Łukasz Grass

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

chwat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 10:02

Post autor: chwat »

szczerze mówi¹c grass mnie ca³kowicie nie przekonuje. kiedy trzeba zaimprowizowac w rozmowie bije z jego pytaù taka banalnoœÌ i¿ mam wra¿enie ze rozmówca zaraz roz³ozy rêce i powie : no panie £ukaszu co ja mam panu powiedzieÌ. Proszê mnie nie zmuszac do odpowiedzi na to pytanie bo jest po prostu nie chcê byÌ przepytywana jak nauczyciel przez uczniaka.
Wychodzi to zwÂłaszcza w rozmowach ze specjalistami. Grass nie potrafi sie przygotowaĂŚ merytorycznie do rozmowy. Nie ma absolutnego pojecia o prawie czy ekonomii. Ma jakieÂś o polityce ale chyba tylko pojĂŞcie to jest wyniesione z rozmĂłw z politykami. Nie wiem jakie szkoly koĂączyÂł ale widaĂŚ po nim brak obycia wÂłaÂśnie w sferze prawno-gospodarczej. No cĂłz - jacy politycy tacy i prezenterzy.
JednÂą z wad ktĂłrej u niego zwÂłaszcza nie trawiĂŞ to jego Âśmiech. Czasem rechoce sie jak mysz do sera a Âśmiech ma troche taki rubaszny - maÂło telewizyjny.
Na plus zaliczyĂŚ mu trzeba Âże przy wszystkich mankamentach i sÂłaboÂściach jakoÂś w tej TV funkcjonuje. Jak? Dla mnie to zagadka ale widac Âże kaÂżdego mozne czegoÂś nauczyĂŚ.
Na marginesie - gdybym mia³ go odrózniÌ od kajdanowicza to ró¿ni ich chyba tylko barwa g³osu. S¹ jak spod tego samego stempla. Z jednej szko³y. Szczerze móiw¹ cs³abo siê to ogl¹da.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Grass o poranku w tym tygodniu. :lol2: Radzi sobie fajnie jak na debiut poranny, trochĂŞ dziwny byÂł jeden przeglÂąd prasy, kiedy to caÂły artykuÂł prawie przeczytaÂł. :lol: TrochĂŞ dziwnie gdy sÂłyszy siĂŞ gÂłos inny, niÂż Porady, ale moÂżna siĂŞ przyzwyczaiĂŚ. :lol2:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

[ Dodano: 24 Lipiec 2006, 09:50 ]
Obrazek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Marcin pisze:TrochĂŞ dziwnie gdy sÂłyszy siĂŞ gÂłos inny, niÂż Porady, ale moÂżna siĂŞ przyzwyczaiĂŚ. :lol2:
Ja juÂż siĂŞ przyzwyczaiÂłam, mogÂłoby tak byĂŚ codziennie :tanczy:
Marcin, chyba upad³a twoja wersja o ci¹¿y P. Redo (caps)... :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

ÂŁukasz Grass w "PorankuTVN24"...nagroda dla tego, ktĂłry to wymyÂśliÂł. Moim zdanie to Âświetny pomysÂł. A jak widaĂŚ Grass Âświetnie sobie radzi w tej roli...chyba roÂśnie nam nowa spora gwiazda TVN24...
Wróciłem!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Wg mnie jego umiejĂŞtnoÂści prezenterskie(Mr Trawa=prompterman),a szczegĂłlnie dziennikarskie(M24h)to trochĂŞ za maÂło na gwiazdĂŞ.Ale juÂż mnie tak nie irytuje jak wczeÂśniej.MoÂże dlatego,Âże przed urlopem byÂł wszĂŞdzie i za duÂżo.A teraz go nawet tolerujĂŞ.W raportach powinno byĂŚ wiĂŞcej duetĂłw damsko-mĂŞskich,wiĂŞc mr Trawa idealnie pasowaÂłby do innych osobowoÂści prezenterskich.stara siĂŞ byĂŚ dowcipny,co mu siĂŞ nawet udaje!
dobry pracownik TVN24,ale w Âżadnym razie - Gwiazda.

Obrazek

ku mojemu zdumienia zawitaÂł nawet w rapocie popoÂłudniowym
w extremalnym duecie.

Obrazek

to byÂł szok termiczny,ale TVN24-owska szklarnia zapobiegÂła zagÂładzie i eksperyment udaÂł siĂŞ.wszystko poszÂło sprawnie i naprawdĂŞ trawiĂŞ tÂą TrawĂŞ! :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

grass

Post autor: zadra »

dla mnie on ma cos nie tak z mimikÂą twarzy, jakby nie do koĂąca mĂłgÂł jÂą kontrolowac.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

mam pytanie - czy ktoÂś oglÂądaÂł moÂże maraton uÂśmiechu kiedy byÂł w nim ÂŁukasz Grass, jeÂśli tak to niech umieÂści skanylub przyÂśle je na adres roch_k@poczta.onet.pl prosze to waÂżne
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

7 zdjĂŞĂŚ z ÂŁukaszem Grassem z "Maratonu Usmiechu" jest na http://maratonusmiechu.onet.pl/1,39609, ... ml#zdjecie ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wczorajszy raport popoÂłudniowy:
"I tak oto koĂączymy Magazyn 24 Go... Nie! Nie Magazyn 24 Godziny. Magazyn 24 Godziny dopiero bĂŞdzie"

Dzisiejszy raport popoÂłudniowy:
"I tak oto koĂączymy popoÂłudniowy raport wieczorny. Nie! Ja juÂż myÂślĂŞ o raporcie wieczornym, ale jego dziÂś nie bĂŞdzie"

To jak bĂŞdzie jutro? MoÂże tak:
"I tak oto koĂączymy PoranekTVN24" :D


[ Dodano: Sro Wrz 27, 2006 4:58 pm ]
Wczorajszy raport popoÂłudniowy:
"I tak oto koĂączymy Magazyn 24 Go... Nie! Nie Magazyn 24 Godziny. Magazyn 24 Godziny dopiero bĂŞdzie"

Dzisiejszy raport popoÂłudniowy:
"I tak oto koĂączymy popoÂłudniowy raport wieczorny. Nie! Ja juÂż myÂślĂŞ o raporcie wieczornym, ale jego dziÂś nie bĂŞdzie"

To jak bĂŞdzie jutro? MoÂże tak:
"I tak oto koĂączymy PoranekTVN24" :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ten koleÂś to a*utomat.te M24h go kusi i kusi,za bardzo siĂŞ na niego napala.SÂą rasowi dziennikarze,ktĂłrzy go prowadzÂą np Marciniak,Ryman, i Trawa dobrze o tym wie :o
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
roch_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: środa 09 sie 2006, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: roch_k »

pawell pisze:7 zdjĂŞĂŚ z ÂŁukaszem Grassem z "Maratonu Usmiechu" jest na http://maratonusmiechu.onet.pl/1,39609, ... ml#zdjecie ;)
DziĂŞki wielkie
6. urodziny tvn24 (9 sierpnia 2001 - 9 sierpnia 2007)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ale zapracowany ten Grass. ProwadziÂł juÂż chyba wszystkie moÂżliwe magazyny w TVN24 i teraz na staÂłe doÂłoÂżyli mu jeszcze wieczorny M24h. Zamiast w tym programie wolaÂłabym oglÂądaĂŚ go w serwisach, bo niestety wybitnym dziennikarzem to on nie jest a w programie o 21.00 potrzeba ludzi "z pazurem' np Justyna Pochanke. Szkoda, Âże ona tak rzadko prowadzi M24h. ;(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wczoraj wieczorem ÂŁukasz prowadziÂł serwisy sylwestrowe i noworoczne .
Tak rozbawionego prezentera juÂż dawno nie widziaÂłem-ale chwila byÂła wyjatkowa .
Do wczorajszej nocy raczej nie byÂłem sympatykiem ÂŁukasza.
WidaĂŚ Âże miaÂł swĂłj dzieĂą ,musiaÂł improwizowaĂŚ i wszystko mu wychodziÂło.
Wszyscy reporterzy mieli jakieÂś przeÂżycia zwiazane z zabawÂą noworocznÂą ale najbardziej mi utkwiÂło w pamiĂŞci jak kazaÂł uciekaĂŚ Panu PaÂłasiĂąskiemu ze wzgĂłrza z ktĂłrego byÂła relacja z Rzymu bo bytelkami zaczeli bÂąbardowaĂŚ-
Bardzo mi zaimponowaÂł i teraz baczniej bĂŞdĂŞ zwracaÂł na niego uwagĂŞ
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

hmmm.. dlaczego w ogóle tutaj taki zastój?? kurcze, przecie¿ Pan £ukasz to jak dla mnie jeden z najlepszych prezenterów :) ³adnie sobie radzi :) ostatnio wróci³ z urlopu i na dzieù dobry mia³ gor¹c¹ rozmowê :) hehe, a¿ wy³¹czyÌ mikrofony musieli :):)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

A w piÂątek po raz pierwszy pojawiÂł siĂŞ w "Poranku" Radia TOK FM jako komentator.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości