[TVN] Superniania

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzis pierwszy odcinek SUPERniani i musze powiedzieĂŚ Âże program naprawde fajny! Ta pani psycholog naprawde dziaÂła cuda - np. ta metoda z jezykiem! Potrafi byc miÂła a nawet jak tych rodzicĂłw ochrzaniÂła za to co z tym dzieckiem robili - to mowiÂła to tak ciepÂło i z taka troska. A swoja droga to ten Kasvery to niezÂłe dzicko :devil: Juz teraz wiem Âże jest ktos gorszy od mojego brata :lol:
Fajna jest tez ta muzyczka na poczÂątku programu 8)

:arrow: Czekam na nastepne odcinki
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No i jesteœmy po pierwszym odcinku "Super Niani". Niestety wytrzyma³em tylko do pierwszej przerwy, bo ju¿ nie mog³em wytrzymaÌ darcia tego Ksawerego. Wersja baaaaaardzo podobna do orginalnej, któr¹ mogliœmy ogl¹daÌ na Dwójce, tylko oprawa graficzna jest o niebo lepsza. Niestety, strona http://www.superniania.onet.pl jest kompletnie niedopracowana :/ Za du¿o napaÌkane i jakoœ tak nieczytelnie. A program ogólnie na 4+. Ogl¹dalnoœÌ bêdzie wysoka, bo rodziców nieradz¹cych sobie z dzieÌmi jest du¿o :> Liczê na hit.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie dziwiê sie, ¿e produckcja tego programu jest tak pracoch³onna - wszystko jest bardzo dobrze zrobione i zapiête na ostatni guzik - nie da siê chyba do niczego przyczepiÌ co jest zwi¹zane z realizacj¹. :P Program bardzo ciekawy. :D I trochê œmieszny szczególnie teksty Ksawerego. :D Pytanie mamy ... dlaczego?, odpowiedŸ synka "Bo dlatego" oraz "Kulwa". :lol: :devil: Wspó³czujê im, bo ja nie wytrzyma³bym w tym domu... 8) Ale ju¿ jest OK. :) Dorota Zawadzka bardzo dobrze siê sprawdza jako Super niania. :spiewa: Myslê, ¿e to bêdzie hicior. ;)

Czo³ówka fajna, muzyka do niej te¿. :P Strona OK - du¿o tam tego wszystkiego... :roll: Czekam namkolejny odcinek, bo tez zapowiada siê fajnie. :hyh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Stronak niezÂła :D CaÂłkiem caÂłkiem :P Tez mi sie zdaje ze ten program bedzie hiciorem... Ciekawe jak sobie daja rade rodzice gdy juz tej nini nie bedzie :?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Od tego bĂŞdzie chyba 'Super Niania- Post Scriptum' na TVN STYLE :>
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ogl¹dalnoœc doœÌ doba - prawie 2 miliony - :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kuba pisze:Od tego bĂŞdzie chyba 'Super Niania- Post Scriptum' na TVN STYLE :>
Raczej "I TY mozesz mieĂŚ super dziecko". :roll: Ale raczej tam nie bĂŞdzie o tym czy rodziny dajÂą sobie radĂŞ bez rodziny tylko jak wychowaĂŚ dziecko. :)

A niemal 2 mln "Superniani" to Âświetny wynik! :D Ciekay jestem jakie byÂły udziaÂły. :roll: Oby tak dalej. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

UdziaÂły wynosiÂły 19,6%. Bardzo dobry wynik :D
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Zawsze uwielbiaÂłam programy tego typu i w koĂącu pojawiÂła siĂŞ polska wersja naprawdĂŞ podobaÂł mi siĂŞ pierwszy odcinek czekam na nastĂŞpne ;-)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Program Âświetny :!: BaÂłem siĂŞ Âże niedorĂłwna oryginaÂłowi ale naszczĂŞÂście siĂŞ myliÂłem. WidaĂŚ Âże ta kobieta zna siĂŞ na dzieciach. Bardzo mi siĂŞ ten program podoba.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Jutro SuperNiania bĂŞdzie musiaÂła sobie poradziĂŚ z bardzo "sÂłodziutkim" rodzeĂąstwem :devil: Ale jak daÂła sobie radĂŞ z Ksawerym to z nimi teÂż da :D
TVN-programowo najlepszy:D
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Ksawery by³ naprawdê super s³odkim ch³opcem a to ¿e by³ taki niezno¶ny to tylko i WY£¡CZNIE wina RODZICÓW :roll:

Jak zobaczyÂłam na zjawce jutrzejszej superniani jak to dziecko wpadlo do fonatanny to sie lekko zdiwilam :roll:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

amm program fajny przyjemny w odbiorze :)
TVN innowacja i nowoczesność...
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Dzisiaj drugi odcinek Superniani. WydawaÂł mi siĂŞ troche ciekawszy od pierwszego. Rodzice byli troche bardziej konsekwentni. RozbawiÂła mnie sytuacja w ktĂłrej Oliwia myÂła sobie nogi szczoteczkÂą do zĂŞbĂłw a KubuÂś sikal z jedzÂąc ciastko 8)
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Ta scena teÂż mnie rozbroiÂła, podobnie jak rozbrajajÂą mnie teksty Kuby G. typu "Czy Âśmieci mnie sÂłyszÂą" :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości