Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michos pisze:PS:Krasu nie zwracaj mi uwagi, Âże pisze 2 posty pod rzÂąd bo dotyczÂą czego innego i chciaÂłem aby byÂło to oddzielone od poprzedniego postu.
A czemu tak siĂŞ Krasa wszyscy bojÂą, a mnie to juÂż nie? :D :D :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ty jesteÂś bardziej przyjazny dla otoczenia :D
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

ZazdroœÌ wyczuwam £ukasz, zazdroœÌ :P Ale zdradzê ci sekret, ¿eby i ciebie siê bali: Dawaj wiêksze pokuty i co najwa¿niejsze mów, ¿e darowizna = mi³oœÌ i wiara :idea: Jeszcze z miesi¹c i kupiê sobie Maybaha (nawet nie wiem jak to siê pisze taki ze wsi jestem - nie to co œwiatowy Ksiê¿ulek :? )
Pozdrawiam - KRASU 8)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="Filip"]Ty jesteÂś bardziej przyjazny dla otoczenia

Sprawa dyskusyjna.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Zale¿y jak kto siê zachowuje. Pamiêtam w internecie taki przerobiony obrazek z kampanii do walki z przemoc¹ w rodzicie, a na nim poobijany facet i: "Bo zawraca³ dupê Administratorowi" :D Jak znajdê gdzieœ przypadkiem to sobie przerobiê na: "...Moderatorowi" i wklejê tutaj oba jako g³ówne punkty regulaminu :lol:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WÂłaÂśnie Justyna Pochanke zapowiadaÂła Fakty. ZrobiÂła to znakomicie, oryginalne i sprawiÂła, Âże z przyjemnoÂściÂą obejrzĂŞ FAKTY o 19:00. Szkoda tylko, Âże znalazÂła siĂŞ tam kosztem Anity :evil: MogÂłaby zastÂąpiĂŚ automata :wink:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Beznzdziejna. :twisted: :twisted: :twisted:
Jak jÂą obejrzaÂłem to od razu odechciewa mi siĂŞ oglÂądaĂŚ fakty i liczĂŞ na to, Âże fakty zanotujÂą kolejny spadek oglÂądalnoÂści. ÂŻyczĂŞ im tego z caÂłego serca. :twisted: :twisted: :twisted:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak kto woli :?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A czy Wy czasami niepowinniœcie mieÌ prentensji do Kajdanowicza za to, ze przecie¿ zaj¹³ jej miejsce Anity w weekendowych FAKTACH :?: No przecie¿ Pochanke zajê³a miejsce Rymanowskiego. :?

Smiem nawet powiedziec, ze mia³a taki sam wp³yw na prowadzenie codziennie FAKTÓW jak Kajdanowicz na prowadzenie weekendowych.

ABSOLUTNIE nie wierzê, ¿e dzikei temu, ze jest ¿on± szefa FAKTÓW prowadzi ten program bo jest doskona³± dziennikark± i tyle.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Te¿ mi siê wydaje, ¿e prowadzi³aby Fakty nawet, gdyby jej m¹¿ nie by³ pracownikiem TVN.
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Debiut Justyny Pochanke w Faktach TVN

Post autor: Konrad »

hmm... mowiÂłem,ze bedzie wspaniale !!!!! Justyna POchanke pokazala,ze nie bez przyczyny mowia na nia najlepsza dziennikarka TVN'u!!!! Byla jak zawsze znakomita, jej zapowiedzi jak zwykle stylowe i zaryzykuje stwierdzenie,ze Fakty nie byly nigdy wczesniej lepiej prowadzone niz to bylo dzisaj!!!! I znowu mamy jak na dloni potwierdzenie znanego przyslowia, ktore mowi , ze nie am ludzie niezastapionych.... Przykro mi panie Lisie, ale Justyna POchanke polozyla dzis pana na lopatki !!!! :D :D :) :D :D :!: :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 13 wrz 2004, 19:50 przez Konrad, łącznie zmieniany 1 raz.
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ona byÂła beznadziejna i zawsze taka byÂła a ludzie ktĂłrzy jÂą uwielbiajÂą mĂłwiĂŞ, Âże majÂą wypaczony gust.
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 14&v=2&s=0
tutaj jest idealne podsumowanie jej osoby a w szczegĂłlnoÂści ten wibrator zaaplikowany jest super. :twisted: :twisted: :twisted:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Bez przesady z tym zachwytem. OsobiÂście wolĂŞ AnitkĂŞ. :D

PS. Justyna Pochanke wcale nie "rozÂłoÂżyÂła na ÂŁopatki Lisa", jak to okreÂśliÂł Konrad, i pewnie nigdy tego nie uczyni. PrzecieÂż tych ludzi w ogĂłle nie moÂżna do siebie porĂłwnywaĂŚ! :idea:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Ja nawet nie uznam, Âże to ryzyko, ona jest lepsza od Lisa. Jest lepsza o lata Âświetlne od Lisa!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak wogĂłle moÂżna jÂą porĂłwnywaĂŚ do lisa. :?: :?: :?: To jest jakiÂś nonsens. :twisted: :twisted: :twisted:
A sÂłyszeliÂście na koniec pochanke jak zrobiÂła aluzje do Lisa(chyba dobrze usÂłyszaÂłem z tym prezydentem choĂŚ patrzeĂŚ i sÂłuchaĂŚ jej nie mogĂŞ)ale to byÂło tylko raz. :twisted: :twisted: :twisted: (te patrzenie oczywiÂście) :twisted: :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości