Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

W rzeczy samej, to skandal :uhh: Ale dla mnie jeszcze wiĂŞkszym skandalem jest to, Âże nikt nie wspomniaÂł o rozmowie, jakÂą Ania przeprowadziÂła z Jose Manuelem Barosso. Tematem byÂły oczywiÂście sprawy UE, a jak wszyscy wiemy Ania to ekspertka od spraw UE :tanczy: Rozmowa ta wyemitowana byÂła w sobotnim raporcie wieczornym. Nie znam drugiej takiej dziennikarki, ktĂłra by potrafiÂła z takÂą jak Ania swobodÂą rozmawiaĂŚ, na tak trudne tematy w jĂŞzyku obcym, a przy tym, Âżeby rozmowa byÂła tak interesujÂąca, :D szkoda jednak, Âże tak krĂłtka :uhh: AÂż za Studiem Europa zatĂŞskniÂłam
Rozmowa prowadzona byÂła w jĂŞzyku angielskim :D Ach, ta Ania :D czy po polsku, czy po angielsku, czy wreszczie po francusku :D zawsze profesjonalna :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Cieszy mnie to DÂżastino, Âże naprawiÂłaÂś to uchybienie. Ze swojej strony mogĂŞ dodaĂŚ tylko tyle, Âże jak dla mnie niewykonalnym jest Âśledzenie TVN 24 non stop (chyba nie ma na tym forum takiej osoby, ktĂłrej by siĂŞ to udaÂło).
PrzeszukaÂłem sporo serwisĂłw, ktĂłre zamieÂściÂły zdjĂŞcia z sobotniego balu, ale na Âżadnym juÂż, poza tym prezentowanym wyÂżej, nie uwieczniono Ani (wielka szkoda). Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda - Zaleska czy Beata Tadla majÂą zrobione caÂłe "sesje fotograficzne".
Co ja bym da³ za jeden taniec na balu z bohaterk¹ tego w¹tku. Swoja drog¹ to ciekawe czy na ten "event" mo¿na by³o kupiÌ bilet i tak poprostu wejœÌ.
Szkoda, Âże nie mieszkam w Warszawie. Tam przynajmniej moÂżna spotkaĂŚ AniĂŞ na ulicy, a w ÂŁodzi jedynie dziennikarzy lokalnego oddziaÂłu TVN.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:W rzeczy samej, to skandal :uhh: Ale dla mnie jeszcze wiĂŞkszym skandalem jest to, Âże nikt nie wspomniaÂł o rozmowie, jakÂą Ania przeprowadziÂła z Jose Manuelem Barosso.
Po Twojej recenzji wnioskujĂŞ, iÂż jest czego ÂżaÂłowaĂŚ ;(
Tematem byÂły oczywiÂście sprawy UE, a jak wszyscy wiemy Ania to ekspertka od spraw UE :tanczy:
MĂłj Âżal i rozgoryczenie przybraÂły maxymalne rozmiary ;(
Rozmowa ta wyemitowana byÂła w sobotnim raporcie wieczornym.

Sobotni wieczĂłr :hmm: Gorszej pory nie mogli wymyÂśliĂŚ :uhh:
Tak wÂłaÂściwie, to ja chciaÂłem zostaĂŚ w domu, ale byÂłem w mniejszoÂści i musiaÂłem ulec wiĂŞkszoÂści :neutral:
ÂŁodziak pisze:Szkoda, Âże nie mieszkam w Warszawie. Tam przynajmniej moÂżna spotkaĂŚ AniĂŞ na ulicy, a w ÂŁodzi jedynie dziennikarzy lokalnego oddziaÂłu TVN.
SiĂŞ mĂłwi: tak Âźle i tak niedobrze :devil: Musisz chyba poszerzyĂŚ zainteresowania ... regiony teÂż piĂŞkna rzecz :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Có¿ Black Jacku 62 ka¿dy ma odmienn¹ "definicjê" piêkna. Szkoda tylko, ¿e moja jest dla mnie nie osi¹galna - to taka dygresja przy dzisiejszym œwiêcie. :(

[ Dodano: Sro Lut 14, 2007 4:42 pm ]
Dzisiejszy DnÂŻ

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 9:28 pm ]
Polecam Waszej uwadze dzisiejszy Raport Wieczorny
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Capsy

Post autor: Maciekw »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

A to capsy z dzisiaj:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jejku :szalony: Jaka Âśliczna :D

Tylko nie mĂłwcie, Âże teraz powinna mieĂŚ serwis :uhh:

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 4:53 pm ]
O! jest :D Jest :lol2:

O! JuÂż Ani nie ma ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Dzisiejsze rapoty nale¿¹ do Ani

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciekawe jak d³ugo jeszcze Ania bêdzie zapuszczaÌ w³osy. WidaÌ ju¿ wyraŸnie ró¿nicê. Osobiœcie wola³em krótsze, ale có¿ kobieta zmienn¹ jest i nic siê nie poradzi.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ania, ach! ta Ania :) Chyba nikt tak jak ona nie potrafi rozmawiaÌ z Jackiem Pa³asiùskim :D To znaczy, z ka¿dym Ania rozmawia serdecznie, ale z p. Jackiem zawsze jak z najlepszym przyjacielem :D Dziwiêsiê, ¿e nie by³o ani na promocji jego ksi¹¿ki :mhm: A dziœ tak na dobr¹ sprawê tylko koùcówkê raportu widzia³em, wiêc tê serdecznoœÌ widaÌ by³o zw³aszcza wtedy, kiedy przeszli do tematu 79. gali rozdania Oscarów :lol2: Pasowa³aby Ania do tych celebrities, oj pasowa³aby :lol2: Zw³aszcza przez wzgl¹d na ten hollywoodzki uœmiech :lol2: Ju¿ j¹ widzê spaceruj¹c¹ na red carpet z przystojnym brunetem, pozuj¹c¹ uwodzicielsko do zdjêÌ fotoreporterom, ubran¹ w tê sukienkê Nicole Kidman, która notabene Ani podoba³a siê najbardziej :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Zanosi siê dziœ na powtórkê z wczoraj, czyli raporty z Ani¹ w roli g³ównej.
Chyba bardziej zachĂŞcaĂŚ nie trzeba :)

[ Dodano: Wto Lut 27, 2007 5:56 pm ]
Capsy z dzisiaj:

Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ania, Ania, Ania :hmm: Jak ja mogÂłem z maÂłej literki to cudowne imiĂŞ wczoraj napisaĂŚ? :hmm:
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :hmm:

Faktycznie mia³eœ przeczucie trafne :D By³a Ania :) Opracowa³a chyba dla siebie jak¹œ now¹ fryzurê, bo zdaje siê, ¿e tak¹ sam¹ jak wczoraj mia³a i dziœ :> Nie znam siê na tym :D Niemniej, wygl¹da³a piêknie :P I ta gracja w wygl¹dzie - stroju i zachowaniu - niesamowita mieszanka :tanczy:
No i znów ta werwa, dok³adnoœÌ, interesuj¹ca interpretacja tekstu 8)
A na koniec znowu interesujÂąco pokierowana rozmowa z Jackiem PaÂłasiĂąskim - czyÂżby staÂły punkt programu? :D W perspektywie RP z AniÂą, to mnie to cieszy :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

DowiedziaÂłem sie caÂłkiem niedawno, Âże telewizja publiczna pracuje nad swoim nowym programem. Ma to byĂŚ program o tematyce europejskiej, przedstwiajÂący waÂżne tematy z dziedziny prawa europejskiego, majÂące znaczenie dla PolakĂłw.
Zgadnijcie jak ten program bĂŞdzie siĂŞ nazywaÂł???
Odpowiem, Âżeby bylo Âłatwiej: "Studio Europa".
Có¿, w takim uk³adzie szanse, ¿e TVN24 wznowi ten format na antenie, s¹ coraz mniejsze.
Ja jednak caÂły czas w to wierzĂŞ.
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Oj moje znienawidzone zdanie czĂŞsto przez AniĂŞ pisane "na razie nie ma takich planĂłw"..
A nazwÂą zajmujÂą siĂŞ prawnicy, a i sama Ania ma swoje zdanie na ten temat...
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

"Studio Europa" w TVP3
Oto co uda³o mi siê znaleŸÌ na oficjalnej stronie TVP

10 marca (sobota) o 16.00 TVP3 wyemituje pierwsze wydanie programu publicystyczno - informacyjnego „Studio Europa”, poÂświĂŞconego miejscu Polski w Unii Europejskiej. Celem programu jest popularyzacja wiedzy na temat moÂżliwoÂści uzyskania dofinansowania z funduszy UE oraz korzyÂści, jakie z tego pÂłynÂą.

Obrazek

Poruszane kwestie bĂŞdÂą dotyczyĂŚ m.in. sposobu korzystania z dofinansowanych szkoleĂą, poszukiwania informacji o dokumentach, ktĂłre naleÂży przedstawiĂŚ, jak wypeÂłniĂŚ potrzebne druki, kto moÂże ubiegaĂŚ siĂŞ o fundusze i na jakie cele moÂżna je przeznaczyĂŚ. SwojÂą wiedzÂą podzielÂą siĂŞ eksperci oraz ci, ktĂłrym udaÂło siĂŞ skorzystaĂŚ z unijnej pomocy.

25. minutowy program bĂŞdzie emitowany co tydzieĂą. (DJ)

Tak wiĂŞc jest to program - moim zdaniem - ewidentnie ÂściÂągniĂŞty z TVN24.

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 5:39 pm ]
I jeszcze troche czpsĂłw z dzisiaj:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chcesz pomóc?
Wejdź na http://www.destinationpoland.org
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Ania jak zwykle piĂŞkna :)

TVP3 to banda...[przemilczĂŞ] wszystko ÂściÂągajÂą...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości