Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Domasiaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 14 lis 2006, 22:45

czy to prawda...?

Post autor: Domasiaa »

Czy to prawda, Âże Kinga Rusin ma przyrodniego brata?
^^ "To jest zbyt poważna akcja, abyś mógł to zrozumieć..."
ana__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 14 lis 2006, 22:57

Post autor: ana__ »

Czy ma ktoÂś moÂże jakiegoÂś linka do dzisiejszego programu? nie daÂłabym rady zobaczyĂŚ :)

A i jeszcze jedno, moze glupie pytanie :) czy moÂże ktoÂś napisaĂŚ co dokÂładnie mĂłwiÂła o swoim partnerze z "TaĂąca..." Kinga?
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Na poczÂątek, witam wszystkich, jestem tu nowa :D ( co oczywiÂście nie Âświadczy o tym Âże wÂłaÂśnie dziÂś odkryÂłam telewizjĂŞ tvn :P )

No a teraz na temat, po pierwsze:
Pez pisze: Jak zwykle na forum gazety mno¿¹ sie zlosliwe komentarze.. wiele osob bedzie do konca przekonanych, ¿e za wygrana Kingi stoi zapewne jakis uklad <hahaha> i co by sie nie dzialo -wywiad w tvn24 czy cokolwiek innego, to tylko utwierdza ich w przekonaniu o istnieniu spisku w tvnie i podsyca ich z³oœÌ.(...) Zupelnie jak teksty o Oli Kwasniewskiej w poprzedniej edycji, ¿e miejsce w finale "na pewno tatuœ jej za³atwi³".
w pe³ni siê z Tob¹, Pez, zgodzê, te¿ zauwazy³am na forach (szczególnie na forum TzG) mnóstwo z³oœliwych, pe³nych zawiœci komentarzy dotycz¹cych Kingi. Pewnie, jak ktoœ siê uprze to wszêdzie znajdzie jakiœ spisek, a to Kinga wygra³a bo jest z TVN, a to Peter Lucas doszed³ do fina³u dziêki znajomoœci z producentk¹ programu, a Ola Kwaœniewska rzecz jasna dziêki tacie znalaz³a siê w finale...itd itp... œmiesz¹ mnie ju¿ tego typu absurdalne wypowiedzi, ale¿ tym ludziom siê musi nudziÌ! Poza tym w ogóle nie rozumiem ich toku myœlenia, soro uwa¿aj¹ ¿e Kinga beznadziejnie taùczy (ka¿dy ma swoje zdanie) i ¿e ten program jest jednym wielkim oszustwem to po có¿ co tydzieù go ogl¹daj¹? i jeszcze wchodz¹ na forum tego programu.... no có¿... brak mi s³ów, jacy ci niektórzy ludzie s¹ beznadziejni, sami by w ¿yciu tak nie zataùczyli, bo jedyne co potrafi¹ to krytykowaÌ innych, i to na dodatek jeszcze anonimowo rzecz jasna, bo tak nie bêd¹ musieli ponosiÌ ¿adnych konsekwencji swoich s³ów... ciekawe czy byli by zdolni powiedziec komuœ w twarz te swoje z³oœliwoœci...

A co do Kingi, to jestem jej wielk¹ fank¹:) jest naprawdê wspania³¹ dziennikark¹, inteligentn¹ i przesympatyczn¹ osob¹! to jak w "kropce nad i" skomentowa³a te absurdalne zarzuty pod jej adresem tez mi siê bardzo podoba³o, widac ¿e jest kobiet¹ z klas¹. Nigdy nie pomyœla³am ¿e mog³aby siê przej¹Ì tymi niemi³ymi komentarzami i mia³am racjê:) Inteligentni ludzie potrafi¹ rozró¿niÌ konstruktywn¹ krytykê od chamskich komentarzy i na te drugie nie zwracaÌ uwagi, bo nie ma sensu, takie komentarze by³y s¹ i bêd¹. Có¿ takie sa minusy bycia s³awnym:) ma siê mnóswto fanów, ale czasami i nie mniejsz¹ liczbê ¿e tak powiem antyfanów... oczywiœcie w przypadku Kingi myœlê ¿e ta pierwsza grupa jest znacznie wiêksza:)

KoĂączÂąc te moje wywody, ktĂłrych pewnie nikomu i tak siĂŞ czytaĂŚ nie bĂŞdzie chciaÂło, nadmieniĂŞ tylko, Âże bardzo siĂŞ cieszĂŞ iÂż Kinga I Stefano wygrali, i z caÂłego serca im gratulujĂŞ :brawa:

pozdrawiam wszystkich:)
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Ja ma proÂśbe do fanĂłw Kingi.
MoglibyÂście mi stresciĂŚ co powiedziaÂła Kinga na tema Tomasz Lisa ???





Ps Mam nadziĂŞjĂŞ Âże za tÂą proÂśbĂŞ nie dostanĂŞ ostrzeÂżenia.
NOWA ERA W TVN
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

KoĂączÂąc te moje wywody, ktĂłrych pewnie nikomu i tak siĂŞ czytaĂŚ nie bĂŞdzie chciaÂło, nadmieniĂŞ tylko, Âże bardzo siĂŞ cieszĂŞ iÂż Kinga I Stefano wygrali, i z caÂłego serca im gratulujĂŞ
Ja przeczytalam :) jesli chodzi o watpliwosci o ogromne poparcie dla Kingi.. to nie wiem czemu niektorzy nie moga sie z tym pogodzic.. z kim bnym nie rozmawiala z moich znajomych to wszyscy kibicowali Kindze, chociaz nie wysylali smsow, bo szkoda im kasy na takie glosowania. Gdyby zaglosowali wszyscy sympatycy Kingi, to pewnie przewaga bylaby miazdzÂąca.. a itak byla duÂża.
MoglibyÂście mi stresciĂŚ co powiedziaÂła Kinga na tema Tomasz Lisa ???
Monika zapytala Kinge czy popierala pomysl ewentualnego kandydowania na prezydenta przez bylego meza, Kinga powiedziala ze odradzaÂła mu kandydowanie bo uwazala ze to nie byl odpowiedni moment, za wczesnie zeby kandydowac..tzn chodzilo jej o to ze Lis jest jeszcze za mlody/za krotko sie zajmuje polityka czy jakos tak..poza tym powiedziala ze uwaza ze T.Lis,gdyby kiedys zajal sie polityka, bylby dobrym politykiem,bo poswieca sie calkowicie sprawom za ktore odpowiada itp
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

najwyraÂźniej niektĂłrzy nie potrafiÂą zroumieĂŚ Âże ktoÂś moÂże byĂŚ lubiany... i im bardziej jest lubiany tym bardziej jest to podejrzane! :roll:
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
ana__
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 14 lis 2006, 22:57

Post autor: ana__ »

ana__ pisze:Czy ma ktoÂś moÂże jakiegoÂś linka do dzisiejszego programu? nie daÂłabym rady zobaczyĂŚ :)

A i jeszcze jedno, moze glupie pytanie :) czy moÂże ktoÂś napisaĂŚ co dokÂładnie mĂłwiÂła o swoim partnerze z "TaĂąca..." Kinga?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

siemka Raskolnikow,fajny nick :)

TzG gratulujê ogl¹dalnoœci,a Kini g³ównej nagrody.jest jak jest,jest dobrze.
teraz powinna byĂŚ goÂściem u WojewĂłdzkiego,u Szymona zdaje siĂŞ juÂż byÂła :mhm: Kinia z dziennikarki przeszÂła metamorfozĂŞ i staÂła siĂŞ gwiazdÂą nie tylko dziennikarskÂą.przeszÂła na nowÂą pÂłaszczyznĂŞ popularnoÂści.

a teraz napiszĂŞ po prostu plotkĂŞ,w pewnym tabloidzie jest napisane,Âże Kinia siĂŞ przeprowadza z Konstancina do Wilanowa,i spÂłaca kredyt dziĂŞki kasie zarobionej w TzG.Bo w Konstancinie o kilka ulic dalej mieszka Lis z HaniÂą Smoktunowicz.i tyle nowoÂści :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

siemka Raskolnikow,fajny nick
witam i dziĂŞkujĂŞ :D

a co do plotki to trudno cokolwiek powiedzieĂŚ na ten temat, no bo w koĂącu na ile moÂżna wierzyĂŚ super newsom z tabloidĂłw... :mhm:
u Szymona zdaje siĂŞ juÂż byÂła
tak, tak byÂła razem z J. Dudkiem...

no najprawdopodobniej, teraz po wygranej w TzG posypi¹ siê propozycje jej udzia³u w przeró¿nych programach, mam nadziejê, ¿e bêdzie wszystkie przyjmowaÌ :lol: , bo jak powiedzia³a, nauczy³a sie rozci¹gaÌ dobê do granic mo¿liwoœci wiêc czasu jej napewno starczy :P

a tak jeszcze a propos tych plotek, ciekawe komu siĂŞ chce wymyÂślaĂŚ takie newsy... jakichÂś ludzi z naprawdĂŞ bujnÂą wyobraÂźniÂą muszÂą do pracy przy tabloidach zatrudniaĂŚ :lol: szczegĂłlnie jeÂśli chodzi o coraz to nowe romanse naszych gwiazd... :mhm:
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

To Âże Tomasz Lis mieszka z HannÂą Smoktunowicz w Konstancinie to jest prawda!! kupiÂł wille za milion euro. A jessli chodzi o wyrowadzke Kingi do Wilanowa to nic o tym nie slyszalem. Pzdr dla wszytkich:):)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Zdziwil mnie wywiad ktorego udzielila Monice Olejnik. Nie ogladam regularnie tego programu ale wydawalo mi sie ze goscmi sa zazwyczaj politycy. Ale tymbardziej fajnie ze popularnosc Kingi jest tak wysoka. :tanczy:
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

Sun pisze:Zdziwil mnie wywiad ktorego udzielila Monice Olejnik. Nie ogladam regularnie tego programu ale wydawalo mi sie ze goscmi sa zazwyczaj politycy. Ale tymbardziej fajnie ze popularnosc Kingi jest tak wysoka. :tanczy:
a mnie nie zdziwil.. final tanca z gwiazdami mial chyba wieksza ogladalnosc niz studio wyborcze prawda? wiec mysle ze Olejnik uznala, Âże ludzi bardziej interesuje wygrana w tancu Kingi Rusin niz wyniki wyborcze.. a moze miala dobry humor, bo w W-wie wygrala PO ;) albo z innego powodu o ktorym sie nie dowiemy.. co za roznica.

w ostatnim Maglu Towarzyskim prowadzacy nasmiewaja sie z tego domu w Konstancinie Lisa i Smoktunowicz. "chatynka" <lol>
co do tej plotki o tym ze Kinga sie przeniosi z Konstancina do Wilanowa.. to watpie zeby to bylo z powodu Lisa.. przypuszczam ze raczej woli/ma potrzebe mieszkac blizej cetrum po prostu.[o ile jest to prawdziwa wiadomosc]
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

Mam pytanie do wszytkich forumowiczĂłw:) czy Kinga Rusin odwiedza to forum albo czy popatruje na nie?? wiecie moze??:) pzdr dla was wszytkich :)
andrzejm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: Ostrówek Węgrowski

Post autor: andrzejm »

Nie oglÂądaÂłem Kropki nad i z p. KingÂą.
Czy ktoÂś ma linka do tego programu Âżeby go zobaczyĂŚ

A tak wogĂłle p. Kinga jest super.

:D :) :D
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Wielkie brawa dla Kingi :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

NALE¯A£O JEJ SIÊ !! :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Ciekawe co na to szanowny pan LIS ?! :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości