[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No w sumie to mĂłgÂłby byĂŚ MichaÂł KamiĂąski. A moÂże to i nawet lepiej.

[ Dodano: Pon Wrz 25, 2006 8:47 pm ]
MoÂżliwe, Âże w dzisiejszym odcinku w RwT bĂŞdzie poseÂł Gadzinowski. CzytaÂłem w jakimÂś artykule, Âże w nowej serii bĂŞdzie parodiowany Gadzinowski. WiĂŞc moÂże to bĂŞdzie dzisiaj.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

RwT

Post autor: zadra »

No, niestety, dziesiejsze "Rozmowy w tÂłoku" bardzo sÂłabe. To byÂł jednak Kalisz, a szkoda, bo wlaÂściwie bardziej przypominaÂł KamiĂąskiego. Zreszta wyraÂźnie nie mieli pomysÂłu na tĂŞ postaĂŚ, jedynie, ze sie poci.
caÂła reszta teÂż gorzej niÂż zwykle, wszystko zbyt dosÂłowne :(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No z tym Kaliszem to wyskoczyli dzisiaj niepotrzebnie. Ale pozostaÂłe trzy osoby byÂły super. ÂŚmiesznie pojechali posÂłankĂŞ HojarskÂą. Szymek sÂądĂłw sie nie boi bo nic mu nie mogÂą zrobiĂŚ.

Z odcinka na odcinek program staje siĂŞ coraz lepszy. :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A czemu nikt nie komentuje ³¹czenia z Shimonem Sex Kolanko? :devil: To by³o... great. :lol: No i Gawryluk. :devil: To nie ja by³am Ew¹. :lol2:
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

No to by³o dobre :D :D To nieja by³am Ewa :devil: :devil: albo Hojarska i Beger :D :D Ja mam z Lepperem podwójna ci¹¿e
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Poza paroma elementami program staje siê - moim zdaniem - coraz gorszy! :( ¯arty g³upsze, nie œmieszne ze smukiem wspominam II edycjê programu gdzie by³o wiêcej rzeczy... Gdyby nie "Rozmowy w t³oku" to by na prawdê nie by³o co w tym programie ogladaÌ. Ogl¹dalnoœÌ mówi sama za siebie - poni¿ej 3 mln i spada. SMS to nie jest to co kiedyœ. ;(

ÂŻeby nie byÂło, Âże wszysto jest zÂłe to mogĂŞ napisaĂŚ, Âże zaskoczyÂł mnie Szymon pokazujÂąc sie nago od tyÂłu. :shock: Dobre teÂż kolejne SNN - chyba to juz bedzie staÂły punkt programu. :P Gawryluk dobre. :lol2: I szkoda, Âże na koĂącu juÂż nie ma takich fajnych filmikĂłw zapowiadanych wczesniej np. "Kot Leonarda" jak to byÂło wczeÂśniej. Zamiast tego tablica i dopisywanie...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Punkt programu "Prawi i Sprawiedliwi" jest do kitu. Troche takie gÂłupkowate i maÂło Âśmieszne. Ale za to SNN bardzo dobre :D.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Szymon Show by³ lepszy w zesz³ym tyg.,ale ten te¿ niczego sobie.³¹czenie z Sex Kolanko pierwszorzêdne.czekam na interpretacje kolejnych reporterów :devil: Mo¿e by tak Kolendê-Zalesk¹ :devil:
Krawczyk i Daniec,gdyby nie prowadz¹cy to nudnawo by by³o,pomimo,¿e Daniec to komik.parodiowa³ na ¿ywo Senyszyn,ale nie wysz³o mu stanowczo :/ Wiedzia³em,¿e odpowiedŸ bêdzie brzmia³a OCHUI,bo to by³o juz dawno w 'Szkle Kontaktowym'.z reszt¹ prof.Snszn wygra³a g³ówn¹ nagrodê szk³a - lustro najœmieszniejszego polityka i uplasowa³a siê z konkretn¹ przewag¹ g³osów :devil:
Podoba³ mi siê '¿enuj¹cy dowcip prowadz¹cego'.¿enuj¹cy,ale b³yskotliwy,fonetyczna gra s³ów,nawet Krawczyk zab³ysn¹³ swoim niemieckim :P
Szkoda,Âże w romowach w tÂłoku tak maÂło Szczuki,w sumie nie wiem po co jÂą wykorzystali,skoro jej wystĂŞp byÂł Âśladowy...
Dobrze,¿e pojawiaj¹ siê nowe twarze,nie przyjê³y siê jak twarze Leppera czy Beger,ale dobrze,¿e szukaj¹ sobie miejsca.Kalisz na ¿ywo jest lepszy ni¿ ten wczoraj sparodiowany.Kamiùski i Kalisz mo¿e posiadaj¹ podobieùstwa w wygl¹dzie zewnêtrznym,ale ich zachowanie,sposób mówienia i bycia sporo siê ró¿ni¹.Kalisz umie powiedzieÌ coœ œmiesznego,a Kamiùski to buc.
CHOJARSKA byÂła the best!Ta aktorka gra Gronkiewicz i ZytĂŞ.Rydzyka chyba nawet teÂż :mhm: ona jest fenomenalna!!Najlepsza postaĂŚ w poniedziaÂłkowym programie SMShow 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wczorajszy odcinek znĂłw fajny - widzac juz ze chyba SNN bedzie juz zawsze. goÂście Âśredniawi szczegĂłlnie krawczyk bo Danic niczego sobie
:lol:
Rozmowy jak zawsze fajne - maÂło szczuki i kalisza ( ktĂłry sie tylko pociÂł )
Prawi i sprawiedliwi tez fajniusi - szczegĂłlnie misja Lary :devil:

P.S. w nasteppnym odcinku bedzie Magdalena Cielecka i "sensualny" BoguÂś - moÂże chodzi o Linde..
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Magda Cielecka :* Moja ulubiona aktorka u Szymona. Ale fajnie.
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Oto, co bĂŞdzie w poniedziaÂłkowym SMS:
GoÂście: M. C. i B. L. (to tylko tak dla formalnoÂści, bo chyba kaÂżdy wie kto bĂŞdzie w pon. :) )
Prawi i Sprawiedliwi: Janosik :)
Rozmowy w TÂłoku: Z. G., J. P., T. C. i A. L. :) (podpowiem, Âże T. C. byÂł pierwszy raz w RwT)
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ProsiÂłbym trochĂŞ jaÂśniej. W RwT to tak: Zyta, Andrew i hmmm J.P to Janina Paradowska?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ptr15 pisze:i hmmm J.P to Janina Paradowska?
A moÂże Justyna Pochanke? :> :tanczy: Ale pewnie chodzi o JuliĂŞ PiterĂŞ...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Goœcmi bêd¹ oczywiœcie Magdalena Cielecka i Bogus³aw Linda. W RwT bêd¹ Zyta Gilowska, Janina Parandowska, Andrzej Lepper. (T. C. nie podam, bo to by³ dopiero debiut, wiêc spróbujcie odgadn¹Ì :D )
TVN-programowo najlepszy:D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tadeusz CymaĂąski! :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość