Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Krusin

Post autor: Krusin »

Kazdego by chyba zbulwersowal fakt, ze ktos zamiscil takie fotki jego ooby. Naprawde powinna podac ich do sadu o jej zniewazenie albo chociazby o demoralizacje nieletnich...
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

LOL wlasnym oczom nie wierze.. w najnowszej Gali jest wywiad z Kinga Rusin... ale zdjecia :shock: na zdjeciach ma krotko obciete wlosy "na chlopaka" :shock: kiedy p Kinga to zrobila.. wczoraj w DD TVN miala przeciez jeszcze dlugie. i po co obciela?!!! :?

a do co KW, to program byl bardzo zabawny i fajnie wypadla.
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

No co Ty :shock: Krotkie wlosy?! Musze to zobaczyc hy hy hy :D
A wystep u Kuby..hmm...wiecej sie chyba spodziewac nie moglismy. Jedyne czym Kuba mi zaimponowal to te otwarte pytania,a przynajmniej sie czail by podpytac o Lisa i Smoktunowicz czego inni dziennikarze nie robia. Ogolnie na plus :) Jak zwykle slodko i uroczo!
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

zdjecia mozna obejrzec na stronie gala.pl [dawno mnie nic tak nie zaskoczylo mowiac szczerze, jak nagla zmiana image Kingi]
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

O Matko,rzeczywiscie :o Co by jednak nie mowic mi podobala sie bardziej w dluzyszch,prostszych wlosach. No,ale coz...jej wybor :) Moze to tylko taka stylizacja?
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Kinga w Gali
Obrazek
Obrazek
jak dla mnie to jest to na 99% peruka...
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

w peruke nie wierze.. Kinga Rusin nie nalezy, w moim odczuciu, do osob ktore lubia prowokacje. skoro pisze ze zmienila wizerunek, to zmienila.. moze ja namowil jakis fryzjer, bo teraz sa chyba modne takie fryzury. tak czy inaczej zobaczymy za 2 tyg w dd tvn.
Krusin

Post autor: Krusin »

Co do nowego image'u Kingi to wolaÂłam ja w tamtej fryzurze...
Ma ktos moze linka do wczorajszego KW (moze to troche za wczesnie) albo moze ktos wie kiedy (i czy w ogole sa) powtorki, poniewz nie udalo mi sie wczoraj obejrzec
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Pez pisze:w peruke nie wierze.. Kinga Rusin nie nalezy, w moim odczuciu, do osob ktore lubia prowokacje. skoro pisze ze zmienila wizerunek, to zmienila.. moze ja namowil jakis fryzjer, bo teraz sa chyba modne takie fryzury. tak czy inaczej zobaczymy za 2 tyg w dd tvn.
Pez przyjrzyj siĂŞ dokÂładnie zdjĂŞciom, grzywka nad czoÂłem jest nienaturalnie uniesiona, a z bokĂłw i tyÂłu wystajÂą delikatnie jej naturalne wÂłosy. MoÂże mi jest Âłatwiej siĂŞ przyjrzeĂŚ, bo mam gazetĂŞ w rĂŞce, ale moim zdaniem to bĂŞdzie peruka. Tak jak mĂłwisz przekonamy siĂŞ za 2 tygodnie w DDTVN :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Na pewno peruka! Wydaje mi sie ze w ekspresowym tempie nie zmienilaby fryzury a Gala nie zrobilaby takiej sesji szybko. Program Kuby na pewno byl nagrywany pod koniec tygodnia,miala jeszcze dlugie wlosy wiec...bez obaw ;)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Patrycja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Patrycja »

hej, ale pomyÂślmy... PrzecieÂż jeszcze w weekend miaÂła swoje naturalne dÂługie wÂłosy:P a Gala na pewno ten wywiad i sesje musiaÂła zrobiĂŚ wczeÂśniej, wiec wniosek jest taki, Âże pewnie jest to peruka. Tak mi siĂŞ wydaje, no bo to chyba musieli zrobiĂŚ przed weekendem:)

Szczerze wolaÂłabym, Âżeby tak byÂło, ale w sumie to jej wyglÂąd i sama wie najlepiej co robi:):D Pozdrawiam.

[ Dodano: Pon Lis 20, 2006 5:24 pm ]
oo zapomniaÂłam dodaĂŚ, na tych zdjĂŞciach jest tak do siebie nie podobna, Âże szok, ja nie wiem w ogĂłle w Âżyciu bym nie poznaÂła, Âże to ta sama Kinga, gdyby tego nie przeczytaÂła :P
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Ja, a wÂłaÂściwie to moja mama... wÂłaÂściwie to obie, mamy nadziejĂŞ, Âże Kinga nie ÂściĂŞÂła wÂłosĂłw. Lepiej jej zdecydowanie w dÂługich ;)
Mama jest fank¹ Kingi od momentu, w którym dowiedzia³a siê o rozpadzie jej zwi¹zku z Lisem. Wspó³czu³a jej. Ca³y czas zreszt¹ wspó³czuje prze¿yÌ i doœwiadczeù ¿yciowych. Kibicowa³a jej podczas ''Taùva z gwiazdami'', a teraz non stop o niej opowiada i ogl¹da wszystkie programy, w których pojawia siê Kinga :lol: Zadziwi³a siê równie¿, kiedy dowiedzia³a siê, ¿e Kinga ma 35 lat :shock: Tak m³odziutko wygl¹da :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 lis 2006, 17:42 przez Lois Lane, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

hm te¿ mi sie wydaje , ¿e to peruka... Musieli by przeciez ten wywiad i sesje zrobiÌ dziœ i tak od razu by opublikowali? W¹tpie, ¿e by to tak szybko posz³owydaje mi sie, ¿e wszytsko co maj¹ drukowac musi byÌ ju¿ gotowe na przynajmniej kilka dni przed z³o¿eniem do druku, a publikacja musi byÌ jeszcze póŸniej, wiêc naprawdê szczerze w to w¹tpie ¿eby obciê³a w³osy...

a co do Kuby do program wyszedÂł bardzo fajnie:) wiedziaÂłam, Âże bĂŞdzie jÂą mĂŞczyÂł o Lisa i Smoktunowicz, ale Kinga jak zwykle: trafne, wyczerpujÂące a jednoczeÂśnie nadzwyczaj zwiĂŞzÂłe odpowiedzi:) :brawa:
hm zapytaÂł jÂą o romans z Marcinem Mellerem, a o Stefano nic nie pytaÂł... :lol:
i jakie Kinga ma miĂŞÂśnie, to od taĂąca? 8)
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Patrycja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Patrycja »

ojjj zapewne od koni :) cos o tym wiem :P ale w sumie te¿ trochê szkoda, ¿e nic o Stafano nie by³o :P No i program bardzo mi siê podoba³, po za tym Kinia ma klasê i to widaÌ :) Jest wspania³¹ osoba:D
hehhe swojÂą drogÂą nigdy bym nie pomyÂślaÂła :D hehhe, Âże tu obok taka gwiazda jest :]
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W nowym teletygodniu jest wywiad z Kinga i mĂłwi ona Âże ma juz koncept na swĂłj wÂłasny program !!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :P PowiedziaÂła ze jeszcze nie daÂła go Miszczakowi ale Âże powie mu o swoim pomysle! Mowi ze ten program ziÂściÂłby jej marzenia 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości