Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Chodzi Ci o te plazmy w tle serwisĂłw- te kilkunastocalowe czy te na filarach studia?? :P
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

Jak widaÌ TVN nie szczêdzi kasy na nowoczesnoœÌ. Niespe³na trzy lata temu budowali ten newsroom za 20 mln. z³, a teraz nie doœÌ, ¿e go odœwie¿aj¹ to jeszcze wymieniaj¹ plazmy itd. Do tego maj¹ budowaÌ drug¹ siedzibê MBC w Krakowie :D
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

oprocz tego przydalaby sie wreszcie calkowita zmiana oprawy graficznej na jakas nowoczesna - bo to co teraz jest to ja nie wiem jak to nawet nazwac.

Pozatym zobaczcie - ten stol prezenterski jest .... beznadziejny - drewniany - popatrzecie na CNN czy FOX NEWS tam sa nowoczesne gdzie jest szklo i alumininum - nawet stol z bilansu tvn24 jest fajniejszy.
d3imQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 18:50

Post autor: d3imQ »

nie chce tutaj cytowaĂŚ ale na jednej stronie internetowej dotyczÂącej TVN-u sÂą zdjĂŞcia z remontu jaki trwa w siedzibie TVN24, zmiany wiĂŞc bĂŞdÂą i nalezy sie ich oczekiwaĂŚ juÂż jutro :) ....
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Te¿ je widzia³em ale one wogóle ma³o pokazuj¹ - jak juz maja zdjêcia to nich cos pokarz¹ a oni nie pokazali najwa¿niejeszego - newsroomu, tylko pokazane jest w sumie ¿e zmienili kolumne na bia³¹... A takto nic czego byœmy nie widzieli ... :uhh:
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Greg Haus pisze:TeÂż je widziaÂłem ale one wogĂłle maÂło pokazujÂą
PokazujÂą jedynie, Âże w newsroomie trwa remont i coÂś siĂŞ dzieje. A nie pokazujÂą tego co wszyscy chcieliby zobaczyĂŚ - zmian.
Tinek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 18 mar 2007, 22:08

Post autor: Tinek »

zdjecia sam robiÂłem w sobote koÂło 16 i moge Wam daĂŚ zdjĂŞcie newsroomu, ale po co, skoro nic w nim nie zmienili? po stronie, gdzie prowadzone sÂą Fakty wyjeli tylko barierki i platforme pod stoÂłem prezenterskim! nic wiĂŞcej, pĂłki co cale zmiany toczyÂły sie pod antresolÂą, gdzie wymienione sÂą porĂŞcze, wszystkie monitory zniknĂŞÂły i bodowano jakieÂś dziwne stoÂły... serwisy o peÂłnej godzinie byÂły robione w technologii blue box, a prezenter siedziaÂł w tym czasie w studiu goÂścia porannego. pozostaÂłe serwisy sÂą w studiu biznesowym, ktĂłre jest od wewnÂątrz kompletnie zasÂłoniĂŞte czarnymi materiaÂłami i nic z zewnÂątrz nie widaĂŚ.
wiem co mĂłwie, byÂłem tam wczoraj :)
pozdrawiam
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Zmiany moga bc bardzo ciekawe. W studio bedzie jansiej, wiecej bieli, ale i ciemniejszy garnat, barierki na okolo stolu chyba wroca. Ale najciekawsze zmiany zajda w grafice i to nie tylko w kolorze belki, ale w ramkach etc. Warto ogaldac od samego rana. Oby nie bylo wpadek :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże wyglÂąda to super.
Obrazek
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

A mnie nie podoba sie zupelnie rezygnacja ze scrollu. Obecnie pojawiajace sie cale zdania sa gorsze - wymagaja szybkiego przeczytania calosci - scroll mial te przewage ze nawet jak sie zaczelo czytac od polowy danej informacji to mozna bylo skumac o co chodzi.
d3imQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 18:50

Post autor: d3imQ »

prosze dajcie jakieÂś zdjĂŞcia jak moÂżecie..bo nie mam aktualnie TVN24 bo mi zakodowali dekoder a bardzo bym chcial zobaczyĂŚ =)
z gĂłry dziĂŞki ...
joten
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 01 sie 2006, 16:42
Lokalizacja: Bristol, UK

Post autor: joten »

wrzuĂŚcie jakieÂś screeny, ja tvn24 nie mam w tej chwili, a chĂŞtnie zobaczyÂłbym :mhm:

mam nadziejĂŞ Âże na nowej stronie bĂŞdzie moÂżna oglÂądaĂŚ tvn24 strumieniowo, choĂŚby nawet pÂłatnie :lol:
d3imQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 15 mar 2007, 18:50

Post autor: d3imQ »

mam juÂż zdjĂŞcia...jestem pod wraÂżeniem ... super ! :):)
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ docekaĂŚ nowej aranÂżacji nowego studia!!!
Ciekawa jestem czy bĂŞdzie w nim duÂżo ,,bajerkĂłw'' i ,,bÂłyskotek''?
:tanczy: :tanczy: :brawa: :lol:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Beznadzieja - ta biel przy tych monitorach z tylu za prowadzacym jest zla!
zle sie to oglada.
pozatym grafika , belki itp - no juz gorzej byc chyba nie moglo!
nie dosc ,ze sciagniete po calosci z cnn to jeszcze znowu brakuje podzialu na kraj,swiat,sport(ktorego i tak prawie wcale nie bylo)

ten stol prezenterski to wiekszego sie juz niedalo?! :(
i beznadziejne rozwiazanie z laptopem obok prowadzacego.

ogolnie minus jak dla mnie te zmianny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości