[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

nika pisze:show Kuby i show Szymona to dwie ró¿ne bajki tak samo lubiane przez publicznoœÌ :D
Oj ja tu sie nie zgodze. Mi Majewski dziaÂła na nerwy i SMS oglÂądam tylko ze wzglĂŞdu na "koĂąca nie widaĂŚ" i "rozmowy w tÂłoku" oraz czasami ze wzglĂŞdu na ciekawych goÂści. O ile humor WojewĂłdzkiego moÂżna nazwaĂŚ wulgarnym i prostackim, to teskty Szymka sÂą czasami po prostu pÂłytkie i dajÂące wraÂżenie stworzonych na siÂłe, Âżeby tylko zapchaĂŚ czas.

Co do wczorajszego Kuby to Rokita pokazaÂł swojÂą nowÂą, innÂą stronĂŞ - ciekawe co na to jego Nelly. Z kolei w rozmowie z AgnieszkÂą WÂłodarczyk gdy padÂło pytanie o to czy jacyÂś mĂŞÂżczyÂźni jÂą skrzywdzili, a Agnieszka wymownie nic nie powiedziaÂła, aÂż siĂŞ wkurzyÂłem Âże to nie sÂą Rozmowy w toku bo byĂŚ moÂże by siĂŞ wyÂżaliÂła i miaÂłbym kolejny powĂłd Âżeby jÂą podziwiaĂŚ jako aktorkĂŞ, a tak to Kuba szybko zszedÂł z tematu... szkoda.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

KW to talk-show, a SMS to program rozrywkowy, wiêc naturalne jest to, ¿e te programy stanowczo siê ró¿ni¹ (bo musz¹) i nie ma co porównywaÌ. :neutral:
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

MoÂżna porĂłwnaĂŚ ich osobowoÂści, ale napewno nie ich programy.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wczorajszego odcinka widzia³am tylko kawa³ek, dok³adnie fragment rozmowy z Rokita i muszê przyznaÌ, ¿e by³a lepsza ni¿ ta poprzednia, jeszcze z Polsatu. Tam g³ównie wypytywal Rokitê o kobiety w jego ¿yciu i kto go wychowywa³. Takie bzdurki. Wczoraj by³o "m¹drzej", chocia¿ pytania o zwi¹zki z mam¹ te¿ by³y :D

PorĂłwnywaĂŚ KubĂŞ i Szymona, to tak jakby porĂłwnywaĂŚ Jasia FasolĂŞ i Benny Hilla. KaÂżdy na swĂłj sposĂłb jest zabawny. W SMSie pokazywana jest duÂżo prostsza rozrywka, Âżarty nie sÂą skomplikowane- coÂś wybucha, ktoÂś siĂŞ przewraca, komuÂś zrobiÂą za duÂży nos albo wÂłosy na klacie. Szymona nie da siĂŞ nie lubiĂŚ po prostu. Jest swojski jak Benny Hill.
Z KubÂą jest dokÂładnie odwrotnie, moÂżna go albo kochaĂŚ albo nienawidziĂŚ. Kuba draÂżni ludzi jak JaÂś Fasola. Ale wÂłaÂśnie u Kuby dobrze widaĂŚ jaki kto ma dystans do siebie. Dlatego np Rokita byÂł tam juÂż 2 razy, a nie byÂło Kaczki. OdbiĂłr zaleÂży od tego czy siĂŞ lubi ostre Âżarty i jazdĂŞ po bandzie czy nie. :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Biedna Agnieszka siê za bardzo nie wyluzowa³a.Z jednej strony Janek,któremu Kuba kaza³ siê podsun¹Ì do Agi,a z drugiej koleœ,myœl¹cy tylko o seksie.W ogóle Kuba siê wczoraj nie popisa³,by³ monotematyczny.nie podoba³ mi siê wczorajszy program :/ poza tym Kuba móg³by siê zdecydowaÌ wobec kogo jest tak naprawde lojalny:Snszn albo Jan Rokita :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

A ja tak z innej rury ;]
Wiecie mo¿e gdzie mo¿na œci¹gn¹Ì muzykê z czo³ówki programu?
"Nolite te bastardes carborundorum."
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jedyne co mi do gÂłowy przychodzi to http://www.kuba.onet.pl ,musisz poszukaĂŚ :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Hohoho koszulka juÂż na licytacji po 530 zeta. Ciekawe do ilu dobije?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ptr15 pisze:Hohoho koszulka juÂż na licytacji po 530 zeta. Ciekawe do ilu dobije?
ciekawe kto jÂą kupi, moÂże jakis poseÂł z PiSu??! :lol:

We wtorkowym Dzienniku na 2 stronie mo¿na by³o znaleœÌ taki oto artyku³ o ostatnim odcinku Kuby, a œciœlej mówi¹c- o jego goœciu Janku Rokicie :)
Obrazek
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Ania Mucha rzuci³¹ Kubê :tanczy: Teraz jest do wziêcia :twisted:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oto kolejny odcinek:
A w kolejnym odcinku goœÌmi Kuby Wojewódzkiego bêd¹ dwie piêkne kobiety: aktorka i modelka Weronika Rosati znana z ok³adek najlepszych magazynów mody, takich produkcji jak "Pitbull", "M jak mi³oœÌ czy "Samo ¿ycie" i burzliwych romansów oraz Anna Guzik - gwiazda serialu "Na Wspólnej" i - ostatnio - g³ówna bohaterka sitcomu "Hela w opa³ach"

W programie nie zabraknie teÂż terenowych relacji z terenu oraz dobrej muzyki w wykonaniu zespoÂłu "Delacore"

W programie nie zabraknie teÂż muzyki – tym razem w wykonaniu zespoÂłu „Apteka”.
Jest nasza Hela, ÂŻaneta, a konkretniej mĂłwiÂąc Ania Guzik. :D
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

To fajny bĂŞdzie odcinek, bo mojÂą ulubionÂą aktorkÂą jest Ania Guzik. 8)
TVN-programowo najlepszy:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Maciejj pisze:To fajny bĂŞdzie odcinek, bo mojÂą ulubionÂą aktorkÂą jest Ania Guzik. 8)
Ania Guzik jest Âświetna, fajnie by byÂło gdyby to ona byÂła tym pierwszym goÂściem, bo jak wiadomo z pierwszym goÂściem Kuba rozmawia dÂłuÂżej, a Ania jest osobÂą, ktĂłra ma duzo ciekawego do powiedzenia (przynajmniej tak mi siĂŞ wydaje, na podstawie pewnego wywiadu)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oj pewnie do studia wejdzie pierwsza Rosati :? ChociaÂż ona juÂż byÂła u Kuby raz na pewno nie wiem czy moÂże nawet nie dwa.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

eeeee.nieciekawie dla mnie brzmi¹ ci goœcie :/ wygl¹da na to,¿e niedzielny wieczór poœwiêcê nauce ;) chyba,¿e Maria Wiktoria Wa³êsa reaktywacja :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości