Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Krusin

Post autor: Krusin »

zapraszam na http://krusin.multiply.com
znajdziecie tam wszytskie tapety- moje i nie moje(dokladniej jedna nie moja), najnowsze i najstarsze, oprocz tego beda jescze inne bajery ale teraz narazie sa tylko tapety
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Memory pisze:ja bym wogle tam bardziej wolaÂła Mellera na tym miejscu wg pasujÂą do siebie nawet mozna poznaĂŚ to w ddtvn albo jeÂżeli juÂż stefana bo ten facet jakiÂś taki ble no ale...
wsumie nie chciÂła bym Âżeby ona byÂła z tym facetem :?

no ale trzeba to zaakceptowac jeÂżeli to prawda...
ale wg to nie choĂŚ te zdiĂŞcia
sama nie wiem
wÂątpie , ze moÂżna to poznaĂŚ w ddtvn przecierz kinga zawsze jest wesoÂła <lol2>

<wiem o co Ci chodzi Krusin>
Przepraszam, ale co tak szczerze Ty masz do tego z kim Kinga Rusin ma byÌ? Jestem ciekaw, dlaczego TY byœ wola³a kogoœ innego? Jesteœ jak¹œ swatk¹, czy co? Nie wytrzymuj¹ powoli i proszê, aby zrobiÌ coœ z tym tematem. Trochê te posty mnie irytuj¹. Nic ciekawego, same posty bez jakiejœ zawartoœci, ktoœ mia³ siê tym po Nowym Roku zaj¹Ì.
Arctica dzieki za czpsy! sÂą fantastyczne :D mogÂłabys zrobic tez w ten weekend?
Moze teraz gadam od rzeczy, ale zauwazyliscie, Âże Kinia ma w lewym uchu dwa kolczyki?? Wiem- ,,odkrycie Ameryki", no ale ja wylukalam i chcialam sie moimi odkryciami z wami podzielic
Arctica te capsy sa po prostu boskie! no rewelacja!! :brawa: wielkie dzieki rowniez za link do Magla!
Te posty sÂą poraÂżajÂące
Krusin

Post autor: Krusin »

PRZEPRASZAMY!!!

--------------------------
No nie!! przegladalam wlasnie nominacje do Viva NajpiĂŞkniejsi.. i nie ma tam Kingi!! Jest Walesowna, kwasniewska, Stenka, Lisza (przydemoek Wielkie ZĂŞby),Kayah, ta ta....Alutka z rodziny zastepczej a co najwazniejsze jest smok!! A Kingi nie ma!! Ale kwas!!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

KtĂłra KwaÂśniewska? A Âże Kingi nie ma to siĂŞ dziwiĂŞ, bo odnosiÂła duÂżo sukcesĂłw w tym roku
Krusin

Post autor: Krusin »

Mloda Kwasniewska. to co ze odnosila, inne osoby z nominowanych tez duzo razy sukcesy odnosily, duzo wiecej razy byly w roznych magazynach i roznych programach. A przeciez to konkurs najpiekniejszych, a jak patrze na niektorych nominowanych to az plakac mi sie chce
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

bez sensu Kinia jest bardzo ³adna napewno ³adniejsza od Smoka , Olki i Wa³êsówny :?

szczegĂłlnie , ze wygraÂła TzG i w tym roku 'powrĂłciÂła'...i osiÂągneÂła duÂżo a Smok?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

Kinga nie jest nominowana bo po ostanim zamieszczeniu zdjecia nie autoryzowanego w vivie gdzie kinga tanczy pasodoble i centralnie pokazane sa jej majtki rozpetala sie burza, kinga sama powiedziala w Maglu ze to jest ewidentnie sprawa na proces, tak wiec wyczuwam tu mala zemste beznadziejnej vivy na Kindze :mhm:
a z haniuchy taka gwiazda jak z "muchy paw krĂłlowej" (jak to mowia w Maglu) :D
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Oki, wrzucam jeszcze troszkê zaleg³ych capsów i narazie przystopujê, co by nie popaœÌ w przesadê.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co do capsów z DD TVN z najbli¿szego weekendu, to postaram siê sprostaæ zadaniu. Oczywi¶cie o ile nie nast±pi ¿aden kataklizm... A no i o ile Kinga z Marcinem bêd± prowadziæ program. W sumie powinni skoro jutro rusza 'konkurencyjny" program na Dwójce. Swoj± drog± dzi¶ w Super Expresie by³a chyba jaka¶ wypowiedz Alicji Resich-Modliñskiej (czy jak jej tam), ¿e szykuj± atak na poranek. Nie wiem dok³adnie co tam za bzdury znów powypisywali, bo przecie¿ nie³adnie czytaæ komu¶ w tramwaju przez ramiê :D Oczywi¶cie pewnie nawet nie zwróci³oby to mojej uwagi, gdyby nie powalaj±cy tytu³ (w ich stylu): "NIE ZABIJÊ KINGI RUSIN". Pora¿ka :-/
GwiazDka_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 17 gru 2006, 08:31

Post autor: GwiazDka_ »

Wracajac do sprawy 'kochanka' Kingi jak to podkresla gazeta, to najwazniejsze,ze ona wyglada na szczesliwa; ] Jest usmiechnieta i promienieje.
A pal licho jak on tam wyglada ; ))
A co do capsow-sa swietne[ ; naprawde ; D
Krusin

Post autor: Krusin »

Dzisiaj a DDTvn kiedy mowili o plotkach od razu pomyslalam o Kindze. W ogole nie mowili o takich ,,slawnych" plotkach tylko tam takich malych moim zdaniem. Gdyby mowili te najwazniejsze to pewnie znalazlaby sie wsrod nich Kinga i moze dlatego nie mowili.
Nadal zapraszam na stronke ponizej, (chociaz narazie nie dziala, cos sie stalo, ale na pewno niedlugo wszytsko bedzie ok)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

maÂło Âżywe dziÂś byÂło ddtvn mam nadzieje , zĂŞ jutro bĂŞdzie lepsze ale to Kinga jakaÂś taka pewnie przez ten artykuÂł w ÂŻnG....

wiecie co zauwaÂżyÂłam , ze ona na niektĂłrych zdiĂŞciach ktĂłre wkleiÂła arctica <za ktĂłre bardzo bardzo jeszcze raz dziekuje > siedzi z Marcinem identycznie :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

Memory pisze:wiecie co zauwaÂżyÂłam , ze ona na niektĂłrych zdiĂŞciach ktĂłre wkleiÂła arctica <za ktĂłre bardzo bardzo jeszcze raz dziekuje > siedzi z Marcinem identycznie :D
LOL niektorzy chyba tutaj zapomnieli ze DDtvn to program telewizyjny a nie reality show!!!
a wystarczyloby sie chwilke zastanowic i moze zawahaĂŚ przed kliknieciem "wyÂślij" :roll:
Krusin

Post autor: Krusin »

Sorry za wczsniejsza wiadomosc (ta pusta) ale cos sie pochrzanilo

[quote=,,Memory"]maÂło Âżywe dziÂś byÂło ddtvn mam nadzieje , zĂŞ jutro bĂŞdzie lepsze ale to Kinga jakaÂś taka pewnie przez ten artykuÂł w ÂŻnG.... [/quote]
Penwie dlatgeo ze sie nie rozkrecili po tak dlugiej przerwie. Mi najbardziej podobal sie w dzisiejszym ddtvn przeglad horoskopow :)
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Zgodnie z obietnic¹ daje capsy, choÌ zdecydowanie nie by³ to najlepszy program duetu Rusin & Meller. Mimo wszystko jakoœ tak mi smutnawo by³o. G³ównie Marcin jakiœ taki powa¿ny i zamyœlony, a Kindze chyba siê udzieli³o. Mo¿e to ta przerwa. Zobaczymy co bêdzie jutro.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Krusin

Post autor: Krusin »

http://img175.imageshack.us/img175/241/perukaou7.jpg to jets nowa tapeta, ktora mozecie rowniez znlezc na mojej stronie (to ta w podpisie) jak i inne tapety
Dzieki za capsy :) :)
Mam jeszcze pytanie, ktos tu kiedys pisal ze pisa do redakcji ddtvn i mu odpisano, wiec mam do tego kogos pytanie- w jakim czasie ci odpisali??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości