Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jest jest,ma brzuszek :)

nie trawiĂŞ Magdy jako prezenterki,nudzi mnie,zasypiam...
napewno l¿ej jest jej prowadziÌ serwisy ni¿ obecnoœÌ w sejmie.teraz nie ma o tym mowy.
bêdê musia³ zacisn¹Ì zêby :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jako reporterka jest bardziej przebojowa i w tym jest bardzo dobra .
Teraz raczej skupiona jest bardziej na swoim bÂłogosÂławionym stanie niÂż na pracy.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a propos bÂłogosÂławionego stanu,przypomniaÂło mi siĂŞ!niedawno w jakimÂś z jej serwisĂłw byÂł materiaÂł o noworodku,ktĂłre waÂżyÂło 7 kg.Madzia byÂła rozpromieniona :tanczy: ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ByÂła taka informacja -ale ta rodzina ma coÂś w sobie ze kaÂżde z ich dzieci waÂżyÂło wiĂŞcej niÂż norma przewidywaÂła.
Ale my Âżyczymy Pani Madzi zdrowego dziecka z normalnÂą wagÂą
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

aveo pisze:a propos bÂłogosÂławionego stanu,przypomniaÂło mi siĂŞ!niedawno w jakimÂś z jej serwisĂłw byÂł materiaÂł o noworodku,ktĂłre waÂżyÂło 7 kg.Madzia byÂła rozpromieniona :tanczy: ;)
..chyba przeraÂżona :shock: :lol:

..na razie jednak to mi wyglÂąda na 2-3 kilogramowego dzidziusia :lol2:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie dam maluchowi wiĂŞcej niÂż 1,5 kg.jeszcze maÂły brzuszek :mhm:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Kurczê, jak kiedyœ zajrza³am na forum i wczyta³am siê w dyskusjê o tym czy Sakowska jest w ci¹¿y czy nie to ogarnê³o mnie wzburzenie - kolejne gdybanie. Po pewnym czasie zobaczy³am j¹ na wizji. Wydawa³a siê jakaœ szersza. :roll: Wtedy zaczê³am braÌ pod uwagê fakt, i¿ mo¿e naprawdê jest w ci¹¿y. Ciekawe czy jest mê¿atk¹? :roll:
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:jest jest,ma brzuszek :)

nie trawiĂŞ Magdy jako prezenterki,nudzi mnie,zasypiam...
napewno l¿ej jest jej prowadziÌ serwisy ni¿ obecnoœÌ w sejmie.teraz nie ma o tym mowy.
bêdê musia³ zacisn¹Ì zêby :(
Aveo w trosce o Twoje zdrowie , proszê nie w³¹czaj telewizora w soboty i Niedziele , a napewno nie TVN24 . Mo¿e siê tak zdarzyÌ , ¿e w³¹czysz , zobaczysz Sakowsk¹ , jednoczeœnie bêdziesz coœ mówiÌ , zaœniesz i najprawdopodobniej od gryziesz sobie jêzyk.

Magda jak maÂło kto potrafi rozmawiaĂŚ , a te rozmowy wcale nie sÂą nudne , a moÂże nawet sÂą to jedyne chwile w TVN24 , w soboty i Niedziele kiedy jest ciekawie . Sakowska potrafi zapytaĂŚ i wie o co pytaĂŚ .

Boska Sakowska , nie tylko piĂŞkna ale i mÂądra - istna Bogini z tej Magdy.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ciekawe czy jest mĂŞÂżatkÂą? :roll:
chyba powinna :mhm: ale nic mi na ten temat nie wiadomo :mhm:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Brzuszek to juÂż chyba kaÂżdy widziaÂł :devil: a co do "nudnoÂści" Magdy...No hm...nie zgadzam siĂŞ z tym zupeÂłnie ale szanujĂŞ zdanie innych :D choĂŚ nie uwaÂżam jak mĂłwiĂŞ, Âżeby Magda byÂła nudna - znam nudniejsze prezenterki - choĂŚ niekoniecznie w TVN :devil:
ZIMA
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jestem ciekawy czy zaÂłoga tvn bĂŞdzie Âłaskawa nas poinformowaĂŚ o narodzinach
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:jest jest,ma brzuszek :)

nie trawiĂŞ Magdy jako prezenterki,nudzi mnie,zasypiam...
napewno l¿ej jest jej prowadziÌ serwisy ni¿ obecnoœÌ w sejmie.teraz nie ma o tym mowy.
bêdê musia³ zacisn¹Ì zêby :(
DziÂś Magda nie miaÂła sobie rĂłwnych , jej wejÂścia na Âżywo z Sejmu to wyÂżyny dziennikarstwa politycznego .
Przez caÂły dzieĂą , od wczesnego Âświtu pokazywaÂły jakim jest mistrzem w przekazywaniu zagadnieĂą z Âżycia politycznego PolakĂłw.
Nudno to byÂło jak Sakowska zniknĂŞÂła z ekranu , teraz jak dawniej Sejm byÂł jej .
Po dzisiejszym dniu widaĂŚ byÂło jakÂą stratÂą bĂŞdzie dla TVN24 jak Magda urodzi i bĂŞdzie w domu a nie w Sejmie .
Sakowska po prostu jest niezastÂąpiona.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Oj ciÂągnie wilka do lasu ale to bardzo dobrze bo miejsce wilka (Magdy) jest w lesie (w sejmie) :D :D. PrĂłbowaÂła zakryĂŚ rĂŞkÂą brzuszek choĂŚ i tak byÂło widaĂŚ, Âże powiĂŞkszony.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mimo widocznego stanu bÂłogosÂławionego dziewczyna nie wymiĂŞka .
Zasiada za stoÂłem prezenterskim wchodzi w paszczĂŞ lwa (do sejmu).
Wielkie brawa :brawa: :brawa:
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

aveo pisze:jest jest,ma brzuszek :)

nie trawiĂŞ Magdy jako prezenterki,nudzi mnie,zasypiam...
napewno l¿ej jest jej prowadziÌ serwisy ni¿ obecnoœÌ w sejmie.teraz nie ma o tym mowy.
bêdê musia³ zacisn¹Ì zêby :(
DziÂś Magda prowadziÂła DzieĂą na Âżywo , byÂła piĂŞkniejsza niÂż zwykle i napewno nie byÂła nudna , a kilka razy na przerwĂŞ reklamowÂą , tak bosko siĂŞ uÂśmiechaÂła , Âże moim zdaniem Âżadna prezenterka tak nie potrafi.
Magda wygl¹da bosko , a ci¹¿a sprawia , ¿e ju¿ nie wygl¹da jak jedna z ³adnych dziewczyn telewizji , tylko jest w 100%piêkn¹ kobiet¹ z klas¹ , która o rzeczach wa¿nych informuje w sposób idealny ani nie jest agresywna ani md³a po prostu doskona³a . Uwa¿am , ¿e Sakowska dziêki swojej urodzie , wiedzy i umiejêtnoœci przekazywania wiadomoœci nie zapominaj¹c o po mistrzowsku prowadzonych rozmowach jest najlepsza .

[ Dodano: PiÂą Sty 26, 2007 7:41 pm ]
fuksi pisze:
aveo pisze:jest jest,ma brzuszek :)

nie trawiĂŞ Magdy jako prezenterki,nudzi mnie,zasypiam...
napewno l¿ej jest jej prowadziÌ serwisy ni¿ obecnoœÌ w sejmie.teraz nie ma o tym mowy.
bêdê musia³ zacisn¹Ì zêby :(
DziÂś Magda prowadziÂła DzieĂą na Âżywo , byÂła piĂŞkniejsza niÂż zwykle i napewno nie byÂła nudna , a kilka razy na przerwĂŞ reklamowÂą , tak bosko siĂŞ uÂśmiechaÂła , Âże moim zdaniem Âżadna prezenterka tak nie potrafi.
Magda wygl¹da bosko , a ci¹¿a sprawia , ¿e ju¿ nie wygl¹da jak jedna z ³adnych dziewczyn telewizji , tylko jest w 100%piêkn¹ kobiet¹ z klas¹ , która o rzeczach wa¿nych informuje w sposób idealny , ani nie jest agresywna , ani md³a po prostu doskona³a . Uwa¿am , ¿e Sakowska dziêki swojej urodzie , wiedzy i umiejêtnoœci przekazywania wiadomoœci nie zapominaj¹c o po mistrzowsku prowadzonych rozmowach jest najlepsza .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości