Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

wyglÂąda na to,Âże Krynia zastĂŞpuje SakowskÂą w sejmie i wcale a wcale mi to nie przeszkadza
W sejmie az roi siĂŞ od reporterĂłw :spiewa: Joasia vel.Krynia w sejmie-wyÂśmienicie,w studio-jeszcze lepiej 8) :spiewa:
..chociaÂż wiecie,teraz moÂżna byĂŚ notowanym nawet za to,Âże idzie siĂŞ 5cio osobowÂą grupÂą i gÂłoÂśno siĂŞ Âśmieje i to nie w godzinach ciszy nocnej!
..znam przypadki ,Âże samotnie gÂłosno siĂŞ smiejac teÂż moÂżna byc notowanym-no teoretycznie to podejrzane,ale co - sobie samemu tez mozna opowiedziec sobie dowcip :P :spiewa:

nosiÂła grube okulary i nie odzywaÂła siĂŞ do koleÂżanek
MoÂże byÂła przewodniczÂąca klasy :xx: No co-wygadana,nad wyraz reprezentatywna,ambitna :aniol:
patrzy ze zdziwieniem na Kalisza,ktĂłry jak tylko skoĂączyÂł rozmowĂŞ na wizji siĂŞ obrĂłciÂł w drugÂą stronĂŞ i widaĂŚ byÂło tylko jego plecy i zdziwionÂą Krynie
WidziaÂłem to :tanczy: Lubie zdziwionÂą JoasiĂŞ :aniol: :aniol: :aniol:
jakie to byÂło urocze
:roll: :roll: :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

wyglÂąda na to,Âże Krynia zastĂŞpuje SakowskÂą w sejmie
Joasia jest wszĂŞdobylska i wygryzienie jednĂŞj kolezanki napewno jej nie satysfakcjonuje :spiewa:
Joasia kodeksu raczej nie zna,chyba Âże karny :P Âżartuje oczywiÂście!pewnie nie byÂła wcale notowana
A ja jÂą podejrzewam Âże zna lepjej niz nam sie wydaje :devil:
chociaÂż wiecie,teraz moÂżna byĂŚ notowanym nawet za to,Âże idzie siĂŞ 5cio osobowÂą grupÂą i gÂłoÂśno siĂŞ Âśmieje i to nie w godzinach ciszy nocnej!i na trzeÂźwo :devil:
Mo¿e dokonaÌ jeszcze straszniejszego czynu -mo¿na iœÌ z malutkim wogóle niegro¿nym,nie szczekaj¹cym pieskiem bez smyczy :xx: Mo¿na i tak podpaœÌ rezim owi Kaczyùskich :rozglada:

Joasia to nie wyglÂąda mi na grzecznÂą dziewczynkĂŞ -cicha woda :xx:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

maxxx pisze:W sejmie az roi siĂŞ od reporterĂłw :spiewa: Joasia vel.Krynia w sejmie-wyÂśmienicie,w studio-jeszcze lepiej 8) :spiewa:
zgadzam siĂŞ w zupeÂłnoÂści!!! :roll:
maxxx pisze:..znam przypadki ,Âże samotnie gÂłosno siĂŞ smiejac teÂż moÂżna byc notowanym-no teoretycznie to podejrzane,ale co - sobie samemu tez mozna opowiedziec sobie dowcip :P :spiewa:
hmmm ciekawy przypadek :P czasami moÂżna coÂś sobie Âśmiesznego przypomnieĂŚ i zaÂśmiaĂŚ siĂŞ do siebie,a wtedy ludzie siĂŞ patrzÂą i myÂślÂą jaki schizol idzie.jest taka tendecnyja,Âże ludzi,ktĂłrzy idÂą smutni ze spuszczonÂą gÂłowÂą siĂŞ trawi i uwaÂża za zjawisko normalne,a tych ktĂłrzy sÂą weseli uwaÂża za dziwactwo!za depresjĂŞ powinno byĂŚ siĂŞ aresztowanym i wysÂłanym na kuracjĂŞ 2 tygodniowego Âłaskotania stĂłp piĂłrkiem ÂłabĂŞdziowym,no bo przecieÂż nie kaczkowym :D

Krynia jako gospodarz klasy,znienawidzona przez koleÂżanki,ktĂłre zazdroÂściÂły jej urody i powodzenia u facetĂłw.i to nawet mimo grubych,niemodnych okularĂłw :lol:
adam pisze:Joasia jest wszĂŞdobylska i wygryzienie jednĂŞj kolezanki napewno jej nie satysfakcjonuje :spiewa:
teÂż o tym cicho pomyÂślaÂłem :devil: ale to chyba nic zÂłego :spiewa:
adam pisze:A ja jÂą podejrzewam Âże zna lepjej niz nam sie wydaje :devil:
:devil:

czy my jesteÂśmy okrutni?przecieÂż na wizji jest grzeczniutka i uÂłoÂżona :klamca:
dokÂładnie Adam,cicha woda z panny KryĂąskiej :devil: :devil:

niegroÂźny malutki piesek jest jak pirania,jak uÂżre to porzÂądnie! :shock:
policja zamiast ³apaÌ przestêpców kr¹¿y i problemów na si³ê szuka,kasy potrzebuje...
z mojego doÂświadczenia wiem teÂż,Âże w caÂłym 3mieÂście SopoĂŚkowo jest najwiĂŞcej pilnowane i dlatego trzeba siĂŞ chowaĂŚ nawet z piwem ;(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Krynia jako gospodarz klasy,znienawidzona przez koleÂżanki,ktĂłre zazdroÂściÂły jej urody i powodzenia u facetĂłw.i to nawet mimo grubych,niemodnych okularĂłw :lol:
Joasia napewno by³a brzydkim kacz¹tkiem :devil: dopiero pó¿niej przemieni³a sie w ³abêdzice :hyh: ale za to jak¹ ³abêdzice
MoÂże nawet nosiÂła okulary z podwĂłjnym szkÂłemi i miaÂła trÂądzik :devil:
Pewnie postanowiÂła siĂŞ zemÂściĂŚ na caÂłym swiecie i zostaÂła fajnÂą laskÂą oraz mojÂą ulubionÂą dziennikarkÂą.
Tylko ze ja jej nie dokuczaÂłem wiĂŞc nie wiem dlaczego akurat mÂści siĂŞ na mojej skromnej osobie :mhm:
czy my jesteÂśmy okrutni?przecieÂż na wizji jest grzeczniutka i uÂłoÂżona :klamca:
dokÂładnie Adam,cicha woda z panny KryĂąskiej :devil: :devil:
CÂżyli kamera Âłagodzi obyczaje :devil:
niegroÂźny malutki piesek jest jak pirania,jak uÂżre to porzÂądnie! :shock:
MĂłj niuniuÂś nigdy by tak nie postapiÂł-Joasia by go pokochaÂła :mhm:
MĂłj psiaczek jest ulubieĂącem caÂłego oÂśedla :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Joasia napewno by³a brzydkim kacz¹tkiem dopiero pó¿niej przemieni³a sie w ³abêdzice ale za to jak¹ ³abêdzice
MoÂże nawet nosiÂła okulary z podwĂłjnym szkÂłemi i miaÂła trÂądzik
pszczó³ka,³abêdzica-no piêknie :devil: A przecie¿ Joasia nie ma piór,skrzyde³ itd :D Oczywiœcie ¿artuje-znam t¹ bajke o brzydkim kacz¹tku-bajka apolityczna :xx: -no takie zdjêcie z lat m³odzieùczych Joanny byloby mile widziane :roll:
Jest teÂż taka reklama pewnego samochodu-tam teÂż w kÂącie stoi taka okularnica :spiew

Z tÂą cichÂą wodÂą macie racje :spiewa: Joasia byÂła zdolna-wszystkim pomagaÂła-miÂła koleÂżanka :spiewa:
KurczĂŞ gdzie ona jest-czlowiek pisze gÂłupoty juÂż :xx:
CÂżyli kamera Âłagodzi obyczaje
..i dyktuje warunki..musi byĂŚ grzeczniutka i uÂłoÂżona dla kamery a co za tym idzie dla nas -odbiorcĂłw :spiewa: Joasia ma to szczĂŞÂście ,Âże Jej po drodze z kamerÂą :spiewa: ZaprzyjaÂźniÂła siĂŞ z NiÂą :aniol:
MĂłj niuniuÂś nigdy by tak nie postapiÂł-Joasia by go pokochaÂła
..pamiĂŞtam jak pierwszy raz trafiÂłem na to forum to przeczytaÂłem TwĂłj post w ktĂłrym zadawaÂłes pytanie czy Joasia ma jakiegoÂś zwierzaka..moÂże chciaÂłeÂś poznaĂŚ te dwa niuniusie :spiewa: ByÂście razem z JoasiÂą i niuniusiami spacerowali :xx:

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 12:03 am ]
..juÂż byÂłem przygotowany do uwiecznienia na capsy naszÂą ÂślicznÂą przewodniczÂącÂą klasy ale nie dziÂś ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

juÂż byÂłem przygotowany do uwiecznienia na capsy naszÂą ÂślicznÂą przewodniczÂącÂą klasy ale nie dziÂś ;(
O przepraszam :cicho:
WidziaÂłem Joasie w sejmie o 16.30 :stop:
A potem w raporcie wieczornym nadawaÂła relacjĂŞ z urodzin profesora Bartoszewskiego z pod Zamku KrĂłlewskiego :stop:
MiaÂła biaÂłopodobnÂą kurtkĂŞ z misiem :spiewa: -chyba zmarzÂła :xx:
ByÂście razem z JoasiÂą i niuniusiami spacerowali :xx:
Oj :rozglada: pospacerowali byÂśmy sobie :rozglada:
Joasia ma to szczĂŞÂście ,Âże Jej po drodze z kamerÂą :spiewa: ZaprzyjaÂźniÂła siĂŞ z NiÂą :aniol:
Niby kamera nie jest inteligentna a pokochaÂła JoasiĂŞ- :spiewa:
pszczó³ka,³abêdzica-no piêknie :devil: A przecie¿ Joasia nie ma piór,skrzyde³ itd :D
O przepraszam :cicho: Joasia jest juz nieÂżle opierzona-juÂżobrosÂła w piĂłrka :xx:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wiem,Âże byÂła ..raczej chodziÂło mi o podsumowanie dnia :spiewa:
No ale dziÂś jest w pÂłaszczyku :tanczy: :spiewa: :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:aniol: :aniol: :aniol: [/quote]
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jestem po urodzinach prof.Bartoszewskiego
Obrazek

Jak ktoÂś mi dokucza no to robiĂŞ takÂą minĂŞ :spiewa: Obrazek

Joasia za ramiĂŞ nie wylewa :spiewa: Obrazek

ale oddech mam ÂświeÂży
Obrazek

ale jeszcze mnie troche trzyma :spiewa:
Obrazek

ale staram sie trzymaĂŚ fason :spiewa:

Obrazek

Nie istotne czy pod wpÂływem czy nie zawsze jestem Âśliczna :tanczy:

Obrazek Obrazek

chyba ze sie nie uÂśmiecham :nie:
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 11:43 am ]
Wow,ale duÂżo Joasi :tanczy:

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 11:56 am ]
juÂż Wam mĂłwie 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ZauwaÂżyÂłem,Âże Joasia bardzo czĂŞsto mruga oczkami :spiewa: Ciekawe czy to studyjne przyzwyczajenie czy tak ma naturalnie :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Joana KryĂąska - DosyÂł dla TVN 24 na 8 minut przed wejsciem w Dniu Na ÂŻywo
http://www.sendspace.com/file/68vv69

Filmik w AVI kodowany kodekiem DivX
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ZauwaÂżyÂłem,Âże Joasia bardzo czĂŞsto mruga oczkami :spiewa: Ciekawe czy to studyjne przyzwyczajenie czy tak ma naturalnie :spiewa:
cholera go wie :devil:

Maxxx zobacz Âże joasi koÂłnierzyk sie wzioÂł i postawiÂł :spiewa: -chyba nieÂżle wieje :uhh:

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 4:07 pm ]
MikoÂłajowa marynarka :spiewa: :spiewa:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Maxxx zobacz Âże joasi koÂłnierzyk sie wzioÂł i postawiÂł -chyba nieÂżle wieje
ZauwaÂżyÂłem to ale juz nie miaÂłem czasu komentowac-faktycznie wiaĂŚ musiaÂło :spiewa:
MikoÂłajowa marynarka
ÂŚliczna :P KurczĂŞ mam pecha do Joasi w mikoÂłajowej marynarce :evil: Od ÂświÂąt nie miaÂłem okazji widzieĂŚ :hmm: :xx: No ale niezawodny Adam daÂł moÂżliwoÂśc zobaczenia choĂŚby namiastki-dzieki :aniol:
Czyli poÂźniej wynika przeniosÂła siĂŞ do wnĂŞtrz 8)
DziÂś jak do tej pory same nasze niemalÂże ulubione stroje :roll: Jakby tak byÂła w podsumowaniu np na czarno :spiewa: Zeby wogĂłle byÂła :xx:

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 9:06 pm ]
trochĂŞ niechronologicznie ale znalazÂłem z dzis jeszcze taki caps i szkoda mi go byÂło bezdusznie wyrzuciĂŚ,jest za Âładny zeby go sobie tak"delete" :spiewa:
Obrazek

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 12:26 am ]
Obrazek Obrazek

AleÂż ta Joasia pracowita :aniol: Jak ona siĂŞ stara :spiewa:
ZeTek-dziĂŞki za to nieoficjalne nagranie 8)
MoÂżna tam zobaczyĂŚ,Âże Joasia ma peÂłen luz przed wejÂściem na antene,ale siĂŞ biedna na stoi i na czeka w zimnie ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Widzia³em Joasiê w M24 jak siedzia³a przy monotorze wiec jej obecnoœÌ nie by³a dla mnie zaskoczeniem :hyh:
OglÂądaÂłem tylko 0 23.00 wiĂŞc zbyt duÂżo nie mam do powiedzenia na temat wystĂŞpu Joasi.
Po za tym Âże ubraÂła siĂŞ nieco neutralnie :uhh: -to nie oznacza Âże Âżle :stop:

Maxxx od jakiegoÂś czasu nie mamy do kolekcji pozegnalnych uÂśmiechĂłw Joasi :cicho: Co siĂŞ znami dzieje :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Maxxx zobacz Âże joasi koÂłnierzyk sie wzioÂł i postawiÂł -chyba nieÂżle wieje
..a jednak to nie sprawka wiatru :D z tego nagrania od ZeTeka moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ ,Âże Joasia sama postawiÂła koÂłnierzyk :tanczy: Jeszcze pytaÂła kamerzyste czy nie gÂłupio tak :spiewa:

Ja ogl¹da³em te¿ o 23:30 noi có¿... :rozglada: Bezb³êdnie-nuda :brawa: Jak mówi³a o jakims biegu nagich mê¿czyzn w Japonii to siê uœmiechnê³a-rozbawi³o J¹ to :cicho:
Z Joasi juÂż teraz jest dziennikarka peÂłna gĂŞbom :aniol: Chyba lubiĂŞ JÂą chwaliĂŚ :aniol:
Maxxx od jakiegoÂś czasu nie mamy do kolekcji pozegnalnych uÂśmiechĂłw Joasi Co siĂŞ znami dzieje
No ja rownie¿ jestem z³y o to :evil: Musimy siê wzi¹sc w garœÌ,bo Joasia pomyœli,¿e ju¿ Jej uœmiech nam sie nie podoba :nie: A tak byÌ nie mo¿e :nie: :xx:

Symboliczny caps-jeden jedyny z wieczora :stop: :arrow:

'czemu tylko jednego zrobiliscie?'
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

.a jednak to nie sprawka wiatru :D z tego nagrania od ZeTeka moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ ,Âże Joasia sama postawiÂła koÂłnierzyk :tanczy: Jeszcze pytaÂła kamerzyste czy nie gÂłupio tak :spiewa:
Ja cos niestety nie mogĂŞ odtworzyĂŚ tego filmiku-nie wiem w czym problem .ÂŚciÂągnoÂłem ten program ale nie chce mi odtorzyĂŚ :hmm:
Z Joasi juÂż teraz jest dziennikarka peÂłna gĂŞbom :aniol: Chyba lubiĂŞ JÂą chwaliĂŚ :aniol:
AbyÂśmy z tym nie przesadziÂłi -bo rozbestwi sie nam Joasia :spiewa:
Musimy siê wzi¹sc w garœÌ,bo Joasia pomyœli,¿e ju¿ Jej uœmiech nam sie nie podoba :nie: A tak byÌ nie mo¿e :nie: :xx:
ÂŻyjemy dla tego usmiechu :rydzyk:
czemu tylko jednego zrobiliscie?'
No wÂłaÂśnie
Jak mĂłwiÂła o jakims biegu nagich mĂŞÂżczyzn w Japonii to siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła-rozbawiÂło JÂą to :cicho:
Ja napewno przed JoasiÂą nie mam zamiaru biegaĂŚ na golasa aby tylko zobaczyĂŚ uÂśmiech na jej twarzy :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości