze:Wpadka OrÂłosia- czyli "czarny sen" kaÂżdego prezentera..

Dobre.... Ale siĂŞ speszyÂł .. i co chwile tylko : Przepraszam paĂąstwa bardzo...
Policja zatrzymaÂła 40-letniego Jacka K. , ktory we wtorek.... caÂła Europa minuta ciszy....Przepraszam bardzo za zamieszanie...caÂła Europa minutÂą ciszy...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

nika pisze:Wpadka OrÂłosia- czyli "czarny sen" kaÂżdego prezentera..
Nie kaÂżdego. Jak prezenter jest gÂłupi, nie ma nic wspĂłlnego z dziennikarstwem i ktoÂś inny pisze mu zapowiedzi, to wÂłaÂśnie tak jest. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

A¿ mi siê go ¿al zrobi³o. Ja bym pad³ tam na zawa³. Inna sprawa ¿e ja sam pisa³bym sobie zapowiedzi i wczeœniej mniej wiêcej stara³bym siê ich nauczyÌ. Tak to jest jak zamiast dziennikarzy newsowych program informacyjny prowadz¹ konferansjerzy festiwali itp. Co nie zmienia faktu ¿e a¿ z przykroœci¹ ogl¹da³em ten kawa³ek teleexpressu. A ciekawi mnie dlaczego po skoùczonej zapowiedzi nie puœcili materia³u tylko pozwolili mu brn¹Ì dalej :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mi tam nie jest Âżal aktora, ktĂłry udaje dziennikarze i bezmyÂślnie czyta, to co mu podsunÂą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Wspó³czujê Or³osiowi...W Teleex.opowiada fajnie fajne - anegdoty i on mnie chyba najbardziej potrafi zainteresowaÌ teleexpressem.Or³oœ jest ponoÌ perfekcjonist¹,jak o nim kole¿anka mówi³a w "mamy ciê".perfekcyjnie zawali³...
Wasze komentarze dotyczÂące jego gwiazdorstwa juÂż bardziej mi pasujÂą do Kammela,ktĂłry juÂż w ogĂłle jest ÂżaÂłosny jako "dziennikarz"..... :neutral:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

O, jest w koùcu ta nowa scenografia, bo studiem tego nazwaÌ nie mo¿na. Jest te¿ nowa czo³ówka, wg mnie gorsza od starej. Co do studia to spodziewa³em siê gorszego.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Masakra!
Czo³ówka okropna (tam w ogóle jakaœ muzyka by³a w tle?), md³a, nijaka.
Studio okropne, ciemne i nieÂładne.
Belki natomiast nieczytelne i brzydkie. A informacje dopiero zaczê³y siê o 17.05. Wczeœniej 3 razy czo³ówkê dawali, by³o 2minutowe opóŸnienie i podniecenie Or³osia. :uhh:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość