[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Natasza nie wygra i znów bêdzie siê k³óci³a ;/
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Program rusza 9 WrzeÂśnia 8)

Podobno Justyna Steczkowska ma wystapiĂŚ ;)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Gosia Andrzjewicz - w sierpniu tylko 4 koncerty

O. To jest dla mnie wiarygodne ÂźrĂłdÂło przypuszczeĂą. JuÂż po wystĂŞpie Kasi Cerekwickiej spodziewaÂłem siĂŞ na parkiecie Gosi Andrzejewicz. Pewnie, Âże lepiej byÂłoby zobaczyĂŚ piosenkarki wyÂższego formatu, ale skoro ma tylko 4 koncerty w sierpniu, to dla mnie niemal pewny jest jej wystĂŞp w TVN.

ResztĂŞ plotek bym sobie darowaÂł, bo padÂły juÂż chyba wszystkie nazwiska polskiego show-biznesu. :devil:
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

BĂŞdzie to ostatnia, ale naprawdĂŞ niezwykÂła edycja tego programu! Przez dwanaÂście
odcinkĂłw o zwyciĂŞstwo walczyĂŚ bĂŞdzie aÂż 14 par. Zobaczymy gwiazdy wielkiego
formatu oraz najlepszych tancerzy z poprzednich edycji.

PojawiÂą siĂŞ nowe taĂące - salsa, mambo, swing i inne, a choreografiĂŞ
poprowadzi wybitny angielski profesjonalista Colin James.

Zobaczymy wspaniaÂłe mistrzowskie pokazy taneczne,
a takÂże muzyczne przeboje w wykonaniu znanych wokalistĂłw!

GorÂąco bĂŞdzie od pierwszego odcinka – juÂż wtedy poÂżegnamy siĂŞ z pierwszÂą z gwiazd!
W finale tym razem zataĂączÂą trzy pary, a na zwyciĂŞzcĂłw czekajÂą wielkie nagrody!
To ze strony http://www.tanieczgwiazdami.onet.pl

Ca³oœÌ bêdzie przypomina³a pewnie "Strictly come dancing" z BBC. Ostatnie 2 edycje tam, tak w³aœnie wygl¹da³y. Jeœli wierzyÌ zapewnieniom producentów to ta edycja rzeczywiœcie bêdzie przebojowa :) Agustin Egurola zapewne bêdzie jurorem w "You Can Dance!". Jestem ciekawe co z Voltem... Gwiazdy trenowa³y w salach szko³y taùca Agustina, Volt by³ nie od³¹czn¹ czêœci¹ programu. Ciekawie zapowiadaj¹ siê równie¿ te gwiazdy muzyczne- zapewne nie bêd¹ to jednorazowe wystêpy przed wynikami jak dotychczas, lecz wsytêp podczas taùca danej pary.

Kogo moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ? Pewniakiem jest Renata Lepper i... tyle. Andrzejewicz rĂłwnie dobrze moÂże taĂączyĂŚ na lodzie (w co wÂątpie) a "Tzg" moÂże byĂŚ dobrÂą okazjÂą do poprawienia wizerunku po aferze z Opolem.

No có¿ poczekajmy do poniedzia³ku (pierwsze treningi http://www.eastnews.pl <- tu zawszê s¹ œwie¿e zdj. paparazzi) albo do konferencji TVNu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zapowiedzi s¹ bardzo interesuj¹ce. :) Dobrze, ¿e próbuj¹ wnieœÌ trochê nowoœci do tego programu. Fajny pomys³ z nowymi taùcami - bêdzie ciekawiej. Jeszcze tylko niech postaraj¹ siê o jakieœ popularne gwiazdy i mo¿e byÌ przebój. :D Nie no... :rozglada: ju¿ siê nie mogê doczekaÌ! :tanczy:
Zobaczymy wspaniaÂłe mistrzowskie pokazy taneczne,
a takÂże muzyczne przeboje w wykonaniu znanych wokalistĂłw!
Znani wokaliÂści. :roll: SkÂąd ja to znam. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

No no no - powiew ÂświeÂżoÂści nareszcie. Zapowiedzi imponujÂące. ÂŻeby tylko mieli naprawdĂŞ te gwiazdy wielkiego formatu, bo z tym moÂże byĂŚ problem.
No có¿ poczekajmy do poniedzia³ku

A czemu akurat do poniedziaÂłku ? PrzecieÂż nigdzie nie jest napisane, Âże wtedy rozpoczynajÂą siĂŞ treningi. ZresztÂą to chyba za wczeÂśnie - zawsze siĂŞ zaczynaÂły w okolicach 5 sierpnia.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

http://www.nataliakukulska.pl - wiarygodne ÂźrĂłdÂło. Natalia (podobnie jak Gosia A.) ma bardzo maÂło koncertĂłw- w sierpniu 0, we wrzeÂśniu tylko 2 w Chicago. Steczkowska (niestety) ma tylko 1 w sierpniu, ale nie jest podany terminarz na sierpieĂą. WiĂŞc... CzyÂżby byÂły wreszcie gwiazdy w TaĂącu z Gwiazdami??
kracha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 26 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Grudzi?dz
Kontakt:

Taniec

Post autor: kracha »

Ogólnie nowa idea, choÌ nie ca³kiem nowa, zapowiada siê bardzo interesuj¹co. Miejmy nadziejê, ¿e gwiazdy wielkiego formatu bêd¹ gwiazdami wielkiego formatu. I tak pewnie mimo wszystko ogl¹dalnoœÌ programu nie spadnie.
::i love tvn:: it's new lifestyle!

Zapraszam do ?ci?gania tapet z serii i love tvn na http://www.itvn.prv.pl!

Nowa tapeta tvn ju? dost?pna na http://www.itvn.prv.pl!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo dobrze, ¿e na ostatni¹ edycje wkoùcu wprowadzaj¹ jakieœ zmiany (dla mnie na +). Dziêki temu nie powinna spadaÌ ogl¹dalnoœÌ (nie zdziwiê siê jak wzroœnie i bêda rekordowe wyniki :D )
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Onet.pl

ZataĂączÂą juÂż ostatni raz
NajbliÂższa edycja "TaĂąca z gwiazdami" bĂŞdzie ostatniÂą - zapowiedziaÂła stacja TVN. Nie znamy jeszcze jej uczestnikĂłw, ale wiadomo, Âże zmieniÂą siĂŞ zasady programu.

W ostatniej edycji programu o KrysztaÂłowÂą KulĂŞ bĂŞdzie walczyĂŚ nie 10, ale 14 par. OdcinkĂłw bĂŞdzie 12, ale juÂż w pierwszym odpadnie pierwsza z nich. Do tej pory dziaÂło siĂŞ to dopiero po drugim. W finale zobaczymy aÂż trzy pary (dotÂąd taĂączyÂły dwie). Laureaci KrysztaÂłowej Kuli tym razem otrzymajÂą nagrody. DojdÂą takÂże nowe taĂące, m.in. salsa, mambo i swing. ChoreografiÂą zajmie siĂŞ Colin James.

Nie zmieniÂą siĂŞ prowadzÂący - Katarzyna Skrzynecka i Hubert UrbaĂąski. Program bĂŞdzie emitowany - tak jak do tej pory - w niedzielĂŞ wieczorem. Stacja zapowiada, Âże szĂłsta edycja ma byĂŚ najmocniej obsadzona gwiazdami. Oficjalna lista uczestnikĂłw bĂŞdzie jednak znana dopiero w sierpniu. DziÂś wymienia siĂŞ nazwiska cĂłrki Andrzeja Leppera, Natalii Kukulskiej, Justyny Steczkowskiej, Magdaleny Schejbal i Weroniki Rosati. Na ile ta lista jest prawdziwa, przekonamy siĂŞ juÂż wkrĂłtce. DziÂś jednak wiadomo na pewno, iÂż wczeÂśniej wymienia wÂśrĂłd uczestniczek programu Katarzyna Bujakiewicz nie zataĂączy w show.

Przypomnijmy, Âże TVN rozpoczĂŞÂła emisjĂŞ "TaĂąca z gwiazdami" w kwietniu 2005 roku. SzĂłsta edycja ruszy 9 wrzeÂśnia.
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

To moÂże jest szansa, Âże wiosnÂą w niedzielnym prime time zagoÂści "1 kontra 100" :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

haaa haaa napisaÂłem w innym wÂątku,Âże TzG nie pojawi siĂŞ tak szybko,a tu co widzĂŞ??9 wrzeÂśnia!!wielki respect dla Justyny Steczkowkiej-ma Âświetny gÂłos!nie wiem czy to dobry pomysÂł Âżeby taĂączyÂła w tym programie,przecieÂż to komercha,nie dla niej!! ;( ;( TVN taĂączy taĂączy i taĂączy...powinien byĂŚ nowy kanaÂł TVN - TVN Taniec ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Bardzo dobry pomysÂł TVN Taniec :D z chĂŞciÂą oglÂądaÂł bym taki program
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TVN mĂłwiÂąc, iÂż jest to ostatnia edycja taĂąca z gwiazdami - przekona niezdecydowane gwiazdy . Ci co sie wachajÂą bedÂą wiedzieĂŚ, Âże juÂż wiĂŞcej tej sznasy mieĂŚ nie bedÂą... :)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Greg Haus pisze:TVN mĂłwiÂąc, iÂż jest to ostatnia edycja taĂąca z gwiazdami - przekona niezdecydowane gwiazdy . Ci co sie wachajÂą bedÂą wiedzieĂŚ, Âże juÂż wiĂŞcej tej sznasy mieĂŚ nie bedÂą... :)

TeÂż mi siĂŞ tak wydaje no bo juÂż chyba od jutra zaczynajÂą siĂŞ treningi ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości