POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Mam do was pytanie byÂły dzis Wydarzenia Polsatu bo ogladaÂłem Fakty o 19.
Jednak one zawsze rozpoczynaja sie o 18 50.
Czeka³em do 19 i oglada³em Fakty a pó¿niej prze³aczy³em na Polsat ale tam siê zacz¹³ serial 'samo zycie "
Wiecie coÂś o tym ????

Prosze o informacjĂŞ w tej sprawie!!!
NOWA ERA W TVN
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:
podmark pisze:Mandi - moÂże podasz link do dokÂładnej strony, bo na Interii jakoÂś siĂŞ nie moge dopatrzeĂŚ...
Ja nie jestem Mandi :twisted: , ale linka podam
To, Âże Pawell nie jest Mandi to wiem. Tylko, jakbyÂś umiaÂł czytaĂŚ, to ja prosiÂłem Mandi o podanie ÂźrĂłdÂła, bo ona jako pierwsza przedstawiÂła tego newsa na forum :twisted: :hmm:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

ÂŻaÂłosne sÂą wypowiedzi w stylu "Nie chcemy tego oglÂądaĂŚ"

Pilota w domu nie ma ?? :roll: :roll: :roll:
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Faktomaniak pisze:Mam do was pytanie byÂły dzis Wydarzenia Polsatu bo ogladaÂłem Fakty o 19.
Jednak one zawsze rozpoczynaja sie o 18 50.
Z powodu awarii wystartowali dziÂś ok. 19:05. W miĂŞdzyczasie wyemitowali teledysk zepsoÂłu Goya i program "Niezakazane reklamy".
Faktomaniak pisze: Czeka³em do 19 i oglada³em Fakty a pó¿niej prze³aczy³em na Polsat ale tam siê zacz¹³ serial 'samo zycie "
Prze³¹czy³em o 19:18 i ju¿ by³ emitowany Sport, wiêc same Wydarzenia by³y krótsze. A technika ju¿ im niesamowicie szwankowa³a w wydaniu popo³udniowym, bo pod koniec programu podczas reporta¿y co chwilê "wskakiwa³" Guga³a.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Tylko, jakbyÂś umiaÂł czytaĂŚ, to ja prosiÂłem Mandi o podanie ÂźrĂłdÂła, bo ona jako pierwsza przedstawiÂła tego newsa na forum :twisted: :hmm:
:twisted: Dobrze bĂŞdĂŞ pamiĂŞtaÂł i nie dam Ci juÂż nic :] , tylko jak widzisz Mandi nie daÂła wiĂŞc nastĂŞpnym razem poprostu siĂŞ nie doczekasz linka... :] :twisted:

P.S. Mandi ÂżrĂłdÂło podaÂła:

Mandi pisze:Link do strony jest na portalu interia!
A ¿e nie umiesz znaleŸÌ to ju¿ twoja sprawa... :spiewa: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Pewnie wiele osĂłb, ktĂłre na tym forum krytykowaÂło Polsat za pomysÂł wprowadzenia na polski rynek "Gay Army" siĂŞ zdziwi, ale ich ukochany TVN teÂż to chciaÂł kupiĂŚ :) - pisze o tym najnowszy Press:
Skandynawski program reality pt. ”Gej-armia” miaÂł byĂŚ emitowany w Polsacie od 13 lipca o 23.30. Serial ukazujÂący perypetie kilku mĂŞÂżczyzn o orientacji homoseksualnej, ktĂłrzy zostajÂą poddani intensywnemu szkoleniu wojskowemu, byÂł hitem ubiegÂłego sezonu w Norwegii, Danii i Szwecji. O jego zakup zabiegaÂły dwie polskie telewizje: TVN i Polsat.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:rozglada: Z tego co widzĂŞ to ten program krytykowaÂła tylko Mandi no i Kajetan powiedziaÂł, Âże nie bedzie tego ogladaÂł wiĂŞc 2 osoby to nie jest tak wiele. :]

Po za tym gdyby okaza³o siê, ¿e ten reality show by³by nadawany na TVN reakcje pewnie by³yby takie same. :] Napewno ja bym tego nie oglada³, bo po pierwsze jakoœ mnie to nie interesuje, a po drugie póŸna godzina emisji - wtedy ju¿ œpiê. :lol: :D

P.S. "Gej Armia" jeszcze moÂże byĂŚ w Polsce, ale jesieniÂą:

Media2 pisze:Nie wyklucza jednak, Âże program pojawi siĂŞ w jesiennej ramĂłwce stacji, ktĂłra nie zostaÂła jeszcze zatwierdzona.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja ÂżaÂłujĂŞ Âże Gej Armii nie bĂŞdzie w Polsacie. Jestem zÂły na nasz narĂłd. Jeszcze nie zobaczyli, a juÂż krytykujÂą i skargi piszÂą. SÂłuchajcie dalej PiS i Radio Maryja to pozostanie nam oglÂądaĂŚ tylko Ziarno w TVP.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

W czwartek, 6 lipca Polsat wyemitowaÂł dwa kolejne odcinki serialu znanego pod oryginalnym tytuÂłem ‘Desperate Housewives’. Ostatni epizod, ktĂłry stacja nadaÂła nosiÂł tytuÂł ‘Remember-1’ i byÂł tylko pierwszÂą czĂŞÂściÂą finaÂłowego odcinka drugiej serii, ktĂłry w USA trwaÂł pó³torej godziny. Po jego zakoĂączeniu widzowie ujrzeli napis na ekranie ‘to be countinued’, ale w programie stacji na lipiec pró¿no byÂło szukaĂŚ pozycji o nazwie ‘Gotowe na wszystko’. Takie postĂŞpowanie stacji oburzyÂło fanĂłw, ktĂłrzy m.in. za poÂśrednictwem forum na prowadzonej przez Polsat stronie serialu ¿¹dali wyjaÂśnieĂą, kiedy pojawi siĂŞ finaÂłowy epizod.
Polsat zmieniÂł jednak plany i jak zapewniÂła nas Anna Hajduk z dziaÂłu prasowego stacji ostatni odcinek ‘Gotowych’ zatytuÂłowany ‘Remember-2’ pokazany zostanie w czwartek, 13 lipca o 22:30, a powtĂłrka wyemitowana zostanie w sobotĂŞ, 15 lipca o 16:45.
Musze przynac, ¿e pod koniec ten serial mnie wciagnal i troche zdziwilo mnie zakoùczenie. A tu okaza³o siê, ¿e Polsat mo¿na powiedzieÌ "urwa³" w po³owie odcinek. Gdyby nie protesty widzów to Polsat by to ola³. Zawsze mi sie wydawa³o, ¿e mimo wielu manakamentów w kwestii seriali zagranicznych radz¹ sobie lepiej ni¿ TVN i nie emituj¹ œwietnych produkcji oko³o pó³nocy tylko w prime-time i k³ad¹ du¿y nacisk na tego typu produkcje.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Zaraz, zaraz. To znaczy ¿e POLSAT wyemituje tylko fina³owy odcinek drugiej serii a trzeciej serii ju¿ nie wyemituje :?: :!: No niech mnie szlak trafi. To jest jeden z niewielu seriali jakie ogl¹dam w tv i musz¹ go akurat zdj¹Ì tak :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

salladyn pisze:Zaraz, zaraz. To znaczy ¿e POLSAT wyemituje tylko fina³owy odcinek drugiej serii a trzeciej serii ju¿ nie wyemituje :?: :!: No niech mnie szlak trafi. To jest jeden z niewielu seriali jakie ogl¹dam w tv i musz¹ go akurat zdj¹Ì tak :?:
Zdejmie POLSAT, miejmy nadziejê, ¿e wykupi ktoœ inny- mo¿e akurat TVN, bo serial ma ogromny potencja³, a ma³¹ w Polsce ogl¹dalnoœÌ co dziwne- przy odpowiedniej reklamie i godzinie emisji serial mo¿e staÌ siê hitem gdzie indziej :roll: . Jeœli nie- zostaje nam Internet
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kubasz, Salladyn - czy Wy naprawdĂŞ nie umiecie czytaĂŚ ?? Polsat emituje ostatni odcinek z serii drugiej. Teraz bĂŞdzie dÂłuÂższa przerwa w oczekiwaniu na trzeciÂą seriĂŞ, a to z powodu, Âże w Stanach ta seria startuje we wrzeÂśniu, wiĂŞc za granicĂŞ trafi najprĂŞdzej w listopadzie.
kubasz pisze:serial ma ma³¹ w Polsce ogl¹dalnoœÌ
Chyba sam nie wiesz, co piszesz - ten serial nale¿y do najlepiej ogl¹danych pozycji Polsatu - pierwsze odcinki notowa³y wyniki ok. 3 mln, a teraz ogl¹dalnoœÌ waha siê w okolicy 2,3 - 2,5 mln.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

WszechwiedzÂący podmarku, zapewniam ciĂŞ Âże potrafiĂŞ czytaĂŚ i to na dodatek ze zrozumieniem. Nie wszyscy jednak muszÂą wiedzieĂŚ Âże trzecia seria ma swojÂą premierĂŞ narazie jedynie w USA. Gdybym to wiedziaÂł to na pewno bym nie napisaÂł tego co napisaÂłem :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

sÂą juÂż zdjĂŞcia scenografii festiwalu toptrendy

http://www.kotopies.webd.pl/fotomaniak/ ... =45&pos=23

co o niej sÂądzicie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:o Wow nawet fajna ta scenografia. :D Podoba mi siê szczególnie fotka, która pierwsza siê wyœwietla po kliknieciu na linka. :P Specjalnie w³¹czê jutro na polszmat i zobaczê jak to siê wszystko prezentuje. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości