Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja teÂż nie wyobraÂżam sobie patrzenia na wypociny tego czÂłowieka i bĂŞdĂŞ prĂłbowaÂł przeforsowaĂŚ kwestiĂŞ funkcji ignoruj, ktĂła wszystko powinna zaÂłatwiĂŚ. Wtedy kto nie bĂŞdzie chciaÂł, to nie bĂŞdzie miaÂł postĂłw Monstera. :]

A zbanowaÌ nie mo¿na, bo kochana kamuii poda³a mu sposób na ominiêcie bana. Tak wiêc IP monstera zosta³o odbanowane - i tak pó³ Warszawy i okolic przez tego bana na forum nie mog³o wejœÌ.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ignoruj w³¹czone. Za resztê podziêkujcie kamuii.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Przepis na dziecko neostrady - krok po kroku

Post autor: salladyn »

Monsterek pisze:Mylisz siĂŞ :] ÂŁukasz wie dobrze, Âże tu jestem, poniewaÂż rozmawiaÂłem z nim na PW :)
To ja w takim razie podsumujĂŞ jego dziaÂłalnoÂśc.

Ostatni komentarz monsterka na moim blogu :

GDZIE KURW@ TE NOWE WYWIADY?????!!!!!!!!!!!!!! OSZUKAÂŁEÂŚ ...
GDZIE KURW@ TE NOWE WYWIADY?????!!!!!!!!!!!!!! OSZUKAÂŁEÂŚ NAS!!!!!!!!!

Biedny nie ma od kogo zer¿n¹Ì pytaù do wywiadu :lol:
WiedziaÂłem Âże to on.Ten wysublimowany jĂŞzyk, te piĂŞknie zÂłoÂżone zdania no i ten Âżal Âże jako pasoÂżyt nie bĂŞdzie siĂŞ mĂłgÂł ÂżywiĂŚ pomysÂłami kogo innego.

Ostatnio na konkurencyjnym forum wpuÂścili go w maliny i to niezÂłe :lol:
Monster uwierzyÂł Âże Pochanke prosi go o wywiad :lol: :lol: :lol:

No i jeszcze dla nowych uÂżytkownikĂłw informacja o tym jak zachowywaÂł siĂŞ wczeÂśniej.

Obrazi³ pawella Lukasza i ca³e forum. Odemnie notorycznie z¿yna pytania (nie mówi¹c ju¿ o tym ¿e zer¿n¹³ równie¿ pomys³ na bloga o dziennikarstwie.)

Przez 3 dni byÂł administratorem forum na TV*MANIAK.PL Kiedy siĂŞ na to forum zarejstrowaÂłem i napisaÂłem prawdĂŞ o monsterze zablokowaÂł mnie a wszystkie moje posty skasowaÂł. ZapomniaÂł jednak Âże moÂżna zawsze skontaktowaĂŚ siĂŞ z administratorem strony. OczywiÂście jak powiedziaÂłem co wyprawiaÂł monster administrator konkurencyjnej strony zareagowaÂł natychmiast. Wtedy monster ÂłudzÂąc siĂŞ Âże moÂże zostanie jeszcze administratorem wyznaÂł skruchĂŞ.

To nie wszystko. Monster zaczyna wyrastaĂŚ z dziecka neostrady na prawdziwego trolla. Oto mail ktĂłry do mnie przysÂłaÂł:

CzeœÌ.

Mam pewien pomysÂł, ale wiem, Âże bĂŞdzie mi trudno Ciebie przekonaĂŚ
abyœ siê zgodzi³. Mianowicie chodzi oto abyœmy po³¹czyli swoje
blogi. MĂłj blog odwiedza coraz wiĂŞcej osĂłb, po za tym jestem na
stronie g³ównej serwisu blog.interia.pl. Natomiast Ty jesteœ
Âświetny w wymyÂślaniu pytaĂą. Dlatego mam propozycjĂŞ abyÂśmy wspĂłlnie
prowadzili blog. Wystarczy, Âże zaÂłoÂżysz konto na blog.interia.pl ja
Ciebie wtedy "zaproszĂŞ" do wspĂłlnego prowadzenia bloga, wiĂŞc
bĂŞdziesz miaÂł kontrolĂŞ nad wszystkim. Nie wiem czy siĂŞ na to
zgodzisz...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedÂź.

Zaprosi mnie do swojego bloga :lol:
Rozumiecie, monster jest dobrym czÂłowiekiem on mnie zaprosi.
ChoĂŚ raczej powinien napisaĂŚ tak:

CzeœÌ mój blog ma du¿o odwiedzin ale niestety jestem pó³g³ówkiem i nie potrafiê wymyœlÌ sam pytaù.Dlatego szukam frajera który bêdzie mi wymyœla³ pytania.Pozdrawiam i czekam.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale jego nie da siĂŞ zbanowaĂŚ!

W³¹cz ignorowanie - tak jak ja i wielu innych - i po sprawie.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No i to mi siĂŞ podoba :D Wreszcie nie bĂŞdĂŞ musiaÂł patrzeĂŚ na wypociny tego wymoczka :tanczy:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monsterek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2006, 12:27

Post autor: Monsterek »

Kolego, wysłałem Ci ten e-mail kilka misięcy temu, a Ty dopiero teraz go pokazujesz... Dziwny jesteś :wariat:
Poza tym ja nie prowadzę żadnego bloga? :hahaha: Bloga prowadzisz Ty! Nawet nie umiesz otworzyć normalnej strony, tak jak ja lub Martin :]
Szkoda gadać... :/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Monsterku w³¹czy³em opcjê ignoruj ale jednak ktoœ musi ciê oœwieciÌ ¿e k³amaÌ nie wolno.Prowadzi³eœ bloga i dobrze o tym wiesz. Ukrad³eœ pytania i dobrze o tym wiesz.Jesteœ najg³upszym dzieciakiem œwiata (o tym nie wiesz bo jesteœ za g³upi). Mam dla ciebie propozycjê przestaù siê bawiÌ w homo sapiens i przyznaj siê ¿e jesteœ australopitkiem. OszczêdŸ œwiatu i sobie ciepieù i skocz na bungee ( drogi cepie czytamy band¿i) tylko ¿e bez liny.
Ostatnio zmieniony środa 21 cze 2006, 15:18 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To ja mam propozycjĂŞ - dalsza dyskusja PanĂłw przenosi siĂŞ na PW, tutaj juÂż dziĂŞkujemy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:tanczy: DziĂŞki ÂŁukasz za szybkie wrĂŞcz bÂłyskawiczne danie funkcji 'ignoruj'. :lol2:

Lepiej juÂż Monsterka-frajerka ignorowaĂŚ niÂż ciÂągle banowaĂŚ... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
xetron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 18 mar 2006, 13:27

Post autor: xetron »

Witam. MĂłj kolega chciaÂłby siĂŞ dowiedzieĂŚ dlaczego ma bana na tym forum i nie moÂże pisaĂŚ, a nawet czytaĂŚ. Jego nick to jezarek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moderator Marcin napisa³ Ci gdzie mo¿esz znaleŸÌ odpowiedz na to pytanie... :roll: Ale pomogê Ci i zacytujê fragment wypowiedzi £ukasza:
jezarek - za taki sam poziom jaki reprezentuje tobi. Niedawno siĂŞ pojawiÂł na forum, ale szybko zasypaÂł go postami, ktĂłre nadawaÂłyby siĂŞ tylko do skasowania. WysÂłaliÂśmy kilkanaÂście PW, upominaliÂśmy, dostaÂł warna. Nic nie poskutkowaÂło. Jak ktoÂś nie rozumie i nie zna zasad panujÂących na forum, trudno.
I wszystko jasne. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W zwiÂązku z jutrzejszym wyjazdem arrowa, Kajetan zastÂąpi go na stanowisku moderatora. :D Za miesiÂąc, gdy arrow wrĂłci, wszystko teÂż wrĂłci do normy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MiÂłego miesiÂąca z dwiema kaczkami wszystkim ÂżyczĂŞ :D MoÂże jak wrĂłcĂŞ to chociaÂż jedna bĂŞdzie juÂż odstrzelona :devil: :arrow:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Przyda³aby siê mo¿liwoœÌ ukrywania wybranych tematów. :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

trochê jestem na forum,wiêc mogê ju¿ coœ powiedzieÌ na temat tego,co wola³bym zmieniÌ.mam takie pytanie,dlaczego kiedy codziennie pisze siê nowe posty- nie jeden po drugim w bliskim odstêpie czasowym,ale codziennie - s¹ one w opcji dodano.najszybciej podam swój przyk³ad.w pewnym w¹tku piszê regularnie,ale data tych postów zale¿y od tego,kiedy napisa³em swój post - po kimœ,a przecie¿ ich treœÌ zmienia siê dzieù po dniu.wg mnie funkcja 'edytuj' pe³ni prawie tak¹ sam¹ funkcjê co 'dodano'.mozna napisaÌ po edycji post scriptum i to za³atwia sprawê.mam nadziejê,¿e uda³o mi siê zrozumiale wyraziÌ swoje myœli :D
czekam na komentarz :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości