TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Rip
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 16:25

Post autor: Rip »

DziĂŞkuje za info
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

DzieĂą Otwarty w TVN

Post autor: elfika »

Czy jest moÂżliwe,aby mĂłc odwiedziĂŚ ulubionÂą stacjĂŞ jakÂą jest TVN.!
Czy zostanie zorganizowany tzw.DzieĂą Otwarty W TVN?
:brawa: :lol:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: DzieĂą Otwarty w TVN

Post autor: pop »

elfika pisze:Czy zostanie zorganizowany tzw.DzieĂą Otwarty W TVN?
:brawa: :lol:
Takiego dnia nigdy nie byÂło i zapewne nie bĂŞdzie.
MiaÂłem okazjĂŞ byĂŚ na dniu otwartym w TVP i widziaÂłem gigantyczny tÂłum ludzi. Podobnie byÂłoby pewnie w TVN, a kaÂżdy na pewno chciaÂłby zobaczyĂŚ MBC - to sparaliÂżowaÂłoby pracĂŞ caÂłej stacji TVN 24, TVN Meteo... :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ByÂł tylko w internecie i nie w tvn a po drugiej stronie ulicy w tvn24
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Nie jestem do koùca przekonany czy umieszczam ten post w odpowiednim temacie... ale mam tak¹ nietypow¹ proœbê. Czy ktoœ dysponuje (lub chocia¿ móg³by odtworzyÌ) logo kana³u TVN po³udnie? Nie mogê znaleŸÌ nigdzie w sieci... Aha i jeszcze ma³e pytanko czy dawniej podczas pasm lokalnych w TVN by³o jakieœ inne logo tzn. z nazw¹ regionu czy miasta?
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

TVN obĂłdÂź siĂŞ!!! pobudka

Post autor: piotrek88 »

Bardzo lubiê telewizjê TVN i myslê, ¿e jest bardzo nowoczesna i w ogóle, ale niestety, g³ówne has³o stacji [tj. programowo najlepsza] mo¿e wkrótce nie byÌ wiarygodne

JeÂżeli czyta to ktoÂś z TVNu [np. pan Miszczak] proszĂŞ aby zrobiÂł cos z tym!!!
Ludzie juÂż ÂżygajÂą od fabularno dokumentalnych szmir typu A.M. WesoÂłowska
Wystarczy jak zostanie z tego typu tylko W11, gdy¿ rzeczywiœcie nie jst z³e, ale m¹dry TVN odrazu zrobi³ ca³¹ seriê: s¹d, policja, detektywi, sledztwa po latach... bleeee

Radze wam lepiej zakupiĂŚ jakieÂś 2 seriale amerykaĂąskie np. od stacji Showtime: Dextera i TrawkĂŞ... Wszyscy tak robiÂą, niestety ale wasz jubileusz moÂże byĂŚ koszmarem dla stacji, poniewaÂż wszystkie inne stacje na jesien kupujÂą amerykaĂąskie hity serialowe [nawet w TVP2 bedzie kilka nowoÂści: House M.D. i My names is Earl]

Przyda³a by sie te¿ c¹³kowicie inna ramówka, a nie najlesze programy albo w po³udnie albo w nocy [a w godz. szczytu Marzena Fliegel i jej ekipa rozwi¹zuj¹ zagadki]

Inna sprawa to to, Âże w wakacje nie ma FaktĂłw o 16.00. jak to mozliwe Âże najpopularniejszy program informacyjny jest tylko raz dziennie, powinny byĂŚ jeszcze wydania wieczorne

Zycze wam udanego jubileuszu na ktĂłry czekam, ale jeÂżeli nie zrobicie czegoÂś z programem Programowo najlepszÂą stacjÂą niestety nie bĂŞdziecie, chociaÂż dla mnie zawsze TVN bĂŞdzie najlepszy, ale jestem obiektywny w tym momecie
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Inna sprawa to to, Âże w wakacje nie ma FaktĂłw o 16.00. jak to mozliwe Âże najpopularniejszy program informacyjny jest tylko raz dziennie, powinny byĂŚ jeszcze wydania wieczorne

Nie bĂŞdzie ich teÂż po wakacjach.

Inna sprawa, Âże swĂłj wywĂłd mogÂłeÂś napisaĂŚ np. tutaj albo... tutaj...
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Re: TVN obĂłdÂź siĂŞ!!! pobudka

Post autor: PaŁka »

piotrek88 pisze:Ludzie juÂż ÂżygajÂą od fabularno dokumentalnych szmir typu A.M. WesoÂłowska
Wystarczy jak zostanie z tego typu tylko W11, gdy¿ rzeczywiœcie nie jst z³e, ale m¹dry TVN odrazu zrobi³ ca³¹ seriê: s¹d, policja, detektywi, sledztwa po latach... bleeee
Nie rozumiem dlaczego piszesz w imieniu wszystkich. W11 (je¿eli nie wlicza siê TzG) ma najwy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ w TVN-ie, a ogl¹dalnoœÌ SAMW wci¹¿ roœnie. Nie wszyscy tym ... jak to okreœli³eœ ... rzygaj¹. Proszê abyœ nastêpnym razem wypowiedzia³ siê w SWOIM imieniu :roll:
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Re: TVN obĂłdÂź siĂŞ!!! pobudka

Post autor: piotrek88 »

PaÂŁka pisze:
piotrek88 pisze:Ludzie juÂż ÂżygajÂą od fabularno dokumentalnych szmir typu A.M. WesoÂłowska
Wystarczy jak zostanie z tego typu tylko W11, gdy¿ rzeczywiœcie nie jst z³e, ale m¹dry TVN odrazu zrobi³ ca³¹ seriê: s¹d, policja, detektywi, sledztwa po latach... bleeee
Nie rozumiem dlaczego piszesz w imieniu wszystkich. W11 (je¿eli nie wlicza siê TzG) ma najwy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ w TVN-ie, a ogl¹dalnoœÌ SAMW wci¹¿ roœnie. Nie wszyscy tym ... jak to okreœli³eœ ... rzygaj¹. Proszê abyœ nastêpnym razem wypowiedzia³ siê w SWOIM imieniu :roll:
Tylko ja napisaÂłem przez "ÂŻ"

A Marcinowi muszĂŞ powiedzieĂŚ, ze to nie jest wywĂłd i, Âże nie mogÂłem napisaĂŚ tam gdzie zaoferowaÂłeÂś bo to tyczy siĂŞ ogĂłlnie tego co siĂŞ dzieje z tÂą stacjÂą...

A co do kupna seriali nie przyznacie mi racji????????
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

zgodzĂŞ siĂŞ z PaÂłkÂą... ja chĂŞtnie oglÂądam W11 i SAMW, ale jak Tobie piotrku88 siĂŞ nie podobajÂą to moÂżesz w tym czasie oglÂądaĂŚ inna stacjĂŞ...
co do seriali wolê rodzim¹ wersjê "Heli" albo "Niani" ni¿ jak¹œ zagraniczn¹ sieczkê...
w zwiÂązku z tym, Âże o rzyganiu byÂło ja skomentujĂŞ "obĂłdÂź" ... wÂłaÂśnie, obudÂź siĂŞ piotrze88 :)
cudnego dnia :D
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

Lena pisze:zgodzĂŞ siĂŞ z PaÂłkÂą... ja chĂŞtnie oglÂądam W11 i SAMW, ale jak Tobie piotrku88 siĂŞ nie podobajÂą to moÂżesz w tym czasie oglÂądaĂŚ inna stacjĂŞ...
co do seriali wolê rodzim¹ wersjê "Heli" albo "Niani" ni¿ jak¹œ zagraniczn¹ sieczkê...
w zwiÂązku z tym, Âże o rzyganiu byÂło ja skomentujĂŞ "obĂłdÂź" ... wÂłaÂśnie, obudÂź siĂŞ piotrze88 :)
Ja tez lubiĂŞ NianiĂŞ i HelĂŞ, sÂą naprawdĂŞ dobre, ale luki w programie naleÂży tez wypeÂłniĂŚ znakomitymi serialami zagranicznymi

Lena oglÂądaÂłas moÂże TrawkĂŞ [Weeds]???
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

nie oglÂądaÂłam...

co do rzygania i obudÂź nie przyznasz nam racji?????????????
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

Lena pisze:nie oglÂądaÂłam...

co do rzygania i obudÂź nie przyznasz nam racji?????????????

a o czym do cholery jest to forum????

zapomniaÂłaÂś????
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZÂłotko, albo przestaniesz pouczaĂŚ wszystkich po kolei, nabierzesz wiĂŞkszej kultury i zajrzysz do sÂłownika ortograficznego, albo przywitasz ostrzeÂżenie. Dodam tylko, Âże 3 ostrzeÂżenia uniemoÂżliwiajÂą dalsze pisanie na forum, a 6 - nawet czytanie.

TrochĂŞ spokoju ducha jeszcze nikomu nie zaszkodziÂło.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

akurat ten w¹tek o niczym konkretnym wiêc pozwolio³am sobie rozwin¹Ì w dowolnym kierunku, ale stara³am siê bardzo utrzymaÌ w twoim tonie, co ?? nie wysz³o mi ??? :)
p.s. myœlê ¿e u¿ywanie niecenzuralnych s³ów nie jest tu konieczne...
cudnego dnia :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości