Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Ja siĂŞ spodziewaÂłem Âże Kinga bedzie finale :P , zresztÂą to ja stawiaÂłem na taki finaÂł na poczÂątku :D Kurcze szkoda tylko Âże nie obstawiÂłem kasy , to bym wygraÂł :devil:
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Dla mnie Kinga juÂż po walcu byÂła number one i tak zostaÂło :D
I wygramy!!! :D
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

i used to be schizophrenic, but we're ok now
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: Brawo, brawo, brawo Kinga !! Wielkie gratulacje, wielkie brawa !!

WspaniaÂła kobieta, wspaniaÂły sukces !! BRAWO !!


ps. mam nadziejĂŞ, Âże Moderatorka ani Admin nie zdenerwujÂą siĂŞ za tego spontanicznego posta :D
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

:tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

GRATULACJE DLA KINGI :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

ju¿ dawno wykraka³em ¿e to Kinga wygra ;) Ale do gratulacji siê do³¹czam :) Tylko ¿eby ta popularnoœÌ jej bokiem nie wysz³a - tego jej z ca³ego serca ¿yczê
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

witam wasz wszytkich jestem tu nowy:) serdecznie gratuluje Pani Kindze wygranej :) naleÂżaÂło siĂŞ:) :) :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Jak podaje pasek informacyjny w tvn24, dzisiejszym goÂściem Moniki Olejnik w "Kropce nad i" bĂŞdzie .....Kinga Rusin. :tanczy:


P.S. Witaj na forum Marcinie z Bochni :D
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

witam witam:):) :) Nika napisz domnie na gg:):) czekam:)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Có¿ - po raz pierwszy zobaczy³em "kropkê na i" tylko ze wzglêdów na Goœcia. Po rozmowie Olejnik z King¹ utwierdzi³em siê coraz bardziej w przekonaniu, ¿e Kinga Rusin to 100% kobieta z klas¹. Jej wypowiedzi, jej komentarze do zakoùczonego wielkim sukcesem programu, jej m¹dra i wywa¿ona wypowiedŸ na temat Lisa.
Wielkie brawa za poczucie humoru, za radoœÌ, za klasê i za ca³okszta³t.

Chcemy jak najwiĂŞcej Kingi Rusin w telewizji.
ZIMA
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

RĂłwnieÂż obejrzalam ze wzgledu na goscia:) Kinga wypadla Âświetnie - z naturalnym wdziĂŞkiem odpowiadala na pytania.
Monika Olejnik - rownie sympatycznie. ZrobiÂła sobie dzisiaj wolne od 'powaznych tematow' :lol:
Jak zwykle na forum gazety mno¿¹ sie zlosliwe komentarze.. wiele osob bedzie do konca przekonanych, ¿e za wygrana Kingi stoi zapewne jakis uklad <hahaha> i co by sie nie dzialo -wywiad w tvn24 czy cokolwiek innego, to tylko utwierdza ich w przekonaniu o istnieniu spisku w tvnie i podsyca ich z³oœÌ. Zabawne jest rzeczywiscie to, o czym wspomniala Kinga Rusin dzisiaj u Moniki Olejnik, ze duzo osob traktuje wyniki w tancu powazniej niz wyniki wyborow.
Osobiscie wydaje mi sie ze taka sytuacja nie jest normalna, mowiac dosadnie. Skoro ludzie nie potrafia sie zdystansowaĂŚ do reality shows i wrocic po 1,5h programu rozrywkowego do tzw. szarej rzeczywistosci, w ktorej o wielu sprawach decyduja ci "smieszni panowie" w Parlamencie.
Dobrze ze przynajmniej zdobywczyni krysztalowej kuli ma dystans do Âświata, bo te wszystkie zlosliwosci ktore ludzie pisza w sieci sÂą ÂżaÂłosne. Zupelnie jak teksty o Oli Kwasniewskiej w poprzedniej edycji, Âże miejsce w finale "na pewno tatuÂś jej zaÂłatwiÂł".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 19 gości