[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Zawsze moÂże byĂŚ wiĂŞcej, Pawle :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Raczej ca³e miejsce na reklamy zosta³o ju¿ wykupione przez reklamodawców i oni pewnie te¿ ju¿ za to zap³acili. Wiêc podwy¿ek nie mog³oby byÌ, a nawet jeœli jeszcze nie zap³acili to te¿ by³oby nie fair gdyby TVN za¿¹da³ wiêcej... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tymczasem "Taniec z gwiazdami" w wielu miejscach w Polsce 'zawisn¹³' w drugiej po³owie mijaj¹cego tygodnia. Mowa oczywiœcie o billboardach - plakat z logo TVN i nazwiskami gwiazd tej edycji mo¿na zobaczyÌ miêdzy innymi na wielkiej tablicy w okolicy Miêdzynarodowych Targów Poznaùskich. :D

A przy okazji, mamy kolejny dowĂłd ÂświadczÂący o fenomenie i popularnoÂści tego programu: temat o nim jest najchĂŞtniej odwiedzanym w tym dziale na najwiĂŞkszym forum o TVN (ponad 60 tys. odsÂłon). Tak trzymaĂŚ! :tanczy:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciek pisze:A przy okazji, mamy kolejny dowĂłd ÂświadczÂący o fenomenie i popularnoÂści tego programu: temat o nim jest najchĂŞtniej odwiedzanym w tym dziale na najwiĂŞkszym forum o TVN (ponad 60 tys. odsÂłon). Tak trzymaĂŚ! :tanczy:
Faktycznie. :> Nawet najd³u¿szy temat w dziale Telewizja TVN o ciekawostach telemetrycznych ma mniej. :D Teraz pewnie jeszcze "przyspieszy" - najpierw Fina³ Fina³ów, a potem IV edycja. Dalej to ju¿ V. Wiêc bedzie du¿o pisania i ogl¹dania.

A i nie tylko na billboardach TVN reklamuje IV edycjĂŞ. TakÂże juÂż w telewizji sÂą spoty ze wszystkimi gwiazdami. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No i wygra³a Cichopek - wiadomo,oni byli faworytami.Wspó³czujê Ma³gorzacie Foremniak.obna¿ona kobieta wbrew swojej woli,to kobieta poni¿ona.pocieszaj¹ce jest to,¿e ona jest aktork¹ i pewnie wczeœniej musia³a siê rozbieraÌ do filmów.to siê nie powinno wydarzyÌ,ale wydarzy³o.chcia³em skoczyÌ na t¹ scene z 2ej strony telewizora i wynieœÌ Foremniak daleko stamt¹d jak Kevin Costner wynosi³ Whitney Houston(mamy problem) w 'bodyguardzie',ale wypersfadowa³ mi to silny,kobiecy g³os :> ju¿ widzê jak¹ z tego sprawê zrobi¹ gazetowe tabloidki. :evil: jury zachowa³o siê szarmancko jak i widownia,w oczach Skrzyneckiej ujrza³em niemy triumf nad Foremniak.kobieca niespe³niona ambicja,zazdroœÌ i zawiœÌ.Skrzynecka to trucizna tego programu.Ale ca³y program na deskach Opery Leœnej to 4ty dzieù Sopot Festiwalu ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

No niestety Cichopek wygraÂła... :x Ale zasÂłuÂżyÂł siĂŞ temu nie tylko jej taniec, ale teÂż to, Âże jest po prostu wszĂŞdzie - w reklamach, kolorowych gazetach, na festiwalach. JuÂż po prostu tego nie wytrzymujĂŞ; jak w pewnym starym dowcipie - bojĂŞ siĂŞ juÂż otwieraĂŚ lodĂłwkĂŞ (a jak tam bĂŞdzie Cichpek :evil: ).
A co do MaÂłgosi Foremniak, to rzeczywiÂście szkoda mi jej z powodu tej wpadki z sukienkÂą... Nie wiem czy to tylko moja interpretacja, ale wydawaÂło mi siĂŞ, Âże sÂłuchajÂąc opinii sĂŞdziĂłw czy gadajÂąc ze SkrzyneckÂą, caÂły czas myÂślaÂła o tym co siĂŞ staÂło.
PodsumowujÂąc, mam radĂŞ dla przyszÂłych gwiazd TaĂąca z Gwiazdami: receptÂą na zwyciĂŞstwo jest prawdziwy bÂądÂź udawany romans partnerĂłw.

Dziœ bêd¹ dla was fotki z Fina³u Fiana³ów. Mia³em miejsce w pierszym rzêdzie :tanczy:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

O jakiej wpadce z sukienka mówicie. Nie ogl¹da³em wczorajszego fina³u wiêc prosze o szczegó³y w sprawie Gosi Foremniak.
P.S To p. Foremniak naleÂżaÂła sie krysztaÂłowa kula, poniewaÂż ona jako czterdziestoletnia kobieta taĂączyÂła rĂłwnie dobrze jak inni o 15 lat mÂłodsi.

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 3:25 pm ]
Wczorajszy Fina³ Fina³ów Taùca z Gwiazdami obejrza³o ponad 5 milionów ludzi. Œrednia wynios³a 5,25 mln.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tochê moim zdaniem za d³ugi by³ Fina³ Fina³ów "Taùca z gwiazdami". :roll: Ale jednak ogl¹da³em ca³oœÌ. Ogólnie by³o fajnie. :) Bardzo dobry pomys³ aby na pocz¹tku daÌ urywki z róznych edycji. :brawa: Dziêki TVN za to. :P Hehe niektóre edycje by³y œmieszne - szczególnie arabska lub tym podobna. :D

Taùce ciekawe i du¿o ich by³o to +. Widzowie w Operze Leœnej dobrze siê bawili i chyba przed telewizorami te¿ - wystarczy popatrzeÌ na wyniki - ponad 5 mln i udzia³ w tym czasie niemal 40%. :D TVN mia³ dobry pomys³ ¿eby zrobiÌ takie show. Jeszcze do tego do³o¿yli siê jurorzy, którzy siê "k³ócili". ;) :lol:

Fajny kadr z kamery, która kr¹¿y³a na parkiecie mo¿e takie coœ wykorzystali by w studiu? W RTL-owskiej edycji jest taki podobny... :P

I reklam tego wieczoru nie byÂło jakoÂś duÂżo. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda :lol: Wczorajszy fina³ fina³ów (jak¿e ma³o atrakcyjny!) utwierdzi³ mnie w przekonaniu, ¿e kolejnej, ju¿ czwartej edycji nie warto ogl¹daÌ (i ja nie zamierzam..) - ile¿ mo¿na na litoœÌ bosk¹ taùczyÌ do jednej i tej samej muzyki (której s³uchanie naprawdê mo¿e ju¿ dra¿niÌ i dra¿ni)? :devil: S³uchaÌ ¿artów Huberta i gadania Kasi? :lol: Ja ju¿ nie mogê, d³u¿ej nie wytrzymam.. (i nie w³¹czê TVN w niedzielê o godz. 20). Nie interesuj¹ mnie ju¿ ucz¹ce siê taùca gwiazdki, po prostu program zwyczajnie zacz¹³ mnie "mêczyÌ".. Taka powtórka z rozrywki.

Aczkolwiek PolakĂłw jeszcze nie, wczorajsze 40 proc. udziaÂły podczas emisji (fenomen, Âżeby w godz. 20:15 -23:30 na poczÂątku tygodnia zgromadziĂŚ takÂą iloÂśc widzĂłw) i widownia - 5,25 mln cieszÂą, TVN ktĂłry byÂł numerem 1. (24,5 proc. udziaÂłu w ciÂągu caÂłej doby) rĂłwnieÂż.. Sopocka widownia bawiÂła siĂŞ znakomicie (i sÂłusznie), dobrze, Âże KaÂśka Cichopek wygraÂła, zasÂłuÂżyÂła (i tak jej nie lubiĂŞ) :)
ZapowiadajÂą piÂątÂą edycjĂŞ.. :neutral: Ech :P
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Obiecane zdjêcia z Fina³u Fina³ów.
NiektĂłre sÂą rozmazane lub niewyraÂźne ale nie miaÂłemczasu ich obrabiaĂŚ.

ZdjĂŞcia z innych imprez tvn TUTAJ
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

pawell pisze:Fajny kadr z kamery, która kr¹¿y³a na parkiecie mo¿e takie coœ wykorzystali by w studiu? W RTL-owskiej edycji jest taki podobny... :P
PrzecieÂż steadycam jest wykorzystywany od poczÂątku w TzG, jak i wielu innych programach TVN (ZTCP pierwszy raz na TVN wykorzystano go w BigBrotherze, byÂł na dworze z WojciechowskÂą i chyba w studio).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Steadycam tak siĂŞ nazywa ta kamera? Fajnie wiedzieĂŚ. :D Jednak Adam3k'u nie o to mi chodziÂło. Wiem, Âże ta kamera jest w "TaĂącu z gwiazdami" i w wielu innych programach TVN. :P ChodziÂło mi o sposĂłb w jaki siĂŞ poruszaÂła - gdy juÂż uczestnicy zataĂączyli. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

pawell pisze:Steadycam tak siĂŞ nazywa ta kamera? Fajnie wiedzieĂŚ. :D Jednak Adam3k'u nie o to mi chodziÂło. Wiem, Âże ta kamera jest w "TaĂącu z gwiazdami" i w wielu innych programach TVN. :P ChodziÂło mi o sposĂłb w jaki siĂŞ poruszaÂła - gdy juÂż uczestnicy zataĂączyli. ;)
Steadycam to nazwa urz¹dzenia które dzia³a na zasadzie przeciwwagi (na górze kamera, na dole ciê¿arki* i wszystko wywa¿one "co by nie hula³o"). Kamerzysta ubiera kamizelkê z wysiêgnikiem na którym jest taki steadycam (ca³oœÌ troche wa¿y, wiêc na kamizelkê przechodzi czêœÌ ciê¿aru) i mo¿e biegaÌ ;) Dobry kamerzysta mo¿e biec naprawdê szybko, ale to raczej do obejrzenia jest w filmach ni¿ w programach a tym bardziej w Taùcu :)
KoĂącowy efekt jest Âświetny, nic nie trzĂŞsie a obraz sprawia wraÂżenie jakby kamera pÂłyneÂła.

* W wersjach "full wypas" funkcjĂŞ ciĂŞÂżarka speÂłnia monitor na ktĂłrym kamerzysta widzi obraz albo np. bateria do kamery.

ObrazekObrazek

Marjan zrobiÂł teÂż zdjĂŞcie ze steadycamem: http://eros.vlo.gda.pl/~marjan/foty/tzg ... _2565.html
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel , byli super , zdobyli komplet punktĂłw ! , pokazali nowe ukÂłady taneczne . Bravo !!! :aniol:
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

Adam3k pisze:
pawell pisze:Steadycam tak siĂŞ nazywa ta kamera? Fajnie wiedzieĂŚ. :D Jednak Adam3k'u nie o to mi chodziÂło. Wiem, Âże ta kamera jest w "TaĂącu z gwiazdami" i w wielu innych programach TVN. :P ChodziÂło mi o sposĂłb w jaki siĂŞ poruszaÂła - gdy juÂż uczestnicy zataĂączyli. ;)
Steadycam to nazwa urz¹dzenia które dzia³a na zasadzie przeciwwagi (na górze kamera, na dole ciê¿arki* i wszystko wywa¿one "co by nie hula³o"). Kamerzysta ubiera kamizelkê z wysiêgnikiem na którym jest taki steadycam (ca³oœÌ troche wa¿y, wiêc na kamizelkê przechodzi czêœÌ ciê¿aru) i mo¿e biegaÌ ;) Dobry kamerzysta mo¿e biec naprawdê szybko, ale to raczej do obejrzenia jest w filmach ni¿ w programach a tym bardziej w Taùcu :)
KoĂącowy efekt jest Âświetny, nic nie trzĂŞsie a obraz sprawia wraÂżenie jakby kamera pÂłyneÂła.
kwoli scislosci - system nazywa sie STEADICAM - a nie STEADYCAM :) - tu oficjalna stronka - http://www.steadicam.com/

popularne - i troiche tansze urzadzenia robi tez GLIDECAM - http://www.glidecam.com/ - sa tu tez filmiki demo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości