Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Dzœ o 19 minê³o równo pó³ roku jak nowym prezenterem jak i szefem Faktów zosta³ Kamil Durczok.
ByÂło to wydarzenie o ktĂłrym mĂłwiono ze to supertranswer roku. Troche mniej skupiano siĂŞ nad tym co w tych Faktach pod wodzÂą Durczoka siĂŞ zmieni .
Dopireo z perspektywy czasu mozna oceniaÌ i analizowaÌ pewne sprawy a dzisiejsze pó³ roku Durczoka w Faktach jest do tego jak najlepsza okazj¹.


Co na + :
- Fakty zyskuja czÂłowieka ktĂłry cieszy sie najwiĂŞkszym poparciem wÂśrĂłd prezenerĂłw programĂłw informacyjnych,
- Fakty maja coraz lepsze wyniki oglÂądalnoÂści (codziennie jest to okoÂło 4 mln)
-do FaktĂłw wracaja reporterzy- Jacek GasiĂąski, Marcin Wrona ,Jakub Sobieniowski,( choc nie wiem czy jest zasÂługa Durczoka)




Co na - :
- z FaktĂłw odchodzÂą: prezenter - Bogdan Rymanowski i reporterzy Tomasz Sekielski( z ostatnich dni),ÂŁukasz SÂłapek i Katzryna SÂławiĂąska (powrĂłt do Polski z USA -jesieniÂą )
- zupeÂłne zmarginalizowanie informacji z zagranicy,
-co za tym idzie brak flesza zagranicznego w g³ównym wydaniu Faktów,
-duÂży natÂłko informacji krajowych,
-tylko jeden zjazd kamerowy w programie (powinny byĂŚ przynajmniej dwa),
-zapowiedziane wczeÂśnie materiaÂły nie sÂą wyemitowane - nie mieszczÂą siĂŞ do programu,
-coraz mniej wydaĂą wyjazdowych FaktĂłw,( nie korzystanie z siÂły jakie dawaÂły te wydania )
- brak dynamizmu i polotu w programie


PodsumowujÂąc;
SÂą zmiany tylko w jakim one idÂą kierunku ???
NOWA ERA W TVN
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Witam. Jestem tu nowy :)

Fakt, Âże po przyjsciu Durczoka do TVN'u w dzienniku o 19:00 nie ma juz zagranicy, ani wydaĂą spoza studia (poza wydanie Papieskim). MoÂże napiszemu do TVN'u maila w tej sprawie? :D
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli chodzi o powrĂłt SÂławiĂąskiej do Polski, to jest to JEJ decyzja. Durczok nie ma teÂż nic wspĂłlnego z odejÂściem Sekielskiego. A Fakty wcale nie straciÂły dynamiki. WrĂŞcz przeciwnie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Fakty byÂły, sÂą i bĂŞdÂą najlepszym programem informacyjnym w Polsce :D. Troche jednak brakuje tego serwisu zagranicznego ale i tak jest super. Podoba mi siĂŞ na poczÂątku jak prowadzÂący stoi obok tego duÂżego ekranu i zapowiada co bĂŞdzie w Faktach. (wprowadziÂł to Durczok :D)
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Jak dla mnie dzisiejsze Fakty byÂły naprawde niezÂłe ,ale po kolei. !!!

Pierwszy materia³ i odrazu ³¹czenie z Kasia S³awiùsk¹ z Chicago w sprawi Mazura- krótko ,rzeczowo i na temat ( Kasia jest œwietna ,szkoda ¿e wróci juz nied³ugo)
Potem powrót do Polski i materia³ o najs³ynniejszym polskim bezdomnym(jak dla mnie to by³ dzisiejszy minus tych Faktów) Pó¿niej kolejne ³¹czenie tym razem z dawno nie widzian¹ Inga Rosiùsk¹. Po Brukseli -Polska polityka( œwietny jak zawsze materia³ Jakuba Sobieniowskiego) Nastepnie Dariusz Prosiecki ( na forum bardzo ma³o o nim pisz¹ forumowicze) z tematem o obozach pracy we Wloszech.do tego dochodzi material o resocjalizowanych niemieckich m³odych w Polsce. A tak¿e dwie ciekawe informacje -uruchomienie Al D¿aziry( maja wypasione studio -naprawde rewela ) i start TVN Discovery Historia.
na koniec materiaÂł bez ktorego nie wyobraÂżam sobie FaktĂłw - materiaÂł Tomka sianeckiego o dzisiejszym meczu Belgia -Polska (obyÂśmy wygrali !!!)

PodsumowujÂąc ;

Najlepsze Fakty Kamila Durczoka !!!


Za dzisiejsze wydanie BRAWA !!!!
NOWA ERA W TVN
przemeczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 11 lis 2006, 14:46

Post autor: przemeczek »

W zwiÂązku z tragediÂą w kopalni "Halemba" dziÂś o 19:00 na antenie tvn specjalne wydanie "FaktĂłw" z miejsca katastrofy, ktĂłre poprowadzi Kamil Durczok.
Lexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 17:10
Lokalizacja: Slask

Post autor: Lexander »

Obrazek

WyÂżej fotka z dzisiejszych FaktĂłw TVN.
(aby zobaczyÌ fotkê w pe³nym rozmiarze nale¿y na ni¹ klikn¹Ì)
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Bardzo wzruszajÂący program .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzsiaj znow piekne fakty...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie znalazÂłem tematu o Indze RosiĂąskiej, a Âże byÂła dzisiaj w Faktach to ... pisze tutaj

Inga to Âładna kobieta ...

Obrazek
Obrazek

ale jak jÂą widze w takim stanie:

Obrazek

brak mi s³ów ... co ona zrobi³a z w³osami ??, albo raczej czego nie zrobi³a ?? :?
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

TeÂż mnie troszkĂŞ przeraziÂło to jak jÂą zobaczylem - skojarzylo mi sie nawet z postaciami z RozmĂłw z TÂłoku...

I nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, Âże na koniec rozmowy wyraÂźnie wypadÂła jej sÂłuchawka z ucha...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

aÂłaaaaaa :shock: pierwszy raz widzĂŞ jÂą w takim stanie :shock: czy to klimat helsiĂąski tak na niÂą podziaÂłaÂł.Pochanke zachowaÂła peÂłny profesjonalizm i kamiennÂą minĂŞ!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Fryzjer chyba powarznie zachorowaÂł 'na gÂłowĂŞ'' -.Chyba niektĂłrzy zapominajÂą Âże pracujÂą w telewizji a nie w radio :spiewa: :mhm:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Mam dwie sprawy co do dzisiejszych FaktĂłw;

Pierwsza:

Dzisiejsze wydanie dobre -analiza wynikĂłw wyborych,sprwy bieÂżace, no troszeczke jak zwykle zabrakÂło informacji z zagranicy ,ale to byl drobny minus.


Druga;

Zastanawia mnie jednak inna sprawa . DziÂś wydanie powinnobyĂŚ poprowadzone przez Kamila Durczoka a tu niespodzianka -Grzegorz Kajdanowicz !!!


Jak dla mnie taka sytuÂłacja ma kilka wariantĂłw odpowiedzi.
Albo zwyczajnie Durczok odpoczywa i jako szef Faktów wzi¹³ sobie wolne( nie prowadzi w tym tygodniu Kontrwywiadu w RMF FM), choc z drugiej strony w tym tygodniu jest jego dy¿ur !!!

A mo¿e szykuje jak¹œ niespodziankê w postaci Faktów z Turcji !!!
Niezwykle waÂżna pielgrzymka Benedykta XVI i relacja z samego miejsca- nie ukrywam Âże byÂłbym takim faktem bardzo pozytywnie zaskoczony ( choĂŚ nie wszyscy forumowicze podzielajÂą mĂłj poglÂąd )

Ale o tym dowiemy sie jutro bo ta podró¿ papie¿a w³aœnie jutro siê zaczyna .

Mam nadziejĂŞ Âże bĂŞde miaÂł racjĂŞ!!!



I bĂŞde znaÂł odpowiedÂż na pytanie ; Co z Durczokiem , gdzie sie podziewa???
NOWA ERA W TVN
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Kajdan w Âśrodku tygodnia,Âżenada.juÂż wolĂŞ Marciniaka,czyli czÂłowieka zamiast cyborga.Kajdan mĂłgÂł mieĂŚ powody do zadowolenia,bo byÂł caÂły weekend.mĂłwiÂł o tragedii gĂłrnikĂłw,zmiana tematu i juÂż caÂły happy.nie podoba mi siĂŞ to..to jest takie a*utomatyczne...

[ Dodano: Wto Lis 28, 2006 1:08 am ]
nie zdziwiÂłbym siĂŞ,gdybyÂś miaÂł racjĂŞ Faktomaniaku,Âże Durczok bĂŞdzie w plenerze w Turcji....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość