[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

WeeBastard pisze:zrobiÂłabyÂś tak?
osobiÂście teÂż bywam bardzo agresywna, ALE w Âżyciu nie zrobiÂłabym czegoÂś podobnego w takich okolicznoÂściach
Oczywiœcie, ¿e bym tak nie zrobi³a. Teraz zapewne wyjdê na niekonsekwentn¹, ale wtedy, gdy ca³¹ ta sprawa by³a "g³oœna" pisa³am, co myœlê o zachowaniu Kazi. http://tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php? ... 49eb9af830
CiÂągle uwaÂżam, Âże zachowanie takie byÂło niestosowne, nie cofam wiĂŞc tego, co wtedy powiedziaÂłam. UwaÂżam jednak jednoczeÂśnie, Âże bezsensowne byÂło czynienie z tego wielkiego halo, a zwaÂżywszy jeszcze na to, Âże nikt nie jest tak idealny, za jakiego go uwaÂżamy...
Nie ma po co do tego wracaÌ. Jedna chwila nie przes¹dza przecie¿ o ca³ym charakterze Kazi czy te¿ w³aœnie o jej zwyk³ym stosunku do innych ludzi. Myœlê, ¿e o to g³ównie mi chodzi³o. :devil: :D

A program, owszem, sprawdzimy, muszĂŞ sobie dokÂładnie zorganizowaĂŚ czas w tĂŞ sobotĂŞ :devil:
<po sprawdzeniu>
z programu na g³ównej stronie TVN wynika, ¿e bêdzie Dwururka. I bardzo dobrze, od pocz¹tku myœla³am, ¿e bêdzie, bo w przeciwnym razie to by by³o kretyùstwo. :P :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

WeeBastard pisze:coÂś dla fanĂłw statystyk.
wynik oglÂądalnoÂści pierwszego odcinka
oraz drugiego
a czy ktos to wie jak interpretowac te wyniki? czy to jest tak sobie, Âźle czy bardoz Âźle, bo ja nie mam porĂłwnania...
i czy z taki poczatkiem jest szansa na sukces czy to juz przegrana sprawa?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Widownia nieciekawa, szczególnie udzia³y. Na 100 w³¹czonych telewizorów, oko³o 12 nastawionych by³o na Dwururkê. To ma³o, bo zazwyczaj dobowe udzia³y TVN wyosz¹ teraz ok. 19%. Ale ogl¹dalnoœÌ roœnie.
MyÂślĂŞ, Âże na razie Dwururka moÂże byĂŚbezpieczna, bo wczeÂśniej o tej porze TVN emitowaÂła Pascala i Maraton uÂśmiechu. Przypuszczam, iÂż programy te notowaÂły niÂższe wyniki. Dopiero gdy TVN znajdzie lepszy, ciekawszy format, Dwururka moÂże byĂŚ zagroÂżona. Ale czy zupeÂłnie zdjĂŞta z anteny?
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

SÂądzĂŞ, Âże na razie nie moÂże byĂŚ raczej mowy o zdjĂŞciu Dwururki z anteny.
Ogl¹dalnoœÌ siê poprawi, gdy¿: sam program staje siê coraz lepszy, czêœÌ osób mog³a nie ogl¹dn¹c dwóch pierwszych odcinków, a nawet o nich nie wiedzieÌ (tacy s¹ na pewno :P ).

Hmm...nawet nie wiem, kto bĂŞdzie jutro w studiu.....
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

A zdradzisz Nam tÂą tajemnicĂŞ. :roll:

[ Dodano: PiÂą Lis 10, 2006 8:54 pm ]
Ale gafa :hmm: MysÂłaÂłem ze napisaÂłaÂś, Âże wiesz kto bĂŞdzie, sorka. :red:
TVN-programowo najlepszy:D
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Maciejj pisze:Ale gafa :hmm: MysÂłaÂłem ze napisaÂłaÂś, Âże wiesz kto bĂŞdzie, sorka. :red:
Ale¿ nic nie szkodzi :lol: Dziwi mnie tylko, ¿e do tej pory nic siê nie mówi o nastêpnym odcinku. W zesz³ym tygodniu by³o doœÌ g³oœno, gdy Kazia mia³a rozmawiaÌ o szkolnictwie :D A teraz nie widzia³am ¿adnej zapowiedzi ;(
No i nie wiem dlaczego, ale strona programu nie byÂła chyba w ogĂłle aktualizowana od pierwszego odcinka! ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

to chyba dlatego Âże dziÂś programu nie bĂŞdzie :lol:
...and a Happy New Year!
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

RzeczywiÂście...Jakie chamstwo!!! :evil:
Teraz dopiero siĂŞ przekonaÂłam. ParĂŞ dni temu sprawdzaÂłam przecieÂż i wszystko byÂło OK! W kaÂżdym moÂżliwym programie Dwururka.
Totalny bezsens.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

No có¿, dziœ w koùcu jest Dzieù Niepodleg³oœci, wiêc musieli zmodyfikowaÌ dzisiejsz¹ ramówkê. :neutral:
TVN-programowo najlepszy:D
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Maciejj pisze:No có¿, dziœ w koùcu jest Dzieù Niepodleg³oœci, wiêc musieli zmodyfikowaÌ dzisiejsz¹ ramówkê. :neutral:
Tak?? To w takim razie jest to jakiÂś co najmniej dziwny sposĂłb modyfikacji :evil:
ProponujĂŞ zatem, aby wywalili takÂże emisjĂŞ Pascala, SiÂłaczy, Kryminalnych, powtĂłrki TaĂąca z gwiazdami i czego tam jeszcze. Bo wcale aÂż tak bardzo ramĂłwki nie zmienili, z wyjÂątkiem wÂłaÂśnie Dwururki. Nie rozumiem sensu wywalania talk show z racji dzisiejszego dnia :evil: MogÂłoby to byĂŚ jeszcze zrozumiaÂłe, gdyby jak TVP, TVN wprowadziÂł zamiast staÂłych programĂłw okolicznoÂściowe, przecieÂż jednak tego nie robi, pozostawiajÂąc ramĂłwkĂŞ prawie identycznÂą jak ta normalna. Czy nieemitowanie Dwururki ma byĂŚ wedÂług TVN ÂświÂątecznym akcentem? Nie wydaje mi siĂŞ to trafione. :evil:
SÂądzĂŞ raczej (aczkolwiek mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ i oby tak wÂłaÂśnie byÂło :cicho:), Âże to niestety Dwururka ma jakieÂś problemy. ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Kurrrde.
A myÂślaÂłam, Âże chociaÂż dzisiaj sie odstresujĂŞ.
A tu takie coÂś ;/

Grrrr.
"Nolite te bastardes carborundorum."
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Ja te¿ myœla³am to samo co Ty. U³o¿y³am sobie ca³y plan dnia ze szczegó³ami...I spalilo na panewce ;( ;( Dwururka mia³a byÌ jedyn¹ przyjemnoœci¹ dzisiaj, ale niestety. Zawiod³am siê ;(
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
przemeczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 14:46

Post autor: przemeczek »

Boshe... :? Zdjêcie "Dwuruki" z anteny akurat dziœ nie ma nic wspólnego ze Œwiêtem Niepodleg³oœci :lol: tylko z cisz¹ wyborcz¹... Przypominam, ¿e do "Dwuruki" s¹ zapraszani politycy (np. Cymaùski, Bosak). Gdyby TVN wyemitowa³a dziœ wypowiedŸ jakiegoœ polityka w "Dwuruce", który zacz¹³by gadaÌ o swoich racjach, to stacja Waltera z³ama³a by ciszê wyborcz¹. :/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Przemeczek pisze:ZdjĂŞcie "Dwuruki" z anteny akurat dziÂś nie ma nic wspĂłlnego ze ÂŚwiĂŞtem NiepodlegÂłoÂści tylko z ciszÂą wyborczÂą...
ByĂŚ moÂże, to jest w istocie racjonalne i prawdopodobne. I oczywiÂście nie ma to nic wspĂłlnego z dzisiejszym dniem.
Przemeczek pisze:Przypominam, Âże do "Dwuruki" sÂą zapraszani politycy
JednakÂże nie zgadzam siĂŞ z generalizowaniem tego typu, Âże do Dwururki zapraszani sÂą politycy :devil: Przeczytaj sobie o Dwururce na http://www.tvn.pl/p,1355640,nasze.html ProwadzÂący majÂą wolnÂą rĂŞkĂŞ w doborze goÂści i tematyce programu, wiĂŞc niekoniecznie zawsze muszÂą decydowaĂŚ o zaproszeniu jakiegoÂś polityka. OczywiÂście pewnie zawsze ktoÂś taki bĂŞdzie siĂŞ tam pojawiaÂł, aczkolwiek nie jest to obowiÂązujÂąca zasada :D
To byÂło tak gwoli uÂścislenia. :devil: :devil:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości