Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dopiero co wrĂłciÂłem z pracy i co Joasiowy zawrĂłt gÂłowy :devil: tyle straciÂłem ;(
Jaka ÂświecÂąca marynarka :spiewa:
Jestem ...
~zmysÂłowa
Ona to potrafi :D
Cytat:
musicie mi przypomniec moje zadanie bojowe bo zapomnialem chyba

Musimy sami to ustaliĂŚ miĂŞdzy sobÂą i wtedy powiemy-aleÂżmy duÂżo chcemy :spiewa:
Our Kid sam juÂż nie pamiĂŞtam ale jak Ci zabraknie jĂŞzyka w gĂŞbie to powiedz Joasi kto CiĂŞ przysÂłaÂł -ona na pewno bĂŞdzie wiedziaÂła o co chodzi :devil:
Asia przejĂŞÂła siĂŞ dzis losem tego rzuconego w Krakowie kota-czyli Adam-do Ciebie to kieruje z twoimi zwierzakami nie byÂłoby chyba problemu.Joasia byje pokochaÂła :spiewa:
Moje zwierzaki s¹ takie niekochane ze Joasia koniecznie musi przyjœÌ je poprzytulaÌ.
I jakby znalazÂła chwilĂŞ czasu to ja teÂż czuje siĂŞ troszeczkĂŞ niekochany ;( ;(
Nie mĂłwie przez to ,Âże mi sie Âśni nagminnie :P :P Sie Âśni siĂŞ Âśni siĂŞ :D
Mnie sie wcale nie sni
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dopiero co wrĂłciÂłem z pracy i co Joasiowy zawrĂłt gÂłowy tyle straciÂłem
Jaka ÂświecÂąca marynarka
Ja te¿ tak wroci³em wieczorkiem i uda³o mi siê godzinkê ogl¹dn¹Ì Joasie jeszcze-mia³em szczêœcie :aniol:
Marynareczka chyba nowa-musimy jÂą odnotowaĂŚ :spiewa:
Our Kid sam juÂż nie pamiĂŞtam ale jak Ci zabraknie jĂŞzyka w gĂŞbie to powiedz Joasi kto CiĂŞ przysÂłaÂł -ona na pewno bĂŞdzie wiedziaÂła o co chodzi
ÂŚwietny pomysÂł :tanczy:
Jestem ...
~zmysÂłowa
Ona to potrafi
Ojj Âświetnie :roll: :xx:
Moje zwierzaki s¹ takie niekochane ze Joasia koniecznie musi przyjœÌ je poprzytulaÌ.
I jakby znalazÂła chwilĂŞ czasu to ja teÂż czuje siĂŞ troszeczkĂŞ niekochany
Zwierzaki Joasia by zahipnotyzowaÂła :D Nie wiem jak z TobÂą :xx: :P :P

[ Dodano: Sob Kwi 14, 2007 11:04 pm ]
Podsumowaie dnia :aniol: :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [/list]
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Our Kid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 23:59
Lokalizacja: Olesno/Wrocław

Post autor: Our Kid »

co za spojrzenie i mina w ostatnim capsie!! :shock:
poezja! :)
dzis wygladala przeslicznie! :)
adam ja jestem bardziej nie kofany i to mnie kobieta zostawila ostatnio! :(
macie jeszcze tydzien zeby cos wymyslec co mam powiedziec! ;)
elo!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

co za spojrzenie i mina w ostatnim capsie!! :shock:
PoÂżegnalny uÂśmiech razem z ÂśmiejÂącymi siĂŞ oczami :P
adam ja jestem bardziej nie kochany i to mnie kobieta zostawila ostatnio! :(
Ja jestem bardziej nie kochany niÂż ty :devil: -jeÂśli w tej dziedzinie moÂżna stopniowaĂŚ to nieszczĂŞÂście :devil:
macie jeszcze tydzien zeby cos wymyslec co mam powiedziec! ;)
Co z tego ze Ci powiemy jak i tak wszystko zapomnisz :devil: NajwyÂżej moÂżemy Joasi powiedzieĂŚ na jakie tematy ma sie wypowiedzieĂŚ :devil:
Marynareczka chyba nowa-musimy jÂą odnotowaĂŚ :spiewa:
ZostaÂło odnotowane -ale mikoÂłajowa i tak jest najfajniejsza :aniol:
Zwierzaki Joasia by zahipnotyzowaÂła :D Nie wiem jak z TobÂą :xx: :P :P
ÂŚiedzĂŞ jak gÂłupi przed telewizorem i gapiĂŞ siĂŞ na JoasiĂŞ :shock: :P -ciekawe czy to ma coÂś wspĂłlnego z hipnozÂą :devil:
A w sprawie mojego kota to w³aœnie nadpali³ sobie ogon nad kuchenk¹ i o ca³¹ sprawê obwinia domowników :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

PoÂżegnalny uÂśmiech razem z ÂśmiejÂącymi siĂŞ oczami

Joasia potrafi czarowaĂŚ widza :P SzczegĂłlnie jak jest jakiÂś Âśmieszny temat,ktĂłry zapowiada :aniol: A czasami jest taka powaÂżna,Âże hej :D Ale z powagÂą teÂż Jej do twarzy :aniol:
Ja jestem bardziej nie kochany niÂż ty -jeÂśli w tej dziedzinie moÂżna stopniowaĂŚ to nieszczĂŞÂście
Nie licytujcie siê,bo zaraz ja siê w to w³¹cze i wyjdziemy na smutasów :(
A dziewczyny wola optymistĂłw :spiewa: Joasia stawiam ,Âże teÂż :rozglada:
ZostaÂło odnotowane -ale mikoÂłajowa i tak jest najfajniejsza
Zgadzam siê.A to ,¿e tak prawie nigdy w niej nie wystepuje tylko potêguje jej najfajniejszoœÌ :hmm: Joasia bajecznie w niej siê prezentuje :roll:
ÂŚiedzĂŞ jak gÂłupi przed telewizorem i gapiĂŞ siĂŞ na JoasiĂŞ -ciekawe czy to ma coÂś wspĂłlnego z hipnozÂą
MyÂśle,Âże coÂś ma :aniol:
A w sprawie mojego kota to w³aœnie nadpali³ sobie ogon nad kuchenk¹ i o ca³¹ sprawê obwinia domowników
Brawurowy ten twĂłj kotek :spiewa: PogÂłaskaj go ode mnie :spiewa:

By³by zapomnia³.Otó¿ Asia pojawi³a siê w podsumowaniu dnia :aniol: Dowód :roll: :aniol: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatni z dedykacj¹ dla nas :aniol: A tak serio-to Joasia zapomnia³a siê ³adnie uœmiechn¹Ì na koniec :hmm: Wybaczamy Jej prawda? :P
ÂŻeby mi to byÂło ostatni raz 8)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

A czasami jest taka powaÂżna,Âże hej :D Ale z powagÂą teÂż Jej do twarzy :aniol:
Z tego wniosek Âże Joasia wie co czyta :aniol:
Nie licytujcie siê,bo zaraz ja siê w to w³¹cze i wyjdziemy na smutasów :(
moze zaÂłoÂżymy klub zÂłamanych serc :devil: :devil: :devil:
A dziewczyny wola optymistĂłw :spiewa: Joasia stawiam ,Âże teÂż :rozglada:
Joasia to na pewno woli kogoÂś innego niÂż kaÂżdy z nas :devil:
Wcale nieistotne jest czy jesteÂśmy smutasami czy nie bo ona nas nie lubi i nie chce do nas napisaĂŚ :klamca: :klamca:
Zgadzam siê.A to ,¿e tak prawie nigdy w niej nie wystepuje tylko potêguje jej najfajniejszoœÌ :hmm: Joasia bajecznie w niej siê prezentuje :roll:
Tej mikoÂłajowej marynarki to juÂż tyle czasu nie widziaÂłem Âże powoli zaczynam jÂą traktowaĂŚ jak zapomniany ,mitologiczny artefakt :devil: -a moÂże mole zjadÂły owÂą marynarkĂŞ i Joasia nie moÂże dokupiĂŚ
nowej
Brawurowy ten twĂłj kotek :spiewa: PogÂłaskaj go ode mnie :spiewa:
MĂłj kot zawsze musi wszystko zobaczyĂŚ i we wszystkim uczestniczyĂŚ i jak siĂŞ robi coÂś w kuchni to on tam zawsze musi byĂŚ.NiechcÂący wsadziÂł ogon nad palnik i teraz nas o to obwinia ze my mu wyrzÂądziliÂśmy krzywdĂŞ :uhh:
By³by zapomnia³.Otó¿ Asia pojawi³a siê w podsumowaniu dnia :aniol: Dowód :roll: :aniol: :arrow:
Fajnie ze zrobiÂłeÂś capsy bo z pracy wrĂłciÂłem po 12-tej w nocy inie miaÂłem okazji :rydzyk:
Ostatni z dedykacj¹ dla nas :aniol: A tak serio-to Joasia zapomnia³a siê ³adnie uœmiechn¹Ì na koniec :hmm: Wybaczamy Jej prawda? :P
ÂŻeby mi to byÂło ostatni raz 8)
Mnie nie byÂło to krzyczaÂł na JoasiĂŞ nie bĂŞdĂŞ-ale mam nadziejĂŞ ze to byÂł jednorazowy wypadek przy pracy i wiĂŞcej to siĂŞ nie powtĂłrzy
Our Kid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 23:59
Lokalizacja: Olesno/Wrocław

Post autor: Our Kid »

chÂłopaki moge prosic o jakis caps z ta slynna mikolajowa marynarka? 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PamiĂŞtacie jeszcze JoasiĂŞ z dÂługimi wÂłosami :spiewa:

Obrazek

A to ta sÂłynna mikoÂłajowa marynarka :tanczy: :tanczy: :tanczy:

Obrazek Obrazek
jeszcze raz byÂła widziana w tej marynarce a potem znikÂła nam z oczu

Obrazek

Joasia sÂłynie z zimowej garderoby-przypomnĂŞ sÂłynne golfy i pÂłaszczyk.A teraz przyszÂła pora na wiosenno-letni pokaz mody w wykonaniu Joasi :tanczy:
Our Kid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 23:59
Lokalizacja: Olesno/Wrocław

Post autor: Our Kid »

1 caps no po prostu wyglada przeslicznie! :)
tak inaczej jakos w tych dluzszych wlosach! ;)
a ten ostatni caps jakos dziwnie wyszla :?
jak nie Ona! ;)
anyway
to wlasnie jak Ona sie ubiera sprawia ze nabiera pani joasia jeszcze wiekszego piekna, wiecie co mam na mysli? 8)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

w tym ostatnim capsie to chyba kwestia swiatÂła :mhm:
Joasia chyba skrĂłciÂła wÂłosy jakos na poczÂątku roku :D
A juz myslaÂłem,Âże to aktualne capsy :tanczy:
1 caps no po prostu wyglada przeslicznie!
O tak,a w tle jeszcze stara sceneria :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

1 caps no po prostu wyglada przeslicznie! :)
oj zatĂŞskniÂłem za dÂługimi wÂłosami ;(
w tym ostatnim capsie to chyba kwestia swiatÂła :mhm:
a ten ostatni caps jakos dziwnie wyszla :?
ZrozumiaÂła Âże odÂświĂŞtnej marynarki nie zakÂłada sie do relacjonowania wydarzeĂą politycznych :devil:
A juz myslaÂłem,Âże to aktualne capsy :tanczy:
Joasia nie ma zwyczaju od rana w poniedziaÂłek zaczynaĂŚ pracy :devil: ale moÂże wieczorkiem :rydzyk: :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

oj zatĂŞskniÂłem za dÂługimi wÂłosami
Ja teÂż troszeczkĂŞ :xx: Teraz teÂż jest fajnie :aniol:
Wniosek:ta i ta fryzurka pasuje do tej Âślicznej buzi :spiewa:
ZrozumiaÂła Âże odÂświĂŞtnej marynarki nie zakÂłada sie do relacjonowania wydarzeĂą politycznych
MoÂże proponuje nie mĂłwmy ,Âże dziwnie wyszÂła na tym capsie-bo jeszcze pomyÂśli,Âże to przez tÂą mikoÂłajowÂą marynarke :cicho: I tyle juÂż JÂą zobaczymy :xx: :cicho:
Joasia nie ma zwyczaju od rana w poniedziaÂłek zaczynaĂŚ pracy ale moÂże wieczorkiem
W poniedziaÂłek faktycznie nie bywa rano w pracy,moÂże wieczorkiem bĂŞdzie :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wniosek:ta i ta fryzurka pasuje do tej Âślicznej buzi :spiewa:
W obeniej wyglÂąda jakby mÂłodziej :aniol:
MoÂże proponuje nie mĂłwmy ,Âże dziwnie wyszÂła na tym capsie-bo jeszcze pomyÂśli,Âże to przez tÂą mikoÂłajowÂą marynarke :cicho: I tyle juÂż JÂą zobaczymy :xx: :cicho:
I tak jej nie widzimy :xx: no to ¿adna strata :spiewa: -z min¹ to Our Kid zacz¹³ :mhm:
W poniedziaÂłek faktycznie nie bywa rano w pracy,moÂże wieczorkiem bĂŞdzie :rydzyk:
BÂądz Joasiu bÂądz -a jak ktos sie wepcha na twoje miejsce to powiedz Âże wierni fani czekajÂą :devil:

Ca³y czas zapominam napisaÌ o jednym spostrze¿eniu -Joasiê bardzo lubo pose³ Kuchciùski-ten z pisu :spiewa: Joasia jak mu zadaje pytanie na konferencji to zawsze obdarowuje j¹ uœmiechem :spiewa: -czy¿by sejmowa mi³oœÌ :spiewa:
Moze paparazzi zrobiÂą im kiedyÂś zdjĂŞcia w egipcie jak smaruja siĂŞ olejkami i opalajÂą siĂŞ toples :devil: :spiewa: :devil: :spiewa:
Nie nalezy zapominaÌ ¿e to Joasia jako pierwsza poda³a wiadomoœÌ o tych wakacjach Maksymiuka z Sandr¹ :spiewa: :spiewa:

-Chyba znowu dowaliÂłem do pieca :devil:
-Co zÂłego to nie ja :devil: :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

BÂądz Joasiu bÂądz -a jak ktos sie wepcha na twoje miejsce to powiedz Âże wierni fani czekajÂą
Widzisz jaka Joasia jest super :tanczy: -pojawia siĂŞ kiedy chcemy-tak na zawoÂłanie :aniol:
MoÂże nie zawsze-ale dziÂś byÂła :aniol:
W obeniej wyglÂąda jakby mÂłodziej
MusiaÂłbym przyrĂłwnaĂŚ 2 capsy.A tam nie bede analizowaÂł,wszedzie wyglada mÂłodo-prawie jak nastolatka :xx: :spiewa:
Ca³y czas zapominam napisaÌ o jednym spostrze¿eniu -Joasiê bardzo lubo pose³ Kuchciùski-ten z pisu Joasia jak mu zadaje pytanie na konferencji to zawsze obdarowuje j¹ uœmiechem -czy¿by sejmowa mi³oœÌ
Moze paparazzi zrobiÂą im kiedyÂś zdjĂŞcia w egipcie jak smaruja siĂŞ olejkami i opalajÂą siĂŞ toples
Nie nalezy zapominaÌ ¿e to Joasia jako pierwsza poda³a wiadomoœÌ o tych wakacjach Maksymiuka z Sandr¹

-Chyba znowu dowaliÂłem do pieca
-Co zÂłego to nie ja
Powiem tak:KuchciĂąski to ma taki wyraz twarzy Âśmieszny :spiewa: Jak widze tego czÂłowieka to mi sie smiac chce :spiewa:
A co do jego zaÂżyÂłosci domniemanych z JoasiÂą to sie nie wypowiem bo nie zauwaÂżylem tego :) Aczkolwiek ciekawa byÂłaby sprawa :devil:
Ale nie!! :uhh: Stanowczo protestuje :nie: Joasia to porzÂądna dziewczyna :aniol: Co nie wyklucza opalania siĂŞ toples :spiewa: Ale moÂże nie z tym panem :hmm:
Dobra co ja gadam :hmm:
Zreflektuje siĂŞ i odkupie winy za pisanie gÂłupstw capsami z podsumowania :spiewa:
Mam nadzieje ,Âże Joasia siĂŞ nie obrazi-wie ,Âże JÂą uwielbiamy :P :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie ma tego zbyt wiele niestety bo coÂś mi siĂŞ zacinaÂło :neutral:
DziÂś Joasia w ciemnej marynarce i twojej jednej z ulubionych bluzeczek :tanczy:
Generalnie wiêksza czêœÌ poœwiêcona tej strzelaninie,egzekucji w USA :(
Asia rozmawiaÂła telefonicznie z byÂłym studentem tej uczelni.PodobaÂło mi siĂŞ jak mĂłwiÂł w prawie kaÂżdym zdaniu do Joasi"proszĂŞ pani" :aniol: Nie wiem,chyba nie ma w tym nic szczegĂłlnie dziwnego ale podobaÂło mi siĂŞ to :aniol:
Z racji tematu przewodniego Joasia dziÂś taka troszke stonowana byÂła.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale nie!! :uhh: Stanowczo protestuje :nie: Joasia to porzÂądna dziewczyna :aniol:
My nie moÂżemy na ten temat siĂŞ wypowiadaĂŚ gdyÂż tak na prawdĂŞ nie wiemy jaka jest Joasia-ani ona sama o sobie nie opowiada ,ani nikt z jej znajomych tego nie robi :aniol:
Co nie wyklucza opalania siĂŞ toples :spiewa: Ale moÂże nie z tym panem :hmm:
Z nami tez tego nie robiÂła ,wiec istnieje domniemanie niewinnoÂści :devil:
Mam nadzieje ,Âże Joasia siĂŞ nie obrazi-wie ,Âże JÂą uwielbiamy :P :P
Doskonale wie i nic sobie z tego nie robi-nie docenia nas ;(
DziÂś Joasia w ciemnej marynarce i twojej jednej z ulubionych bluzeczek :tanczy:
MogÂła by od czasu do czasu nie zakÂładaĂŚ marynarki-ale to by chyba nie przeszÂło,chociaÂż czarnÂą marynarkĂŞ bardzo lubiĂŞ i jest nastĂŞpna ulubiona po mikoÂłajowej oczywiÂście mojej :tanczy:
Ta biaÂła bluzeczka to ostatnio moja ulubiona wiĂŞc capsami jestem zachwycony.
Cieczy mnie Âże nie zakÂłada babciowej bluzeczki bo w niej dla mnie wyglÂąda zle :nie:
PodobaÂło mi siĂŞ jak mĂłwiÂł w prawie kaÂżdym zdaniu do Joasi"proszĂŞ pani" :aniol:
Sam bym siĂŞ do niej tak zwracaÂł-choĂŚ dla mnie Joasia to maÂłolata :devil: :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości