Muzyka w tvn

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

nie nie bĂŞdzie:
bigbrother.tivi.pl pisze:Nie mamy dobrych wieœci dla osób, które wci¹¿ maj¹ w¹tpliwoœci co do realizacji drugiej edycji "Wyprawy Robinson". Bardzo drogi w produkcji program nie spe³ni³ oczekiwaù stacji TVN i kolejna edycja nie jest planowana. Widzom pozostaje jedynie œledzenie losów uczestników amerykaùskich edycji programu ("Survivor"), emitowanych na antenie stacji AXN.
ja teÂż bym chciaÂł zobaczyĂŚ 2 edycjĂŞ WR ale nie ma siĂŞ co ÂłudziĂŚ na to :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

qrcze szkoda :(
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
misiuk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 31 sie 2005, 09:40

Fakty-oprawa muzyczna

Post autor: misiuk »

Czy ktoœ mo¿e z Was ma oprawê muzyczn¹ do FaktĂłw. chodzi np. o czo³Ăłwkê i koniec. podk³ad (chodzi o ten na zapowiedzi po 1 czêœci) te¿ by siê przyda³
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja bym chcia³ obejrzeæ na TVN7 teledysk grupy THE Rambands czy jakoœ tam "I'LL BE THERE FOR YOU"
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja bym chcia³ obejrzeæ na TVN7 teledysk grupy THE Rambands czy jakoœ tam "I'LL BE THERE FOR YOU"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ale pewnie nie zobaczysz poniewaz na TVN7 tak codziennie teledyski nie leca czasem sie zdarza albo sa jak np przed festivalem w sopocie byly teledyski uczestnikow walczacych o slowiki :)
16V
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 29 paź 2005, 17:28

Muzyka z SiÂłaczy

Post autor: 16V »

Czy ktoœ wie gdzie znaleŸÌ mo¿na albo posiada muzykê jak¹ mo¿na s³yszeÌ w Si³aczach, podczas pokazywania krótkich powtórek ze zmagaù uczestników i pokazywania tablic wyników ?

Pozdr.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Proponuje aby utworzyc (albo ten niech zmieni nazwe)temat o nazwie "Muzyka z programow TVN" bo ile tych tematow juz bylo? - Wiele i w kazdym sie pytali o muzyke np z WB, "Kryminalnych" itp. Wiec po co tworzyc ich tak wiele jak mozna w 1 sie pytac. :wink:
lukin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 11:08
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: lukin »

Tak na Tvn-ie jest bardzo maÂło muzyki nawet Vivy polskiej niemia!!
Disney Grosse pauze
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

U Kuby W pojawiajÂą siĂŞ jakieÂś nowe ciekawe zespoÂły ale TVN powinien daĂŚ jakiÂś dobry program muzyczny, rzeczywiÂście. Taki w ktĂłrym byÂłoby miejsce na jakieÂś niezaleÂżne kapele ale nie kolejnÂą mutacjĂŞ Idola
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
giegie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 05 lip 2007, 23:06

DŸwiêk z czo³ówki faktów....

Post autor: giegie »

Ma ktoÂś moÂże dÂźwiĂŞk z wejÂścia FaktĂłw?? PrĂłbowaÂłem sie zmierzyĂŚ z tym problemem sam ale nie wychodzi mi to za bardzo.... Jaka ktoÂś ma to czy mĂłgÂł by zarzuciĂŚ linka?

DziĂŞki pozdrawiam!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości