POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nigdy bym im nie darowaÂła, Âże nie wyemitowali "Gotowych na wszystko". Zawsze znajdowaÂłam czas by to obejrzeĂŚ! Czy to na pewno o 22.30?
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Napewno o 22.30 nawet reklamowali na Polshicie. A co do scengorafii bardzo dobra postarali siĂŞ, lepsza niÂż ta w zeszÂłym roku. TopTrendy oglÂądam od poczÂątku bo jest to jednak ciekawe przedsiĂŞwziĂŞcie i Polsat za pomysÂł tego festiwalu moÂże zbieraĂŚ same pochwaÂły.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

scenografiÂą jestem pozytwnie zaskoczony! Zobaczymy jak bĂŞdzie siĂŞ prezentowaĂŚ podczas jutrzejszego koncertu ale z tego co widze na zdjĂŞciach moÂże byĂŚ naprawdĂŞ nieÂźle. :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ju¿ nam beznadziejna Mandaryna na koncercie TOP zdradzi³a jedn¹ nowoœÌ polszmatu. :] Bedzie to jakiœ taneczny show... :roll: Czy¿by to mia³abyÌ konkurencja dla "Taùca z gwiazdami"? :devil: Wydaje mi siê, ¿e tak bêdzie i myœlê, ¿e wyjdzie tak jak jej œpiewanie... :devil:

A scenografia festiwalu TOP trendy bardzo fajnie prezentujĂŞ sie na ekranie. :] Kadry i grafiki teÂż Âładne. :P :) Tylko prowadzÂący mi jakoÂś nie pasujÂą. :roll:
Ostatnio zmieniony piątek 14 lip 2006, 21:39 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mandaryna umie taĂączyĂŚ. :> Nie wiem co to bĂŞdzie, ale nie ma szans na sukces "TaĂąca z gwiazdami".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Mandaryna umie taĂączyĂŚ. :>
:> Ale ja nie powiedzia³em, ¿e nie umie. :] Nawet dobrze taùczy i jak pis³em dawno temu uwa¿am, ¿e powinna siê tym zaj¹Ì... :)

Czekam na szczegó³y jej tanecznego show - pewnie to bêdzie kolejny HIT polszmatu. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

JeÂżeli Ty pawell uwaÂżasz, Âże Mandaryna nie umie taĂączyĂŚ, to trochĂŞ mi Ciebie Âżal... ÂŚpiewaĂŚ to moÂże i ona nie umiaÂła (choĂŚ hymn Polski na niemieckiej mundialowej pÂłycie zaÂśpiewaÂła przyzwoicie), to taniec jest jej najmocniejszÂą stronÂą. ÂŻal mi takÂże wielu ludzi, ktĂłrzy na necie piszÂą komentarze typu: "Niech Mandaryna weÂźmie udziaÂł w "TaĂącu z Gwiazdami"- okaÂże siĂŞ, czy naprawdĂŞ umie taĂączyĂŚ". Do tych ludzi nie dociera, Âże Marta WiÂśniewska ma klasĂŞ tanecznÂą "S", ktĂłra jest najwyÂższÂą obecnie klasÂą i tym poziomem mogÂą siĂŞ pochwaliĂŚ sami instruktorzy gwiazd.
Mam nadziejĂŞ, Âże jej program odniesie sukces. I czy Wy naprawdĂŞ uwaÂżacie, Âże jak juÂż jakiÂś program ma byĂŚ o taĂącu, to musi przypominaĂŚ "Taniec z Gwiazdami" ?? Na Âświecie powstaÂło bardzo wiele takich programĂłw... No, ale nawet gdyby Polsat kupiÂł licencjĂŞ na "Floor Filler", to byÂście powiedzieli, Âże to plagiat tanecznego show TVN... :hmm:
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

podmark pisze:JeÂżeli Ty pawell uwaÂżasz, Âże Mandaryna nie umie taĂączyĂŚ, to trochĂŞ mi Ciebie Âżal... ÂŚpiewaĂŚ to moÂże i ona nie umiaÂła (choĂŚ hymn Polski na niemieckiej mundialowej pÂłycie zaÂśpiewaÂła przyzwoicie), to taniec jest jej najmocniejszÂą stronÂą. ÂŻal mi takÂże wielu ludzi, ktĂłrzy na necie piszÂą komentarze typu: "Niech Mandaryna weÂźmie udziaÂł w "TaĂącu z Gwiazdami"- okaÂże siĂŞ, czy naprawdĂŞ umie taĂączyĂŚ". Do tych ludzi nie dociera, Âże Marta WiÂśniewska ma klasĂŞ tanecznÂą "S", ktĂłra jest najwyÂższÂą obecnie klasÂą i tym poziomem mogÂą siĂŞ pochwaliĂŚ sami instruktorzy gwiazd.
Mam nadziejĂŞ, Âże jej program odniesie sukces. I czy Wy naprawdĂŞ uwaÂżacie, Âże jak juÂż jakiÂś program ma byĂŚ o taĂącu, to musi przypominaĂŚ "Taniec z Gwiazdami" ?? Na Âświecie powstaÂło bardzo wiele takich programĂłw... No, ale nawet gdyby Polsat kupiÂł licencjĂŞ na "Floor Filler", to byÂście powiedzieli, Âże to plagiat tanecznego show TVN... :hmm:
Podmark napisa³eœ ca³¹ prawdê :)
Powinni ciĂŞ daĂŚ do tej reklamĂłwki Brawo... dla osoby ktĂłra... :D
Dla niekumatych jest to reklama napoju :twisted:
TVN - i wszystko jasne
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:JeÂżeli Ty pawell uwaÂżasz, Âże Mandaryna nie umie taĂączyĂŚ, to trochĂŞ mi Ciebie Âżal...
A mi Âżal Ciebie podmark, bo chyba czytaĂŚ nie umiesz. :] Polecam to co jest napisane 2 posty wyÂżej. :] Uah, dodaÂłeÂś swojÂą wypowiedÂź 2 minuty po mojej wiĂŞc pewnie go nie widziaÂłeÂś. :roll: To wiĂŞc moje pytanie jest takie gdzie w poÂście z godziny 21:37 napisaÂłem, Âże Mandaryna nie umie taĂączyĂŚ? :>

I na dodatek nie umiesz czytaĂŚ ze zrozumieniem. :? Bo nikt nie napisaÂł tu, Âże ten program ma przypominaĂŚ "Taniec z gwiazdami" tylko, Âże to moÂże byĂŚ konkurencja dla tanecznego show TVN. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże tak bĂŞdzie i myÂślĂŞ, Âże wyjdzie tak jak jej Âśpiewanie... :devil:
No ten tekst chyba w podtekÂście sugeruje, Âże nie potrafi ...
Bardzo dobry koncert i dobre prowadzenie - jestem ciekawy "trendĂłw"
Gratulacje dla POLSATU!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:
pawell pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże tak bĂŞdzie i myÂślĂŞ, Âże wyjdzie tak jak jej Âśpiewanie... :devil:
No ten tekst chyba w podtekÂście sugeruje, Âże nie potrafi ...
To chodzi³o o program, a nie jej taniec. :] Przeczytaj 1 czêœÌ tego zdania i wróÌ do wczeœniejszego w którym wspomnia³em o tym, ¿e program Mandaryny mo¿e byÌ konkurencj¹ dla "Taùca z gwiazdami" i wydaje mi siê, ¿e tak bêdzie, a 2 czeœÌ tego zdania te¿ dotyczy³a programu, ¿e wyjdzie on tak jak jej œpiewanie. :] Nie dopisa³em s³owa 'program' i wysz³o takie nieporozumienie. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Po pierwsze: Gdyby Mandaryna umiaÂła ÂśpiewaĂŚ to nie "ÂśpiewaÂłaby" wczoraj z playbacku.
Po drugie: demaskuj¹ce jej (jakby to uj¹Ì) braki ( :lol: ) w œpiewie nagranie, kr¹¿y po internecie, wystarczy poszukaÌ.
Po trzecie: MoÂże ona potrafi taĂączyĂŚ ale dla kaÂżdego kto ma jakiekolwiek poczucie smaku jej taniec jest koszmarny.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

salladyn pisze:Po trzecie: MoÂże ona potrafi taĂączyĂŚ ale dla kaÂżdego kto ma jakiekolwiek poczucie smaku jej taniec jest koszmarny.
WidzĂŞ, Âże specjalistĂŞ od taĂąca mamy na forum :twisted:
Wybacz, ale chciaÂłbym, by umiejĂŞtnoÂści taneczne Mandaryny byÂły oceniane przez obiektywnego czÂłowieka znajÂącego siĂŞ na rzeczy, a nie subiektywnego dzieciaka, ktĂłry pewnie jedyne pojĂŞcie jaki ma o taĂącu zdobyÂł z "TaĂąca z Gwiazdami" lub z Âłubu dubu na dyskotece...

Jakby taĂączyĂŚ nie umiaÂła, to by egzaminu na instruktora taĂąca i klasy tanecznej "S" nie zdobyÂła :P
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Tanczyc to ona potrafi rewelacyjnie,jesli ktos sadzi inaczej to poprostu zazdrosci ze rowniez tak nie potrafi....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ (o 12 - raczej to nie by³a premiera) widzia³em niemieck¹ wersjê programu "Grasz czy nie grasz" - "Deal or no Deal" nadawany na SAT.1 Mogê z ca³¹ pewnoœci¹ powiedzieÌ, ¿e polszmatowska wersja jest o wiele, wiele lepsza. :] Program widzia³em od ok. 12:11, a tam ju¿ by³ fina³. :shock: Walizki trzymaj¹ modelki - te które np. w naszej edycji taùcz¹ i wchodz¹ z nimi na pocz¹tku - czyli tzw stra¿niczki. 8) Nie ma zgadywania ile jest w walizce, ale za to s¹ ich g³upie miny. :lol: I kolejne zaskoczenia by³o gdy BANK mia³ zaproponowaÌ swoj¹ cenê za walizkê gracza - tam by³ taki podest po jednej stronie prezenter, po drugiej zawodnik, a na tym podeœcie sta³... telefon i BANK dzwoni³ do prowadzacego. :shock: Nie by³o s³ychaÌ co mówi, a jego "pokój" znajdowa³ siê na górze studia. :roll: I jeszcze by³o wiêcej znajomych - tu by³y 3 osoby i oni siedzieli na jakiejœ kanapie. :roll: Ogólnie studio takie sobie (fajny jest jeden lot :lol2: ). :roll: Grafika moim zdaniem lepsza od naszej. :) A tu jest logo programu:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości