Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No bo niby z kÂąt mamy wiedzieĂŚ Âże coÂś robimy dobrze a coÂś zle -joasia musi nam dokÂładnie wszystko wytÂłumaczyĂŚ jak na kazaniu :aniol:
wcale z nami nie dyskutuje tylko zaraz sie obraÂża.
Jakby nas ostrzegÂła ze robi sobie urlop to byÂśmy zrozumieli :spiewa: moÂże nawet byÂśmy pozwolili na wziĂŞcie dÂłuÂższego urlopu :devil: a tak to wyszÂło to co wyszÂło :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

W dzisiejszym Âświecie najwaÂżniejsza jest szybka informacja.MoÂżemy wiele wybaczyc i wiele zrozumiec ale chcielibysmy byĂŚ uprzedzani o pewnych sprawach wczeÂśniej.
Nie chcemy przykrych niespodzianek :nie:
Nasz skaut Our Kid narazie jeszcze nie speÂłnil zadania :spiewa:
Musimy mu zapisaÌ ca³¹ litanie o czym ma mówic Joasi :spiewa:
Wczoraj w raporcie Joasia tak ³adnie walczy³a o wolnoœÌ prasy,tak wiêc myœle,¿e mo¿emy mniemaÌ o tym,¿e Joasia nie powina zloœciÌ siê o to co piszemy.
Przeciez my chcemy tylko dobra dla Joasi :spiewa: Czyz nie tak :D ?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nasz skaut Our Kid narazie jeszcze nie speÂłnil zadania :spiewa:
to czÂłowiek widmo ,raz jest potem dÂługo go nie ma :uhh: O zadaniu to on juÂż dawno zapomniaÂł :rozglada:
Wczoraj w raporcie Joasia tak ³adnie walczy³a o wolnoœÌ prasy,tak wiêc myœle,¿e mo¿emy mniemaÌ o tym,¿e Joasia nie powina zloœciÌ siê o to co piszemy.
To Âże Joasia lubi przejechaĂŚ siĂŞ po jakimÂś polityku to wcale ze uznaje nasze prawo do tego samego :stop:
MoÂżemy wiele wybaczyc
nawet wszystko :rozglada: co kolwiek strasznego robi :spiewa:
Przeciez my chcemy tylko dobra dla Joasi :spiewa: Czyz nie tak :D ?
chyba tak :mhm: nie wiem nie znam siĂŞ :rozglada: no dobra trochĂŞ chcemy tylko niech Joasia nam w tym pomoÂże
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

to czÂłowiek widmo ,raz jest potem dÂługo go nie ma O zadaniu to on juÂż dawno zapomniaÂł
Pewnie go studia pochlonĂŞÂły do koĂąca.MoÂże sobie przypomni jeszcze o Joasi i zadaniu :rozglada:
To Âże Joasia lubi przejechaĂŚ siĂŞ po jakimÂś polityku to wcale ze uznaje nasze prawo do tego samego
Dawno Jej nie byÂło w sejmie.Chyba ostatni raz jak miaÂła taki maraton sejmowy.
Zawsze jak tam jest to siĂŞ najwiĂŞcej dzieje.Ciekawe czy to przypadek :rozglada: Czy moÂże poprostu ta dziewczyna Âściaga nieszczĂŞÂścia na koalicjĂŞ :aniol:
Gdzie sie nie pojawi to jest wesoÂło :aniol:
nawet wszystko co kolwiek strasznego robi
Jestesmy tolerancyjni ale tez wymagajÂący :lol2:
chyba tak nie wiem nie znam siĂŞ no dobra trochĂŞ chcemy tylko niech Joasia nam w tym pomoÂże
..a tym samym sobie :aniol:
Jak myÂślisz bĂŞdzie dziÂś Joasia?Bo w piÂątki to roznie z Nia bywa :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Maxxx chyba jutro masz urodziny -no to wszystkiego najlepszego :tanczy: :tanczy:
Joasia albo miaÂła imieniny 28-04 albo bĂŞdzie miaÂła 12-05.
JeÂśli miaÂła w kwietniu bo w kwietniu obchodziÂła 27 urodziny to moÂże obraziÂła sie ze nie wysÂłaliÂśmy jej ÂżyczeĂą :rozglada:
Co z tego Âże wysÂłali byÂśmy jak i tak by nie przeczytaÂła :mhm:
ChociaÂż na ÂświĂŞta kartkĂŞ ode mnie otworzyÂła ale nie odpowiedziaÂła :stop:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Maxxx chyba jutro masz urodziny -no to wszystkiego najlepszego
No jakos tak,dzieki :aniol:
Nie wiemy kiedy Joasia obchodzi imieniny..byĂŚ moÂże 12.05 :spiewa:
Tylko wÂłasnie-jak siĂŞ tego dowiedzieĂŚ :mhm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JakaÂś taka z poczÂątku serwisu zÂła jak osa -albo mi siĂŞ tak wydaje i jakaÂś taka opalona albo ciemniejszy makijaÂż

Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mo¿e by³a troszkê z³a,ale póŸniej za to milutka w rozmowie z kominiarzem i stra¿akiem.
PozdrawiaÂła wszystkich piekarzy,hutnikĂłw-wszystkich tylko nie nas ;(
No ale co zrobiĂŚ :spiewa: Prezencik dostaÂła-to Jej szczĂŞÂście przyniesie :aniol:
Taka byÂłam zÂła :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..i taka milutka,tak siĂŞ Âślicznie do tych panĂłw usmiechaÂła,Âże troche byÂłem zazdrosny,bo oni JÂą o to nie prosili.A my prosimy i bez efektĂłw :spiewa: :arrow:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

PrzeczytaÂłam, Âże besztanie Wam siĂŞ marzy? :rozglada: Ale za co Was besztaĂŚ, tak wspaniale i zupeÂłnie nieszkodliwie tu sobie poczynacie :tanczy:
maxxx pisze: ..i taka milutka,tak siĂŞ Âślicznie do tych panĂłw usmiechaÂła,Âże troche byÂłem zazdrosny,bo oni JÂą o to nie prosili.A my prosimy i bez efektĂłw :spiewa:
To juÂż wiecie, co musicie zrobiĂŚ, Âżeby na uÂśmiech Waszej ulubienicy zasÂłuÂżyĂŚ :rozglada: Musicie tylko utaliĂŚ to, ktĂłry przebierze siĂŞ za straÂżaka, a ktĂłry za kominiarza :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

nie ogl¹da³em drugiej po³owy ale z twoich s³ów wynika ¿e rebelia Joasi z uœmiechaniem siê nie zosta³a zakoùczona - :mhm: :mhm: i co my mamy zrobiÌ z Joasi¹

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Yakubek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 09:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yakubek »

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże Joasia siĂŞ dzisiaj dobrze prezentowaÂła, z przyjemnoÂściÂą jÂą ogladaÂłem, jak zawsze zresztÂą :)
!!! Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Anna Kalczyńska, Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński, Jakub Porada, Jarosław Kuźniar !!!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

To juÂż wiecie, co musicie zrobiĂŚ, Âżeby na uÂśmiech Waszej ulubienicy zasÂłuÂżyĂŚ Musicie tylko utaliĂŚ to, ktĂłry przebierze siĂŞ za straÂżaka, a ktĂłry za kominiarza
Jeœli to ma przynieœÌ efekt to ok-ale ja bede strazakiem,mam kolege strazaka wiêc ze strojem nie bêdzie problemu :tanczy:
Adam kominiarzem-musisz Joasi przynieœÌ szczêœcie-bojowe zadanie :lol2:
nie ogl¹da³em drugiej po³owy ale z twoich s³ów wynika ¿e rebelia Joasi z uœmiechaniem siê nie zosta³a zakoùczona - i co my mamy zrobiÌ z Joasi¹
Oj nie zostaÂła,o 23-30 to samo :rozglada:
Tylko jak siĂŞ pomyliÂła i mĂłwiÂła o agentach w agencji zamiast klientach siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła :aniol:
Ale ogĂłlnie caÂły serwis byÂła radosna :aniol: Wkoncu maj :aniol:
Jak tak dalej pĂłjdzie to nie bedzie co wystawiĂŚ na pozegnalna mine miesiaca maja :rozglada:
MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże Joasia siĂŞ dzisiaj dobrze prezentowaÂła, z przyjemnoÂściÂą jÂą ogladaÂłem, jak zawsze zresztÂą
Ja rĂłwnieÂż :D :brawa:
a jeszcze jeden caps na koniec:
Obrazek

[ Dodano: Sob Maj 05, 2007 7:42 am ]
Joasia w poranku :jupi:
Obrazek Obrazek

i z kolegÂą :spiewa:
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Yakubek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 09:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yakubek »

Z wypiekami na twarzy oglÂądam dzisiaj Poranek TVN24, bo serwisy informacyjne prowadzi Asia :D
!!! Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Anna Kalczyńska, Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński, Jakub Porada, Jarosław Kuźniar !!!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

w serwisie o 23.00 to tak szybko i odwracaÂła gÂłowĂŞ ze o maÂły wÂłos karku sobie nie zÂłamaÂła :devil:
Kolejny dzieĂą raczej poprawy naszych stosunkĂłw nie przyniesie :mhm:
Tylko jak siĂŞ pomyliÂła i mĂłwiÂła o agentach w agencji zamiast klientach siĂŞ uÂśmiechnĂŞÂła :aniol:
:devil: :devil: :devil: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :>

Trzeba albo sie po obraÂżaĂŚ na wieki albo siĂŞ pogodziĂŚ -wszystko w rekach Joasi a w zasadzie w jej usmiechu
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

Ulala :shock:
A takiego Joasiowego uÂśmiechu to sie spodziewali??? :lol2:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości