Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

krytyczny pisze:Baaardzo chcia³a wyjœÌ za m¹¿.
myÂślisz, Âże Ania naleÂży do typu ludzi okreÂślanych przez niektĂłrych zÂłoÂśliwcĂłw jako "wierzby pÂłaczÂące" ?
oj chyba nie :)
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

W kwestii spotu reklamujÂącego DnÂŻ jest on emitowany zawsze przed godzinÂą 10:00.
PiszĂŞ tÂą informacjĂŞ dla tych wszystkich, ktorzy jeszcze nie mieli okazji go obejrzeĂŚ.
Abstrachuj¹c od dywagacji na temat tego czy Ania znalazla, czy te¿ nie znalazla swojej drugiej po³owy spieszê donieœÌ, ¿e bêdzie dziœ podsumowywaÌ wydarzenia dnia o 16:30.
ZrobiÂłbym capsy, ale z racji tego, Âże nowicjusz jestem, jeszcze nie doszedÂłem do tego jak siĂŞ je robi. :(
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ÂŁodziak, capsy moÂżesz robiĂŚ z tej strony, oczywiÂście o ile nie masz moÂżliwoÂści odbierania TV na komputerze.

Ps.
Krytyczny, co siĂŞ staÂło? Ostatnio bardzo mnie zaskakujesz, na plus ma siĂŞ rozumieĂŚ :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:W kwestii spotu reklamujÂącego DnÂŻ jest on emitowany zawsze przed godzinÂą 10:00.
To dlatego nie mogĂŞ na niego trafiĂŚ :/
£odziak pisze:spieszê donieœÌ, ¿e bêdzie dziœ podsumowywaÌ wydarzenia dnia o 16:30.
ZrobiÂłbym capsy, ale z racji tego, Âże nowicjusz jestem, jeszcze nie doszedÂłem do tego jak siĂŞ je robi. :(
Rób koniecznie, bo Ania kwitn¹co wygl¹da. To musi byÌ mi³oœÌ :lol2:

Jedynie to skupienie moÂże byĂŚ mylÂące, ale jak widaĂŚ Ania potrafi oddzieliĂŚ Âżycie prywatne od zawodowego ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jedynie to skupienie moÂże byĂŚ mylÂące, ale jak widaĂŚ Ania potrafi oddzieliĂŚ Âżycie prywatne od zawodowego
Skupienie? Jakie skupienie? :) PrzecieÂż mylÂąc Raport popoÂłudniowy z wieczornym daÂła jasno do zrozumienia, Âże myÂślami to Ona jest daleko, daleko stÂąd i tylko czeka aÂż pracĂŞ skoĂączy ;)
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

MaĂŚkuw zrobiÂłem trzy capsy z Raportu popoÂłudniowego i zapisaÂłem obrazki jpg na dysku.Z tego co piszesz wnioskujĂŞ, Âże nie ma innej moÂżliwoÂści jak poprzez funkcjĂŞ kopiuj adres obrazka wykonanÂą na stronie, ktĂłrÂą podaÂłeÂś?
Innymi sÂłowy, nie ma moÂżliwoÂści umieszczenia obrazkĂłw z mojego dysku w poÂście na forum - poprzez funkcjĂŞ kopiuj-wklej nie idzie.
Có¿ najwy¿ej bêdê siê stosowa³ do twojej rady, dziêki.
Co do dzisiejszej pomyÂłki to nie wiem czy nie byÂł to zwyczajny "wypadek przy pracy".
MoÂże pamiĂŞtasz jak kiedyÂś, dosyĂŚ dawno temu, prowadzÂąc serwisy w Poranku, Ania koĂączÂąc serwis zaprosiÂła wszystkich na serwis ekonomiczny, a kiedy skoĂączyÂła, kamera wykonaÂła charakterystyczny zwrot i ukazaÂła zdezorientowanego KubĂŞ PoradĂŞ i jednÂą z porankowych pogodynek.
Ania - od kiedy jÂą zobaczyÂłem w TV wyglÂąda promieniejÂąco, jedyne co siĂŞ zmieniÂło to ten pierÂścionek na prawej rĂŞce - o ile dobrze siĂŞ przyjÂżaÂłem. MyÂślĂŞ, Âże kobieta raczej nie ma zwyczaju sama sobie kupowaĂŚ pierÂścionkĂłw.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nie, nie, chyba siĂŞ do koĂąca nie zrozumieliÂśmy. Z tej strony, ktĂłrÂą podaÂłem kilka postĂłw wyÂżej moÂżesz jedynie zapisywaĂŚ fotki na dysk, ale Âżeby je nastĂŞpnie umieÂściĂŚ na forum musisz skorzystaĂŚ w tym celu z jakiegoÂś serwisu hostingowego, jak np. http://img156.imageshack.us/, lub fotosik.pl
Co do dzisiejszej pomyÂłki to nie wiem czy nie byÂł to zwyczajny "wypadek przy pracy"
Taaa, nazywaj to jak chcesz :) :P
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Obrazek
Obrazek
to capsy z dzisiaj
Obrazek
a ten z poprzedniego tygodnia
miÂłego oglÂądania

[ Dodano: Czw Sty 11, 2007 6:43 pm ]
TrochĂŞ kurcze maÂłe, ale musicie mi wybaczyÂś bo nie wiem jak zrobiĂŚ wiĂŞksze.
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Czy ja dobrze rozumiem? Ania wychodzi za m¹¿? :o Wspaniale :) ¯yczê jej wszystkiego co najlepsze - jeœli te plotki siê oczywiœcie potwierdz¹ ;) Tak, czy siak ¿yczê jej wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim, ¿eby nie myli³y jej siê pory dnia, bo poza tym chyba nie mo¿na jej niczego po dzisiejszych raportach zarzuciÌ :lol:
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Obrazek
Pewnie wszyscy juÂż to widzieli, ale wydaje mi siĂŞ, Âże jest warte przypomnienia.:)
Tylko caÂły czas jakieÂś takie maÂłe, nie mam pojĂŞcia jak to poprawiĂŚ.
Taki rozmiar sam siĂŞ automatycznie ustawia.

[ Dodano: PiÂą Sty 12, 2007 9:03 pm ]
KtoÂś coÂś pisaÂł lub wie o Âślubie???
Ja z powyÂższych wypowiedzi nic takiego nie wywnioskowaÂłem. SwojÂą drogÂą MaĂŚkuw jeÂśli coÂś siĂŞ pisze to powinno siĂŞ pisaĂŚ do koĂąca, albo wcale - kwestia Romeo.
UcieÂłoby to wszelkie spekulacje i zamknĂŞÂło temat

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trzeba przyznaĂŚ, Âże Ania zna siĂŞ na piÂłce noÂżnej. RozmawiaÂła dziÂś z panami Dziekanowskim i Polem o przejÂściu Beckhama do klubu MLS i ewentualnym transferze Dudka.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Dla ÂŁodziak'a

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Czy to ujêcie pochodzi z kwalifikacji na stanowisko reportera? No wiecie, podobno dobrze jest, kiedy reporter ma przys³owiowy ''d³ugi jêzyk'' :lol: A tak poza tym, to bardzo niejednoznacznie mi siê to ujêcie i ta czynnoœÌ kojarzy :red: ale to ju¿ raczej mój problem :lol: A mo¿e nie tylko mój :lol:
Trzeba przyznaĂŚ, Âże Ania zna siĂŞ na piÂłce noÂżnej. RozmawiaÂła dziÂś z panami Dziekanowskim i Polem o przejÂściu Beckhama do klubu MLS i ewentualnym transferze Dudka.
Te¿ widzia³em i przys³uchiwa³em siê tej rozmowie i tak jak nie lubiê pi³ki no¿nej, a ju¿ tym bardziej rozmów o pi³ce, tak tym razem ¿al mi serce œcisn¹³, kiedy Ania zakoùczy³a tê rozmowê - bardzo ciekawie i uroczo j¹ prowadzi³a :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy - dzieĂą na Âżywo - 11:30

Post autor: Maciekw »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Obrazek

Ania dziÂś znĂłw w Dniu na ÂŻywo
Chyba juÂż nie bĂŞdzie moÂżna jej zobaczyĂŚ w Poranku, gdyÂż wydaje siĂŞ, Âże Poranek teraz ma swoich staÂłych prezenterĂłw, zresztÂą tak jak i DnÂŻ.

[ Dodano: Czw Sty 18, 2007 8:00 am ]
Obrazek

Obrazek

Ania wczoraj w DnÂŻ przeprowadziÂła "gorÂącÂą" rozmowĂŞ z BogusÂławem WoÂłoszaĂąskim o jego kontaktach z SB. ByÂło bardzo ciekawie.
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

DnÂŻ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lavazza86 i 14 gości