Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Krusin

Post autor: Krusin »

Przeciez nie chodzilo mi o to w doslowanym sensie-metafora taka. Po prostu takie okreslenie mi w danej chwili przyszlo do glowy wiec tak napisalam. No ale jak twoj maz jest z twoja przyjaciolka to troche jest nie tak, prawda?
A tak w ogole to zakonczmy ten temat, chodzilo o okladki gazet a my tu dyskutujemy o smoku
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

A ma ktos skany z Twojego Stylu? Nie kupuje tej gazetki,7 zl za takie barachlo?! :P
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

bĂŞdĂŞ mieĂŚ skany Twojego Stylu ale dopiero w niedzielĂŞ.
http://www.viva.pl/index.php?option=com ... mitstart=0
wspomniana wyÂżej hanka. wedÂług mnie kinga wyglÂąda delikatniej i nie tak agresywnie. ale obydwie sÂą Âładne. a co do wywiadu to ja sama chĂŞtnie poszÂłabym "z Tomkiem do kina" :D i trochĂŞ przesadzajÂą z nagonkÂą prasowÂą. aÂż tak duÂżo tego nie ma, jeszcze nie sÂą sÂławni na caÂły Âświat...
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

katie masz racje to co napisalas Kinga wyglada delikatniej to prawda :) ale i Hanka i Kinia sa Âładne. Tzn w vivie te zdjecia Hanki sa Âładne ale w programie w wydarzeniach jakos inaczej wyglada calkiem inna hanka niz na okladkach gazet. Ale dobra juz oniej nie pisze przeciez to forum o Kindze:)
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

raskolnikow pisze:ale przecieÂż po pierwsze, to nie wyglÂąd siĂŞ liczy, i nie wydaje mi siĂŞ Âżeby ktoÂś wybieraÂł swojego partnera Âżyciowego na podstawie urody, a po drugie nie Âżebym broniÂła Lisa czy kogokolwiek ale poniewaÂż nie wiemy (i pewnie nigdy siĂŞ nie dowiemy)jak siĂŞ sprawa miaÂła z Lisem i KingÂą...i HankÂą wiĂŞc takie komentarze na podstawie jakichÂś plotek sÂą nie na miejscu :roll:
i Kindze teÂż by nie byÂło miÂło jakby to przeczytaÂła...
mysle ze jednak wiecej w tym wszystkim winy Lisa jest. Przyjrzyj sie zdjeciom Kingi sprzed i po rozwodzie, to zauwazysz ze jednak zycie dalo jest troche w kosc, ze mocno to przezyla. Zwroc uwage jak smutne ma teraz spojrzenie. Osobiscie uwazam ze Lis ma kryzys wieku sredniego i probuje druga mlodosc zaczac przestawiajac sie na smoki ;)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

To siê nawi¹za³a dyskusja... no, no ;) Czyta³am wywiad ze smokiem. Nie tak dosadnie, ale ca³¹ winê zwala na Kingê, jeœli czytacie ze zrozumieniem to wiecie, o co mi chodzi ;) I jeszcze taka ma³a propozycja: nie piszmy o Hance na tym forum, bo nie wypada, ok? To jest forum o Kindze, a jakby tu wesz³a i zobaczy³a ca³¹ stronê dyskusji o Hani to opczu³aby siê, co najmniej dziwnie. Pozdrawiam.
Krusin

Post autor: Krusin »

Racja, a poza tym niedlugo pojawi sie niedawno wspomniana przeze mnie niespodzinka, dzis lub jutro zalezy od humoru mojego kompa. Mam nadzieje, ze spodoba sie wam :)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Czekamy z niecierpliwoÂściÂą :lol: Nie wydaje siĂŞ Wam, Âże Kinga jest podobna do Victorii Beckham???
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wydaje mi siĂŞ , ze nie ale mozĂŞ jest na jakiejÂś sesji podobna choĂŚ dla mnie nie bardzo :mhm:

[ Dodano: Sob Gru 16, 2006 1:13 pm ]
zresztÂą przestaĂąmy ciÂągle jÂą do kogoÂś porĂłwnywaĂŚ a to do Britney a to do Viktori a to o jej maÂłuÂżeĂąstwie albo o jej dumu a wydaje mi siĂŞ , ze nie rozmawiamy o samej Kindze moze dlatego , ze nie ma ddtvn i wogle maÂło jakoÂś sÂłychaĂŚ, jest ta przerwa ale moÂże jak teraz 2 razy prwadziÂły blondynki to moÂże Kinia z Marcinem bĂŞdÂą teraz prowadziĂŚ 2 odcinki <a raczej 4 8) >...
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Przyjrzyj sie zdjeciom Kingi sprzed i po rozwodzie, to zauwazysz ze jednak zycie dalo jest troche w kosc, ze mocno to przezyla. Zwroc uwage jak smutne ma teraz spojrzenie.
zgadza sie, ale zauwaÂż Âże rozwĂłd nigdy nie jest przyjemnÂą rzeczÂą,(i ktokolwiek by go nie spowodowaÂł to dla obu stron jest ciĂŞÂżkim przeÂżyciem) i to Âże to bardzo przeÂżyÂła, to nic dziwnego, i o niczym nie Âświadczy, Lis tez to napewno przeÂżyÂł, ale dobra koniec tematu.

a tak w ogĂłle to oglÂądaÂłam tylko koĂącĂłwkĂŞ ddtvn dziÂś, bez Kingi i Marcina to zupeÂłnie inny program! :( tak jakoÂś smutno...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

NuNa_89 pisze:To siê nawi¹za³a dyskusja... no, no ;) Czyta³am wywiad ze smokiem. Nie tak dosadnie, ale ca³¹ winê zwala na Kingê, jeœli czytacie ze zrozumieniem to wiecie, o co mi chodzi ;) I jeszcze taka ma³a propozycja: nie piszmy o Hance na tym forum, bo nie wypada, ok? To jest forum o Kindze, a jakby tu wesz³a i zobaczy³a ca³¹ stronê dyskusji o Hani to opczu³aby siê, co najmniej dziwnie. Pozdrawiam.
to oczywiste jak sie nie ma dosc odwagi aby przyznac sie do tego ze sie calkiem niezle zgrane jakby nie bylo malzenstwo rozwalilo. A z tego co od paru znajmomych uslyszalem to na miejscu Lisa regularnie bym sobie robil badania na obecnosc ze tak to nazwe "robaczkow" ;)

[ Dodano: Sob Gru 16, 2006 4:26 pm ]
NuNa_89 pisze:Czekamy z niecierpliwoÂściÂą :lol: Nie wydaje siĂŞ Wam, Âże Kinga jest podobna do Victorii Beckham???
gdzie tam, Kinga jest duzo ladniejsza i co wazniejsze inteligentniejsza, VB ma za to wieksze mozliwosci. Porownujac je komplementujesz nie Kinge a VB ;)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

gdzie tam, Kinga jest duzo ladniejsza i co wazniejsze inteligentniejsza, VB ma za to wieksze mozliwosci. Porownujac je komplementujesz nie Kinge a VB ;)[/quote]

zgadzam sie! jak mozna w ogole pomyslec o tym zeby porownywac Kinie do VB i co gorsza do Britney! Kinga jest o wiele wiele wiele wiele..... bardziej inteligentniejsza i Âładniejsza od nich :)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Tak, jest o wiele Âładniejsza i inteligentniejsza od nich. Ale oglÂądaÂłam jakieÂś czasopismo i byÂła w nim Victoria Beckham i tak mi siĂŞ skojarzyÂło... :):):)
Krusin

Post autor: Krusin »

zgadzam sie! jak mozna w ogole pomyslec o tym zeby porownywac Kinie do VB i co gorsza do Britney! Kinga jest o wiele wiele wiele wiele..... bardziej inteligentniejsza i Âładniejsza od nich
oczywiscie, ze jest inteligentniejsza, ale chyba nie zrozumialas o co chodzi. przejdz sobei moze na strone wczesniej przeczytaj do konca i bedziesz wiedziala czemu porownalam Kinga do Britney, z podobnego powodu co NuNa

[ Dodano: Sob Gru 16, 2006 9:40 pm ]
http://www15.rapidupload.com/d.php?file ... epath=9721 Juz jest dlugo wyczekiwana niespodzianka! Wszelkie komentarze albo uwagi kierujcie w prywatnych wiadomosciach lub na maila ania464@vp.pl mam nadzieje ze wam sie spodoba :)
moze jeszcze mala instrukcja dla tych ktorzy nie sciagali z tej strony. oczywiscie klikamy powyzej znajdujacy sie link. nastepnie u gory po lewej stronie( nie na samej gorze) znajduje sie napis Download file. klikamy w ten oto napis i sciagamy, proste. no to tyle, zycze milego ogladania!!
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

czytaÂłam wczesniejsze posty i stwierdzam ze to iÂż Kinia i Britney maja na tych zdjeciach ciemne wÂłosy i troche podobne bluzki to jeszcze nic nie znaczy

[ Dodano: Sob Gru 16, 2006 10:38 pm ]
P.S. switny filmik zrobilas!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości