[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Clover
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 12 sie 2007, 17:19

Post autor: Clover »

czeœÌ :)
oglÂądaÂłam na fox life 2 serie "So you think you can dance"
kocham ten program!!!!
a zwyciĂŞzca tej serii... mmmm..... Benji Schwimmer to najukochaĂąsza istotka na Âświecie... za kaÂżdym razem kiedy przeszedÂł dalej, pÂłakaÂł, a gdy wygraÂł to nawet ja ryczaÂłam jak gÂłupia - jest taki sÂłodki :*.
zasÂłuÂżyÂł sobie wszystkim na to zwyciĂŞztwo, swoim talentem, wytrwaÂłoÂściÂą, tym, Âże zawsze byÂł soba i nie udawaÂł kogos innego, on poprostu zaraÂżaÂł swojÂą osobÂą :*
nie przegapie ¿adnego odcinka polskiej edycji programu!!! kocham ten program i amerykaùskich uczestników, myœle ¿e nasi te¿ poka¿¹ klase!!! musz¹ :)
jak dobrze Âże tvn wpadÂł na pomysÂł edycji tego programu u nas w Polsce!!!

D Z I Ê K U J Ê !!!!!!!!!!!!!!!!!

:*
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

widzieliÂście dzisiaj w dzieĂą dobry tvn tego wicemistrza w electric boogie?
on wystÂąpi w So You Think You Can Dance.... no wymiata! teÂż tak chcĂŞ!
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

karolchelm pisze:widzieliÂście dzisiaj w dzieĂą dobry tvn tego wicemistrza w electric boogie?
on wystÂąpi w So You Think You Can Dance.... no wymiata! teÂż tak chcĂŞ!

Jestem pod ogromny wraÂżeniem tego co zaprezentowaÂł. A miny jury teÂż :shock:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

teraz leciaÂła reklama YCD - na koĂącu pojawiÂła siĂŞ taka specjalna grafika, Âże to era strasznie nas zaprasza. taka belka moÂżna to chyba nazwaĂŚ. :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Dlaczego tak oni przy reklamie programu tak podkreÂślajÂą, Âże poprowadzi go Kinga Rusin.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

UwaÂżam, Âże tak zapowiadajÂą KingĂŞ Rusin, bo po pierwsze wkoĂącu trzeba powiedzieĂŚ kto ma prowadziĂŚ, a po drugie (najwaÂżniejsze) ludzie bardzo lubiÂą Kinge Rusin. I zapewne przyciÂągnie ona swojÂą osobÂą sporÂą widowniĂŞ :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Kinga jest najwiĂŞkszÂą promocjÂą tego programu 8)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kinga rzeczywiscie gwiazda calego przedsiĂŞwziecia ale program sam w sobie ma interesujaca formule i wg mnie moze zainteresowac glownie ludzi mlodych. starsi chcac poogladac tance powazne (walc, paso doble) wybiora TzG a ci ktorzy pragna tanca nowoczesnego wybiora you can dance.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

programy You Can Dance na Âżywo od 10 paÂździernika :roll:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

piotrek888 pisze:programy You Can Dance na Âżywo od 10 paÂździernika :roll:
co??? you can dance jest juz dzisiaj o 21:30
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

r_r16 pisze:
piotrek888 pisze:programy You Can Dance na Âżywo od 10 paÂździernika :roll:
co??? you can dance jest juz dzisiaj o 21:30
ale dzisiaj nie ma na Âżywo (chyba) :)
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj bĂŞdzie relacja z castingĂłw i tak przez 5 tygodni. A od 10 paÂździernika zacznÂą siĂŞ programy na Âżywo w studiu z udziaÂłem publicznoÂści.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

nie wiem zbiliscie mnie z tropu.... chyba na zywo jednak bedzie a ten tydzien z francji (?) to bedzie jakis krotki material na poczatek.... tak mysle.....

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2007 2:01 pm ]
pawell pisze:Dzisiaj bĂŞdzie relacja z castingĂłw i tak przez 5 tygodni. A od 10 paÂździernika zacznÂą siĂŞ programy na Âżywo w studiu z udziaÂłem publicznoÂści.
a uczestnikow bedzie szesnastu tak? no to jak co odcinek bedzie odpadal jeden to 16 odcinkow + 5 = 21. nie zdazyliby do swiat, a przeciez jakis tydzien przed switami wejdzie zimowa ramowka z powtorkami.... skad wogole taka informacja ze relacje z castingow beda??? kto by to przez 5 tygodni ogladal????
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TydzieĂą we Francji na poczÂątku? :hmm: Na pewno nie, pewnie bĂŞdzie w ostatniej relacji, bo przecieÂż tam zostanie wybrana 16 uczestnikĂłw do programĂłw na Âżywo.

Castnigi z 5 miast :arrow: tydzieĂą we Francji :arrow: programy na Âżywo.

r_r16 pisze: uczestnikow bedzie szesnastu tak? no to jak co odcinek bedzie odpadal jeden to 16 odcinkow + 5 = 21.
O BoÂże. :hmm: Wypowiadasz siĂŞ, a nawet pewnie nie przeczytaÂłeÂś informacji o tym programie. BĂŞdzie 8 odcinkĂłw na Âżywo, bo co tydzieĂą odpadajÂą 2 osoby...
r_r16 pisze:skad wogole taka informacja ze relacje z castingow beda??? kto by to przez 5 tygodni ogladal????
To jest logiczne, bo w takim razie po co robiĂŚ castingi? ZresztÂą dziÂś w "DzieĂą Dobry TVN" Kinga mĂłwiÂła, Âże program na Âżywo zaczyna siĂŞ 10 paÂździernika wiĂŞc co innego ma byĂŚ przez te 5 tygodni?

Kto to bĂŞdzie oglÂądaÂł? Dziwne pytanie, przecieÂż tam siĂŞ dziaÂło najwiĂŞcej. Nie zabraknie pewnie Âśmiesznych taĂącĂłw/uczestnikĂłw itd :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ty traktujesz YCD jak idola - ze musza byc relacje z castingow. Ale zauwaz ze do wielu programow sa castingi a nie pokazuja relacji z nich. wiem ze YCD jest podobny do idola ale nie taki sam. zreszta klocil sie nie bede bo nie wiem jak to bedzie. ale co do tego ze odpadaja 2 osoby - nie. co odcinek jury bedzie typowalo 2 osoby i z nich widzowie wybiora 1 ktora odpadnie

[ Dodano: Sro Wrz 05, 2007 2:15 pm ]
po co robic castingi? glupie pytanie. zeby wylonic 16 najlepszych. do tanca z gwiazdami tez byly castingi a nikt ich nie pokazal. ale to co mowicie jest mozliwe bo widzialem pare kamer na castingach. a szkoda - jesli tak bedzie to na poczatek ogladalnosc nie bedzie za dobra.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości