[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

Ja z dzisiejszego odcinka zrobiÂłam 90
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

:lol: To byÂłam lepsza, bo aÂż 107 zrobiÂłam :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Do tej pory ten program mi siê w miarê podoba³ (a w³aœciwie spodoba³ mi siê w wakacje, wiosn¹ nie bardzo :) mi siê widzia³), ale po dzisiajszym odcinku zniesmaczy³ mnie ten "program maj¹cy przedstawiÌ, jak naprawdê wygladaj¹ rozprawy s¹dowe w Polsce", bo je¿eli prokurat ma naskakiwaÌ na oskar¿onego "I dlatego pan go zabi³ !!", czy coœ tego typu, to chyba coœ ma³o realna ta rozprawa. Twórcy wyraŸnie zapomnieli, ¿e w naszym kraju jest DOMNIEMANIE NIEWINNOœCI i je¿eli wykszta³cony cz³owiek bêd¹cy prokuratorem by siê w ten sposób zachwowywa³ naprawdê, to pewnie prawdziwy s¹d by odsun¹³ takiego cz³owieka od sprawy...
Wszystko w tym programie jest fajne: sêdzia ( :tanczy: ), adwokat, ale tego £aty znieœÌ nie mogê - ja rozumiem, ¿e w tej inscenizacji prokurator ma byc porywczy, ale nijak to siê odnosi do rzeczywistoœci.
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

Do annak:
Ale usunĂŞÂłam drugie tyle. Mam zdjĂŞcie ÂŁaty z tÂą strzelbÂą. ÂŚwietnie wyszÂło. tylko tutaj coÂś nie chce siĂŞ wkleiĂŚ.
Do podmark:
Co ty, ÂŁata jest Âświetny.
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Do Podmark:
Przesadzasz. No mo¿e rzeczywiœcie £ata dziœ trochê przegi¹³, ake to nie pierwszy raz. A poza tym jest œmiesznie, jak któraœ ze stron powie coœ "nie tego" i sêdzia ich upomina :)

Do Magda:
Zaraz umieszczĂŞ te fotki na moim blogu :tanczy:

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 6:10 pm ]
Obrazek
To jest ta fotka ÂŁaty
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:hmm: Ludzie to teraz co :? bêdzieciê siê licytowaÌ w tym w¹ktu kto zrobi³ wiêcej fotek z programu :?: :neutral: Ja widzê, ¿e tutaj nie ma ju¿ po co wchodziÌ. :? Z fajnego watku zrobiliœcie... (nie powiem co) :? Mo¿e trochê podniesiecie jakoœÌ prowadzonej dyskusji?

I podmark nie przesadza - sam o tym pisaÂłem. To jest prawda - on powinien siĂŞ zachowywaĂŚ tak jak w prawdziwym sÂądzie - tam na pewno musi zachowaĂŚ spokĂłj i nie robi takich gÂłupich scen jak tu. :? Potem siĂŞ nie dziwiĂŞ, Âże ludzie krytykujÂą ten program... :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

annak pisze:Do Podmark:
Przesadzasz. Poza tym jest Âśmiesznie
Nie uwa¿am, ¿ebym przesadza³. O ile pamiêtam, to ten program mia³ poprawiÌ wizerunek polskiego wymiaru sprawiedliwoœci i staÌ siê fabularyzowanym dokumentem, a nie sitcomem. To nie ma byÌ œmieszne, lecz realistyczne. Jak chcemy siê poœmiaÌ mo¿emy w³¹czyÌ "Nianiê".
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

a mozecie przestac sie k³óciÌ ?
i zgadzam sie z pawlem niepotrzebne sa te slowne przepychanki typu' a ja zrobilam tyle a tyle' ;)

i wogle niewiem po co te sprzeczki?
jeÂżeli ktoÂś uwaÂża , Âże program jest tkai a taki, a Âłata mu siĂŞ nie podoba- to ma do tego prawo.
to jest jego wÂłasne zdanie, opinia . tak jak inni nie lubia panka czy biĂączaka badÂź kogoÂś innego tak ktoÂś moze nie lubic ÂŁaty. niewiem dlaczego zaraz robicie z tego afere!
trochĂŞ wiecej kultury ;) naprawde nie warto sie sprzeczac o takie rzeczy i robic niepotrzebne awantury ;)


a teraz wuala wklejam pozostaÂłe screeny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no i jadĂŞ w nastĂŞpny piÂątek do SĂŞdzi.
Z tego co ja widzê to oni ró¿nie graj¹. Dwa razy w tygodniu ale tak jak podpasuje, pewnie Sêdzi i prawnikom.
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Bo¿e, przecie¿ nikt tu nie ma zamiaru siê k³óciÌ, ile zrobi³ zdjêÌ. Po prostu ja zrobi³am tyle, a on/ona tyle... i ju¿. Jeœli chodzi o £atê, to mi on nie przeszkadza, ale te¿ jakoœ specjalnie go nie wielbiê. Z drugiej strony to nie jest do koùca jego wina, ¿e siê tak zachowuje, bo tak ma napisany scenariusz. Z wszystkich prokuratorów najbardziej lubiê Panka, a z tej ca³ej "prawniczej paczki" najbardziej lubiê Weso³owsk¹ [ :) :) ] i troszkê mniej Wilk [ :) ], chocia¿ pani mecenas te¿ czasami siê nie³adnie zachowuje :grozi: Kurcze, Italiana, nawet nie wiesz jak ci zazdroszczê :(
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no niby scenariusz ma napisany ale oni prawie wszystko mĂłwiÂą "od siebie". No co prawda czasami sie cos reÂżyserowi nie podoba...
a np. BiĂączak to czĂŞsto mĂłwiÂł Âże czegoÂś poprostu nie powie!
WÂłaÂśnie ciekawa jestem jak to jest z ÂŁatÂą, dlatego teÂż mam nadzieje Âże moÂże bĂŞdzie w piÂątek.

[ Dodano: Sro Sie 09, 2006 8:47 pm ]
w STARS impresariat filmowy jak dzisiaj by³am to by³o og³oszenie ¿e poszukuj¹ ³awników do sk³adu sêdziowskiego na sta³¹ wspó³pracê. Wiêc jak macie mamê w wieku 35-40 lat to wysy³ajcie:) a faceci to tez cos kolo tego wieku, dyspozycyjnoœÌ, prezencja itp. nawet jakiœ wzrost okreœlony podawali :-) œmiechu warte...
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

Ale moi rodzice, chociaÂż speÂłniajÂą kryteria, to jak dla mnie siĂŞ nie nadajÂą.
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

no wiesz, a moze by sie okazalo ze sie wlasnie nadaja
z tego co wiem to lawnicy zarabiaja ok. 70 zeta (za dzieĂą nagrania)
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

magda a skad weisz ze sie nie nadaja? a moze akurat ;P

annak mi tu nie chodzi o to ze sie klocicie w sstylu' ja zrobilam tyle zdjec' bo to nie klotnia ( mowilam o innej sprzeczce) a takie rozmowy typu ile kto zrobil fotek mozecie sie przeniesc na gg ;) chodzi mi o to zeyb nie robic balaganu

italianaa to jak wrocisz to mam nadzieje , ze zdasz nam relacje :)
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

italianaa pisze: z tego co wiem to lawnicy zarabiaja ok. 70 zeta (za dzieĂą nagrania)
to moÂże wiesz, ile sĂŞdzia, obroĂący i prokuratorzy zarabiajÂą??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości