Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze::szalony: przecie¿ to spojrzenie Agatki mo¿e do pomieszania zmys³ów cz³owieka statecznego doprowadziÌ :szalony:
:rydzyk: Bosko wyglÂąda w czerni, bez grzywki i z uÂśmiechem na twarzy :szalony: BOGINI :szalony:
..zupeÂłnie nie wiem dlaczego teÂż sobie tak pomyÂślaÂłem :mhm:
ChoÌ dla mnie przyjaŸù damsko-mêska to czysta abstrakcja ( :szalony: ),
..wspó³czujê zatem wszystkim kobietom z twojego otoczenia :lol:
Tak na marginesie ;)
MyÂślĂŞ, Âże o tych dwoje, ktĂłrzy znajdujÂą siĂŞ drugim planie, moÂżna ÂśmiaÂło napisaĂŚ, iÂż sÂą parÂą :D (aleÂż mi siĂŞ rĂŞka zatrzĂŞsÂła, podczas robienia strzaÂłki :devil: )

Obrazek
..nie kaÂżdy idzie na impreze po to by ostentacyjnie okazywaĂŚ uczucia ;)
MiÂłych snĂłw :lol:
..dziĂŞkujĂŞ - nie bĂŞdĂŞ siĂŞ chwaliÂł snami :lol2:

..piszĂŞ posta drugi raz - nie wiem czemu tamten znikÂł :mhm:

..tak samo jak z forum znikÂł temat 'Reporterzy TVN24' :mhm:
..znaleziona kopia z archiwum :arrow:
Obrazek

..pierwszy wpis o Agatce z 4 marca - czyÂżby to byÂł dzieĂą jej premiery na wizji? :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

..caÂła Polska przed telewizorami zamiast na AgatkĂŞ to pewnie na Tzg patrzyÂła
..a Agatka teÂż na pewno Âświetnie taĂączy 8)
ZaserwowaÂłeÂś tu nam niezÂły ,,taniec z gwiazdÂą'' :lol2:
Na temat relacji damsko-mêskich wypowiadaÌ siê nie bêdê :D Moje s¹ wprawdzie bardzo zrównowa¿one, ale w moim ¿yciu jestem œwiadkiem ró¿nych szalonych, skomplikowanych i dla mnie niezrozumia³ych przypadków, wiêc ka¿d¹ mo¿liw¹ opcjê jestem w stanie przyj¹Ì - nie koniecznie zrozumieÌ :lol:
A towarzysz Agaty ... no có¿, po zdjêciach wnioskujê, i¿, poza tym, ¿e wysoki, to strasznie radosny to cz³owiek :D
No, ale moÂże dajmy juÂż spokĂłj prywatnej stronie Agaty, co? ;) PrzecieÂż wiemy, Âże niechĂŞtnie mĂłwi o sobie ;) MoÂżna siĂŞ domyÂśliĂŚ, iÂż mogÂłaby nie byĂŚ zadowolona z faktu, Âże po necie rozsyÂłacie jej tak w prawdzie nie do koĂąca prywatne, ale jednak, fotki ;)
Có¿ za klimat panowaÂł wokó³ – rozzzzzmarzyÂłemmmmm siĂŞ ... ... ta noccccc... ta kobietaaa ...
Blacky, có¿ to za ró¿nica, czy wieczór, czy ranek, ty zawsze reagujesz tak samo :lol2:
:/ CaÂłe popoÂłudnie nudy, a wieczorem prawdziwy kÂąsek dla koneserĂłw reporterskiego kunsztu Agatki przewidziano :D
Stacja coraz czêœciej i coraz wyraŸniej wprowadza w ¿ycie swoje motto: ,,ca³a prawda ca³¹ dobê'' i najdobitniej odczuwaj¹ to jej pracownicy ;) No bo do jakiego innego wniosku mo¿na dojœÌ, kiedy widzi siê Agatê w oknie poznaùskiego studia o 20:30 z minutami?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂżna siĂŞ domyÂśliĂŚ, iÂż mogÂłaby nie byĂŚ zadowolona z faktu, Âże po necie rozsyÂłacie jej tak w prawdzie nie do koĂąca prywatne, ale jednak, fotki ;)
Ale za to my jesteœmy zadowoleni, ¿e takie fotki kr¹¿¹ po stronie klubu :lol2:
..tak samo jak z forum znikÂł temat 'Reporterzy TVN24'
..znaleziona kopia z archiwum
O to wÂłaÂśnie kiedyÂś mi chodziÂło!!! Ale dlaczego nie ma tu juÂż tego wÂątku? Wprawdzie pierwszy wpis o Agatce naleÂży do wÂłocha (Martina), ale ja teÂż tam pierwsze sÂłowa nt. Agatki napisaÂłem - sentyment :P Tak bardzo wtedy prosiÂłem o capsy, Âżeby przekonaĂŚ siĂŞ, jak ta Agata Tomaszewska wyglÂąda :D

WracajÂąc do tej blondynki z fotki :mhm: WiedziaÂłem, Âże gdzieÂś juÂż jÂą wczeÂśniej widziaÂłem :D I juÂżwiem :D Na innej fotce znalezionej:

Obrazek
Wygl¹da na to, ¿e przyjació³ki :P

OK. Teraz stawiam grubaÂśnÂą krechĂŞ
___________________________________
i od tego momentu dyskutujemy tylko i wy³¹cznie o pracy Agatki :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

ÂŻyjemy w kontrolowanym spoÂłeczeĂąstwie, gdzie praktycznie rzecz biorÂąc wszyscy jesteÂśmy Âśledzeni...
Zwolennicy wszechobecnej ingerencji w Âżycie prywatne organizujÂą siĂŞ :devil:
Cieniutka ta kreska :devil: Ciekawi mnie, kto pierwszy zÂłamie to postanowienie?

Ja muszê poniewa¿ wczoraj nie mog³em z telewizj¹ siê zbrataÌ, a s³ówko trzeba o zdjêciach napisaÌ :D Wiedzia³em, ¿e jest o co prosiÌ.Najproœciej by³oby zachwyt wyraziÌ s³owem: piêkne :P I przy tej opcji zostanê: piêkne :) Prywatnie z fotgrafii jednak Agatta rozsiewa dwa razy tyle uroku co s³u¿bowo z telewizora - nie bêdê klasyfikowa³, który lepszy gatunkowo, bo nie da siê.
BylibyÂście najwiĂŞkszymi okrutnikami, gdybyÂście skrywali te arcydzieÂła fotografii po kÂątach :P
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ale zdjĂŞcia! :shock: Ciekawe czy ta impeza odbyÂła siĂŞ w tym osÂławionym klubie, ktĂłry odwiedza czasem Agata? Coraz wiecej informacji wychodzi na wierzch. :jupi: Szkoda, Âże w prasie nie robia sesji zdjĂŞciowych z jej udziaÂłem. :neutral:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

³a³,ale zdj¹tka :shock: BOMBA!?Potwierdzi³o siê,¿e Agata taka zimniutka przed kamer¹,a tak na imprezy chodzi,szaleje,a jaak :) Ten facet intensywnie siê ko³o niej krêc¹cy to pewnie jakiœ wielki fan :D Albo jest 2ga opcja.On robi sobie zdjêcia na imprezach z ³adnymi laskami,a póŸniej wszystkim pokazuje co to nie on :mhm: bo on by nie pasowa³ na jej faceta.Taki pozmarszcza³y ju¿ i jak¹œ wizualn¹ rewelacj¹ nie jest :devil: ale có¿ mi³oœÌ jest œlepa.z reszt¹ zgadzam siê z tym,¿e Agata mo¿e nie obnosi siê w miejscach publicznych ze swoj¹ mi³oœci¹,je¿eli j¹ ma.Zdjêcie tej blondyny z Agat¹ najlepiej chyba pokazuje pewne jej cechy charateru :) Ania Jêdrzejowska to na imprezy ju¿ raczej nie chodzi :evil: cuda te zdjêcia,cuda! 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..:cicho: ksiĂŞciem z bajki to on moÂże nie jest ale to moÂże byĂŚ ktoÂś bliski ;)
PotwierdziÂło siĂŞ,Âże Agata taka zimniutka przed kamerÂą,a tak na imprezy chodzi,szaleje,a jaak
..najpierw Black a teraz ty aveo :?
..dajcie spokĂłj jaka zimniutka na wizji?
..na wizji jest p_o_w_a_Âż_n_a i s_k_u_p_i_o_n_a!!
..to nie to samo co zimna..
..jak ktoÂś o tak palÂącym spojrzeniu moÂże byĂŚ zimny? :P
..to absurd!!
Ciekawe czy ta impeza odbyÂła siĂŞ w tym osÂławionym klubie, ktĂłry odwiedza czasem Agata?
..odwiedza³a.. bo s¹ braki w galeriach póŸniejszych tych po lutym 2006..
Ania JĂŞdrzejowska to na imprezy juÂż raczej nie chodzi
..a skÂąd wiesz? :D ..na pewno z mĂŞÂżem w gĂłralskich chatach taĂączÂą do upadÂłego :lol2:
..natomiast Agatka teraz pewnie nie ma czasu na wyjÂście do klubu..
..ile to razy zdarzaÂło siĂŞ Âże weekendy miaÂła zapracowane..
Szkoda, Âże w prasie nie robia sesji zdjĂŞciowych z jej udziaÂłem.
..moÂże doÂżyjemy czasĂłw kiedy Agatka bĂŞdzie uÂśmiechaĂŚ siĂŞ do nas z okÂładki :arrow: 'Glamour' :arrow: 'Twojego Stylu' :arrow: 'Pressa' a w tygodniu na wizji w tvn24 :jupi:

..na razie rzeczywistoœÌ jest nie do zaakceptowania :(
..Agatki nie ma w telewizji :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

i od tego momentu dyskutujemy tylko i wy³¹cznie o pracy Agatki
ÂŁatwo napisaĂŚ, trudniej wykonaĂŚ :lol:
Wygl¹da na to, ¿e przyjació³ki :P
:o jaka urocza fotka :P Chyba zaraz wystawiê anons: szukam przyjació³ki, z racji tego, ¿e ostatnio straci³am przyjació³ki w skutek ich zam¹¿wyjœcia :lol2:
Agatka wydaje siê byÌ œwietnym materia³em na przyjació³kê :P
Szkoda, Âże w prasie nie robia sesji zdjĂŞciowych z jej udziaÂłem. :neutral:
Wszystko w swoim czasie ;) Nie s¹dzê, ¿e Agatce zale¿y na, i d¹¿y do, ¿ycia rozœwietlanego œwiat³ami jupiterów :lol2:
PĂłki co dobrze by byÂło, gdyby jako reporterka pojawiÂła siĂŞ w TVN24 :? Od niedzieli ani Âśladu po niej :? A tak ÂżeÂśmy siĂŞ przyzwyczaili do jej obecnoÂści czĂŞstszej :neutral:
On robi sobie zdjêcia na imprezach z ³adnymi laskami,a póŸniej wszystkim pokazuje co to nie on
A nie przysz³o wam do g³owy, ¿e ich wszystkich mo¿e ³¹czyÌ przyjaŸù? :lol2:

Czas na sprawdzenia obecnoÂści :devil:
Agata - nieobecna :/
Black Jack - nieobecny :/
UmĂłwili siĂŞ czy jak? Raz, dwa, trzy - znikamy :devil:

:o nika - jej teÂż dawno juÂż tu nie widziaÂłam :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wuj staszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 15:54

Post autor: wuj staszek »

Funckyrella pisze:Czas na sprawdzenia obecnoÂści :devil:
wujek... obecny :x
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

wuj staszek pisze:
Funckyrella pisze:Czas na sprawdzenia obecnoÂści :devil:
wujek... obecny :x
:o wujek :buzi:
A skÂąd ta wÂściekÂła buÂźka? :)

:mhm: nie wiedziaÂłam, Âże tutaj teÂż pisujesz :>
Coœ mnie musia³o omin¹Ì :mhm:

Btw. witamy! :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wuj staszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 15:54

Post autor: wuj staszek »

Funckyrella pisze:A skÂąd ta wÂściekÂła buÂźka? :)
Nie mia³a byÌ wœciek³a. Dla wujka wszystkie te ró¿nice w u¿ywaniu forów s¹ zbyt skomplikowane. ;-)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ufff...... :) A juÂż myÂślam, Âże jesteÂś na nas, z nam bliÂżej nieznanego powodu, zÂły :D
Dla wujka wszystkie te ró¿nice w u¿ywaniu forów s¹ zbyt skomplikowane. ;-)
JeÂśli ciĂŞ to pocieszy, zdradzĂŞ ci, Âże ja teÂż przez to przechodziÂłam :devil: IleÂż to razy zamiast devila pomiĂŞdzy dwoma dwukropkami, wstawiaÂłam dwukropka z iksem :lol2: Wyszlo z tego kilka nieporozumieĂą ;) MiesiĂŞcy potrzebowaÂłam na przyzwyczajenie :lol: MyÂślĂŞ, Âże tobie sprawniej to pĂłjdzie :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Witamy z serdecznoÂściami nowego-starego usera :)

Zdjêcie z ''przyjació³k¹'' fantastyczne :tanczy:

DonoszĂŞ, bo chyba nikt nie widziaÂł, Âże wieczorkiem byÂł emitowany materiaÂłek Agatki :)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

azbest-chÂłop pisze:DonoszĂŞ, bo chyba nikt nie widziaÂł, Âże wieczorkiem byÂł emitowany materiaÂłek Agatki :)
:uhh: Uœpiono totalnie moj¹ czujnoœÌ wczoraj :hmm:
Nie sÂądziÂłam, Âże w Âśrodku tej politycznej burzy znajdzie siĂŞ miejsce na czyjÂś materiaÂł z Poznania :uhh:
A jaki byÂł temat materiaÂłu :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:
azbest-chÂłop pisze:DonoszĂŞ, bo chyba nikt nie widziaÂł, Âże wieczorkiem byÂł emitowany materiaÂłek Agatki :)
:uhh: Uœpiono totalnie moj¹ czujnoœÌ wczoraj :hmm:
Nie sÂądziÂłam, Âże w Âśrodku tej politycznej burzy znajdzie siĂŞ miejsce na czyjÂś materiaÂł z Poznania :uhh:
:
[/quote]
..bo jak tu siĂŞ spodziewaĂŚ nagÂłej Âłaski w postaci materiaÂłu Agatki..?
..caÂły czas do znudzenia waÂłkowany jest rzekomy 'kryzys rzÂądowy' :hyh:
..przecie¿ po 3. godzinach s³uchania w kó³ko powtarzanych z intensywnie przemieszan¹ czêstotliwoœci¹ uderzeù serca nazwisk: Kaczyùski - Lepper normalnie odpycha od telewizora :hyh:
..jakaÂś odmiana tematyczna wyszÂłaby wszystkim na dobre :!:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości