Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Justyna w piÂątek w magazynie ? :hmm: :uau:

24 godziny, 16.02.2007, 17:30

Temat programu: ujawnienie raportu WSI

Obrazek Obrazek

TVN_FANie ... tym razem biel :lol2:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Taa biel i niesamowite zdziwienie i zaskoczenie i "zatkanie" na sÂłowa byÂłego prezydenta :devil: Justyna dawno chyba nie byÂła w takiej kropce... :devil: :devil:
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

TVN_FAN pisze:Taa biel i niesamowite zdziwienie i zaskoczenie i "zatkanie" na sÂłowa byÂłego prezydenta :devil: Justyna dawno chyba nie byÂła w takiej kropce... :devil: :devil:
moÂżna to tu zobaczyĂŚ ... krĂłtki filmik z wczorajszego magazynu :lol:
-->Wa³êsa: "Mamy durnia za prezydenta"<--

[ Dodano: Sob Lut 17, 2007 9:40 pm ]
ObrazekObrazek
Barteq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 31 sty 2007, 23:37
Lokalizacja: Chrzanów k. Krakowa
Kontakt:

Post autor: Barteq »

Fakt - faktem i oczywiÂście mĂłj pierwszy post na forum w tym temacie. Ciekawe dlaczego? ;) Nie czytaÂłem od poczÂątku Waszych wypowiedzi o Justynie, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ powtarzaÂł. JustynĂŞ podsumujĂŞ jako wzĂłr do naÂśladowania w dziennikarstwie dla mÂłodszego pokolenia. Mnie teÂż bardzo miÂło zobaczyĂŚ tutaj JustynĂŞ. Niestety nie mam TVN24, a w Internecie moÂżna tylko posÂłuchaĂŚ, co niewiele daje, ale waÂżne, Âże informacje przekazuje, obraz to coÂś podrzĂŞdnego.
Wiarygodne i sprawdzone źródła, rzetelnie opracowane FAKTY i obiektywny komentarz - to cechy prawdziwego dziennikarstwa...

Bartek
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

ÂŻaÂłuje, Âże nie widziaÂłam tego na Âżywo, tylko ten fragment, ktĂłry byÂł w Faktach. Tak mnie wciÂągnĂŞÂła lektura raportu, Âże zapomniaÂłam o M24 :devil:
TVN_FAN, JustynĂŞ tylko lekko przytkaÂło. Dzielnie wytrzymaÂła do koĂąca :)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

CzeœÌ. Pierwszy raz piszê na forum o Justynie Pochanke. W moim przekonaniu powinna czêœciej prowadziÌ FAKTY. Nikt nie robi tego lepiej od niej!!! Justyna jest THE BEST!!! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

oo ... wÂątek oÂżywa, coraz wiĂŞcej nas tu, ale :cicho:

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Wto Lut 20, 2007 9:08 pm ]
FAKTY 20.02.2007

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 8:54 pm ]
FAKTY 22.02.2007 - czwartek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: PiÂą Lut 23, 2007 8:33 pm ]
FAKTY 23.02.2007 - piÂątek


ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Mam proÂśbe czy ktos mĂłgÂłby mi pokrĂłtece streÂściĂŚ wczorajsze Fakty z JustynÂą Pochanke.
Nie miaÂłem wczoraj okazji aby je pbejrzec a z capsĂłw pochanke -fana wynika Âże wczorajsze wydanie flagowego programy TVN-u byÂło wyjatkowo dlugie . TrwaÂło prawie 29 minut !!!
NOWA ERA W TVN
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

ojej ;) Faktomaniaku, ciĂŞÂżko bĂŞdzie :D

hmm sprĂłbujĂŞ :roll: :mhm: ...

- o ministrze Ziobro uznano ¿e z³ama³ konstytucjê i powinien stan¹Ì przed Trybuna³em Stanu ...
- problem doliny Rospudy
- o szpitalach, ktĂłre dostanÂą pomoc finansowÂą a ktĂłre nie dostanÂą (czemu te a nie tamte?)
- napad na kantor
- WSI
- ITI: kroki prawne przeciw min. Macierewiczowi
- hmm nie pamietam, ale coÂś o rosyjskiej armii, a potem Putin szosujÂący na nartach :D
- Bieszczady i wilki do odstrzaÂłu ale tylko w dni powszednie ... w weekend majÂą wolne :)
- lord Vader ? :mhm:
- Piotra Waltera, uznano za czÂłowieka roku przemysÂłu mediowego

a StyÂśka ... jak to StyÂśka ... :P :lol:


[ Dodano: Wto Lut 27, 2007 7:36 pm ]
24 godziny, 27.02.2007, 17:30

Temat pierwszej czĂŞÂści programu: "nocna zmiana" w zarzÂądzie telewizji publicznej
Temat drugiej czĂŞÂści programu: miejsce Rokity w Platformie

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 8:05 pm ]
24 godziny, 28.02.2007, 17:30

Temat pierwszej czĂŞÂści programu: czy powstanie sejmowa komisja do zbadania raportu z weryfikacji WSI?
Temat drugiej czêœci programu: ksi¹¿ka ks. Isakowicza-Zaleskiego

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Czw Mar 01, 2007 9:04 pm ]
24 godziny, 01.03.2007, 17:30

Temat pierwszej czĂŞÂści programu: polska scena polityczna
Temat drugiej czĂŞÂści programu: o IV RP
Tematy trzeciej czĂŞÂści programu: o Âżydowskich roszczeniach za mienie utracone w czasie II wojny Âświatowej

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Justyna bĂŞdzie goÂściem w nastĂŞpnym Automaniaku
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Bouncer pisze:Justyna bĂŞdzie goÂściem w nastĂŞpnym Automaniaku
dziĂŞki za info ... :D



---------
24 godziny, 02.03.2007, 17:30

Temat pierwszej czĂŞÂści programu: Czy spĂłr o zapis w konstytucji dotyczÂący ochrony Âżycia powoduje konflikty wewnÂątrz PiSu?
Temat drugiej czĂŞÂści programu: Czy zalegalizowaĂŚ w Polsce eutanazjĂŞ?

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Pon Mar 05, 2007 7:50 pm ]
FAKTY - poniedziaÂłek 5.03.2007

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

zauwaÂżyliÂście korale oplatajÂące szyje Justyny ? :spiewa:

[ Dodano: Wto Mar 06, 2007 8:59 pm ]
FAKTY - wtorek 6.03.2007

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Sro Mar 07, 2007 7:46 pm ]
FAKTY - Âśroda 7.03.2007

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
gonzo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 08 lut 2006, 12:55

Post autor: gonzo »

ej, a Justynka miaÂła kiedyÂś dÂługie wÂłoisy, jak tak to niech ktoÂś wklei zdjĂŞcie, bo ja sobie nie przypominam

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 4:15 pm ]
nikt nie ma takiej fotki
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

gonzo pisze:ej, a Justynka miaÂła kiedyÂś dÂługie wÂłoisy, jak tak to niech ktoÂś wklei zdjĂŞcie, bo ja sobie nie przypominam

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 4:15 pm ]
nikt nie ma takiej fotki
zdjĂŞcie z 2001 roku

Obrazek

a to ... nie wiem :mhm:

Obrazek

-----------------------
FAKTY 8.03.2007 - czwartek

... a zaczeÂło siĂŞ od wpadki ze ÂświatÂłem :uhh:

ObrazekObrazek

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 8:05 pm ]
póŸniej ju¿ by³o lepiej ;)

Obrazek

[ Dodano: PiÂą Mar 09, 2007 7:47 pm ]
FAKTY - piÂątek 9.03.2007

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Rozmowa z JustynÂą Pochanke z http://www.press.pl :
Rozmowa z JustynÂą Pochanke, dziennikarkÂą TVN, jednÂą z sygnatariuszek apelu dziennikarzy w sprawie lustracji

Czy sprawa autolustracji dziennikarzy jest aÂż tak powaÂżna, Âże warto do niej stosowaĂŚ akt obywatelskiego nieposÂłuszeĂąstwa?
Odpowiem pytaniem na to pytanie. A czym akt obywatelskiego nieposÂłuszeĂąstwa w tym wypadku grozi? Dziennikarze, ktĂłrzy oÂświadczenia lustracyjnego nie zÂło¿¹, podejmujÂą ryzyko utraty prawa do wykonywania zawodu. Niech wiĂŞc zwolennicy obecnej ustawy zamiast zaciskaĂŚ piĂŞÂści zacierajÂą rĂŞce, przecieÂż to wyeliminuje konkurencjĂŞ. DrugÂą konsekwencjÂą „aktu nieposÂłuszeĂąstwa” jest decyzja Rzecznika Praw Obywatelskich o zaskarÂżeniu ustawy do trybunaÂłu konstytucyjnego. TeÂż bym siĂŞ tego nie baÂła. To grozi najwyÂżej poprawieniem zÂłego prawa.
Jaki jest najmocniejszy argument, ktĂłry PaniÂą przekonaÂł do podpisania wezwania wydawcĂłw i nadawcĂłw, by nie karali swoich dziennikarzy za brak lustracji?
Ewa Milewicz. I wolnoœÌ sÂłowa. Zbyt maÂło przeÂżyÂłam w PRLu, by w tej sytuacji zdawaĂŚ siĂŞ wy³¹cznie na intuicjĂŞ. Znam EwĂŞ i wiem jaka jest dobra, w swoim zawodzie i swoim Âżyciu. MĂłj podpis to dowĂłd na to, Âże JÂą rozumiem. Ma peÂłne prawo do decydowania o tym kiedy i przeciw czemu moÂżna siĂŞ w demokracji zbuntowaĂŚ, ponoszÂąc tego buntu peÂłne konsekwencje. MĂłj podpis to rĂłwnieÂż wielka proÂśba o to by nie traktowaĂŚ oÂświadczeĂą lustracyjnych jako gwarancji dziennikarskiej wiarygodnoÂści. Gdyby tak byÂło osoby urodzone po 72 roku, ktĂłrych lustracja nie obejmuje – powinny czuĂŚ siĂŞ poszkodowane – bo bez dyplomu wiarygodnoÂści.
WypeÂłni Pani swoje oÂświadczenie lustracyjne?
Bez problemu. I nie wpadnĂŞ przy tym ani w euforiĂŞ ani w histeriĂŞ. Nie poczujĂŞ, Âże zrobiÂłam coÂś waÂżnego, wielkiego , przeÂłomowego – ani cokolwiek upokarzajÂącego. Ale gdybym jechaÂła przez PRL maluchem, wo¿¹c w bagaÂżniku ulotki, gro¿¹ce w kaÂżdej chwili znacznie powaÂżniejszymi konsekwencjami niÂż akt obywatelskiego nieposÂłuszeĂąstwa, tak jak to robiÂła Ewa Milewicz, teÂż bym zawyÂła majÂąc siĂŞ dziÂś tÂłumaczyĂŚ. Gdybym byÂła EwÂą Milewicz – a nie JustynÂą Pochanke (majÂącÂą w PRL kilka i kilkanaÂście lat) powiedziaÂłabym wszystkim chĂŞtnym do poznania mojego Âżyciorysu spisanego przez SB – droga wolna, archiwa IPNu otwarte, proszĂŞ sobie sprawdziĂŚ, kim byÂłam.
Czy to nie zatem pusty gest, niezgody na paĂąstwo PiS-u?
Dla mnie nie. Poza tym nie apelowaÂłam o nie powoÂływanie CBA, nie buntowaÂłam siĂŞ (ani nikogo) przeciwko likwidacji WSI, nie kÂładÂłam siĂŞ Rejtanem na drodze ministra Ziobro. A to przecieÂż filary programu PiSu – bo paĂąstwa PiS-u wci¹¿ chyba nie ma na mapach.
Pewnie niebawem wypÂłynÂą dokumenty na jakiÂś nieetycznych kolegĂłw po fachu. Czy Polacy nie pomyÂślÂą, Âże bronimy siĂŞ przed lustracjÂą, bo boimy siĂŞ otwartoÂści?
Ja siê nie bojê. I wierzê, ¿e Ci, którzy nie z³o¿¹ oœwiadczeù, te¿ nie robi¹ tego ze strachu. Bronis³aw Wildstein wytropi³ Leszka Maleszkê bez pomocy autolustracji, co jest dowodem, ¿e dziennikarze potrafi¹ wytropiÌ drani wœród siebie. I nikomu nie chodzi o to, by ich kryÌ. Ani te¿ o to, by siê stawiaÌ ponad prawem, nawet jeœli jest bublowate.
Czy materiaÂł do „FaktĂłw” na ten temat powinna robiĂŚ sygnatariuszka PaĂąstwa apelu? Grozi to brakiem obiektywizmu.
ProszĂŞ samemu oceniĂŚ. W materiale wypowiadali siĂŞ za lustracjÂą - PaweÂł Lisicki (dwa razy), Piotr Semka i Arkadiusz Mularczyk. Przeciw Ewa Milewicz, Wojciech Mazowiecki (dwa razy) i Jacek ÂŻakowski. Cztery do czterech. Szala nie przechyliÂła siĂŞ na ÂżadnÂą stronĂŞ. Trudno o wiĂŞkszÂą rĂłwnowagĂŞ. A Katarzyna Kolenda – Zaleska nie zrobiÂła w tym materiale stand-up’a, ktĂłry jest tradycyjnym sÂłowem komentarza od autora.
RozmawiaÂł: BÂłaÂżej Wandtke
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

24 godziny, 13.03.2007, 17:30

Temat pierwszej czĂŞÂści programu: werdykt TrybunaÂłu Konstytucyjnego
Temat drugiej czĂŞÂści: "Grucha" nie Âżyje

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Czw Mar 15, 2007 5:46 pm ]
24 godziny, 14.03.2007, 17:30

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[ Dodano: Czw Mar 15, 2007 5:52 pm ]
24 godziny, 15.03.2007, 17:30

ObrazekObrazek

[ Dodano: Pon Mar 19, 2007 5:29 pm ]
Justyna Pochanke - blog http://www.tvn24.pl/0,53,blog.html

[ Dodano: Pon Mar 19, 2007 8:18 pm ]
FAKTY 19.03.2007 - poniedziaÂłek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości