[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Media Link pisze:Wydarzenia Polsatu mia³y w pi¹tek 9 czerwca wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ Fakty TVN.
Jaki piekny prezent mi sprawiÂły Fakty na urodziny :lol:

A Durczok miaÂł racjĂŞ, jeÂśli chodzi o te porĂłwnania.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
piotr233
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 04 lip 2006, 21:43

Post autor: piotr233 »

Obrazek

[ Dodano: Sob Lip 08, 2006 10:00 am ]
WYDARZENIA sÂą najlepsze!!!!!
piotr233
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

salladyn pisze:Durczok dzisiaj przegi¹³ :evil: Ca³y dzieù ogl¹da³em ró¿ne stacje informacyjne (i TELE, CNN, BBC WORLD, EURONEWS). We wszystkich kana³ach, podkreœlam we wszystkich tematem nr 1 by³ konflikt Izraelsko-Libaùski. Tymczasem we Faktach ten temat pojawi³ siê nie jako pierwszy, drugi czy trzeci ale jako ... czwarty :!: Rozumiem ¿e Durczok nie uwa¿a by ten temat by³ wa¿ny. Co tam ¿e wszyscy o tym tr¹bi¹, co tam ¿e byÌ mo¿e wkrótce (niestety) wybuchnie miêdzy tymi krajami wojna. Przerzucam siê na WYDARZENIA.
Taa.... :devil: DziÂś w "Wydarzeniach" o 15.45 o wojnie w Libanie wspomnieli w... 10 minucie programu. :devil: To juÂż nie byÂł temat czwarty, ani nawet siĂłdmy! :devil:

Wydanie poprowadzi³ ¿enuj¹cy pan Kwiatkowski, który nawet poprawnie z promptera czytaÌ nie umie. O 18.50 kolejna gwiazda - Grabarczyk... :? Wydarzenia schodz¹ na dno i jeœli uwa¿asz, ¿e lepiej informuj¹ o tej np. sprawie, to pragnê wyprowadziÌ Ciê z b³êdu. :hyh:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

NapisaÂłem Âże siĂŞ przerzucam na WYDARZENIA bo wkurzyÂłem siĂŞ na FAKTY. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale widzisz, Âże te pod tym samym wzglĂŞdem sÂą znacznie gorsze... :]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Straszna dziwna zapowiedÂź "WydarzeĂą" dziÂś, nie wiem od kiedy takie sÂą.
Grabarczyk bardzo szczegó³owo prawie wszystkie tematy omówi³a, na koniec po³¹czy³a siê z Horczyczakiem, który normalnie przedstawi³ pogodê. Na noc, na dzieù i na 5 najbli¿szych dni! Razem z mapami. :? ZapowiedŸ prawie 5 minut trwa³a i skoùczy³a siê chrypk¹ Beci Grabarczyk. Zupe³ne nietrafione, bo to ma byÌ zapowiedŸ, a nie Wydarzenia Flesz i Pogoda. :?
Efekt moÂże byĂŚ taki, Âże ludzie zmieniÂą kanaÂł, bo juÂż wszystko co najwaÂżniejsze powiedziaÂła i teraz juÂż mi siĂŞ nie chce drugi raz sÂłuchaĂŚ tego samego, tylko w szerszej wersji. :? A pogody to juÂż na pewno wiele osĂłb oglÂądaĂŚ nie bĂŞdzie, bo po co 2 raz? Tylko dla europejskich map?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ja taka dziwnÂą zapowiedx widziaÂłem juÂż wczoraj. :shock:
Nie wiedziaÂłem o co chodzi i dalej nie widze sensy takiego "flesza". :?
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To widocznie jest codziennie. :> MuszĂŞ to zobaczyĂŚ, Âżeby cos wiĂŞcej o tym napisaĂŚ. :roll: Kiedy jest ta zapowiedÂź? :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Te chrypki Grabarczyk sÂą czĂŞste - co jest denerwujÂące i tak jak zauwazyÂłeÂś pojawiajÂą siĂŞ pod koniec. Zdecydowanie bardziej wolĂŞ jÂą w roli reporterki (w reportaÂżu nie ma czasu na zajÂąkniĂŞcie siĂŞ czy chrypkĂŞ), niÂżeli prezenterki.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Kiedy jest ta zapowiedÂź? :D
Napisy koĂącowe jakiegoÂś serialu lub programu, podzielony ekran i przygotowujÂący siĂŞ prowadzÂący, napisy siĂŞ koĂączÂą i odrazu rozpoczyna siĂŞ ta dziwna zapowiedÂź.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

A ta pani Grabarczyk, to ta pani, która siê d³awi, Ÿle akcentuje i nie potrafi jednego zdania z odpowiedni¹ intonacj¹ powiedzieÌ? Chcia³em obejrzeÌ raz Wydarzenia, bo nie mia³em tvn i musia³em w po³owie wy³¹czyÌ. Tej babki nie da³o siê s³uchaÌ.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

W Wydarzeniach to tylko Hania Smoktunowicz trzyma klasê reszta powinna byÌ natychmiast wymieniona najlepiej ju¿ jutro. A dziœ Grabarczyk to jak mowi³a to nie tylko g³ow¹ kiwa³a ale ca³¹ sob¹ (na szpilkach siedzia³a czy co ??)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Od kiedy przed "Wydarzeniami" nie ma bloku reklamowego? Bo ja dopiero dzisiaj siê zorientowa³em, ¿e gdy koùczy siê serial ppprzedzaj¹cy to jest podgl¹d studia, a potem od razu czo³ówka "Wydarzeù". :D

Ale znaj¹c swoj¹ spostrzegawczoœÌ, to ju¿ mo¿e byÌ od paru miesiêcy i pewnie w innych w¹tkach o tym pisaliœcie. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

Od kiedy przed "Wydarzeniami" nie ma bloku reklamowego?
:shock: Ooo, naprawdê??? Nie ma co, patrzê ¿e "Wydarzonka" id¹c za ciosem (vide: wyniki ogl¹dalnoœci Wydarzeù popo³udniowych w miesi¹cu styczniu na tle pozosta³ych dzienników na tym pasmie programowym) rozpoczê³y na powa¿nie walkê o widza. Ciekaw jestem, jak ten zabieg wp³ynie na ogl¹dalnoœÌ. :mhm: W g³ównej mierze "Faktów". :mhm: Póki co, re¿imowe Wiadomoœci s¹ nie do przegonienia-na sta³e :evil:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Dzisiejsze Wydarzenia nie tylko byÂły lepsze od WiadomoÂści ale i od FaktĂłw !!!


Wydanie g³ówne poprowadzone by³o ze stolicy Francji - Pary¿a przez Hannê Smoktunowicz z okazji 2 tury wyborów prezydenckich nad Sekwan¹.
To byÂło moje pierwsze zdziwienie - Wydarzenia z poza studia ?
Nigdzie nie spotkaÂłem siĂŞ z taka informacjÂą Âże takie wydanie dziennika Polsatu jest przygotowywane.
A pó¿niej ³¹czenia z reporterami - na pocz¹tku Robert Mojsak ze sztabu Segolene Royal a potem Micha³ Kwiatkowski ze sztabu Nikolasa Sarkozy'ego . Dobre ¿ywe , konkretne relacje- na bardzo dobrym poziomie.
Ale najwiĂŞkszym szokiem bylo pojawienie sie w " paryskich Wydarzeniach " Tomasza Lisa!!!
PrzedstawiaÂł prognozowane wyniki wyborĂłw( przypomniaÂły siĂŞ czasy wyjazdowych FaktĂłw twĂłrcy flagowego dziennika TVN)

Do tego relacje Tomasza MachaÂły o tym co jakie po wyborach bĂŞdÂą stosunki Polski z nowym prezydentem z nad Sekwany , Agnieszki MosĂłr i Beaty Grabarczyk - jak zmieni siĂŞ Francja po wyborach.

Trzeba przyznaĂŚ Âże caÂła ekipa wykonaÂła Âświetna robotĂŞ. A decyzja o takim specjalnym wydaniu ( najprawdopodobniej Lisa ) byÂła rewelacyjna. BrakowaÂło tylko specjalnej na tÂą okazjĂŞ grafiki ( wykresy , tabele , ozdobniki ) i zasygnalizowania o wydarzeniach z Polski.

Jak dla mnie to caÂłkowita poraÂżka FaktĂłw - dziÂś tylko relacja Anny CzerwiĂąskiej - jak na takie wydarzenia zupeÂłnie za malo. A takÂże poraÂżka Kamila Durczoka - pokazaÂł Âże nigdy nie interesowaÂły go wydania wyjazdowe co w historii FaktĂłw jest znakiem rozpoznawczym programu informacyjnego stacji WalterĂłw.
WidaÌ jak polityka Lisa zaczyna dawaÌ efekty a kolejne pominiêcie wa¿nego wydarzenia zagranicznego przez Durczoka , który nie lubi zagranicy ( chcia¿by sprawa flesza zagranicznego - nie mówi¹c o krajowym - w g³ównym wydaniu) mo¿e wywindowaÌ znacz¹co dziennik Polsatu.
Wydarzenia dzisiejszym wydaniem wiele zyskaÂły.



A jutro kolejne wydanie WydarzeĂą z ParyÂża
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości