Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W œrodowym Szkle Kontaktowym nie podoba³o mi siê jak prowadz¹cy Miecugow skomentowal wypowiedŸ pewnej pani, i¿ widzowie nie chc¹ ogladaÌ jakiegoœ polityka. Co mu do tego. W Polsce panuje swoboda wypowiedzi i jak komuœ coœ siê nie podoba to ma prawo to wyraziÌ. To nie pierwszy i za pewne nie ostatni komentarz Miecugowa, któremu najwyraŸniej przeszkadza krytyka. Szk³o Kontaktowe to program, w którym widzowie wyra¿aj¹ swoje opinie na ró¿ne tematy, równie¿ te niepochlebne. A jak prowadz¹cemu to nie pasuje to niech zmieni profil/konwencjê programu. W koùcu piastuje wa¿ne stanowisko w TVN24 (dyrektor czy wiceprezes, dok³adnie to nie wiem). A co do prezerwatyw to oczywiœcie "normalna" rzecz i ka¿de dziecko wie musi wiedzieÌ co to jest. :evil: Oczywiœcie, ¿e w pewnym wieku powinno siê "uœwiadamiaÌ", ale puszczanie takich reklam w porze gdy telewizjê ogl¹daj¹ dzieci poni¿ej 10/12 roku ¿ycia to przesada.
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

ProwadzÂący moÂże miaÂł zÂły dzieĂą (; MoÂże brak tematĂłw skrajnie absurdalnych doskwiera? A przez to podraÂżniony.
Poza tym pan Miecugow daÂł siĂŞ poznaĂŚ jako osoba wyczulona na swoim punkcie...
Do dziÂś pamiĂŞtam jak pewnien pan w rozmowie telefonicznej wygarniaÂł mu takie tam ''grzeszki'' przeszÂłoÂści - na co pan M. reagowaÂł tylko: ''pan ma obsesjĂŞ, pan ma obsesjĂŞ''...
MoÂże i facet miaÂł obsesjĂŞ, ale nie podobaÂło mi siĂŞ w jak chamski sposĂłb mu przerwano ...
to znaczy niby z powodu zak³óce[bù w po³¹czeniu, których moim zdaniem po prostu nie by³o (:
Ale tak byÂło wygodniej - przerwaĂŚ frywolnie rozgadanemu oglÂądaczowi...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Czasami Miecugow jest rzeczywiœcie zbyt nieuprzejmy dla osób o innych pogl¹dach. Ale to nie zdarza siê czêsto. Styl bycia odró¿nia go jednak od Sianeckiego, który jest uprzejmy, czasami a¿ za bardzo. Zauwa¿y³em, ¿e gdy widz mówi o jakichœ kontrowersyjnych tematach to Sianecki boi siê podj¹Ì temat. Miecugow jest bardziej odwa¿ny. Co do reklamy prezerwatyw - to nie ma zwi¹zku ze "Szk³em", no chyba, ¿e pan Jachimek by je reklamowa³.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

Sianecki jest œwietnym reporterem, robi dobre, czêœciej bardzo dobre materia³y do Faktów, ale w Szkle jest ma³o naturalny i ma³o swobodny. Mam czêsto wra¿enie, ¿e udaje kogoœ kim nie jest, a kim ka¿¹ mu byÌ, czy nale¿y byÌ. Œmiesznym i absurdalnym nie mo¿na byÌ na si³ê, to musi siê w sobie mieÌ.
Ulisses
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 16 lip 2006, 22:20

Re: "SzkÂło kontaktowe" TVN24

Post autor: Ulisses »

Moze ktos mi wyjasni dlaczego moje teksty nie ukazuja sie na stonie TVN24 na forum Szkla Kontaktowego ? Czy to nie jest przypadkiem dowod na istnienie cenzury w TVN i ograniczanie mozliwosci swobodnej wypowiedzi internautow ? No bo czym innym tlumaczyc brak wpisu, gdy tresc jego zgodna jest z regulaminem ?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A mĂłgÂłbyÂś nam zacytowaĂŚ jakiÂś swĂłj tekst, ktĂłry siĂŞ nie ukazaÂł na forum TVN24? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Ulisses
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 16 lip 2006, 22:20

Post autor: Ulisses »

ÂŁukasz pisze:A mĂłgÂłbyÂś nam zacytowaĂŚ jakiÂś swĂłj tekst, ktĂłry siĂŞ nie ukazaÂł na forum TVN24? :D
ProszĂŞ bardzo :
To do watku Bozeny z Katowic , do jej wiersza "Nadzieja"


Nadzieja....
W zaleÂżnoÂści od autora oblicze swe zmienia,

Jedni o gwiazdach co spadajÂą marzÂą,
Inni te same gwiazdy nadziejÂą darzÂą,
ÂŻe wirowaĂŚ nad nami bĂŞdÂą stale,
Nie bojÂąc siĂŞ tego wirowania wcale!

ÂŻe omylnym czÂłowiek w ocenie swojej jest,
PrzykÂładĂłw nadto w historii jego jest,
ÂŚwieciÂła nad PolskÂą gwiazda, co sierpem podparta,
UpadÂła, gdy z pozorĂłw zostaÂła odarta,

BÂłysÂła nad PolskÂą gwiazda wolnoÂści,
UniosÂła do gĂłry marzenia ludnoÂści,
Lecz wznoszÂąc siĂŞ o kreskĂŞ grubÂą siĂŞ oparÂła,
UpadÂła, do wolnoÂści z narodem nie dotarÂła,

DziÂś dwĂłch AtlasĂłw wyzwania siĂŞ podjĂŞÂło,
KrytykujÂą ich inni nim cokolwiek siĂŞ zaczĂŞÂło,
Nie za wyniki, a za chĂŞci im Âźle ÂżyczÂą,
„NIECH SPADAJÂĄ!” bez sensu oponenci krzyczÂą,

Milczeniem otoczyĂŚ powody krzyku naleÂży,
Bo nadzieje mieĂŚ trzeba,
¯e to nie z³oœliwoœÌ u podstaw tego krzyku le¿y,
Niewiedza z zazdroœci¹ splotem silnym po³¹czona,
KrzyczÂącym nie pozwala uwolniĂŚ siĂŞ z zawistnego kokona,

ZadaĂŚ pytanie sobie naleÂży :
Czemu na upadku krzyczÂącym zaleÂży?
Ja podejrzenie mam skromne swoje,
Co najbardziej boli gdy patrzĂŞ w gĂłrĂŞ gdy na dole stojĂŞ ?

To bĂłl karku, co przez lata pod ciĂŞÂżarem zgiĂŞty,
DziÂś boli gdy w gĂłrĂŞ zadarta gÂłowa i kark wygiĂŞty,
Przywykli patrzeĂŚ na buty co mieli pod nosem,
Z karkiem ugiĂŞtym, z lĂŞkiem przed wymierzonym ciosem,

Do pomocy w upadku, tych co stan rzeczy zmieniajÂą,
Innych ugiĂŞtych, krzyczÂący z nadziejÂą namawiajÂą,
Moja nadzieja skromna i czytelna, nikogo nie wini.
NIECHAJ POLAK WSPIERA POLAKA, GDY DLA POLSKI CO CZYNI !
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z tego, co siê tak na szybko zd¹¿y³em zorientowaÌ, to na oficjalnym forum TVN24 wymagana jest akceptacja moderatora dla ka¿ego posta. Mo¿liwe, ¿e bêdziesz musia³ zaczkaÌ do rana (albo i d³u¿ej), a¿ post zostanie opublikowany (zatwierdzony).
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Ulisses
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 16 lip 2006, 22:20

Post autor: Ulisses »

ÂŁukasz pisze:A mĂłgÂłbyÂś nam zacytowaĂŚ jakiÂś swĂłj tekst, ktĂłry siĂŞ nie ukazaÂł na forum TVN24? :D
WÂątek : gÂłosuje w nastĂŞpnych wyborach na PO lub SLD
TreœÌ w¹tku : to jedyne partie, które maj¹ m¹drych przywódców i s¹ uczciwe oraz prawe, kulturalne i pragn¹ dobra szarych ludzi, takich jak ja. A s³uchanie rokity i Niesio³owskiego to miód na me sko³atane uszy
Autor : ~lala, 26.06.2006 22:49


TreœÌ mojego wpisu :
Ka¿dy ma prawo g³osowaÌ na kogo chce, a motywy dlaczego na tych, które ujawnia mówi¹ tylko o nimsamym, a nie o jego preferencjach wzglêdem kandydatów. No có¿, co po niektórzy g³osowali bo chudszy, bo ma lepsz¹ prezencjê, bo ma lepsz¹ dykcjê .... itd... itp. Ja bêdê g³osowa³ na tych , którzy daj¹ wiêksz¹ rêkojmiê ¿e program który przed wyborami g³osz¹ z determinacj¹ bêd¹ go wdra¿aÌ. No i oczywiœcie ten program musi siê mnie jako wyborcy podobaÌ !
Pozdrawiam


MĂłj wpis sie nie ukazal.Wpisy innych ukazywaly sie ale w swojej tresci byly krytyczne pod adresem obecnie rzadzacych. Ja nie neguje prawa do krytyki, ale albo jest wolnosc wypowiedzi, albo jej nie ma. Jak jej nie ma to przyjmuje do wiadomosci i ok! :( Choc ze smutkiem, ale jezeli mowi sie i pisze ze wolnosc wypowiedzi jest, TO O TSO CHODZI ?! :(

[ Dodano: Nie Lip 16, 2006 11:31 pm ]
£ukasz pisze:Z tego, co siê tak na szybko zd¹¿y³em zorientowaÌ, to na oficjalnym forum TVN24 wymagana jest akceptacja moderatora dla ka¿ego posta. Mo¿liwe, ¿e bêdziesz musia³ zaczkaÌ do rana (albo i d³u¿ej), a¿ post zostanie opublikowany (zatwierdzony).
Chcialbym w to wierzyc, ale teksty innych ukazuja sie bez problemu, a moje od czerwca w ogole! Wiec co ? A te co byly umieszczone na forum przed czerwcem zostaly z niego usuniete. Przypadek ? Ja nie wierze w przypadki. Po prostu przykro . I tak pisze by kazdy moj post odrzucony przez M spadal na jego sumienie. Kiedys .... moze..... go ruszy....
Pozdro!

[ Dodano: Nie Lip 16, 2006 11:45 pm ]
Tekst ktory napisalem przed chwila na TVN 24 do watku :
"co sie dzieje walesa i geremek na lamach nimieckich gazet atakujq"


Obrazanie prezydenta III RP to nie krytyka. Krytyka jest wyrazaniem negatywnej opinii popartej argumentami. JeÂżeli brak argumentow to populizm i demagogia. Jak mozna zarzucac prezydentowi panstwa ze jest niepowazny gdy broni swego dobrego imienia ? Jak WalĂŞsĂŞ nazwali agentem SB to straszyl wszystkich na okolo sadami, a gdy Kaczynski walczy o dobre imie swoje i swojej matki to nagle szkodzi panstwu. Doprawdy ci co krytykuja powinni sie odrobinke chociaz zastanowic co pisza..... Chladko czytac.....
Ulisses

Jestem ciekaw czy sie ukaÂże nawet jutro..... albo wcale ....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

UmieÂściÂłem ten TwĂłj post pt. "Nadzieja" w wÂątku BoÂżeny (pod Twoim nickiem). Zobaczymy, czy siĂŞ jutro ukaÂże. :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No i siĂŞ dodaÂło to moje, jako Ty:
http://www.tvn24.pl/1,219,8,21511308,60 ... forum.html

Wydaje mi siĂŞ, Âże to kwestia konfiguracji Twojego PC, a nie cenzury. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Ulisses
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 16 lip 2006, 22:20

Post autor: Ulisses »

ÂŁukasz pisze:No i siĂŞ dodaÂło to moje, jako Ty:
http://www.tvn24.pl/1,219,8,21511308,60 ... forum.html

Wydaje mi siĂŞ, Âże to kwestia konfiguracji Twojego PC, a nie cenzury. :D
DziĂŞki ! Nie wiem co moze byc nie tak z moim PC? Na ogolnych forach onetu sÂą moje wpisy, tutaj tez, a tylko na TVN 24 nie ? Moze mi cos poradzisz ? :rydzyk:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ja Ci radzĂŞ zmieniĂŚ poglÂądy...
nie mĂłwiĂŞ powaÂżnie oczywiÂście :aniol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ulisses
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 16 lip 2006, 22:20

Post autor: Ulisses »

ÂŁukasz pisze: Wydaje mi siĂŞ, Âże to kwestia konfiguracji Twojego PC, a nie cenzury. :D
A moze przez przypadek moje posty zostaly zakwalifikowane jako spam ? Mialbym prosbe do admina, jakby to sprawdzil i ewentualnie poprawil ? Co ? ........ :rydzyk:
Pozdro!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JeÂśli chodzi o mnie, to ja z oficjalnymi stronami tvn nie mam nic wspĂłlnego. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość