Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

CoÂś zapracowana Ania jest w tym tygodniu.
DziÂś wyglÂąda wyjÂątkowo uroczo.
Obrazek

[ Dodano: Czw Sty 18, 2007 4:02 pm ]
Ten sam dzieù i dwa ró¿ne oblicza - niebieskie i ciemno-zielone.

Obrazek

Có¿, kobieta zmienn¹ jest.
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Drogi Black Jacku 62,
Dlaczego miaÂłbym o Tobie myÂśleĂŚ czasem i to z grymasem?

Wczoraj bohaterka tego wÂątku na forum, przeprowadziÂła w rw ciekawÂą rozmowĂŞ na temat wprowadzenia komisarza do PZPN. PadÂły pytania, ktĂłre daÂły mi do myÂślenia: Co tak wÂłaÂściwie sie zmieni po zawieszeniu wÂładz? Ania zwrĂłciÂła uwagĂŞ na fakt, Âże i tak odbĂŞdÂą siĂŞ wybory wÂładz zwiÂązku tyle, Âże szybciej.
Po wczorajszym dniu mam takie jedno spostrze¿enie. Zastanowi³o mnie, dlaczego przedwczoraj Ania pojawi³a siê w dwóch ró¿nych "wersjach"? Czy¿by odpowiedzi¹ mia³y byÌ te powiêkszone capsy ZeTeka?(druga wersja z przedwczoraj ju¿ mniej "odwa¿na")
Wczoraj nie byÂło juÂż tak odwaÂżnie czyt. Âżakiet i bluzka zasÂłaniajÂąca wszystko oprĂłcz kawaÂłka szyi.
Hmm, osobiÂście nie mam nic przeciwko wczorajszemu "niebieskiemu" wizerunkowi.
Podoba mi siĂŞ nawet czasem ta moja wewnĂŞtrzna walka, aby skupiĂŚ siĂŞ w peÂłni na przekazywanych informacjach. No, ale z drugiej strony, gdyby nie waÂżne byÂły wraÂżenia wizualne, sÂłuchaÂłbym informacji w radiu a nie w telewizji :)
CapsĂłw z wczoraj niestety nie udaÂło mi siĂŞ zrobiĂŚ. Musicie mi uwierzyĂŚ na sÂłowo, albo je tu wrzuciĂŚ jeÂśli ktoÂś znalazÂł czas na ich zrobienie. NapisaÂłbym post juÂż wczoraj "na gorÂąco", ale byÂła "maÂła" przerwa techniczna.
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

ÂŁodziak pisze:Drogi Black Jacku 62,
Dlaczego miaÂłbym o Tobie myÂśleĂŚ czasem i to z grymasem?
:lol: :lol: :lol: TO jest najlepsza opcja na kaÂżdym forum, o ile jest :D
ÂŁodziak wyloguj siĂŞ i wtedy spĂłjÂż na podpis Blacka ;d A pewnie zrozumiesz o co chodzi. ;)
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

A.I.W.L.I.S. pisze:
ÂŁodziak pisze:Drogi Black Jacku 62,
Dlaczego miaÂłbym o Tobie myÂśleĂŚ czasem i to z grymasem?
:lol: :lol: :lol: TO jest najlepsza opcja na kaÂżdym forum, o ile jest :D
ÂŁodziak wyloguj siĂŞ i wtedy spĂłjÂż na podpis Blacka ;d A pewnie zrozumiesz o co chodzi. ;)
O TAK to jest dobra opcja :D
Sam nabraÂłem siĂŞ na to dwa razy i musiaÂłem sprawdziĂŚ --> szybki klik na wyloguj. :lol:
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

Tak, ³adnie jej w niebieskim. Ale ostatnio jakaœ chuda strasznie siê zrobi³a. I ten biust taki ma³o pe³ny przez to jakoœ... Z reszt¹, to ma³o istotne. Jeœli wychodzi za m¹¿, to gratulacje pani Aniu :brawa: !
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Dziêki, ju¿ skuma³em o co chodzi z tym "myœleniem czasem chocia¿ tak z grymasem":) Riki nie wiem sk¹d masz informacje o rzekomym planowanym wejœciu na now¹ drogê ¿ycia przez Aniê, ktoœ tutaj na ten temat ma potwierdzone informacje? Chyba lepiej by³oby napisaÌ jak jest naprawdê, a nie snuÌ domys³y- przecie¿ niewiadomo czy jest czego gratulowaÌ. Jeœli czegoœ dziennikarz nie jest pewien na 100%, to raczej nie snuje domys³ów tylko stara siê potwierdziÌ informacjê w niezale¿nych Ÿród³ach - mam na myœli dziennikarza rzetelnego - . Chyba siê ze mn¹ zgodzicie? W koùcu to w¹tek o jednej z najlepszych dziennikarek TVN24.
Myœlicie, ¿e ten paryski sylwester by³ prze³omowy? Ci¹gle nie mogê siê oprzeÌ wra¿eniu, ¿e te relacje, pod wzglêdem takiej hmm radoœci przekazu ró¿ni³y siê od pozosta³ych.
MoÂże to jednak tylko atmosfera ParyÂża i wyjÂątkowej nocy sylwestrowej?
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Faktycznie Ania byÂła w wyjatkowym nastroju ale bez pewnej wiedzy to tylko taka zgadywanka jest :stop: Zawsze wydawaÂła mi sie bardzo sympatyczna i te relacje tylko to potwierdziÂły :aniol:
Chyba siĂŞ ze mnÂą zgodzicie? W koĂącu to wÂątek o jednej z najlepszych dziennikarek TVN24.

Ja siĂŞ zgadzam :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

£odziak pisze:Dziêki, ju¿ skuma³em o co chodzi z tym "myœleniem czasem chocia¿ tak z grymasem":) Riki nie wiem sk¹d masz informacje o rzekomym planowanym wejœciu na now¹ drogê ¿ycia przez Aniê, ktoœ tutaj na ten temat ma potwierdzone informacje? Chyba lepiej by³oby napisaÌ jak jest naprawdê, a nie snuÌ domys³y- przecie¿ niewiadomo czy jest czego gratulowaÌ. Jeœli czegoœ dziennikarz nie jest pewien na 100%, to raczej nie snuje domys³ów tylko stara siê potwierdziÌ informacjê w niezale¿nych Ÿród³ach - mam na myœli dziennikarza rzetelnego - . Chyba siê ze mn¹ zgodzicie? W koùcu to w¹tek o jednej z najlepszych dziennikarek TVN24.
Myœlicie, ¿e ten paryski sylwester by³ prze³omowy? Ci¹gle nie mogê siê oprzeÌ wra¿eniu, ¿e te relacje, pod wzglêdem takiej hmm radoœci przekazu ró¿ni³y siê od pozosta³ych.
MoÂże to jednak tylko atmosfera ParyÂża i wyjÂątkowej nocy sylwestrowej?
No dobrze. Mam nadziejĂŞ, Âże siĂŞ Anula nie obrazi. W sumie Black to wymyÂśliÂł z tym pierÂścionkiem :devil:

Ale to siĂŞ zbiegÂło z czasem no i ja tak w sumie z jakiegoÂś "przyzwoitego" ÂźrĂłdÂła dowiedziaÂłam siĂŞ o tym (znajomoÂści :devil: )
Ale póŸniej wymieni³am siê sympatycznymi mailami z sam¹ Ani¹, a wiêc to pewne.. Mogê tylko dodaÌ, ¿e Ania jest naprawdê bardzo szczêœliwa, no i b³agam nie pytajcie mnie kiedy œlub i kim jest narzeczony ;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mi wystarczy informacja ,Âże jest szczĂŞÂśliwa :aniol: ZresztÂą to widaĂŚ na antenie jak siĂŞ dobrze przyjrzeĂŚ :spiewa:
O nic nie pytam zgodnie z Âżyczeniem,dziĂŞki :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

WiadomoœÌ za serwisem dziennikarze.info

Nowy prowadzÂący "Sport" w TVN24
19-01-2007 14:19

<DziÂś {19.01.2007} w serwisach sportowych TVN24 zadebiutowaÂł Filip KalczyĂąski - brat prezenterki TVN24 Anny KalczyĂąskiej. WczeÂśniej pracowaÂł w Grupie Radiowej Agory i w Machinie. MiaÂł rĂłwnieÂż krĂłtki epizod w filmie; wystÂąpiÂł m.in. w serialach "Klan" i "Dom".>

OK wiadomoœÌ trochê spóŸniona, ale warta odnotowania. Ciekawe czy przyszed³ z rekomendacji Anii? Chyba raczej nie, chocia¿ z tego co wiem to wczeœniej nie pracowa³ jako dziennikarz sportowy. Teraz Ania bêdzie mia³a na niego oko :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy

Post autor: Maciekw »

Raport wieczorny - 19 stycznia:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

DzieĂą na Âżywo - wtorek 23 stycznia - 11:00:
Obrazek

[ Dodano: Sro Sty 24, 2007 12:05 am ]
MaÂły qwiz:
O czym myÂśli p. KalczyĂąska na ostatnim zdjĂŞciu?
:D
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

No, to chyba wie tylko sama zainteresowana (ktĂłra swojÂą drogÂą wcale nie wyglÂąda na Anne JĂŞdrzejowskÂą). MaĂŚkuw, masz jakieÂś swoje propozycje?
Narazie jeszcze do Âślubu nie doszÂło, bo gdyby tak byÂło to zamiast pierÂścionka, pojawiÂłaby siĂŞ przecieÂż obrÂączka. MyÂśli, Âże: raczej jej nazwisko brzmi nieco inaczej niÂż na capsie lub kogo zaprosiĂŚ na przyjĂŞcie weselne - to moje typy :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

No pewnie, Âże mam:
Co Oni @!@#%%^^ zrobili? Jaka JĂŞdrzejowska !@#$%%! No nie, nie mogĂŞ !@@#$%!~~#$@ ja tu siĂŞ !#$%#!!%& produkujĂŞ, a Oni #$%^&*@@! mnie podpisujÂą jako JĂŞdrzejowska, no nie wytrzymam @#$%^&!
Oczywiœcie powy¿szy tekst nale¿y traktowaÌ z maksymalnym przymró¿eniem oka :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:Drogi Black Jacku 62,
Dlaczego miaÂłbym o Tobie myÂśleĂŚ czasem i to z grymasem?
A wyobraÂź sobie, jakiego szoku ja doznawaÂłem, kiedy sam siebie o to wÂłaÂśnie pytaÂłem :lol:
Dlatego juÂż zmieniÂłem podpis :D

DziÂś po raz pierwszy od jakiegoÂś czasu zaÂłapujĂŞ siĂŞ na serwis w Dniu na Âżywo przez AniĂŞ prowadzony :) Jak ona dzielnie z zimÂą walczy :) Od jej sÂłonecznego oblicza chyba caÂły Âśnieg stopnieje do wieczora :) Niech no tylko, jak najczĂŞÂściej do wieczora siĂŞ pojawia :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Zanosi sie na to, Âże dzisiaj Raporty popoÂłudniowy i wieczorny, bĂŞdÂą prowadzone przez AniĂŞ. Postaram siĂŞ umieÂściĂŚ jakieÂś capsy jeÂśli mi siĂŞ uda.

[ Dodano: Pon Sty 29, 2007 5:36 pm ]
Oto i Lady in Red

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości