[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

Chyba bĂŞdzie Michnik :hyh:
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

tak :) nie Adam Malysz, tylko Adam Michnik :)
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

ZnalazÂłem na Wikipedii, Âże w RwT bĂŞdzie teÂż Prof. Bartoszewski. BĂŞdzie? ÂŁÂączenie "na Âżywo"?
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

Tak :) ÂŁÂączenie z profesorem.
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

A co to za aktor grajÂący Profesora? :? W pierwszej chwili, gdy zobaczyÂłem spot, wyglÂądaÂł mi na Szymona :shock: A mam jednak nadziejĂŞ, Âże to jest jednak Maciek Jadowski, ten co gra Michnika :roll:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

czy wiecie dlaczego juz od tylu odcinkow Rozmow w tÂłoku nie ma Kasi Kwiatkowskiej. Czy mi sie zdaje, ale mam wrazenie, ze juz od dawna nie bylo zadnej z robionych przez nia postaci. Czy nie pozbyli sie najlepszej parodystki???? :shock:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

rzeczywiÂście Kasi Kwiatkowskiej nie byÂło juÂż 3 tygodnie.
Wczoraj w RwT Michnik chyba byÂł tylko dlatego bo nie mieli nikogo czwartego. PowiedziaÂł jedno zdanie i nawet nie Âśmieszne. Mogliby zrobiĂŚ wczoraj z trzema osobami w RwT. Za to pozostaÂła czĂŞÂśc odcinka byÂła super :D
A za tydzieĂą Marzena Sztuka i PaweÂł MaÂłaszyĂąski :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczorajszy odcinek bardzo udany! :tanczy: Super pocz¹tek i super rozmowa. :D Mniej ciekawe by³y "Rozmowy w t³oku". :) Najlepszy by³ na starcie film z Ma³gorzat¹ Ostrowsk¹. :lol: To by³o genialne tak samo jak pierwszy monta¿ z ni¹. Wczeœniej by³ jeszcze Przemys³aw Gosiewski z parodi¹ reklamy Ikei - nieŸle jak na 39 z³otych - czyli historia jego kariery. :devil: Teleboscy te¿ OK - lepiej wysz³a czêœÌ w studiu. ;) No i na koniec Kazia z pozycj¹ a-seksualn¹ na "Taniec z Gwiazdami". :lol:

A w rozmowie najœmieszniejsze by³y materia³y filmowe Krzysztofa Ibisza - ten z jakiegoœ starego programu i z Sejmu! :devil: Krzysztof Ibisz z ko³a poselskiego SpolegliwoœÌ. :devil: Szkoda, ¿e nic nie mieli na Urbaùskiego. :D I "Koùca nie widaÌ" dobre - yyyyaaaaeeeeuuuu... :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

pawell pisze:na koniec Kazia z pozycjÂą a-seksualnÂą na "Taniec z Gwiazdami". :lol:

To zakoùczenie programu dla mnie nie ma sensu... te pozycjie s¹ doœÌ nudne, nie wiem co wy w tym widzicie? Zamiast tego móg³bybyÌ jakiœ fajny element.. nie wiem.. mo¿e jakieœ przerobione spoty reklamowe, albo jakas ciekawa sytuacja z ¿ycia politycznego jakie s¹ pokazywane w szkle...

pawell pisze: I "KoĂąca nie widaĂŚ" dobre - yyyyaaaaeeeeuuuu... :lol:
Koùca nie widaÌ - bardzo fajna czêœÌ - tylko dlaczego raz pokazuj¹ dwa filmy, raz trzy? Powinny byÌ minimum 4 aby mo¿na siê bylo troche wiecej poœmiaÌ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

michal641 pisze:To zakoùczenie programu dla mnie nie ma sensu... te pozycjie s¹ doœÌ nudne, nie wiem co wy w tym widzicie?
Ja widzê w tym œwietn¹ grê Kazi w po³¹czeniu ze ciekawymi tekstami. Ona fajnie to wypowiada co daje œmieszny efekt. :D Po prostu - to mi siê podoba. :D
michal641 pisze:Zamiast tego mĂłgÂłbybyĂŚ jakiÂś fajny element.. nie wiem.. moÂże jakieÂś przerobione spoty reklamowe, albo jakas ciekawa sytuacja z Âżycia politycznego jakie sÂą pokazywane w szkle...
Przerobione spoty reklamowe czasem siĂŞ zdarzajÂą. Wczoraj byÂła Ikei z Gosiewskim, wczeÂśniej jeszcze Master Card z Rydzykiem. ;) Jeszcze bĂŞdÂą kolejne edycje "Szymon Majewski Show", a w kaÂżdej siĂŞ ten element zmienia wiĂŞc moÂże dadzÂą to o czym piszesz. :D
michal641 pisze:Koùca nie widaÌ - bardzo fajna czêœÌ - tylko dlaczego raz pokazuj¹ dwa filmy, raz trzy?
No w³aœnie... Wczoraj by³y tylko dwa filmy. Wczeœnie to siê zdarza³o wtedy gdy jedna osoba zgromadzi³a 2 punkty pod rz¹d (póŸniej ju¿ nie ma po co graÌ, bo i tak s¹ tylko 3 rundy). :roll: I popieram - ta czêœÌ powinna byÌ jak najd³u¿sza. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

Powiem Wam jak to naprawde bylo na nagraniu...

Po pierwsze rozmowa Ibisza i Urbanskiego byla bardzo dluga, trwala okolo 1,5 godziny (wlacznie z przerwami na zmiane tasmy, na pomylki lub przygotowanie sprzetu do teleturnieju z podwiazkami i alco-goglami). Byla naprawde fajna, ale baaaaardzo duzo ucieli, m. in. Urbanskiego spiewajacego przerobke "A wszystko to, bo ciebie kocham" Ich troje. Dyskutowali tez o ubiorze Ibisza podczas tych obrad itd. Naprawde bardzo duzo wycieli.

Tak w ogole to najpierw nagrywali Rozmowy w tloku, potem wstep, rozmowe i na koncu Konca nie widac.

W Konca nie widac na nagraniu byly 3 filmy, nie wiem dlaczego 1 ucieli i zrezygnowali z niego (to byla jakas rozmowa w sejmie polityka z dziennikarzem).

Poza tym byÂł ÂŻÂŻP, tez nie rozumiem dlaczego go wycieli. Moze dlatego, ze byl IMHO glupi:
"Jak A.Kwasniewski czulby sie, gdyby odbieral Nagrode Nobla od Wislawy Szymborskiej?
- Szymbosko!" :?

W RwT tez duzo wycieli, Michnik dosc duzo mowil na nagraniu... Poza tym zepsul mu sie fotel, ale gral dalej nawiazujac do zapadniecia sie tego fotelu :D, jednak nie bylo to wyrezyserowane i chyba dlatego wycieli. Ekipa musiala naprawiac go przez 15 min.
Duzo z Senyszyn wycieli...

Ogolnie nagranie trwalo od 17 do 21.30. Jednak tylko raz poszedlem, bo akurat za ten odcinek publicznosc dostawala wynagrodzenie (bo to byl dlugi weekend).
Na pozostalych odcinkach siedzi publicznosc darmowa, z SMSow... niestety. :(
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

michal641 pisze:
pawell pisze:na koniec Kazia z pozycjÂą a-seksualnÂą na "Taniec z Gwiazdami". :lol:

To zakoùczenie programu dla mnie nie ma sensu... te pozycjie s¹ doœÌ nudne, nie wiem co wy w tym widzicie? Zamiast tego móg³bybyÌ jakiœ fajny element.. nie wiem.. mo¿e jakieœ przerobione spoty reklamowe, albo jakas ciekawa sytuacja z ¿ycia politycznego jakie s¹ pokazywane w szkle...
to jest po prostu bardzo smieszne, swietnie odegrane i bardzo inteligentnie zrobione, juz sam tytul - szczuka kochania jest super - gra z nazwiskiem kazi, a jedoczesnie nawiazanie do najslynniejszej polskiej ksiazki o seksie :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

W poniedziaÂłkowym SMS:
WiedÂźma Kandencja: PrzemysÂław Edgar Gosiewski. :)
RwT: W. W., D. T., D. i A. K. :) Zapraszam do zgadywania :D
A co do ÂŻÂŻP, Szymon wczoraj nam wytÂłumaczyÂł, Âże byÂły tak ÂżenujÂące i je zdjeli.
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wojciech Wierzejski, Donek Tusk, Doda i hmmmmmmm Aleksander KwaÂśniewski :D
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Zgadza siĂŞ, zgadÂłeÂś :brawa:
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości