Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JD czy miaÂłaÂś okazjĂŞ kiedyÂś poznaĂŚ JoasiĂŞ???
nie ma takiej moÂżliwoÂści. ja jestem gÂłosem. twarzy nie ujawniam, radia teÂż nie ujawniam bo po co
Nie ujawniaj bo jeÂśli znam TwĂłj gÂłos to siĂŞ zestresujĂŞ i nie bĂŞdĂŞ w stanie zapytaĂŚ o to o co bym chciaÂł :cicho:
Cytat:
jak mi zapewnisz caÂłoroczny zapas kawy to na pewno

Ma siĂŞ rozumieĂŚ
No to dla mnie czarnÂą z cukrem :spiewa:
i sama sie sobie dziwiĂŞ Âże tu zaglÂądam bo logowaÂłam sie dziÂś z zamiarem "wchodzĂŞ, piszĂŞ, wychodzĂŞ, zapominam"
ja tak teÂż zrobiÂłem rok temu :aniol:
Kiedyœ gardzi³em ludzmi którzy siedzieli na ró¿nych forach i dyskutowali ale zdenerwowali mnie ¿e zle traktowali Joasiê i tak od roku siedê i pilnujê ¿eby nikt o niej z³ego nie napisa³ :rozglada:

JD Pewnie dostajesz listy od sÂłuchaczy czy czytelnikĂłw :cicho:
Czy mogÂła byÂś poradziĂŚ co na przykÂład moÂżna by byÂło napisaĂŚ w takim liÂście do Joasi -bo ona ma zwyczaj nie odpisywaĂŚ i mam wraÂżenie Âże nie umiem jej listem zainteresowaĂŚ aby coÂś odpisaÂła ;(
nie mam zÂłych zamiarĂłw ale to zaczyna byĂŚ takie flustrujÂące Âże nie wiem juÂż co o tym myÂśleĂŚ :rozglada:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

JD czy miaÂłaÂś okazjĂŞ kiedyÂś poznaĂŚ JoasiĂŞ???
A to ciekawe pytanie. Ale ja wnioskuje Âże niestety nie :nie:
No to dla mnie czarnÂą z cukrem
Przymierzam siĂŞ do otwarcia kawiarni :spiewa: :spiewa:


A tak dla Joasi na pocieszenie, to powiem tylko, ¿e nie tylko po niej jakieœ smarkacze je¿d¿¹ :shock: Nawet takiej gwieŸdzie jak Anicie Werner daj¹ siê we znaki. Przejrza³em troche wpisów o niej np. na tvn24.pl i nieŸle po niej jad¹.
Tak wiĂŞc Joasiu, nie bÂądÂź smutna z tego powodu, nie jesteÂś jedynÂą ktĂłrej zazdroÂśnicy nie lubiÂą :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
No to dla mnie czarnÂą z cukrem

Przymierzam siĂŞ do otwarcia kawiarni
MoÂżesz zostaĂŚ wÂłaÂścicielem pierwszej prawdziwej internetowej kafejki :shock:
Tylko nie wiem jak bêdziesz po ³¹czach kawê rozsy³a³ :devil: ale to chyba juz nie powinno mnie obchodziÌ :spiewa:

Mam nadziejĂŞ Âże Joasia sie dziÂś pojawi na wizji :rydzyk:

Tak mnie zaintrygowaÂła JD Âże dziÂś przeskakiwaÂłem po stacjach radiowych i zastanawiaÂłem siĂŞ ktĂłra to Pani :D -no nie stety nie wypada siĂŞ dopytywaĂŚ ale nutka tajemniczoÂści zrobiÂła swoje :aniol:

JD mam pytanie !!!
Jakie panujÂą syosunki miĂŞdzy dziennikarzami w radio i w telewizji -oficjalnie wszyscy mĂłwiÂą Âże sie lubiÂą -ale nie chce mi sie w to wierzyĂŚ :nie:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂżesz zostaĂŚ wÂłaÂścicielem pierwszej prawdziwej internetowej kafejki
Tylko nie wiem jak bêdziesz po ³¹czach kawê rozsy³a³ ale to chyba juz nie powinno mnie obchodziÌ
JakoÂś dam rade. WspĂłlnie z JoasiÂą otwieramy taki interes :devil:
Mam nadziejĂŞ Âże Joasia sie dziÂś pojawi na wizji
RĂłwnieÂż bym tego chciaÂł :spiewa:
Tak mnie zaintrygowaÂła JD Âże dziÂś przeskakiwaÂłem po stacjach radiowych i zastanawiaÂłem siĂŞ ktĂłra to Pani -no nie stety nie wypada siĂŞ dopytywaĂŚ ale nutka tajemniczoÂści zrobiÂła swoje
Tak, JD jest owiana tajemnicÂą. Ja jestem ciekaw, jakie to radio, ale skoro ma tyle zajĂŞĂŚ, to podejrzewam, Âże to ogĂłlnopolskie, moÂże RMF, zet albo Polskie radio :hmm: :hmm:

Oby tylko JD tak szybko nie znikÂła, bo widzĂŞ, Âże mamy do niej pare pytaĂą :devil: :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JakoÂś dam rade. WspĂłlnie z JoasiÂą otwieramy taki interes
Joasiu otwĂłrz interes ze mnÂą ja dam Ci wiĂŞksze zyski niÂż Arczi :spiewa:
No i mnie bĂŞdziesz miaÂła na codzieĂą :spiewa: :devil:
Tak, JD jest owiana tajemnicÂą. Ja jestem ciekaw, jakie to radio, ale skoro ma tyle zajĂŞĂŚ, to podejrzewam, Âże to ogĂłlnopolskie, moÂże RMF, zet albo Polskie radio
Wiesz nie wiem -ale nie dyskutujmy o tym bo JD nam nie powie :nie: bo moÂże jest znanÂą osobÂą a nie chce aby to przeszkadzaÂło w rozmowie z nami :cicho: A po za tym chyba waÂżniejsze jest to co moze nam opowiedzieĂŚ a nie to kim jest :stop:

Zaczynam sie martwiĂŚ o JoasiĂŞ bo nie ma jej dziÂś na reporterce a to siĂŞ jej nie zdarza Âże nie pojawia sie na antenie :shock: wieczorem znowu moÂże byĂŚ Ania JĂŞdrzejowska :mhm:
Mam nadziejê ¿e ta malutka gafa nie ma wp³ywu na jej nieobecnoœÌ :neutral:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasiu otwĂłrz interes ze mnÂą ja dam Ci wiĂŞksze zyski niÂż Arczi
No i mnie bĂŞdziesz miaÂła na codzieĂą
Niedoczekanie Twoje :nie: Ja robie interesy z JoasiÂą. I mam zamiar jÂą nieÂźle okantowaĂŚ.
Powiem jej, Âże jej dam 6 mld zÂł a dam 6 mln :devil:
No dobra, sorry Joasiu, nie bĂŞdĂŞ chamski :nie: :stop:
A po za tym chyba waÂżniejsze jest to co moze nam opowiedzieĂŚ a nie to kim jest
JD musi z nami zostaĂŚ :D Jest dla nas waÂżnym ÂźrĂłdÂłem informacji na temat dziennikarstwa 8)
Zaczynam sie martwiĂŚ o JoasiĂŞ bo nie ma jej dziÂś na reporterce a to siĂŞ jej nie zdarza Âże nie pojawia sie na antenie wieczorem znowu moÂże byĂŚ Ania JĂŞdrzejowska
MoÂże Joasia znĂłw bĂŞdzie miaÂła tylko materiaÂł ;( ;( Ale dobre i to :P
Mam nadziejê ¿e ta malutka gafa nie ma wp³ywu na jej nieobecnoœÌ
Chyba jej nie odsunÂą od prezenterowania tylko dlatego, Âże pomyliÂła miliardy z milionami :shock:


PS. Uda³o siê ju¿ komuœ zdobyÌ informacje na temat domniemanego ma³¿eùstwa Joasi :?: :P
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Niedoczekanie Twoje Ja robie interesy z JoasiÂą. I mam zamiar jÂą nieÂźle okantowaĂŚ.
Powiem jej, Âże jej dam 6 mld zÂł a dam 6 mln
No dobra, sorry Joasiu, nie bĂŞdĂŞ chamski
Ty draniu :twisted:
Joasiu ja Ciebie nie okantujĂŞ tylko dam Ci 6 milionĂłw a do kieszonki dorzucĂŞ 5 miliardĂłw 994 miliony :cicho:
JD musi z nami zostaĂŚ Jest dla nas waÂżnym ÂźrĂłdÂłem informacji na temat dziennikarstwa
A jak bĂŞdziemy grzeczni to moÂże pozwoli nam zostaĂŚ jej fanami :aniol: i powie nam kim jest :tanczy:
Od dawna wiadomo Âże zdradzamy naszÂą JoasiĂŞ z innymi dziennikarkami :spiewa: :devil:
MoÂże Joasia znĂłw bĂŞdzie miaÂła tylko materiaÂł Ale dobre i to
Patrz Arczi tylko Maxxxa zabrakÂło a Joasi dzieje sie krzywda :shock: albo jak nie ma Maxxxa to Joasia nie chce pracowaĂŚ :shock: -nie wiem co gorsze :uhh:
Chyba Âże Maxxx potajemnie koresponduje z JoasiÂą :shock:
O Maxxx oskarÂżaÂłeÂś wszystkich o potajemne spotkania z JoasiÂą a to ty jesteÂś ten winny :devil:
PS. Uda³o siê ju¿ komuœ zdobyÌ informacje na temat domniemanego ma³¿eùstwa Joasi
jakby JD miaÂła by kogo zapytaĂŚ o tÂą sprawĂŞ to byli byÂśmy wdziĂŞczni -ale pierÂścionek zarĂŞczynowy to na pewno ma ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasiu ja Ciebie nie okantujĂŞ tylko dam Ci 6 milionĂłw a do kieszonki dorzucĂŞ 5 miliardĂłw 994 miliony
Ty to byÂś jej zabraÂł dorgocenny pierÂścieĂą z palca i sprzedaÂł w lombardzie :devil: :devil:
A jak bĂŞdziemy grzeczni to moÂże pozwoli nam zostaĂŚ jej fanami i powie nam kim jest
Od dawna wiadomo Âże zdradzamy naszÂą JoasiĂŞ z innymi dziennikarkami
Oby tylko siĂŞ nie przestraszyÂła. Bo JD czytaÂła ponoĂŚ wÂątek o Joasi od poczÂątku i jak zobaczy co fani o Joannie wypisujÂą, to nie bĂŞdzie chciaÂła takich fanĂłw.
A JD musi tu zostaĂŚ, bo takich mÂądrych postĂłw jak jej to w tym wÂątku maÂło :devil:
Patrz Arczi tylko Maxxxa zabrakÂło a Joasi dzieje sie krzywda albo jak nie ma Maxxxa to Joasia nie chce pracowaĂŚ -nie wiem co gorsze
Chyba Âże Maxxx potajemnie koresponduje z JoasiÂą
O Maxxx oskarÂżaÂłeÂś wszystkich o potajemne spotkania z JoasiÂą a to ty jesteÂś ten winny
MyÂślisz, Âże maxxx uciekÂł gdzieÂś z JoannÂą potajemnie :evil: Wrrrrrrrrrr :!:
Mam nadzieje, Âże Joasia nie uwierzy w jego zabobony i wrĂłci do nas :P
jakby JD miaÂła by kogo zapytaĂŚ o tÂą sprawĂŞ to byli byÂśmy wdziĂŞczni
Tak, JD nie ma co robiĂŚ tylko pytaĂŚ dziennikarzy tvn24 o ich sytuacje matrymonialnÂą :devil: :devil:
ale pierÂścionek zarĂŞczynowy to na pewno ma
Na szczĂŞÂście taki pierÂścionek to moÂżna wyrzuciĂŚ.
Ale nie mogĂŞ sobie wyobraziĂŚ Joasi, ktĂłra przyjmuje pierÂścionek od mĂŞÂżczyzny ;( ;(
WyobraÂżasz sobie, byĂŚ moÂże my wykonywaliÂśmy jakieÂś zwykÂłe czynnoÂści w domu, czekaliÂśmy na serwis wieczorny, a w tym czasie jakiÂś facet Joasi na palucha wciska bÂłyskotki ;( ;( ;( ;( ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Na szczĂŞÂście taki pierÂścionek to moÂżna wyrzuciĂŚ.
:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ale nie mogĂŞ sobie wyobraziĂŚ Joasi, ktĂłra przyjmuje pierÂścionek od mĂŞÂżczyzny ;( ;(
To co, nie uwaÂżasz siebie za mĂŞÂżczyznĂŞ ? :devil: :devil:
WyobraÂżasz sobie, byĂŚ moÂże my wykonywaliÂśmy jakieÂś zwykÂłe czynnoÂści w domu, czekaliÂśmy na serwis wieczorny, a w tym czasie jakiÂś facet Joasi na palucha wciska bÂłyskotki ;( ;( ;( ;( ;( :
Z wielkim bĂłlem , ale to akurat jestem w stanie sobie wyobraziĂŚ. ;(
Ale , ¿e w tym czasie jakiœ facet wciska coœ innego ni¿ b³yskotki i bynajmniej nie na Joasiowy paluch , a w zupe³nie inn¹ czêœÌ cia³a , ju¿ nieeeeeeeee... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

Czy mogÂła byÂś poradziĂŚ co na przykÂład moÂżna by byÂło napisaĂŚ w takim liÂście do Joasi -bo ona ma zwyczaj nie odpisywaĂŚ i mam wraÂżenie Âże nie umiem jej listem zainteresowaĂŚ aby coÂś odpisaÂła ;(
wiesz czasem po prostu nie ma czasu na odpisywanie...
Jakie panujÂą syosunki miĂŞdzy dziennikarzami w radio i w telewizji -oficjalnie wszyscy mĂłwiÂą Âże sie lubiÂą -ale nie chce mi sie w to wierzyĂŚ :nie:
w TV nie mam pojĂŞcia - nie moja "dziaÂłka" ;) w radiu jak wszĂŞdzie - ktoÂś ma zÂły dzieĂą, zÂły humor, sÂą spiĂŞcia, ktoÂś Âźle patrzy, Âźle mĂłwi...ale lubiĂŚ sie trzeba bo samemu nic nie zwojujesz ;) a konkurencja chyba nakrĂŞca do dziaÂłania ;)
A po za tym chyba waÂżniejsze jest to co moze nam opowiedzieĂŚ a nie to kim jest :stop:
mÂądrze powiedziane
A JD musi tu zostaĂŚ, bo takich mÂądrych postĂłw jak jej to w tym wÂątku maÂło :devil:
najs ;)
Ale , ¿e w tym czasie jakiœ facet wciska coœ innego ni¿ b³yskotki i bynajmniej nie na Joasiowy paluch , a w zupe³nie inn¹ czêœÌ cia³a , ju¿ nieeeeeeeee... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
no ja CiĂŞ przepraszam ale to ani nie jest Âśmieszne, ani miÂłe, ani mÂądre, ani jakiekolwiek bo kaÂżdy ma prawo do Âżycia prywatnego...

pozdr.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To co, nie uwaÂżasz siebie za mĂŞÂżczyznĂŞ ?
MiaÂłem na myÂśli innego mĂŞÂżczyzne :devil:
Z wielkim bĂłlem , ale to akurat jestem w stanie sobie wyobraziĂŚ.
;( ;( ;( ;( ;( ;(
wiesz czasem po prostu nie ma czasu na odpisywanie...
No ja nie wiem jak wyglÂąda praca w tv. Wiem, Âże jest bardzo czasochÂłonna- to np. Âże pojawia siĂŞ na antenie o 18 to wynik wielogodzinnej pracy...
Ale Joasia mog³aby czasem znaleŸÌ czas dla fanów ;( ;( ;(
mÂądrze powiedziane
No to ju¿ adam Cie wykorzysta, bêdziesz nasz¹ informatork¹. Mo¿e podpiszesz nam jak¹œ lojalke :devil:
kaÂżdy ma prawo do Âżycia prywatnego...
My to wiemy, ale jesteÂśmy bardzo zazdroÂśni o Joasie :devil: :devil:

[ Dodano: PiÂą Sie 03, 2007 6:29 pm ]
ChÂłopaki, ja bym na miejscu Ani JĂŞdrzejowskiej widziaÂł Joasie.
Jak myÂślicie, daliby rade poprowadziĂŚ razem serwis :devil: :devil:
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

wiesz czasem po prostu nie ma czasu na odpisywanie...
Jestem juÂż spokojniejszy :aniol:
w TV nie mam pojĂŞcia - nie moja "dziaÂłka"
Ale Jarusia Kuzniara to chyba znasz :cicho:
Czy "radiowym '' Paniom teÂż dokuczaÂł ?? :mhm: Bo Joasia byÂła ktĂłregoÂś dnia zÂła na niego jak osa :devil: Joasia jak skupiaÂła siĂŞ przed serwisem to ten jej przeszkadzaÂł i zadawaÂł pytanie wytrÂącajÂąc ze skupienia :D
w radiu jak wszĂŞdzie - ktoÂś ma zÂły dzieĂą, zÂły humor, sÂą spiĂŞcia, ktoÂś Âźle patrzy, Âźle mĂłwi...ale lubiĂŚ sie trzeba bo samemu nic nie zwojujesz
Tak jak sie spodziewaÂłem :mhm:
a konkurencja chyba nakrĂŞca do dziaÂłania
Ale dziennikarze z rĂłznych stacji chyba nie skaczÂą sobie do gardeÂł ???
KiedyÂś widziaÂłem JoasiĂŞ podczas strajku pielĂŞgniarek i chĂŞtnie rozmawiaÂła z konkurencjÂą :devil:
Z wielkim bĂłlem , ale to akurat jestem w stanie sobie wyobraziĂŚ.
Ale , ¿e w tym czasie jakiœ facet wciska coœ innego ni¿ b³yskotki i bynajmniej nie na Joasiowy paluch , a w zupe³nie inn¹ czêœÌ cia³a , ju¿ nieeeeeeeee...
Epsztajnek -zakoĂącz ten celibat :devil: -pierwsze symptomy ktĂłre uprawniajÂą CiĂŞ do tego zaczynajÂą siĂŞ ujawniaĂŚ w twoich postach :spiewa:
Ty to byÂś jej zabraÂł dorgocenny pierÂścieĂą z palca i sprzedaÂł w lombardzie
Moja Âżona zabraÂła mojÂą obrÂączkĂŞ ( bo nie raczyÂłem chodziĂŚ :spiewa: ) wzieÂła teÂż swojÂą i przetopiÂła na nowy pierÂścionek dla siebie :devil:
Ja bym Joasi tego nie zrobiÂł :nie:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Epsztajnek -zakoĂącz ten celibat :devil: -pierwsze symptomy ktĂłre uprawniajÂą CiĂŞ do tego zaczynajÂą siĂŞ ujawniaĂŚ w twoich postach :spiewa:
A ty myslisz, Âże ja tak specjalnie, Âże jakieÂś Âśluby skÂładaÂłem ? :hyh:
Gdyby Âżycie byÂło tak proste, jak dobre rady innych ludzi, byÂłbym juÂż ojcem dwĂłch dorastajÂących synĂłw ( tak mi podpowiada wyobraÂźnia niespeÂłnionego mĂŞÂża i ojca ;( )
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

Ale dziennikarze z rĂłznych stacji chyba nie skaczÂą sobie do gardeÂł ???
zaliczyÂłam coÂś takiego w Âżyciu, no moÂże nie skakanie sobie do gardeÂł ;) ale coÂś w tym typie. nie dotyczyÂło konkretnie mojej osoby, byÂłam obserwatorem zaistniaÂłych sytuacji ;)
My to wiemy, ale jesteÂśmy bardzo zazdroÂśni o Joasie :devil: :devil:
eh przyczepi³am sie tej wypowiedzi epsztajnek'a [mam problemy z odmian¹ :lol:] bo ra¿¹ mnie takie texty :uhh: po prostu kieruje siê zasad¹ ¿e to co robi dziennikarz jest dla ludzi, ale to kim jest dziennikarz nie jest dla wszystkich ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

zaliczyÂłam coÂś takiego w Âżyciu, no moÂże nie skakanie sobie do gardeÂł ale coÂś w tym typie. nie dotyczyÂło konkretnie mojej osoby, byÂłam obserwatorem zaistniaÂłych sytuacji
Ciekawe czy Joasia siĂŞ umie przed czymÂś takim obroniĂŚ :mhm:
to co robi dziennikarz jest dla ludzi, ale to kim jest dziennikarz nie jest dla wszystkich
No to co takiego jest w Was dziennikarzach Âże tacy jak my koniecznie potrzebujemy kontaktu z wami?? :shock:

A Joasi to ja wcale dziÂś nie widziaÂłem :shock:
MoÂże dlatego Âże radia sÂłucham troszeczkĂŞ wiĂŞcej :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości