Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

zacznijmy od tego , czy kiedykowiek puÂścili w ÂświĂŞta coÂś nowego? :roll: od 10 lat jedno i to samo... 8)
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Mnie teÂż to denerwuje, zamiast w sylwestra jakoÂś utrzymaĂŚ widzĂłw to oni myÂślÂą, Âże jak kierownictwo stacji baluje to juÂż nikt nie oglÂąda 31 grudnia TV i moÂżna daĂŚ byle co.

Jedynka napewno przygotuje z taœmy jakieœ show, TVP 2 da coœ na ¿ywo, Polsat to nie wiadomo, chocia¿ ju¿ raz zrobili coœ okazjonalnego: sylwestrowe spotkanie z Kiepskimi, czy jakoœ tak. Owszem nic to specjalnego ani wysokich lotów, ale mo¿na powiedzieÌ, ¿e tym czymœ wyró¿nili chocia¿ ten sylwester.

A TVN zbywa, zbywa sylwester, kiedyœ w sylwestra dali film katastroficzny, albo daj¹ coœ strasznego, albo jak¹s zwyk³¹ siekê amerykaùsk¹.

A czy nie mogliby przygotowaĂŚ chociaÂż 1 godzinnego krĂłtkiego sylwestrowego programu, np podsumowanie roku, albo jakiÂś krĂłtki 1,5 godzinny koncert ? przecieÂż i tak by go potem powtĂłrzyli z 4 razy wiĂŞc napewno by siĂŞ opÂłaciÂło, choĂŚby specjalny odcinek Szymona, albo mogliby chociaÂż puÂściĂŚ jakiÂś koncert z Sopot Festival.

Jak to jest w reklamie Plusa, Jest tanio, Uczucie tanioÂści udziela siĂŞ klientowi, powinno byĂŚ na ekranie TV z kanaÂłem TVN 31 grudnia gÂłoÂśno, wesoÂło i radoÂśnie, a wtedy i ten klimat udzieli siĂŞ ludziom oglÂądajÂącym TV. Owszem powiedzieĂŚ moÂżna, Âże i Jedynka i DwĂłjka przygotowaÂły juÂż coÂś takiego, ale skoro to robiÂą to znaczy, Âże ludzie chcÂą to oglÂądaĂŚ i TVN nie powinien zostaĂŚ z tyÂłu tylko gnaĂŚ do przodu z chociaÂż krĂłtkim programem Sylwestrowym.

A jeœli chodzi o œwiêta, czy jedynka czy TVN wszyscy dadz¹ jakiœ tam jeden staroÌ (np Masz wiadomoœÌ) do ogl¹dania rodzinnie, ale tak to jakieœ mordobicia, science fiction itp. ludzie to s¹ œwiêta, zróbcie z raz jakiœ film polski okolicznoœciowy o œwiêtach i wyœwietlajcie go zamaist powtarzaÌ co roku Kevina (chocia¿ przyznam ¿e super film) i darujcie sobie te strzelanki amerykaùskie w Wigilie.


Kto siĂŞ zemnÂą zgadza ?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wiesz TVN jak juz cos robi to robi konkretnie - a robienie koncertu w tv dla maÂłej widowni ( bo wiĂŞkszoÂśc w tym czsie baluje) jest nieopÂłacalne... Jedyna moÂżliwoÂśc to pokazani koncertu organizowanego przez jakies miasto... Z tego co wiem to TVP2 znĂłw chyba bedzie pokazywac koncert z WrocÂławia wiec tvn mogÂłoby zrobic np. z Krakowa - choc nie wiedze wiekszego sensu w tym.

UwaÂżam, Âże dobry film spokojnie by wystarczyÂł 8)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Krakowski koncert pokazuje... Polsat :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Greg Haus pisze:Wiesz TVN jak juz cos robi to robi konkretnie - a robienie koncertu w tv dla maÂłej widowni ( bo wiĂŞkszoÂśc w tym czsie baluje) jest nieopÂłacalne... Jedyna moÂżliwoÂśc to pokazani koncertu organizowanego przez jakies miasto... Z tego co wiem to TVP2 znĂłw chyba bedzie pokazywac koncert z WrocÂławia wiec tvn mogÂłoby zrobic np. z Krakowa - choc nie wiedze wiekszego sensu w tym.
No wiĂŞc:
Po 1 - widownia sylwestrowych programĂłw w tv wcale nie jest taka maÂła, jak myÂślisz - nie wszyscy "balujÂą" - nadany w TVP program "Sylwester pod dobrÂą gwiazdÂą obejrzaÂło wg. danych AGB aÂż 6 370 855 widzĂłw i to na pewno nie jest maÂło !!!

Po 2 - Kraków jest ju¿ zarezerwowany w tym roku na koncert, który bêdzie transmitowaÌ Polsat :) - no có¿ - stacja Solorza chocia¿ siê postara³a w przeciwieùstwie do TVN...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No to czyli polsat sie postaraÂł, a z tvn jak zwykle sylwester sobie odpuÂściÂł...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No widzisz, dzia³ania Polsatu pokazuj¹, ¿e warto w ten dzieù coœ pokazaÌ szczególnego. To, ¿e ty balujesz nei znaczy ¿e wszyscy baluj¹, pozatym wiêkszoœÌ imprez to domówki gdzie czêsto ludzie baluj¹ wspólnie przy w³¹czonym TV i skacz¹ po kanalach gdzie lepsza atmosfera zabawy mo¿e im siê udzieliÌ, no sorry ale z jakiegoœ katastroficznego, albo masochistycznego filmu ktory zapoda TVN nic dobrego siê nie udzieli.

Polsat transmituje koncert, a wiĂŞc pewno to pomysÂł Pani Niny, to dobrze Âże kobietka troszkĂŞ siĂŞ za ten upadÂły i zaniedbany Polsat weÂźnie.

Widownia w Sylwestra jest taka jak i w inne soboty czy niedziele, a koncert mĂłgÂłby byĂŚ potem z 4 razy powtĂłrzony, niektĂłre dziaÂłania TVN mnie dziwiÂą, np powtarzanie Sopot Festival o 8 rano chyba w ÂświĂŞta, zamiast daĂŚ to wÂłaÂśnie np. w sylwestra.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

sylwester

Post autor: tomas40 »

Greg Haus pisze:No to czyli polsat sie postaraÂł, a z tvn jak zwykle sylwester sobie odpuÂściÂł...








..bo stacja WalterĂłw odpuszcza nie tylko sylwestra ,ale robi to przez caÂły rok.
Spójrz na propozycje programowe stacyjki od stycznia ;->>>niekoùcz¹cy siê serial powtórek czas zacz¹Ì<< i oni dbaj¹ o widza.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

Memory pisze:jeju widze ju¿ któryœ raz z ¿edu te same reklamy ,,g³upi i g³upszy", ,,jack frost" , ,,masz wiadomoœÌ" okropnoœÌ ci¹gle to samo w dodatku ju¿ powtarzaj¹ odcinki super niania i dziœ jest ostatni odcinek kryminalnych, i pewnie hela i niania te¿ zaraz siê skoùczy i bêdzie lecia³o wszystko od pocz¹tku bez sensu mogli bo raz sobie popatrzec na jakieœ forum <najlepiej na to :P > i przeczytaÌ , ze ludzie chc¹ czegoœ nowego a nie ci¹gle to samo

PS: mam tylko nadzieje , Âże bĂŞdÂą nam gwiazdy tvn zyczyĂŚ wesoÂłych ÂświÂąt bo popieram to byÂło swietne :D

I wykrakaÂłeÂś chÂłopie masz w ÂświĂŞta to samo co rok temu i dodaj do tego jeszcze powroty do przeszÂłoÂści przez 3 dni z rzĂŞdu.
WesoÂłych ÂświÂąt z tvn. :devil: :twisted:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

portalek pisze:To, Âże ty balujesz nei znaczy Âże wszyscy balujÂą
Niestety nie baluje w tym roku nigdzie ( choc mogÂłem ) :P
tomas40 pisze:..bo stacja WalterĂłw odpuszcza nie tylko sylwestra ,ale robi to przez caÂły rok.
Spójrz na propozycje programowe stacyjki od stycznia ;->>>niekoùcz¹cy siê serial powtórek czas zacz¹Ì<< i oni dbaj¹ o widza.

To Âże tvn odpuszcza sobie sylwester to racja, ale to Âże od stycznia nie ma nic nowego to juÂż standart. Nie mozna przez caÂły rok wprowadzac coÂś nowego, tvn zawsze odpuszcza sobie wakacje i ferie zimowe aby w marzu ruszyĂŚ z nowoÂściami i ulepszonymi programami...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

MĂłj program tv na ÂświĂŞta: (jeÂżeli bĂŞdzie czas na oglÂądanie)
24.12. - TVN 18.30- Hela w opaÂłach
19.00 - Fakty
TVP1 20.10- Gdzie jest Nemo?
TVP2 23.05 -Igraszki losu -komedia 2001
25.12. TVN 19.00 Fakty
TVN 20.05 Showtime- komedia 2002
TVN 21.55 Szymon Majewski Show -wydanie ÂświÂąteczne
TVN 23.00 Kapitan Corelli -melodramat 2001
26.12. TVN 14.40 CĂłrka prezydenta -komedia romantyczna 2004
TVN 19.00 Fakty
TVP2 23.10 Ballistic -film sensacyjny 2002

W miêdzyczasie jak mam chwile czasu by coœ poogladac , a nie ma nic interesuj¹cego to zazwyczaj w³¹czam TVN Style albo TVN24. Najciekawsz¹ propozycj¹ filmow¹ TVN-u jak dla mnie jest "Kapitan Corelli" -cudowny, fantastyczny film z Penelope i Nicholasem Cage (pewnie znowu sie poryczê 8) )
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: sylwester

Post autor: Kajetan »

tomas40 pisze:..bo stacja WalterĂłw odpuszcza nie tylko sylwestra ,ale robi to przez caÂły rok.
Spójrz na propozycje programowe stacyjki od stycznia ;->>>niekoùcz¹cy siê serial powtórek czas zacz¹Ì<< i oni dbaj¹ o widza.
Chyba "od zawsze" jest tak, Âże komercyjne stacje w okresie zimy i lata "majÂą" sezon powtĂłrkowy, pytanie czemu? OdpowiedÂź jest prosta: reklamodawcy mniej chĂŞtnie kupujÂą reklamy w tym czasie, ceny spotĂłw znacznie spadajÂą, w ramĂłwkĂŞ inwestowaĂŚ wiĂŞc nie warto.
A z tymi powtĂłrkami to teÂż nie przesadzajmy, jest lepiej niÂż w wakacje na przykÂład. Tradycyjnie juÂż zimÂą w TVNie seriale amerykaĂąskie wysuwajÂą siĂŞ na "plan pierwszy", "Bez Âśladu", "Krok od domu" nadawane bĂŞdÂą kolejno w poniedziaÂłki i wtorki o 21:30, emisjĂŞ tytuÂłu "Detektyw Monk" przewidziano na niedziele po wieczornym filmie. Pewne jest, Âże nie zabraknie kolejnych odcinkĂłw "Na WspĂłlnej", rok temu rĂłwnieÂż "W11" i "Detektywi" pokazywani byli z premierowymi odcinkami (niewiadomo jeszcze jak bĂŞdzie w tym roku). Od poniedziaÂłku do piÂątku o godz. 14. "Tajniacy" - zdaje siĂŞ, Âże Ăłw serialu w TVN jeszcze nie byÂło.
Podobnie Polsat, bêd¹ powtórki, "Samo ¯ycie" i "Pierwsza mi³oœÌ" bêd¹ "sz³y" dalej, wracaj¹ (wreszcie) "Chirurdzy" z drugim sezonem, "Prison Break" - po raz pierwszy w (polskiej) telewizji.

Wyjdzie na to, Âże zrobiÂłem off -topic, ale..
portalek pisze:Widownia w Sylwestra jest taka jak i w inne soboty czy niedziele, a koncert mĂłgÂłby byĂŚ potem z 4 razy powtĂłrzony, niektĂłre dziaÂłania TVN mnie dziwiÂą, np powtarzanie Sopot Festival o 8 rano chyba w ÂświĂŞta, zamiast daĂŚ to wÂłaÂśnie np. w sylwestra.
.. przecieÂż "Sopot Festival: DzieĂą WspomnieĂą" TVN pokaÂże w sylwestrowy wieczĂłr o 22:55. OdnoÂśnie tego, Âże telewizja WalterĂłw "znowu" siĂŞ nie postaraÂła: nie widzĂŞ sensu by kaÂżdy ogĂłlnopolski kanaÂł przygotowywaÂł swĂłj specjalny program, koncert. Jestem przekonany, Âże oglÂądajÂący - pewnie z przyzwyczajenia - wybiorÂą TVP 8)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

oni chyba naprawde nie myœl¹ tvp1 nagrywa ju¿ sylwestra polszmat te¿ robi jak¹œ imprezke tvp same œwiateczne filmy a tvn... :spiewa: gwi¿d¿e sobie na to a szkoda bo nic nie przygotowa³ marnie ,poprostu beznadzieja ci¹gle to samo nic szczególnego na sylwester ech mogli by wymyœliÌ cos a nie ida tylko jesieù wiosna i to wszystko ok w wakacje rozumiem ale w œwiêta?! :evil:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

'powrót do przysz³oœci' kojarzy mi siê z dzieciùstwem :szalony: to moja ulubiona czêœÌ :tanczy: nie omieszkam jej nie obejrzeÌ :) :) ale g³upi i g³upszy...ju¿ wolê z Carreyem 'Maskê' albo "ja,Irena,ja'.wczoraj by³ fajny film 'wróg u bram' - do filmu mam jednak zastrze¿enia,bo w imionach rosyjskich oprócz imienia i nazwiska uwzglêdnia siê imiê po ojcu,na co Amerykanie nie zwrócili uwagi,a na 100% tak by³o,bo to po prostu jest wpisane w kulturê.
BRAWO 4 TVN za puszczenie tego filmu :brawa: :brawa: :brawa: i ¿yczê TVN wiêcej takich dobrych pomys³ów SZCZEGÓLNIE na ¶wiêta 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

skoro jest DDTVN to moÂże byĂŚ DDNR - dzieĂądobry Nowy rok i moim zdaniem to by byÂło fajne,ale raczej jak wynika z wypowiedzi Kajetana, - nierealne.....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości