Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

jak dla mnie, to ten pies jest przesÂłodki! :D

jak zresztÂą wszystkie szczeniaki :P
to prawda krytykujemy Kinge


e nie powiedziaÂłbym Âże to jest krytykowanie jej. Nie popadajmy w skrajnoÂści, to Âże kogoÂś siĂŞ lubi, to nie znaczy Âże trzeba mieĂŚ identyczne zdanie jak on i Âże musi podobaĂŚ nam siĂŞ wszystko to co jemu...
Ostatnio zmieniony czwartek 11 sty 2007, 20:52 przez raskolnikow, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Krusin

Post autor: Krusin »

Moze mi sie nie podoba, bo wole koty...Tak jak Iga podobno. Tez prosi mamusie o kotka ;D Jak tak bardzo chce ja jej moge dac swojego...Bylaby zadowolona, tylko nie wiem czy by chciala sie chwalic jego imieniem... :spiewa:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak ja teÂż jestem za tym aby krytykowaĂŚ Kinge lub pisaĂŚ swoje zdanie kaÂżdy ma do tego peÂłne prawo i inaczej nie byÂło by tu dyskusji.

widziaÂłam ten wywiad w cosmopolitan wg. taki o niczym bo byÂły 2 zdiĂŞcia i tylko o TzG nie wiem, nie wyczytaÂłam ta nic nowego

wÂłaÂśnie Kinga byÂła na imprezie ,,mam dziecko" co juÂż pisaÂła Krusin ale na swoim blogu

a pies niepodobami siĂŞ ale wÂłasnie" Kinga nie bĂŞdzie miaÂła kompleksu zmarszczek"(Krusin)

:P
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

a ja sÂądziÂłam ze to forum fanĂłw ktorzy staneli by za KiniÂą murem gdyby co ale widocznie sie myliÂłam, ja lubie jÂą za wszystko co robi i mĂłwi ale pewnie jak wiekszosc osob tutaj :)




___________________
Obrazek
Obrazek
Krusin

Post autor: Krusin »

To ze jest sie fanem nie znaczy ze wszytsko musi sie podobac. To ze tobie sie wszytsko podoba co tylko Kinga rosbi to dobrze i fajnie, ale np. Memory nie moze przezyc ble faceta(mam nadzieje ze sie Memory teraz nie obrazi), mi sie nie podoba pies Kingi itp itd....A w ogole wszytsko co nowego dzieje sie w Kingi zyciu ,,obgadujemy" tu i mowimy czy sie nam podoba czy nie, jak nie to trudno...
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

ok ok Krusin co tak ostro :) rozumiem o co chodzi

[ Dodano: PiÂą Sty 12, 2007 1:22 pm ]
aha Krusin pytaÂłas jak zrobic podpis, ale lepiej nie rob bo wlasnie sie dowiedzialam od moderatora ze na tym forum sa zabronione
Krusin

Post autor: Krusin »

To nie bylo wcale ostro, ale jak tak to wygladalo to przepraszam..
Ja wlasnie tez czytalam ze to jest zabronione, ale jak ty masz? ja robilam tym twoim sposobem nieraz...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Krusin pisze:To ze jest sie fanem nie znaczy ze wszytsko musi sie podobac. To ze tobie sie wszytsko podoba co tylko Kinga rosbi to dobrze i fajnie, ale np. Memory nie moze przezyc ble faceta(mam nadzieje ze sie Memory teraz nie obrazi), mi sie nie podoba pies Kingi itp itd....A w ogole wszytsko co nowego dzieje sie w Kingi zyciu ,,obgadujemy" tu i mowimy czy sie nam podoba czy nie, jak nie to trudno...
oczywiÂście, zĂŞ siĂŞ nie obraÂże :D

i w ca³œci Ciê popieram ka¿dy mo¿e pisaÌ posty z tym co uwa¿a a tu nie musz¹ pisaÌ sami fani Kingi tylko np. ci co ogl¹daj¹ DDTVN zreszt¹ to by³o by nudne gdyby wszyscy siê tylko zachwycali King¹ (zakoùczmy ten temat bo ju¿ chyba wszyscy zrozumeli i sprawa siê wyjaœni³a i jest jasne zreszt¹ ma³o on dotyczy Kingi a o tym to mozna sobie popisaÌ w temacie o forum :P )

niezapomnijmy, zĂŞ Kinga jutro w DDTVN :P nie zaÂśpijcie :P
czy mogÂł by ktoÂś zrobiĂŚ capsy ? z jutra... jeÂżeli oczywiÂście moze to najlepiej Arctica ale juÂż dÂługo coÂś tu siĂŞ nie pojawia wiec nie wiem niewaÂżne
je¿eli ktoœ ma mo¿liwoœÌ zrobienia capsów to bardzo bym prosi³a :aniol:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

ja moge przeslac capsy...
ma ktos moze numer cosmopolitan z kinga, i moglby przeslac skany...prosze ja i chyba wszyscy z tego forum...

[ Dodano: Sob Sty 13, 2007 10:50 am ]
na logu sa juz capsy w dzisiajszego ddtvn, kilka z nich nie jest tak dobrej jakosci jak kilka innych (maslo maslanemi wyszlo :)) ale da sie ogladac. Moze nie sa tak ladne jak Arctici, ale chcialam ja raz zastapic...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

fajne capsy Krusin :D i dzieki a w temacie o DDTVN teÂż zrobiÂł Kuba ktĂłremu dziĂŞkuje :brawa:

ja niestety nie mam skanera wiĂŞc nie moge zeskanowaĂŚ tego wywiadu z cosmopolitan tu ale wg. nie ma nic tam ciekawego :P

DDTVN nawet nie z³e 8) fajna by³a ta pani która opowiada³a jak podró¿uje ale w koùcu nie o niej temat a Kinga jak zawsze weso³a
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

a szkoda, ze nie masz ksanera....mi sie bardzo poodoba fotka Kingi w tym wywiadzie...
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Jestem jestem i wbrew pozorom zagl¹dam na to forum, choÌ ostatnio wci¹¿ brakuje mi doby na wszystko. Oto capsy z DD TVN (Memory pamiêtam!):


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na proœbê Krusin (ale równie¿ dla innych :) ) za³¹czam spakowane zipem scany z wywiadów z King¹ w Cosmopolitam oraz Twoim Stylu :-)

http://rapidshare.com/files/11544668/Ki ... y.zip.html
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

bardzo bardzo Ci dziĂŞkuje kochana Arctico ,Âże o mnie nie zapomniaÂłaÂś no i za capsy bo sÂą Âświetne :brawa:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

powinnam ci chyba ozlocic za te skany ;) ;) A dzisiaj bylam pierwsza z capsami, ha! tylko ze twoje fajniejsze...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości