Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

nie podobajÂą mi sie te jajka jekieÂś dziwne ,takie bardzo sztuczne ale jako 'skaczÂące' nawet fajnie ale szkoda, ze na reklamach i caÂła oprawa siĂŞ nie zmieniÂła na swiÂątecznÂą...w zeszÂłym roku byÂła super
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Memory pisze:ale szkoda, ze na reklamach i caÂła oprawa siĂŞ nie zmieniÂła na swiÂątecznÂą...
Na pewno bêdzie mo¿e jutro siê pojawi, albo w pi¹tek, najpóŸniej w sobotê. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Artek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 22:16

Post autor: Artek »

pawell pisze:
Memory pisze:ale szkoda, ze na reklamach i caÂła oprawa siĂŞ nie zmieniÂła na swiÂątecznÂą...
Na pewno bêdzie mo¿e jutro siê pojawi, albo w pi¹tek, najpóŸniej w sobotê. :roll:
CzeœÌ Pawe³. Pobra³em twoje prace graficzne tvn i je przerobi³em na w³asny u¿ytek domowy. Nie gniewasz siê?

POZDRAWIAM
ARTEK
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Wiem, Âże moÂże nie powinienem zwracaĂŚ uwagi bo nie jestem moderatorem :roll: , ale uwaÂżam Âże takie rzeczy mĂłgÂłbyÂś napisaĂŚ PawÂłowi na PW a nie na forum... (w dodatku cytat chyba nie ten co trzeba...).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Artek pisze:CzeœÌ Pawe³. Pobra³em twoje prace graficzne tvn i je przerobi³em na w³asny u¿ytek domowy. Nie gniewasz siê?
:> Chyba chodzi Ci o capsy? Bo ja Âżadnych swoich prac nie robiÂłem. :D JeÂśli tak to proszĂŞ kaÂżdy moÂże korzystaĂŚ z tego, po to tu to jest. Mi to nie przeszkadza... ;)
sorry za maÂły off-topic
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Artek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 19 sty 2007, 22:16

Post autor: Artek »

Sory, pomyliÂłem siĂŞ. Przepraszam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN otrzymaÂł dwie nominacje do nagrĂłd Promax/BDA. Jedna z nich jest za oprawiĂŞ graficznÂą "Wielkanoc 2006":
tvn.pl pisze:W tym roku TVN otrzymaÂł nominacje w dwĂłch najbardziej prestiÂżowych kategoriach:

- Promax - Najlepsza kampania programu TV - za kampaniĂŞ autopromocyjnÂą "Taniec z gwiazdami zmienia ludzi" - realizacja Robert Krawczyk (Autopromocja TVN), zdjĂŞcia Piotr Janowski, produkcja Tandem Taren-To, broadcast design PrzemysÂław Kilichowski (Autopromocja TVN)
- BDA - Najlepsze ID (czo³ówka stacji) - za ID "Wielkanoc" - broadcast design Przemys³aw Kilichowski (Autopromocja TVN), realizacja Piotr Rucki (Autopromocja TVN).
Dobrze, bo ta oprawa byÂła jednÂą z najlepszych ÂświÂątecznych opraw jakichkolwiek widziaÂłem w TVN. :D I jest/byÂła na Âświatowym poziomie. :P Trzymamy kciuki - ogÂłoszenie wynikĂłw juÂż we wtorek. :D

Oprawa "Wielkanoc 2006" >>> http://www.autopromocja.pl/stc/multimed ... _id_hi.wmv
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Post autor: Qera »

ktoÂś tu jeszcze jest? Mam Pytanie!
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

niom pytaj, pytaj :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Hmm... To chyba nie byÂł do koĂąca przemyÂślany dialog. NastĂŞpny raz za takÂą akcjĂŞ bĂŞdÂą ostrzeÂżenia.
Qera
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 10 mar 2007, 23:32

Post autor: Qera »

czy ma ktoÂś jeszcze te video? Bo te wrzucone wczeÂśniej nie chcÂą mi siĂŞ ÂściÂągnÂąc
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

a to prĂłbka tego co ja zrobiÂłem
tvn

mama tego wiecej!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

fajnie fajnie tylko podobnie troche, no takie Âżywsze kolory pozytywnie
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

miaÂło byĂŚ podobnie. a tak wogĂłle to zajmuje sie "grafikÂą" tvn od paru lat. staram siĂŞ jÂą co jakiÂś czas udoskonalaĂŚ. chce Âżeby bylo podobnie ale jĂŞÂśli coÂś mi siĂŞ w niej nie podoba to to zmieniam.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

osobiscie nie le¿¹ mi te kó³eczka które lataja razem ze s¹b¹, to mia³a byÌ konwencja balonów?
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość