Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze:spĂłdnica, bluzka, odpowiednia poza - jak podczas sesji do pisemka...... :devil:
hmmm ciekawe ktĂłrego ;) najberdziej podobaÂły mi siĂŞ do Marie Claire :roll: (czy coÂś takiego :hmm: )po prostu arcydzieÂło!jmĂłwiĂŞ oczywiÂście o Anicie,a nie styliÂście i fotografie :devil:

DP nie komentujê,bo zajawki podsycaj¹ tylko g³ód intelektualny of course :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ci tu niespodzianka. :D
W³¹cza cz³owiek rano telewizor przekonany, ¿e czekaj¹ go prawie trzy d³ugie godziny u boku Poradka.
A tu co...Anita w beÂżowej marynarze. :D
Co siĂŞ z Kubusiem staÂło? :lol:
A co mnie to obchodzi. :devil: WaÂżne, ze jest Anita. :D
To przed nammi jeszcze 3 godziny z pannÂą WernerowÂą. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Cieszysz siĂŞ prawie tak mocno z obecnoÂści Anity w Poradku jak Katarzyna Kolenda podczas tzw. autorskiego przeglÂądu prasy :lol2: W ktĂłrym to przeglÂądzie, omawiaÂła artykuÂł o wieku kobiet, w jakim decydujÂą siĂŞ na przechodzenie na emeryturĂŞ :lol2: No i cieszyÂł jÂą fakt, Âże sÂą obie z AnitÂą to sobie mogÂą pogadaĂŚ :devil: Obie zadeklarowaÂły, Âże one pĂłki co za Âżadne skarby nie zamieniÂą pracy na wczeÂśniejszÂą emeryturĂŞ :devil:
A mnie ani wczeœniejsza emerytura nie ucieszy, poniewa¿ nawet nie œni³o mi siê dziœ, ¿e Anita mo¿e byÌ w poradku :uhh: i w³¹czy³em telewizor dopiero o wpó³ do ósmej ;( ;(
A co jej szkodziÂło wczoraj na koniec Flasha powiedzieĂŚ i do zobaczenia jutro o 6-stej :>
ZaÂłapaÂłem siĂŞ w zwiÂązku z tym na rozmowĂŞ telefonicznÂą o sytuacji na WĂŞgrzech, rozmowĂŞ z Markowskim i jeszcze jakimÂś panem z WrocÂławia o prezydenturze KaczyĂąskiego ;(
MaÂło ;(

A marynara i fryzura do bani :?
Co siĂŞ z Kubusiem staÂło? :lol:
Nie ciesz siĂŞ tak - moÂże coÂś powaÂżniego :rozglada: Z bÂłahego powodu nie oddaÂłby Anicie poradka ;) No, chyba, Âże Anita ma juÂż spakowane walizki na wyjazd ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:A marynara i fryzura do bani :?
chyba Âżartujesz! :o wyglÂądaÂła olÂśniewajÂąco!!a ten poranny uÂśmiech o jutrzence :szalony: :szalony: :szalony: jeÂżeli niewyspana kobieta serwuje taaaki uÂśmiech,Âżadnych pytaĂą zadawaĂŚ nie naleÂży,tylko jak najszybciej zrobiĂŚ kawkĂŞ(zakÂładajÂąc,Âże ona juÂż jÂą piÂła :D ).
wiêc tak kawê sobie popija³em z g³ow¹ w ekranie i...spóŸni³em siê na zajêcia :] oczywiœcie zapytano mnie dlaczego siê spóŸni³em,wiêc wymyœli³em historyjkê o tym,¿e zaczê³o padaÌ i wróci³em siê za parasolem.na szczêœcie by³ ten deszcz ;) i tak nie dokoùczy³em rozmowy Anity z Kasi¹ Kolend¹ :evil:
Co siĂŞ z Kubusiem staÂło? :lol:
mnie osobiÂście to nie obchodzi,czekam na repeat :szalony: :tanczy: :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

aveo pisze:
Black Jack '62 pisze:A marynara i fryzura do bani :?
chyba Âżartujesz! :o wyglÂądaÂła olÂśniewajÂąco!!
PodtrzymujĂŞ wczeÂśniejszÂą wypowiedÂź :D Wiem, jak Anita potrafi piĂŞknie siĂŞ ubraĂŚ i uczesaĂŚ :]
...spóŸni³em siê na zajêcia :] oczywiœcie zapytano mnie dlaczego siê spóŸni³em,wiêc wymyœli³em historyjkê o tym,¿e zaczê³o padaÌ i wróci³em siê za parasolem.na szczêœcie by³ ten deszcz ;) i tak nie dokoùczy³em rozmowy Anity z Kasi¹ Kolend¹ :evil:
Trzeba by³o podaÌ autentyczny powód spóŸnienia, by³by bardziej przekonywuj¹cy :lol2:

Hmmm ... :mhm: Ciekawe, czemu dziœ nie mog³a wpaœÌ do Poradka :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ummm ... :mhm: Nie wiem, co sÂądziĂŚ o powyÂższym wpisie :mhm: Bardzo bardzo intrygujÂący :lol: :>

Kiedy pisaÂłem, Âże Anita potrafi olÂśniewajÂąco wyglÂądaĂŚ, chyba czuÂłem, co nastÂąpi dziÂś w Poradku :) No wlaÂśnie dziÂś wyglÂądaÂła olÂśniewajÂąco :lol2: MĂłj ulubiony spodnium miaÂła na sobie (ten beÂżowy :lol2: ), fryzura teÂż dobrze zaplanowana i wykonana :lol2:
Merytorycznie teÂż dobrze przygotowana, zadawaÂła trafne pytania zarĂłwno rozmĂłwcom z zewnÂątrz, jak i reporterom - najczĂŞÂściej dziÂś Brygidzie :)
No, moÂże miaÂłbym lekkÂą nutkĂŞ pretensji do rozmowy z Senyszyn ... RozmawiajÂąc z takÂą orĂŞdowniczkÂą aborcji, nawet jeÂśli nie z przekonania, to dla zachowania rĂłwnowagi naleÂżaÂło wiĂŞcej argumentĂłw ''przeciw'' przedtawiĂŚ. I oczywiÂście moim zdaniem rozmowa mogÂłaby byĂŚ znacznie dÂłuÂższa :] Nic wielkiego by siĂŞ nie staÂło jakby jednÂą, czy dwie reklamy mniej przez to wyemitowali :?
Co by tu jeszcze, odnios³em wra¿enie podczas (mojego nieulubionego czwartkowego) autorskiego przegl¹du prasy, ¿e Kajdan w doœÌ niemi³y sposób odnosi³ siê do Anity :? Ale mo¿e wydaje mi siê tak, dlatego ¿e ja go nie lubiê :devil:
Za to zupeÂłnie inaczej wyglÂądajÂą relacje z Jackiem PaÂłasiĂąskim :) DziÂś mogliÂśmy usÂłyszeĂŚ od niego miÂło brzmiÂące sÂłowa: ''Moja Droga Anito'' :lol2: I w ogĂłle daje siĂŞ wyczuÂś serdeczniejsze relacje :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

tak...mĂłj poprzedni wpis jest baaaardzo wymowny :shock: trzeba byĂŚ zmuszonym czytaĂŚ miĂŞdzy wierszami.......Nie qmam,no ale dobra :hmm:

pytaÂłem siĂŞ w nim ciebie,gdzie w takim razie moÂżna spotkaĂŚ AnitĂŞ jeszcze piĂŞkniejszÂą i czy to w ogĂłle jest moÂżliwe :D ale dziÂś sam napisaÂłeÂś odpowiedÂź nie znajÂąc wÂłaÂściwie pytania :mhm: w PORANKU :tanczy:

Niestety dziÂś Poranka nie widziaÂłem :( Porada chorutki albo ma urlop.A w sobotĂŞ wersja max z AgnieszkÂą Holland.nareszcie!! :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W jednym z poranków Anita i Jacek Pa³asiùski stali obok siebie i wygl¹dali tak jakby byli równego wzrostu. Czy ion naprawdê jest taki wysoki? :shock: Inna sprawa to to, ¿e po obejrzeniu programu od razu poprawi³ mi siê humor, odstresowa³am siê (w nocy nie mog³am spaÌ) a mój problem znikn¹³. :D WidaÌ Anita ma na mnie zbawienny wp³yw. :D Mam nadziejê, ¿e w poniedzia³ek te¿ j¹ zobaczê rano w poranku.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jacek PaÂłasiĂąski stoi na schodku i tylko dziĂŞki temu jest wyÂższy od Anity :lol: Co nie zmienia faktu, Âże faktycznie sprawiajÂą wraÂżenie bardzo zaprzyjaÂźnionych :) Mam nadziejĂŞ, Âże to nie tylko pozory :devil: Dzisiaj niestety bez tego punktu programu, poniewaÂż sejm i jego obrady wziĂŞÂły prym nad wszystkim :? Szkoda, bo Poradek Anita prowadziÂła po prostu mistrzowsko :brawa: Dwie bardzo imponujÂące rozmowy: z Mroziewiczem i Miodowiczem zrobiÂły na mnie wielkie wraÂżenie :)
OgĂłlnie rzecz biorÂąc juÂż od pierwszych minut poradka daÂło siĂŞwyczuĂŚ, Âże Anita chyba dobrze spaÂła i wstaÂła nie lewÂą nogÂą :lol: UÂśmiechniĂŞta, rzeÂśka - faktycznie Âłatwo zaraziĂŚ siĂŞ tym nastrojem :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jacek PaÂłasiĂąski stoi na schodku i tylko dziĂŞki temu jest wyÂższy od Anity
A dziÂś tego zabrakÂło ;( Tak samo byÂło z autorskim przeglÂądem prasy ;(

Ale nic to :lol2: Rozmowy :)
O tak :D Rozmowy dziÂś byÂły pierwszorzĂŞdne :tanczy: ZwÂłaszcza, Âże dziÂś sztukĂŞ przeprowadzania wywiadu Anita potraktowaÂła jako sposĂłb wyraÂżania swojego ja, a nie jako prezentacjĂŞ jakiegoÂś dogmatu wspĂłlnoty ;)
Odnios³em wra¿enie (bo oczywiœcie ca³y czas piszê o w³asnych spostrze¿eniach iœcie subiektywnych :lol2: ), ¿e Anita murem sta³a za Mroziewiczem i jgo deklaracjami o niewinnoœci (mam nadziejê, ¿e siê na tym zaufaniu nie przejedzie ;) ), gdy rozmawia³a z nim telefonicznie, tak samo zreszt¹ jak póŸniejszy jej rozmówca - Miodowicz, z którym to nie tylko w tej kwestii zasadniczo siê zgadza³a. Mo¿na napisaÌ, ¿e by³a nieobiektywna ... ;) No có¿, czasem nie mo¿na inaczej i trzeba po którejœ ze stron siê opowiedzieÌ :lol2: Czasami nawet tak dosadnie jak Anita dziœ, mówi¹c, ¿e: ''musia³by siê jakiœ cud wydarzyÌ, ¿eby sejm przyj¹³ propozycjê PO'' :devil: S³owo ''cud'' wydaje mi siê tr¹ciÌ tutaj lekkim nieobiektywizmem :lol2:

W oczach to ona miaÂła dziÂś bÂłysk ÂświadomoÂści i poczucie, Âże jest w wysokiej formie :lol2:

Jestem pod tak ogromnym wra¿eniem tych dwu rozmów, ¿e ciê¿ko jest mi pisaÌ o s³ownych przekomarzankach z Zubilewiczem, sympatycznych rozmowach z M³odkowskim i Zawio³¹ ;)
I czujĂŞ, Âże jutro po premierowym odcinku, skÂładance zajawek, wzobaconych o stand up'y ten stan bĂŞdzie utrzymany :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

PiĂŞkne 5 dni... :D
Ale ja o piÂątku, jakÂże szczeÂśliwym.
PiĂŞkny jest taki poczatek dnia. :D
BĂŞde sie powtarzaĂŚ, dwie Âświetne rozmowy.
Obrazek
Poranek dynamiczny, Âżywy, interesujacy, trochĂŞ monotematyczny, ale daÂło sie wytrzymaĂŚ. :lol:
Prawie jak u Poradka. :devil:
TW Black Jack '62 pisze:SÂłowo ''cud'' wydaje mi siĂŞ trÂąciĂŚ tutaj lekkim nieobiektywizmem :lol2:
Black, wiesz co, czepiasz siĂŞ. :lol:

A jutro deser-DP. ÂŻebym tylko mĂłgÂł ogladnaĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

W sobote 4 listopada o 7.55 Anita bĂŞdzie goÂściÂła w programie Automaniak max chyba warto go poleciĂŚ ;)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:o Wspaniale :tanczy:
ByĂŚ moÂże w koĂącu zobaczymy AnitĂŞ w ''akcji'' :D W Âświecie, w ktĂłrym czuje siĂŞ najlepiej :jupi: Czyli w Âświecie motoryzacji :lol2:
A sk¹d o tym wiesz? Emituj¹ ju¿ w tvn turbo jak¹œ reklamê :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A moÂże po prostu Eric to Eryk MĂŞÂłgwa (?) z redakcji TVN Turbo. :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:o A to MeÂłgwa znĂłw w tvn turbo pracuje :o
Z tego co wiem, jakiÂś czas temu, kiedy jeszcze byÂł zwiÂązany ( :lol2: ) z AnitÂą, odszedÂł z tvn-u do ''Sukcesu'' :> ByÂł tam zastĂŞpcÂą red. naczelnego ... chyba :rozglada:

A jeÂśli wrĂłciÂł, to moÂże nie tylko do tvn-u, ale i do Anity? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości