Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To tylko potwierdza mojÂą tezĂŞ o misternym (i podÂłym zarazem) planie KaczyĂąskich :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Skandal, teraz to juÂż bĂŞdÂą caÂłkiem cuda robiĂŚ.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

salladyn pisze:To tylko potwierdza mojÂą tezĂŞ o misternym (i podÂłym zarazem) planie KaczyĂąskich :roll:
ale trzeba przyznaĂŚ, Âże rozegraÂł to doskonale ...
wyciÂągnaÂł czÂłowieka z nikÂąd - takiego "pionka" wykreowaÂł na najbardziej zauwanÂą osobĂŞ w Polsce (to tak jak w szachach - z pionka zrobiÂł hetmana) i teraz moÂże tÂą "figure" wykorzystaĂŚ do wszystkiego ...
do napedu lokomotywy wyborczej, albo ... na prezydenta Warszawy !
jak dotÂąd PiS nie miaÂł swojego kandytata na prezydenta Warszawy, a teraz ma :)

diament zostaÂł oszliwowany i gotowy do uÂżycia ...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

sybic pisze: diament zostaÂł oszliwowany i gotowy do uÂżycia ...
Ten diament to jedynie diament medialny. Kazimierz Marcinkiewicz nie zrealizowa³ ¿adnej z obietnic rz¹du. Nie ma taniego paùstwa, nie ma nowej ustawy podatkowej, nie ma 2 (albo 3 nie pamiêtam) milionów nowych mieszkaù. Mo¿naby wyliczaÌ w nieskoùczonoœÌ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

salladyn pisze:Ten diament to jedynie diament medialny. Kazimierz Marcinkiewicz nie zrealizowa³ ¿adnej z obietnic rz¹du. Nie ma taniego paùstwa, nie ma nowej ustawy podatkowej, nie ma 2 (albo 3 nie pamiêtam) milionów nowych mieszkaù. Mo¿naby wyliczaÌ w nieskoùczonoœÌ.
Sorry, ale to nie on obiecywaÂł te gruszki na wierzbie. :> Zobaczymy co zrobi Kaczuszqa i wtedy sobie porĂłwnasz kto lepszy. :devil:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

salladyn pisze:
sybic pisze: diament zostaÂł oszliwowany i gotowy do uÂżycia ...
Ten diament to jedynie diament medialny. Kazimierz Marcinkiewicz nie zrealizowa³ ¿adnej z obietnic rz¹du. Nie ma taniego paùstwa, nie ma nowej ustawy podatkowej, nie ma 2 (albo 3 nie pamiêtam) milionów nowych mieszkaù. Mo¿naby wyliczaÌ w nieskoùczonoœÌ.
my to wiemy, ale jeÂśli bĂŞdzie kandydowaÂł na prezedenta Warszawy to ma pewnÂą wygranÂą ...
ludziska po prostu na niego zagÂłosujÂą :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze: nie ma 2 (albo 3 nie pamiĂŞtam) milionĂłw nowych mieszkaĂą.
3 mln. :] ale to miaÂło byĂŚ zrealizowane w ciÂągu chyba 8 lat (albo 4 nie pamiĂŞtam). :roll: WiĂŞc nie daÂłoby siĂŞ tego natychmiast zrealizowaĂŚ. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Marcin pisze: Sorry, ale to nie on obiecywaÂł te gruszki na wierzbie. :> Zobaczymy co zrobi Kaczuszqa i wtedy sobie porĂłwnasz kto lepszy. :devil:
JeÂśli jesteÂś premierem rzÂądu to oznacza Âże w 100% realizujesz zapowiedzi rzÂądu, i nieprawdÂą jest Âże Kazimierz Marcinkiewicz nie obiecywaÂł tych "gruszek na wierzbie". OdsyÂłam ciĂŞ do jego exposĂŠ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Ja sÂądzĂŞ, Âże Marcinkiewicz nie jest skazany na sukces w Warszawie, bo Warszawa jest bardziej liberalna niÂż ogĂłl spoÂłeczeĂąstwa.

Ja odejscie Marcinkiewicza widzê jako kompletny ju¿ konserwatyzm, bo on jako jedyny jak¹œ tam liberaln¹ dozê reprezentowa³.

PiS nie zrobiÂł nic, chwali siĂŞ sukcesami Belki i jeszcze gÂłupi lud naprawde myÂśli, Âże to on zrobiÂł.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Coœ czujê, ¿e ciag dalszy planu Kaczek to desygnowanie Marcinkiewicza na kandydata PiS na prezydenta Warszawy... ale wró¿k¹ na szczêœcie nie jestem , wiêc zobaczymy co czas przyniesie.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sybic pisze:diament zostaÂł oszliwowany i gotowy do uÂżycia ...
Bardzo cenny jest ten diament dla Kaczki. Ma go tam, gdzie zwykle chowa siĂŞ diamenty jak chce siĂŞ je przemyciĂŚ. Wiecie gdzie? :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Ma go tam, gdzie zwykle chowa siĂŞ diamenty jak chce siĂŞ je przemyciĂŚ. Wiecie gdzie? :devil:
W d**** :?: :xx: tzn. w kuprze :?: :rozglada: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nie mam ju¿ w¹tpliwoœci jak bêdzie wygl¹daÌ nadchodz¹ca kampania wyborcza :evil: :x W czasie kiedy bêd¹ trwa³y wybory na prezydenta Warszawy komisja na czele której stoi zakochany w sobie ze wzajemnoœci¹ Zawisza wezwie przed swoje oblicze Hannê Gronkiewicz-Waltz. Oczywiœcie po to ¿eby zmieszaÌ z b³otem g³ówn¹ rywalkê Marcinkiewicza :evil: :evil: :evil: Dobrze ktoœ powiedzia³ ¿e znaj¹c charakterek Zaiwszy to lepiej by by³o gdyby kupi³ sobie du¿e lustro i przegl¹da³ siê w nim.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
j23nadaje
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: piątek 28 lip 2006, 20:14

Post autor: j23nadaje »

"Zrepelujemy sobie nasz kraj caÂły" :D
a swojÂą drogÂą ma lep chlopina znowu sobie parĂŞ ÂżubrĂłw dokupi :lol:,a chlop dalej bĂŞdzie w polu oraÂł :( ,i biÂł siĂŞ z myÂślami "aby do wiosny"
Najlepsze kasztany są na placu Pigal:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości