[TVN] Hela w opałach

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Hm...

Post autor: FuX »

Wydaje mi siê, ¿e serial nie zrobi w Polsce du¿ej kariery! Bêdzie mia³ ogl¹dalnoœc w stylu Anio³ Stró¿ lub ni¿sz¹....
ImiĂŞ Hela, rĂłwnieÂż mi siĂŞ nie za bardzo podoba - lepiej brzmiaÂłoby Ania, Kamila, Marysia... ale Hela?! WogĂłle co to za imie?
W kaÂżdym razie, mam nadzieje, Âże serial zrobi na mnie pozytywne wraÂżenie w czasie emisji w jesiennej ramĂłwce!:D
tristan1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 19:45

"Hela w opaÂłach" - nowy serial TVN

Post autor: tristan1 »

Jestem ciekawy jacy aktorzy beda grali w tym serialu. :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jednak mo¿e zd¹¿¹ do wrzeœnia. :> Jacy aktorzy? W artykule z "Super Expressu" jest pare nazwisk:
Tytu³owa Helena to matka trójki rozbrykanych dzieci. Kobieta z bolesn¹ przesz³oœci¹, ale ze œwietlan¹ przysz³oœci¹. Hela wyzwala siê bowiem z nieudanego ma³¿eùstwa i zaczyna ¿ycie od nowa. Odnosi sukces zawodowy i prywatny. W walce o spokój wspieraj¹ j¹ przyjaciele.

Pierwszy klaps "Heli w opaÂłach" padÂł w ubiegÂłym tygodniu w Warszawie. Na planie wypatrzyliÂśmy Janka Wieczorkowskiego (34 l.), Piotra GÂąsowskiego (42 l.), AgatĂŞ KuleszĂŞ (35 l.), Piotra PrĂŞgowskiego (52 l.) oraz EwĂŞ ZiĂŞtek (52 l.). Jak siĂŞ dowiedzieliÂśmy, zdjĂŞcia potrwajÂą co najmniej dwa miesiÂące. Premierowe odcinki zobaczymy na antenie TVN juÂż we wrzeÂśniu.
Piotr G¹sowski i Prêgowski? :? wrr ju¿ zaczyna mi siê nie podobaÌ. :? Gdy ich widzê to z niechêci a¿ chce mi sie prze³¹czyÌ na inny kana³ i czêsto to robiê. :? Czy tak trudno w tym kraju znaleŸÌ inne osoby od tych ju¿ "starych"? :/ Ech... Ale jest i + to Anna Guzik, która gra w "Na Wspólnej". :tanczy:

I jeszcze jak pisze tvn.tivi.pl wystÂąpiÂą: Mariusz Kiljan, Marka Siudyma, StanisÂławĂŞ CeliĂąskÂą, Romana KÂłosowskiego, KatarzynĂŞ KwiatkowskÂą (aktorkĂŞ „RozmĂłw w tÂłoku”) ( :tanczy: ), MichaÂła PielĂŞ i ViolĂŞ Arlak. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

pawell pisze:A jednak mo¿e zd¹¿¹ do wrzeœnia. :> Jacy
tvn.tivi.pl pisze:Jak juÂż wczeÂśniej informowaliÂśmy, od wrzeÂśnia widzowie TVN bĂŞdÂą mogli zobaczyĂŚ na antenie stacji nowy serial pt. „Hela w opaÂłach”.
pawell pisze:I jeszcze jak pisze tvn.tivi.pl
Jak jest napisane :devil:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Serial moÂże odnieÂśc sukces (ale nie musi), sympatyczna Anna Guzik znana widzom TVN z "Na WspĂłlnej" (ÂŻanetka, lubiana raczej) moÂże "podbiĂŚ" serca kolejnych PolakĂłw. Ciekawi umiejscowienie serialu w ramĂłwce, podobnie zresztÂą "OdwrĂłconych", sobotnie pasmo serialowe zmienione przecieÂż nie zostanie 8)

ZwracajÂą uwagĂŞ nazwiska znanych aktorĂłw w obsadzie - PrĂŞgowski, Wieczorkowski, CeliĂąska :D Poza tym nie reÂżyseruje "byle kto" - Kostenko znany jest z "produkcji" takich hitĂłw serialowych jak "Zaginiona", "Lokatorzy" czy "Bulionerzy", wszystkie realizowane byÂły dla Telewizji Publicznej (choĂŚ tu mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ) :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To mo¿e byÌ skrzy¿owanie "Niani" i "Anio³a Stró¿a". A co z tego wyjdzie... Zobaczymy... Ja bêdê ogl¹da³. :lol2: ¯aneta sympatyczna raczej. :D Mo¿e w niedzielê przed "Faktami". :D Albo w sobotê zamiast "Maratonu". :D Zobaczymy, ja trzymam kciuki. :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Na tvn.pl sÂą dwa zdjĂŞcia z planu:

ObrazekObrazek

:lol: Kolejne maÂłe dziecko w "serialowym Âżyciu" Anny Guzik. :D :lol2:


[ Dodano: Nie Lip 30, 2006 1:32 pm ]
Za tydzieĂą w programie "Co za tydzieĂą" bĂŞdÂą kulisy "Heleny w opaÂłach". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:bĂŞdÂą kulisy "Heleny w opaÂłach". :D
Heli :]

Galeria kadrĂłw z serialu :arrow: http://film.onet.pl/N,36810,1,1,0,galeriao.html
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

JuÂż najwyÂższy czas! RuszyÂła strona Heli w OpaÂłach: http://www.helawopalach.onet.pl. Strona w porzÂądku, bardzo czytelna. Na razie trochĂŞ pusto, ale myÂślĂŞ, Âże jest w porzÂądku, w przeciwieĂąstwie do strony Niani. Bardzo nieczytelna :/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Brawo kubasz! Ja dziÂś juÂż kilka razy wchodziÂłem pod ten adres i ciÂągle byÂł Not Found ;) A strona? Nowy, ciekawy ukÂład - nareszcie jakaÂś odmiana wÂśrĂłd stron Onetu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Raczej oficjalne strony internetowe programów TVN - jak pamiêtam -pojawia³y siê po premierze i póŸniej. :roll:

Strona jest ³adna i taka jakby porz¹dna. :D I narazie nie jest a¿ tak pusto jak na witrynê serialu, którego jeszcze nie by³o premiery - jest sporo informacji. :D W ka¿dym dziale coœ jest. :P PóŸniej oczywiœcie bêdzie tego wiêcej i wiêcej. :)

Fajna czo³ówka i piosenka. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No, no jestem miÂło zaskoczony, myÂślaÂłem Âże bĂŞdize to kolejna prodkucja w stylu Amerykanskich przeÂśmiesznych seriali - caÂła akcja na jednej kanapie i co chwile ten sam sztuczny Âśmiech.

Owszem œmiech i kanapa by³y, ale trzeba przyznaÌ ¿e nie dominowa³y, serial nie rewelacja ale napewno nie jest Ÿle, doœÌ dobrze to dziœ wysz³o w skali od 1 do 10 oceniam na 7 :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:roll: Ten serial nie jest z³y. Myœla³em, ¿e wyjdzie to gorzej. ;) Coœ w stylu "Anio³a Stró¿a". :roll: Wiele œmiesznych sytuacji i tekstów. :P W po³¹czeniu z bardzo ³adn¹ scenografi¹ daje to jakiœ efekt. :) Anna Guzik bez w¹tpliwoœci jest najmocniejszym ogniwem tego sitcomu. Liczê, ¿e jeszcze sie rozkrêci. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Brawa! Brawa! Jeszcze raz brawa! ÂŚwietny, moim zdaniem, wynik "Heli w opaÂłach"! Nie spodziewaÂłem siĂŞ tak wysokich "cyferek".
tvn.tivi.pl pisze:ponad 2,1 mln widzĂłw
Ja odcinek obejrzĂŞ dopiero jutro, bo nagrywam dziÂś powtĂłrkĂŞ, ale mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ nie zawiodĂŞ
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Za tydzieĂą bĂŞdzie duÂżo mniej bo pierwszy odcinek nijak zachĂŞciÂł do obejrzenia dalszych odcinkĂłw...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości