Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Bêdzie rós³ w nieskoùczonoœÌ. Pobijemy (albo raczej pobijecie) wszelkie rekordy, a potem mo¿e wspomn¹ o nas w Ksiêdze Rekordów Guinessa.
BĂŞdzie rĂłsÂł i rĂłsÂł aÂż zabraknie miejsca na serferze. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ZauwaÂżyÂłem, Âże np.marciniak ma nowy garnitur i innym teÂż dajÂą jakieÂś nowe ciuchy a Anitka caÂły czas w tych samych marynarkach. Mogliby naprawdĂŞ trochĂŞ jej garderobĂŞ powiĂŞkszyĂŚ o nowe kostiumy.
Niech zamĂłwiÂą jej nowe kroje, nowe kolory kostiumĂłw bo te co ma obecnie trochĂŞ mi siĂŞ znudziÂły. :!: :!: :!:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Chyba za bardzo zwracacie uwagê na takie szczegó³y. Mo¿e i chodzi w takich samych marynarka, ale weŸcie pod uwagê, ¿e skoro to robi, te pewnie tak chce! Nie wierze, ¿ebym TVN nie mia³ mozliwoœci rozszerzenia jej garderoby.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie wierze, Âżebym TVN nie miaÂł mozliwoÂści rozszerzenia jej garderoby.
Ale niech jednak rozszerzy to bĂŞdzie ciekawiej. :lol:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Pytanie do kamuii :?: :?: :?: Tylko proszĂŞ o szczerÂą i wyczerpujÂącÂą odpowiedÂź.
Co ci siĂŞ nie podoba w Anitce kiedy przeprowadza wywiady. Powiedz co robi Âźle, czego jeszcze nie umie a czego powinna siĂŞ nauczyĂŚ.
MoÂże po prostu za maÂło wywiadĂłw przeprowadza i to jest ten problem :?:

To jest skandal jak Anitce skracaj¹ dy¿ur o 1,5h. Nie doœÌ, ¿e w faktach jest rzadko to jeszzce obecnoœÌ w tvn24 chc¹ jej ograniczyÌ.
Ja widzĂŞ teÂż po samej Anicie, Âże coÂś jest nie tak i nie widzĂŞ tego bÂłysku w oczach. :cry: :cry: :cry:

Myœla³em, ¿e udowodni³a swoj¹ wartoœÌ 3 wrzeœnia ale jednak myli³em siê i dla szefów tvn ca³y czas nie jest osob¹ któr¹ chc¹. :cry: :cry: :cry:
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

To oczywiÂście info dla fanĂłw Anity :!:
Na stronie ,,Mamy CiĂŞ jest aktualizacja
http://mamycie.onet.pl/1187266,zlapani.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ByÂłem kilka godzin temu na tej stronie ale jeszce nic nie byÂło. DziĂŞki za przypomnienie. :lol:
Super fotki. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To ju¿ jest koniec faktów i koniec Anitki. Dni Anitki w tej stacji s¹ policzone. Teraz na gwiazdê faktów chc¹ pochanke a Anitka ju¿ dla nich siê nie liczy i chc¹ j¹ zniszczyÌ. To ju¿ jest koniec jej kariery, to ju¿ jest koniec Anitki jako dziennkarki. Teraz nawet zabior¹ jej fakty weekendowe a dalsza jej praca w tej stacji nie bêdzie mia³a celu. Alle co siê dziwiÌ przecie¿ Pieczyùski(m¹¿) musia³ gdzieœ daÌ swoj¹ ¿onê.
Zapalmy juÂż ÂświeczkĂŞ nad AnitkÂą i powiecmy sobie jasno, Âże czas spĂŞdzony w tej stacji dla niej siĂŞ zakoĂączyÂł. Oni juÂż nie chcÂą jej jako gwiazdy. Od poczÂątku kreowali tylko Pochanke a Anitka z tamtÂąd wyleci.

Fakty juÂż dla mnie nie istniejÂą, fakty dla mnie juÂż umarÂły ÂśmierciÂą naturalnÂą. Ja nienawidzĂŞ tvn-u i tych z tej stacji(sory za te sÂłowa ale jestem zaÂłamany i wiem, Âże czas Anitki w tej stacji dobiegÂł koĂąca. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Teraz juÂż rozumiem dlaczego Anitka jest taka przygnĂŞbiona i smutna. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przesadzacie - przecieÂż nikt nie mĂłwiÂł o zwolnieniu Anity, raczej Ryamanowski powinnien martwiĂŚ sie o swĂłj los. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Michos: conajmniej dziwny ten TwĂłj post :|
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Michos mowil Ci ktoÂś, ze zachowujesz siĂŞ jak dziecko :?: Tak w ogole to nie wiem ile masz lat wiec moze i dzieckiem jestes.


M¹¿ Justyny d³ugo wstrzymywa³ sie z tym aby daÌ j¹ do g³ownych "Faktów". Wiele osób sie dziwi³o dlaczego tak dobr¹ dziennikarkê pomijaj¹. Teraz mo¿na domniemywac, ze nie chcia³ On zeby wysz³o na to, ze faworyzuje swoj¹ ¿onke. Czy by j¹ da³ teraz czy za pó³ roku to jednak znajd¹ sie tacy któzy powiedz¹, ze tylko przez to, ze s¹ ma³zenstwem Pochanke prowadzi "Fakty", a to kompletna bzdura.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Przepraszam autorĂłw niektĂłrych postĂłw, ale wyglÂądajÂą one niestety jak spiskowa teoria dziejĂłw. SkÂąd informacje, Âże Anity Werner w Faktach nie bĂŞdzie? Dla mnie niech siĂŞ realizuje zarĂłwno w Faktach jak i Poranku w TVN24. WszĂŞdzie jest tak samo dobra.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Michos po prostu lubi pisaĂŚ jakieÂś fanatyczne posty. SwojÂą drogÂą teÂż jestem ciekaw ile ma lat, ale podejrzewam, Âże poniÂżej 15, bo normalni ludzie siĂŞ tak nie zachowujÂą.
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

W komentarzach napisaÂł, ze Pochanke to suka. :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Jakieœ 10 minut temu napisa³em mu o jego postach i komentarzach prywatn¹ wiadomoœÌ, aten komentarz zostanie w przeci¹gu kilku minut usuniêty lub przemoderowany.
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości