Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

POpieram pisze:Skoro serwisy sÂą nadawane z bluebox'a to zapewne szykujÂą siĂŞ rĂłwnieÂż drobne zmiany w studiu. ;)
ByÂłem tam w ostatni czwartek i absolutnie nie ma mowy o jakichkolwiek zmianach! W ten sposĂłb wÂłaÂśnie rodzÂą siĂŞ plotki.

PS. SÂłowa "logo" siĂŞ nie odmienia! :rydzyk:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie chodzi mi o caÂłkowite zmiany, tylko o drobne poprawki. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Od poniedziaÂłku nowa oprawa graficzna TVN24

Post autor: Greg Haus »

Yattaman pisze:Od poniedziaÂłku majÂą siĂŞ rzekomo zmieniĂŚ belki u doÂłu ekranu. Zamiast niebieskich, bĂŞdÂą biaÂłe z tekstem w kolorze niebieskim lub czerwonym w zaleÂżnoÂści od tego, czy informacja jest pilna, czy zwykÂła

To musiaÂłoby wyglÂądac jakos tak:

Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Grag Haus'sie, Yattaman napisaÂł o belkach, a nie o pasku. ;) Ale skoro ma zmieniĂŚ siĂŞ belka, to dziwnie by wyglÂądaÂł przy niej stary scrool. :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:Grag Haus'sie, Yattaman napisaÂł o belkach, a nie o pasku. ;) Ale skoro ma zmieniĂŚ siĂŞ belka, to dziwnie by wyglÂądaÂł przy niej stary scrool. :roll:
Masz racje - sorry, ale rzeczywiÂście biaÂła belka przy starym pasku nie
wygladaÂłaby za dobrze... :P

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 9:27 pm ]
a-j-p pisze:moze cos w studiu zmieniaja :) najlepiej jakby wkoncu zmienili calkowicie oprawe
DziÂś magazyn 24 godziny byÂł nadawany z studia biznesowego - to by mogÂło to potwierdzaĂŚ, ale znĂłw co moÂżna zrobiĂŚ ze studiem w 2 dni. Raczej rewolucji nie zrobia - no chyba Âże biaÂłe motywy jakies :P HD tez nie wprowadzÂą tak szybko...
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

A w ogóle to sk¹d ta info, ¿e zmienia siê lekko oprawa graficzna TVN24? Co prawda od poniedzia³ku startuje tvn24.pl online przez ca³¹ dobê, ale czy z tego powodu mieli zmieniaÌ grafikê.

W ka¿dym b¹dŸ razie bia³o - niebieska by³aby OK, tylko musieliby j¹ dobrze skomponowaÌ. Poza tym musz¹ iœÌ z duchem czasu - w CNN czy BBC te¿ jest wiele elementów bia³ych. Bluebox jest podobny do t³a z BBC i CNN - i wygl¹da ca³kiem nieŸle, chocia¿ i tak wole normalne studio bez ¿adnych bluebox'ów z otwart¹ przestrzeni¹ - dodaje to wiêcej dynamiki przekazywanym informacjom, a nie ze studia biznesowego.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Jednak trwajÂą prace w studiu TVN24. :)
dziennikarze.info pisze:Sobotnie serwisy informacyjne w TVN24 nadawane by³y ze studia biznesowego. Jak uda³o nam siê dowiedzieÌ od jednego z prezenterów, powodem jest remont - zmiana aran¿acji g³ównego newsroomu oraz mniejszego studia bocznego.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dziœ poranek by³ zupe³nie inaczekj kadrowany i pierszy raz stó³ prezenterski by³ ustawiony w ten sposób - ju¿ widaÌ ¿e usuneli te barierki wokó³ sto³u! :P No to sie na zmiany szykuja.

Kadrowanie jest w ten sposĂłb by nie byÂło widaĂŚ tej Âściany z ekranikami :? :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No bo pewnie jakieœ prace tam trwaj¹ i nie mo¿na zwyk³ych kadrów robiÌ. Brygida na tle szyby (widaÌ jad¹ce samochody :D), KuŸniar w rogu po prawo od ekranu tylnoprojekcyjnego na tle szyby i czo³ówki Faktów.
Ze zmian, które ju¿ widaÌ to obrotowy stó³. Inaczej jest podœwietlony, zmienili PO - Platformê Obrotow¹ :D i usunêli te barierki.
Wczoraj jak juÂż ktoÂś pisaÂł magazyn ze studia biznesowego, podobnie jak serwisy. Magazyn sprzed ekranu pogody, natomiast serwisy stamtÂąd gdzie jest nadawany Bilans, ale z dodatkowym tÂłem - brzydkim swojÂą drogÂą.

Zmiany bĂŞdÂą.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Zmiany bĂŞdÂą i ja siĂŞ z tego powodu bardzo cieszĂŞ. Mam nadziejĂŞ, Âże ludzie z TVN24 przygotowali dla nas naprawdĂŞ coÂś fajnego. OglÂądajÂąc wczoraj wieczorem "SzkoÂło kontaktowe" zauwaÂżyÂłem, Âże coÂś tam w newsroomie siĂŞ dzieje. JuÂż wtedy byÂłem pewien, Âże TVN24 coÂś szykuje. DoczekaĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Swoj¹ drog¹ mogliby czêœciej obracaÌ stó³ prezenterski na poszczególne programy. Wtedy nawet remont nie by³by potrzebny, bo mia³oby siê wra¿enie nowoœci. W³aœciwie to weekendowy Poranek móg³by pozostaÌ z takim uk³adem sto³u jak dzisiaj. Jedynie kadr na prezentera móg³by byÌ nieco szerzy, tak by widoczna by³a czêœÌ studia.

W kaÂżdym razie bardzo ciekawy jestem co tam przerobiÂą po drugiej stronie :) LubiĂŞ zmiany, a te na pewno siĂŞ w TVN24 przydadzÂą.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ten stó³ bez barierek wygl¹da znacznie lepiej! Ciekawe jak to w faktach bedzie wygl¹dac. (za barierk¹ sta³ zawsze Durczik, Pochanek czy Marcinika przy fleshu) Zastanawiaj¹ce jest jedynie to ¿e dziœ serwis dla DDT by³ prowadzony tam gdzie zawsze... ChoÌ ten stó³ by³ jakoœ bli¿ej re¿yserki :P Dzieù na ¿ywo prowadzony jest dziœ w tej formie co poranek :P
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Ciekawe tylko jak bĂŞdÂą wyglÂądaÂły Fakty - wczoraj byÂły normalnie z barierkami itd., nic nie byÂło widaĂŚ. JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ tych zmian :D

A ze stoÂłem na poczÂątku nowego studia kombinowali w Faktach popoÂłudniowych :) :

Obrazek
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Tak, wtedy tylko loty kamerowe byÂły ograniczone - wÂłaÂśnie przez te barierki. Ciekawi mnie tylko czy zmianie ulegnie tylko newsroom i dlaczego zdecydowali siĂŞ go przebudowaĂŚ :?
Yattaman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 17 mar 2007, 11:28

Post autor: Yattaman »

Belki u doÂłu ekranu bĂŞdÂą animowane w sposĂłb podobny do dotychczasowych. BĂŞdÂą biaÂłe, podobne do tych z CNN. Tekst bĂŞdzie niebieski (przy zwykÂłych informacjach) i czerwony (przy pilnych). A w studiu wymieniajÂą miĂŞdzy innymi plazmy (rzekomo majÂą byĂŚ biaÂłe, a nie jak dotychczas czarne)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości