Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

TVN 24 - 16-03-2006
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

hmmmm Magda Sakowska,wiem nara¿ê siê czcigodnym Forumowiczom......
nie zawsze taka byla,ale có¿ m³odoœÌ mo¿e Ci starsi pamiêtaja heh, to ja :).
Obecnie nie moÂżna Jej nic zarzuciĂŚ,peÂłny profesjonalizm,byĂŚ moÂże trzeba doÂświadczenia aby niektĂłre rzeczy nazywaĂŚ po imieniu:), ale tak czy inaczej na chwilĂŞ obecnÂą najlepsza w swojej kategorii pod kazdym wzglĂŞdem:)+6
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi pisze:KiedyÂś w Szkle Kontaktowym byÂł materiaÂł o poÂśle, ktory wpatrywaÂł siĂŞ w MagdĂŞ opierajÂącÂą siĂŞ o ÂścianĂŞ tak jakby byÂł w niej zakochany. Wspomnial o tym Grzegorz Miecugow w najnowszym Tele Tygodniu.
A ktĂłry to poseÂł? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

Black Jack '62 8) czy ja wyglÂądam na krĂŞtacza,aferzyste,itd?? :devil:
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

Obrazek Obrazek Obrazek
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

j23nadaje pisze:hmmmm Magda Sakowska,wiem nara¿ê siê czcigodnym Forumowiczom......
nie zawsze taka byla,ale có¿ m³odoœÌ mo¿e Ci starsi pamiêtaja heh, to ja :).
Obecnie nie moÂżna Jej nic zarzuciĂŚ,peÂłny profesjonalizm,byĂŚ moÂże trzeba doÂświadczenia aby niektĂłre rzeczy nazywaĂŚ po imieniu:), ale tak czy inaczej na chwilĂŞ obecnÂą najlepsza w swojej kategorii pod kazdym wzglĂŞdem:)+6
Magda pokazuje swoj¹ œliczn¹ buziê na antenie TVN24 od nie dawna mo¿e od dwóch lat , je¿eli jest coœ czym chcesz siê podzieliÌ to napisz a nie coœ niby pamiêtasz ale nie jesteœ pewien trochê jak Radio Erewaù a trochê jak Wa³êsa . Sam piszesz , ¿e jest pod ka¿dym wzglêdem (6+) wiêc w czym problem , je¿eli po up³ywie tylko dwóch lat zas³uguje na wysok¹ ocenê to œwiadczy tylko jak wielki talent szlifuje TVN , który z pocz¹tkuj¹cej w telewizji dziennikarki wykreowa³ profesionalistkê w bardzo trudnej dziedzinie jak¹ jest nasza polityka.
PiĂŞkna i mÂądra takiej to ze ÂświecÂą szukaĂŚ.
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

Chodzilo mi o to,Âże np. przy sprawie Cimoszewicza (Jarucka) uprawiala nagonkĂŞ razem zresztÂą z innymi ,dodatkowo komentujÂąc, co jest niedopuszczalne jako iÂż jest dziennikarkÂą niezaleÂżnÂą (przynajmniej obecnie:))po rezygnacji z kandydowania ,i ujawnieniu tej prowokacji PO, nikt siĂŞ nie pochyliÂł nad tÂą sprawÂą ,(takÂże nasza Magda :P ) byÂło to pozwolenie ze strony PO "wszystkie chwyty dozwolone,byleby wygraĂŚ".
Zgodnie z tym co piszesz FUKSI Magda Sakowicz jest obecnie najpiekniejsz¹ dziennikark¹ TVNu ,a tak¿e profesjonalistk¹ peln¹ "gêb¹",ale mnie (jako szpionowi :twisted: ) zapad³a jej tamta dyspozycyjnoœÌ ,no có¿ tak ju¿ mam.
PodtrzymujĂŞ swojÂą ocenĂŞ na chwilĂŞ obecnÂą +6,oby nie usiadÂła na laurach:).
A tak nawiasem mĂłwiÂąc TVN chyba nadmiernie JÂą eksploatuje,na urlop Magda!!!!!!! :tanczy:
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Post autor: nylon boy »

Magda Sakowska - 19-luty-2006 (Format Video)

Czas - 25 sek
Waga - 4,58 MB

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://rapidshare.de/files/27883958/Nyl ... 6.wmv.html
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

Magda Sakowska najpiĂŞkniejsza dziennikarka TVNu , chyba poszÂła na zasÂłuÂżony urlop.
Ostatni raz widziaÂłem jÂą na antenie w poniedziaÂłek w poranku.
Brak Magdy jest odczuwalny , choĂŚ w polityce trochĂŞ spokojniej to miÂłoby byÂło posÂłuchaĂŚ profesjonalnej piĂŞknoÂści :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Magda Sakowska najpiĂŞkniejsza dziennikarka TVN,po Annie JĂŞdrzejowskiej i Anicie Werner,poszÂła juÂż najwyraÂźniej na zasÂłuÂżony odpoczynek ÂładowaĂŚ akumulatory.Kolenda-Zaleska jest najlepszÂą sejmowÂą reporterkÂą,ale bardzo widoczna jest zamiana pokoleĂą i teraz Magda,Âżargonicznie wyraÂżajÂąc(co za fikuÂśne sÂłowo te 'Âżargonicznie' :lol2: ), - przejmuje paÂłeczkĂŞ.Ale chyba przesadziÂłbym,Âże Magda to Kasia w 'pierwszej fazie lotu'... :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Magdalena Sakowska najpiĂŞkniejsza dziennikarka TVNu :D od Âświtu prowadzi na zmianĂŞ z ÂŁukasikiem serwisy .
Widaæ :D NAJPIÊKNIEJSZA PROFESJONALISTKA :D
nie udaÂła siĂŞ na zasÂłuÂżony urlop. Magda ostatni raz byÂła na Âżywo w poniedziaÂłkowym poranku a potem znikneÂła :cry: nie byÂło jej we wtorek :cry: w ÂśrodĂŞ :cry: w czwartek :cry: w piÂątek :cry: niby tylko 5 dni a jak bardzo TVN24 straciÂła na wartoÂści :cry:
Sakowska i polityka , polityka i Sakowska nie istniejÂą bez siebie w telewizji .
Magda po mistrzowsku relacjonuje wydarzenia sejmowe :brawa: robi to bez dyskusyjnie najlepiej :brawa: FAKTY PODANE Z KLAS¥ :brawa: bez b³¹kania siê poomacku bez j¹kania a przede wszystkim nie jest stron¹ :brawa: nie mówi , ¿e politycy A to zrobili bardzo dobrze a politycy B bardzo Ÿle jak to siê pewnym reporterom zdarza :hmm:
z drugiej strony trudno sobie wyobraziĂŚ , Âże mogÂłaby opowiadaĂŚ o suszy stojÂąc gdzieÂś na skraju lasu albo o powrotach z dÂługiego weekendu przy drodze krajowej a.
:cry: Bardzo Âźle , Âże nie byÂło jej w pracy 1.VII , Magda jest z Warszawy wiĂŞc jak wszystkim Warszawiakom bliska jest jej historia stolicy , gdyby relacjonowaÂła obchody to jak zawsze byÂłaby profesjonalnie przygotowana i jak zawsze nie plotÂła by gÂłupstw , ktĂłre niestety nie omineÂły innych to tylko jeden przykÂład : pewna reporterka (bez nazwisk bo nie oto chodzi) uczyniÂła z Grota-Roweckiego jednego z dowĂłdcĂłw Powstania Warszawskiego :hmm: .
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Masz ci twojÂą SakowskÂą :>

Obrazek

Obejrza³em kawa³ek pierwszej po³owy raportu wiecz. i us³ysza³em :'najpierw powiedzmy o Robercie Kubicy,którzy na torze (coœ tam) zaj¹³ 7 miejsce'.Z p³ywakami musia³o jej siê pomyliÌ.Nie krytykujê jej,tak po prostu us³ysza³em i postanowi³em to napisaÌ.Tyle..
WolĂŞ jÂą w sejmie... :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:Masz ci twojÂą SakowskÂą :>

Obrazek

Obejrza³em kawa³ek pierwszej po³owy raportu wiecz. i us³ysza³em :'najpierw powiedzmy o Robercie Kubicy,którzy na torze (coœ tam) zaj¹³ 7 miejsce'.Z p³ywakami musia³o jej siê pomyliÌ.Nie krytykujê jej,tak po prostu us³ysza³em i postanowi³em to napisaÌ.Tyle..
WolĂŞ jÂą w sejmie... :P
:x Jasne nie krytykujesz jej bo co tu krytykowaæ :x najpro¶ciej przyczepiæ siê do jakiej¶ bzdety :x .Gratulujê spostrzegawczo¶ci :brawa: prawdziwy ³owca talentów :brawa: nic tylko wywaliæ j± za to ze studia :x nic strasznego Sakowska w przeciwieñstwie do innych mo¿e relacjonowaæ wydarzenia z g³owy nie musi mieæ do tego promptera i wygodnego fotela :tanczy: jest profesjonalistk± wiêc da sobie radê w ka¿dej sytuacji i w studiu i poza nim :spiewa: nawet przy minimalnych przejêzyczeniach jest o g³owê lepsza od innych bo przy swoim rozwijaj±cym siê w szalonym tempie talencie , który z dnia na dzieñ robi z Sakowskiej bezkonkurencyjn± :brawa: (jako sejmow± i gdyby postawili na Magê to i studyjn± dziennikarkê)jest bezdyskusyjnie NAJPIÊKNIEJSZA :D BOSKA SAKOWSKA :D bez dwóch zdañ :nie: Patrz dzi¶ od 10:00 Dzieñ na ¿ywo Magda w roli g³ównej :brawa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Spokojnie,nie tak nerwowo :> Nie jestem typem,który nie ma co robiÌ i czeka tylko na b³êdy,które pope³nia prezenter.To co us³ysza³em,to napisa³em i to wszystko :> :> Nie musisz udowadniaÌ jak¹ œwietn¹ jest reporterk¹,bo to niepodwa¿alne! :brawa:
fuksi pisze:nic tylko wywaliĂŚ jÂą za to ze studia :x
to nie ja napisaÂłem...

DnÂŻ nie oglÂądaÂłem :P Czekam na Fakty 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nigdy nie miaÂłam zastrzeÂżeĂą do wyglÂądu Magdy, ale to co dzisiaj zrobiÂła ze soba woÂła o pomstĂŞ do nieba. WyglÂądaÂła tak jakby dopiero co skoĂączyÂła walkĂŞ. Dziennikarka na wizji nie powinna tak wygladaĂŚ. :nie: :grozi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości