Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak ale 12 lat to sporo zresztÂą nie chodzi tez tylko Âżeby nakÂładaĂŚ kremy moÂżna byĂŚ super nie wiem jak umalowanym nie mieĂŚ zmarszczek i mieĂŚ gÂłatka ÂładnÂą skure i wyglÂądaĂŚ na swĂłj wiek choĂŚ wyglÂą siĂŞ Âświetnie aa Kinga ma dzieciecy typ urody wiĂŞc zawsze bĂŞdzie wygladac mÂłodziej szczgĂłlnie , Âże jest bardzo Âładna i wogle ,,,,,ja bym w Âżyciu nie poweidziaÂła , Âże ma 35 czy tam 6 lat
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

no w³aœnie, wywiad z King¹ w "Twoim Stylu". ³adne zdjêcia, treœÌ taka sobie. znowu o tej kobiecoœci :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Krusin

Post autor: Krusin »

no w³aœnie, wywiad z King¹ w "Twoim Stylu". ³adne zdjêcia, treœÌ taka sobie. znowu o tej kobiecoœci
Masz gazete, czy przeczytalas w necie??
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

a mi siĂŞ zawsze piosenka "kinga" elektrycznych gitar z KingÂą R. kojarzy... nie wiem czemu (hmm czyÂżby ze wzglĂŞdu na to ÂłudzÂąco podobne imiĂŞ :P )
tak jakoÂś do niej pasuje... :D

a co do tego wywiadu to przeczytaÂłabym go sobie ale jakoÂś 8 zÂł to mi siĂŞ wydaje trochĂŞ za duÂżo...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

mam "TwĂłj Styl" :D dokÂładnie 7,40 zÂł a w Âśrodku peÂłno katalogĂłw z prezentami na ÂświĂŞta. ale dla Kingi siĂŞ opÂłacaÂło kupiĂŚ. teraz w konkurencyjnej Vivie jest jeszcze Hanka S. - tego wywiadu to dopiero jestem ciekawa. ale nie bĂŞdĂŞ wyrzucaĂŚ pieniĂŞdzy w bÂłoto :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Masz racjĂŞ, szkoda kasy na tÂą ***** Smoktunowicz :P Ja teÂż nie bĂŞdĂŞ wydawaÂła pieniĂŞdzy na ten numer VIVY! Poczytamy sobie w internecie :)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

ja teÂż nie kupie ze wzgledu na haniuche i mam nadzieje ze ten numer bedzie mial maÂły nakÂład!!! :evil:
Krusin

Post autor: Krusin »

Na pewno mniejszy niz bylby z Kinga, kogo interesuje ta kradziejka mezow??nie ma w niej nic pociagajacego-stara baba z krzywym ryjem
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

Krusin pisze:Na pewno mniejszy niz bylby z Kinga, kogo interesuje ta kradziejka mezow??nie ma w niej nic pociagajacego-stara baba z krzywym ryjem
jak na smoka to i tak wyjatkowo nadobna ;) A swoja droga nie podejrzewalem Lisa o zoofilie :P
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Hehehe, dobre ;) Ale po nim wszystkiego moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ...
Krusin

Post autor: Krusin »

Obrazek
Co za fota, jakie oczy!! Jakby oczoplÂąsu dostala...Pewnie zobaczyla haniuche i sobie pomyslala ,,Kurde jaka ona brzydka, a Lis nie ma gustu"(oczywiscie co do smoka a nie pierwszej zony;) hehe taki komentarz ode mnie
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Zgadzam siĂŞ, Hanka zbyt Âładna nie jest. Nie ma porĂłwnania do Kingi.
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

ale przecieÂż po pierwsze, to nie wyglÂąd siĂŞ liczy, i nie wydaje mi siĂŞ Âżeby ktoÂś wybieraÂł swojego partnera Âżyciowego na podstawie urody, a po drugie nie Âżebym broniÂła Lisa czy kogokolwiek ale poniewaÂż nie wiemy (i pewnie nigdy siĂŞ nie dowiemy)jak siĂŞ sprawa miaÂła z Lisem i KingÂą...i HankÂą wiĂŞc takie komentarze na podstawie jakichÂś plotek sÂą nie na miejscu :roll:
i Kindze teÂż by nie byÂło miÂło jakby to przeczytaÂła...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Krusin

Post autor: Krusin »

jeju, zazartowac nie mozna? Fota byla smieszna to przeciez mozna bylo cos powiedziec, przeciez to, ze Kinga jest ulozona i spokojna to nie znaczy, ze tez nie zartuje. Moze to dla niej bolesne, ale ona jest dzielna i na pewno sobie radzi z tym. A poza tym co w tym takiego zlego?przeciez nie mowimy o kindze nic zlego, chyba ze to, ze mowimy ze jest ladna(ladniejsza od smoka) to cos zlego
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Krusin pisze:kogo interesuje ta kradziejka mezow??nie ma w niej nic pociagajacego-stara baba z krzywym ryjem
o takie komentarze mi chodziÂło...a nie o to Âże Kinga jest Âładna rzecz jasna...
pewnie, Âże moÂżna ÂżartowaĂŚ, ale jeszcze zalezy w jaki sposĂłb...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości