[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

-

Post autor: magda992 »

Drugi dzieĂą festivalu w Sopocie wypadÂł wyÂśmienicie. :brawa: :brawa: :brawa: Pani Magda MoÂłek mnie zaskoczyÂła. ProwadziÂła spoko. WidaĂŚ byÂło, Âże ma treme, ale i tak zasÂługuje na moje uznanie i szacunek ;) :brawa: Koncert Katie Melua wspaniaÂły. Nastrojowy. PodobaÂł mi siĂŞ. A koncert Eltona Johna byÂł za to wyÂśmienity !!!! :D :D :D Ten to umie rozruszaĂŚ publike !
Nie podobaÂła mi siĂŞ za to kreacja Madzi MoÂłek (wyporzyczyli od Ivana i Delfina ?:D). I jeszcze przerwa miĂŞdzy wystĂŞpem Katie Melua, a Eltonem (ale rozumiem, Âże Elton chciaÂł, Âżeby byÂła przerwa wiĂŞc looz). ;) Drugi dzieĂą festivalu oceniam na 9/10 ;)


Mam tylko jeszcze jedno maÂłe zastrzeÂżenie. Wczoraj w telewizji emitowali "Kariere Nikosia Dyzmy" (TVP1), mecz Finlandia-Polska (TVP2), "Straszny film 3" i "Sopot Festival" (TVN). To jest mocna ramĂłwka. Ja sama nie wiedziaÂłam co oglÂądac xD PrzeskakiwaÂłam miĂŞdzy TVP2, a TVN :)

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 9:20 am ]
Madzia MoÂłek i Szymonek ! ;]
Obrazek
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Niestety pierwszej czeœci koncertu nie mog³em obejrzec wiec nie oceniam - zato koncert Eltona boski!!Czu³o siê ta atmosfere..Publika oszala³a i widac swietnie sie bawi³a.. Zero reklam w czasie Eltona... Mo³ek te¿ swietnie dawa³a rade... No i Wa³êsa... Naprawde super.. Ma³e wpadki z czarnym ekranem a reszta naprawde boska..a swoja droga to kto pusci³ fame ze ma sie scenografia zmieniec..?? Daje 9 na 10 :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Maciek pisze:Jedno jest pewne: pi¹tek 1-ego wrzeœnia nie by³ najlepszym dniem w biografii Magdy M. (...) Po drugie, zachowanie. I w³aœciwie nie trzeba tu szukaÌ argumentów, podali je ju¿ moi przedmówcy. I wreszcie - swoiste nieprzygotowanie prowadz¹cej do wystêpu, co przejawia³o siê - moim zdaniem - szczególnie w jej pytaniach. Powtarza³y siê wrêcz irytuj¹co czêsto (...) A ju¿ najwiêksz¹ g³upot¹ ze strony TVN jest danie popsucia festiwalu jednej osobie - przy moim za³o¿eniu, ¿e wspó³prowadz¹cy móg³by ca³oœÌ naprawdê wyratowaÌ. Czy nie to w³aœnie zrobi³ przed rokiem Szymon Majewski? :D
Zanim do³o¿ê swoje trzy grosze n.t wczorajszych "rewelacyjnych" wystêpów, jeszcze kilka s³ów o Magdzie.. W sumie to nie dziwiê siê Magdzie, ¿e wypad³a nienajlepiej (choÌ Ÿle nie by³o - normalnie, okejj - o w³aœnie tak), przy tak "skromnym" koncercie, tak krótkim i ubogim w muzykê rozmowê z jurorami chc¹c nie chc¹c ci¹gn¹Ì musia³a, nie wysz³o za piêknie, ale có¿.. Dlatego wiêc pojawia³y siê pytania w stylu, czy ju¿ wiemy, ¿e mamy przed sob¹ laureata S³owika i tak dalej.. :? Bo kto to widzia³, by 11 piosenek (+ jedna, dwie powtórkowe) wype³ni³o ca³y festiwalowy dzieù (która i tak nota bene d³u¿y³ siê mia³, do po 22:30) ? Rok temu ca³y konkurs prezentowa³ siê znacznie lepiej - artyœci wykonywali po 2 utwory, jutorzy i Magda byli konkretni. Podczas gdy ca³y konkurs rozpocz¹³ siê o 19:30, to ju¿ w okolicach 21. koùczy³ siê (zatem ca³oœÌ z reklamami trwa³a oko³o pó³torej godziny).
I moim zdaniem Szymon wcale nie (u)ratowaÂł Magdy (prowadzenie bdb!) - w trzeci dzieĂą byÂł "nieznoÂśny", jego Âżarty maÂło Âśmieszne, przegadany bardzo 8)

WyjÂątkowy Sopot wczoraj - naprawdĂŞ, rewelacyjnie! Katie Melua zaÂśpiewaÂła i zagraÂła znakomicie (przepiĂŞknie wyglÂądaÂła!), szkoda, Âże krĂłtko, ale to nic :tanczy: ZauroczyÂła mnie bardzo, poruszyÂła, wzruszyÂła - tego nie da siĂŞ opisaĂŚ!
Podobnie fanastyczny Elton John.. - "bosko"!, ponad godzina i 40 minut wyÂśmienitej muzyki! (a jaki zadowolony byÂł, uÂśmiechaÂł siĂŞ, wstawaÂł, Âświetne byÂło gdy "wszedÂł" na fortepian) :D Brawa za caÂły koncert i sÂłowa jakie padÂły z jego ust. Jako Âże wczoraj konkursowi z piÂątku daÂłem 6/10 to sobotniÂą galĂŞ oceniam na 10 z 10. Cudownie.

Wczorajsza Magda bardzo dobra. W drugiej czĂŞÂści wyglÂądaÂła olÂśniewajÂąco, w pierwszej gorzej, ale teÂż Âładnie, zupeÂłnie inaczej niÂż dzieĂą wczeÂśniej.. Dodam tylko, Âże wÂśrĂłd publicznoÂści zasiadaÂły takie VIPy tak Walterowie, dwie KwaÂśniewskie, rodzina TuskĂłw, Kayah, Marek WÂłodarczyk, chyba nawet Kazia Szczuka!
Niepowtarzalna gala :)
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: --

Post autor: pawell »

Dzieù drugi - powtórzê to jak ka¿dy - by³ wspania³y. :P Ju¿ siê wypowiada³em o koncercie Katie Meluy teraz trochê o wystêpie Eltona Johna - trochê, bo widzia³em gdzieœ niestety z 30 minut koncertu, bo by³ ten kiepski mecz... ( :x ) Maj¹ czego ¿a³owaÌ ludzie, którzy wybrali TVP 2 w tym dniu. :D W tym ja choÌ by³em skazany na mecz z przymusu. EJ porwa³ normalnie t³um :D przyci¹gn¹³ nawet do Opery Leœnej wiele gwiazd (ciekawe jak z biletami :szalony: ). Elton John widocznie by³ zadowolony z tego, ze móg³ byÌ w Polsce i dac tu koncert. :> Uœmiechy itp. myœle³em, ¿e bêdzie trochê "ch³odniej". :D Ach czekam ju¿ na powtórkê tej gali mam nadziejê, ¿e EJ pozwoli³ na choÌ jedn¹ powtórkê. :D
portalek pisze:Cieszy mnie otwartoœÌ Wa³êsy, ¿e nie wywin¹³ jakiegoœ numeru z tym œciskaniem itp, wiadomo ¿e jakby to wrêcza³ Kaczyùski to by siê ba³ podaÌ rêkê, ¿eby grzech nie przeszed³ na niego :D
O tak dobrze, ¿e by³ Wa³êsa. Kaczyùski by tylko wstdu pewnie narobi³ i tyle. :?
portalek pisze:W przeciwieĂąstwie do was ceniĂŞ PaniÂą MoÂłek, byÂła dziÂś bardzo miÂła i bardzo symatyczna, peÂłna wdziĂŞku i nie stroiÂła min, jedyne co mogĂŞ siĂŞ przyczepiĂŚ: pierwsza sukienka okropna, ta 2 byÂła juÂż bardzo fajna i podobaÂła mi siĂŞ.
No ja te¿, ale w pi¹tek "coœ" siê z ni¹ sta³o. Profesjonalnej prezenterce raczej nie przytrafiaj¹ siê takie wpadki. Ale dobra to ju¿ przesz³oœÌ. Wczoraj by³o o wiele lepiej. Pierwsza kreacja okropna druga super i takie powinna mieÌ pani Mo³ek, bo w nich wygl¹da piêknie. :P

A ja oceniam wczorajszy dzieĂą na 9 z duÂżym +. Czyli prawie idealnie. :lol2:

Kajetan pisze:Dodam tylko, Âże wÂśrĂłd publicznoÂści zasiadaÂły takie VIPy tak Walterowie, dwie KwaÂśniewskie, rodzina TuskĂłw, Kayah, Marek WÂłodarczyk, chyba nawet Kazia Szczuka!
Te¿ mi siê wydaje, ¿e by³a Kazimiera. :D A oprócz tych co wymieni³eœ w materiale z "Dzien Dobry TVN" widaÌ by³o Kubê Wojewódzkiego i Kamila Durczoka - rozmawiali ze sob¹ wiêc ich przyjaŸù jest coraz mocniejsza? :devil: No i by³a Kinga Rusin i Marcin Meller. ;)
magda992 pisze:Drogi Pawello !
Pozostawie twoj¹ pe³n¹ ironi wypowiedŸ bez komentarza. Nie bêde siê z Tob¹ k³óciÌ jak dzieciak.
Pawell ewentualnie Pawle, a nie Pawello. :? No có¿ ja te¿ z Tob¹ nie bêdê siê k³óci³. :spiewa: Poza tym te¿ trzeba umieÌ sie k³óciÌ. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Matis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 12:25

Post autor: Matis »

Jeszcze by³ Durczok (w dresie z kapturem) i Wojewódzki :] Ogladalem kawalek Katie pó¿niej mecz :/ Którym sobie nerwy zepsu³em i 30 min Eltona, czuÌ by³o ten klimat :] A co do Magdy.M to bardzo fajnie szczególnie ta druga sukienka :]
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

-

Post autor: magda992 »

pewell napisaÂł:
Pawell ewentualnie Pawle, a nie Pawello. No có¿ ja te¿ z Tob¹ nie bêdê siê k³óci³. Poza tym te¿ trzeba umieÌ sie k³óciÌ.


K³ótnie na forum nie s¹ potrzebne :)

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 11:26 am ]
Zgoda ? :rozglada:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Kometarz na stronie WP.PL
Elton w Sopocie: Zostawcie gejĂłw w spokoju
"Zostawcie gejĂłw w spokoju. Chcemy byĂŚ po prostu sobÂą" - powiedziaÂł ze sceny Opery LeÂśnej Elton John. Brytyjski wokalista byÂł najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą tegorocznego, 43. Sopot Festival. Jego sobotni 1,5 godzinny koncert choĂŚ w peÂłni profesjonalny, chwilami byÂł po prostu nudny.

Sir Ekton wraz z zespo³em pojawi³ siê w sobotê, 2 wrzeœnia jako g³ówna atrakcja trzeciego ju¿ w tym roku festiwalu w Sopocie. Artysta zaprezentowa³ swoje najbardziej znane piosenki, w tym "Believe", "Daniel", "Sacrifice", "Sorry Seems To Be The Hardest Word" oraz "Don't Let The Sun Go Down On Me". Przez pierwsze 60 minut by³o jednak bardzo spokojnie, a miejscami nudno. Rozbudowana do granic mo¿liwoœci kompozycja "Rocket Man" straci³a swój dynamizm i nawet fortepianowe improwizacje artysty nie by³y w stanie jej uratowaÌ.

Sir Elton o¿ywi³ siê dopiero po godzinie, kiedy w koùcu pokaza³, ¿e jego twórczoœÌ nie wype³niaj¹ jedynie ckliwe ballady. "I'm Still Standing", "The Bitch Is Back" czy "Saturday Night's Alright (To Fighting)" rozrusza³y publicznoœÌ i pokaza³y, ¿e mimo wszystko Elton John ma "cojones".

W trakcie wystêpu artysta otrzyma³ z r¹k by³ego prezydenta Lecha Wa³êsy Z³otego S³owika za ca³okszta³t kariery a tak¿e specjalny medal wybity w ubieg³ym roku z okazji 25. rocznicy powstania Solidarnoœci. Wyró¿nieniem tym legendarny przywódca uhonorowuje artystów wspieraj¹cych ruch na pocz¹tku lat 80-tych.
Matis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 28 sie 2006, 12:25

Post autor: Matis »

Bo Wp jest z Polsatem :] ja nieocenie bo widziaÂłem tylko koĂącĂłwke, naprawde byÂło nudnawo ??
florentyna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 03 wrz 2006, 13:15

Post autor: florentyna »

Organizacja Sopot Festival po dwóch dniach - super ale mam pewne zastrze¿enia do prowadz¹cej galê - Magdy Mo³ek. B³agam, zdejmijcie j¹ z anteny! Zmieùcie j¹! Ona jest "sztywna", nie potrafi rozmawiaÌ z zaproszonymi ludŸmi swobodnie, pope³nia gafy, nie ma poczucia humoru, nie potrafi wyluzowaÌ i wyjœÌ poza sztywne ramy scenariusza. Ona siê wszystkim widzom ju¿ opatrzy³a! Jak to œpiewa Doda - "ju¿ dosyÌ"!!!!!!!! :hmm:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ojej jaki komentarz wp.pl.. A czy przypadkiem nie pisali obok ze artykuÂł sponsorowany przez TVP lub Polsat.. Jak wczoraj byÂło nudno to ja chce sie nudziĂŚ w TVN-ie ciÂągle :tanczy: :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Greg Haus pisze:a swoja droga to kto pusciÂł fame ze ma sie scenografia zmieniec..??
:> No ja napisaÂłem to tu na forum, ale jak podaÂłem to byÂła wypowiedÂź Andrzeja SoÂłtysika dla "Dziennika Zachodniego". :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

PodsumujĂŞ moÂżliwie lakonicznie i szczerze.

1dzieĂą : Stachursky - poraÂżka. / mattafix:byÂł zdecydowanie najlepszy i bardzo dobrze,Âże wygraÂł!kto wytypowaÂł takich cienkich pozostaÂłych wykonawcĂłw zagranicznych - poraÂżka.
d³ugie reklamy - mêczy³y i nudzi³y pokój jury - nielepe komentarze,Mo³ek ciagle naciska³a kto wygra,kto by poda³ wynik po np 2gim wykonawcu? ? !Ale ok,to jej zadanie.sk³ad jury mo¿e byyÌ.Piaseczny zachowywa³ siê jak jakiœ idiota!chyba siê czegoœ napi³,bo tak siê wydurnia³!£apczywie ob³apia³ Mo³ek wzrokiem,jeszcze j¹ obj¹³ ostentacyjnie i pow.,¿e aah ty mi siê najlepiej podobasz.¯ENADA.Bem,która za nim by³a w zesz³ym roku,pewnie siê teraz ostro spoci³a siê ze wstydu.
MoÂłek - sukienka straszna,a makijaÂżu tyle,Âże jej twarzy nie byÂło widaĂŚ,prowadzenie na 4,niech ma!
W Sopocie nawala³a organizacja!Mo³ek musiala zadawaÌ dodatkowe pytania by przeci¹gn¹Ì czas,aby zespó³ siê przygotowa³.To siê zdarza na koncertach,ale na festiwalu NIE POWINNO!

2dzieĂą :MoÂłek - sukienka o niebo lepsza,makijaÂż ujdzie do tej sukienki,ale to majÂą byĂŚ te sÂłynne kreacje,na ktĂłre TVN wyrzuciÂł tyle kasy?!WraÂżenie najlepsze jak na razie.Prowadzenie 5-.
Meluy mi siê nie obejrza³o,ale koncert Eltona Dzwona to by³o prawdziwie muzyczne wydarzenie!Porwa³ Operê Leœn¹!W porównianiu do Simply Red'a - Opera oszala³a na punkcie Johna!Mia³em przeczucie,¿e o Dianie nie zaœpiewa,szkoda.I w ogóle szkoda,¿e wiêcej hitów nie by³o.Najwa¿niejszym elementem nie by³o tylko to,¿e œpiewa³,ale to,¿e œwietnie gra³!Super utalentowany facet,rasowy songwriter.Mo¿e jego przes³anie 'leave gey people alone' dotrze do siedz¹cego na widowni Tuska i reszty homofobów :devil: Ludzie siê fajnie zachowali,by³o s³ychac oklaski aplauzu,i pomidory na scenê nie polecia³y.a mo¿liwe w Polsce jest ju¿ wszystko!Wa³êsa potrafi³ siê zachowaÌ,polityk z klas¹.

dzieĂą 1 - 4- w porĂłwaniu z F1.
dzieĂą 2- 5+ :brawa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

sopot

Post autor: zadra »

elton - super! tak naprawde za nim nie przepadam, a jednak to byl swietny koncert. im dalej tym lepiej, szkoda tylko, ze tych kilku sÂłow o gejach nie powiedziaÂł jak walesa byl na scenie, ten homofob i tak by tego nie zrozumial, ale moze potem ktos by mu przetÂłumaczyÂł ;-) to samo z tuskiem, a jeszcze by sie przypadaly podobne slowa dla pochanke, ale rozumiem, ze juz o jej homofobii to naprawde elton mial prawo nie wiedzieĂŚ :D

melua - ok, ale bez sensacji. Âładny, ktorki kocnert.

moÂłek - zgadzam sie z tym co juz napisaliscie, dla mnie to zagadka stulecia dlaczego ona ciagle pracuje w telewizji.

p.s dlaczego Gott spiewa z playbacku? a moze tylko tak mi sie zdaje, mam nadzieje, Âże inni nie zrobia takiej kichy
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Wie ktos moze czy obecny sopot "nagrywany" jest w HD?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

WÂłasnie sie nad tym zastanawialem ale sam nie wiem ? Moze dowiemy sie jak rusza jakies kanaly HD ITI ;-) A dzisiejszy koncert genialny - przy recitalu Demisa bylem wzruszony - ludzie w operze chyba z 5 razy dawali taki aplauz ze szok normalnie :lol: (AÂż tak pisze niegramatycznie z tego powodu )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości