Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

JuÂż JÂą tak nie chwalmy bo jeszcze za bardzo w to uwierzy
ÂŻartuje Joasiu-jesteÂś Âświetna
Jest dobra, robi postĂŞpy, ale zawsze moÂże byĂŚ lepiej :spiewa: :spiewa:
Przed niÂą jeszcze dlaeka droga :klamca: :klamca:
Albo niektĂłrych nie lubi
Ona sama kiedyÂś ( ;( ;( ) byÂła porankowem, i wie z kim siĂŞ naleÂży trzymaĂŚ, a kto jest nikczemnikiem :devil: :devil:
ByÂła taka-ale chyba Joasia Ja wywa... no zwolniÂła
Przez tamtÂą podrĂłbĂŞ nieraz daÂłem siĂŞ zÂłapaĂŚ :ban:
Ona to chciaÂłaby byĂŚ JoasiÂą, ale nic z tego :grozi:
KryĂąska jest tylko jedna :tanczy: :tanczy:
Oj niestety-w³¹czy³em po czo³ówce ju¿
;( ;( A moÂże dziÂś byÂły rybaczki :?
Albo spĂłdniczka ;( ;( I nikt tego nie uwieczniÂł :shock: :shock:
Ale Ty tÂą dziewczynĂŞ sprowadzasz na Ziemie Ale dobrze-bo nie wolno jej rozbestwiaĂŚ tylko
Musi babsztyl wiedzieĂŚ, gdzie jego miejsce :devil: :devil:
JuÂż siĂŞ naodpoczywaÂła, a inni to czekajÂą dopiero na urlop :twisted: A jej juÂż siĂŞ plaÂży zachciewa :x
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

arczi pisze: ;( ;( A moÂże dziÂś byÂły rybaczki :?
Albo spĂłdniczka ;( ;( I nikt tego nie uwieczniÂł :shock: :shock:
Nie ma czego ÂżaÂłowaĂŚ,dzisiaj znowu miaÂła dÂługie spodnie.

Po PzP widziaÂłem JÂą w tle Anny KalczyĂąskiej,energicznie machaÂła rĂŞkÂą. Tak jakby coÂś tÂłumaczyÂła komuÂś albo groziÂła :devil: MoÂże nasza Joasia nie jest taka milutka na jakÂą wyglÂąda :shock: To pewnie ten wilk z maskÂą owcy o ktĂłrym mĂłwiÂł Premier.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nie ma czego ÂżaÂłowaĂŚ,dzisiaj znowu miaÂła dÂługie spodnie.
;( ;( ;( ;( ;( Joasia nie wie, Âże rybaczki sÂą najÂładniejsze ??
A kiedyÂś w serwisach miaÂła teÂż takÂą ÂładnÂą spĂłdniczke :tanczy: :tanczy:
Po PzP widziaÂłem JÂą w tle Anny KalczyĂąskiej,energicznie machaÂła rĂŞkÂą. Tak jakby coÂś tÂłumaczyÂła komuÂś albo groziÂła MoÂże nasza Joasia nie jest taka milutka na jakÂą wyglÂąda To pewnie ten wilk z maskÂą owcy o ktĂłrym mĂłwiÂł Premier.
Czyli Âże premier rĂŞcznie steruje JoasiÂą, tak jak 'WiadomoÂściami' :shock: :shock: :shock:
Od dawna wiadomo, Âże nasza AÂśka to despotka i teraz wielka szefowa PzP :jupi:
WiĂŞc niedziwota, Âże groziÂła- moÂże pan operator coÂś zrobiÂł nie tak, albo coÂś :shock:
Dobrze, Âże nie jest taka Âłagodniutka, choĂŚ dziÂś tak sÂłodko siĂŞ uÂśmiechaÂła :lol2:
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

arczi pisze: Czyli Âże premier rĂŞcznie steruje JoasiÂą
MarzyĂŚ o sterowaniu JoasiÂą kaÂżdy moÂże nawet Premier KaczyĂąski. A Âże Ona mu sie podoba to jest pewne,pamiĂŞtam do dziÂś sposĂłb w jaki na NiÂą patrzyÂł na lutowej konferencji prasowej.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No on niech lepiej siĂŞ od Niej trzyma z daleka :uhh:
Jakby sÂłuchac Tuska to mĂłwiÂł,Âże w kaÂżdym aspekcie zostawia po sobie KaczyĂąski zgliszcza ;( WiĂŞc Joasia musi uwaÂżaĂŚ :stop:
A ostatnio to w studio Jurek siĂŞ na NiÂą strasznie gapiÂł :shock:

Czyli wynika,Âże Joasia mogÂłaby spowodowaĂŚ powstanie tej komisji Âśledczej :shock:
Ale nie-nie poÂświĂŞcimy jej do celĂłw politycznych :grozi:

A co do tego jaka jest w pracy:to mi siê wydaje,¿e jest kole¿eùska ale tez nie da sobie wyjœÌ na g³owê :nie:
Bow sumie to Ona poniekÂąd firmuje te materiaÂły swoim nazwiskiem 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MarzyĂŚ o sterowaniu JoasiÂą kaÂżdy moÂże nawet Premier KaczyĂąski. A Âże Ona mu sie podoba to jest pewne,pamiĂŞtam do dziÂś sposĂłb w jaki na NiÂą patrzyÂł na lutowej konferencji prasowej.
Co :shock: :shock: :shock: Kaczor (za przeproszeniem) spogl¹da³ tym swoim zboczonym wzrokiem po¿¹dliwie na Joasie :evil: :evil: :evil:
Niech on siĂŞ zajmie posÂłankÂą SzczypiĂąskÂą, bo ta jeszcze gotowa go zdradziĂŚ z panem Gosiewskim :shock: :shock:
A ostatnio to w studio Jurek siĂŞ na NiÂą strasznie gapiÂł
Te¿ widzia³em, i wzrok tak troche w dó³ skierowa³ :evil: :evil:

I jeszcze co co stosunkĂłw w pracy ( :shock: :shock: ) oczywiÂście zawodowych :hmm:
Joasia na pewno tam tward¹ rêk¹ mierzy wszystkich, bo wszystko musi byÌ perfekcyjne- w koùcu ona musi posk³adaÌ ten program w ca³oœÌ 8)
Ale na pewno siĂŞ tam lubiÂą, co byÂło widaĂŚ juÂż nie raz :tanczy: :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Co Kaczor (za przeproszeniem) spogl¹da³ tym swoim zboczonym wzrokiem po¿¹dliwie na Joasie
Niech on siĂŞ zajmie posÂłankÂą SzczypiĂąskÂą, bo ta jeszcze gotowa go zdradziĂŚ z panem Gosiewskim
Miarkuj sie arczi bo zaraz do tych pojedynkĂłw w systemie KO na pasku bedzie ZIOBRO kontra ARCZI :xx:
E tam jak na Nia patrzyÂł to miaÂł jednÂą myÂśl:'ciekawe czy ta maÂła(nie chodzi o wzrost :rydzyk: ) z tvnu juz zÂłoÂżyÂła oÂświadczenie lustracyjne :mhm: ' :devil:
I tej wersji siĂŞ trzymajmy bo jak byÂło inaczej to :evil: :evil: :evil:
Te¿ widzia³em, i wzrok tak troche w dó³ skierowa³
A co patrzyÂł na Jej zegarek ,ktĂłra godzina :shock:
Joasia na pewno tam tward¹ rêk¹ mierzy wszystkich, bo wszystko musi byÌ perfekcyjne- w koùcu ona musi posk³adaÌ ten program w ca³oœÌ
Ale na pewno siĂŞ tam lubiÂą, co byÂło widaĂŚ juÂż nie raz
Bo moich obserwacjach wnoszê niemo¿noœÌ zrozumienia jak mo¿na Jej conajmniej nie lubiÌ :shock:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TNT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:37

Post autor: TNT »

maxxx pisze:
Bo moich obserwacjach wnoszê niemo¿noœÌ zrozumienia jak mo¿na Jej conajmniej nie lubiÌ :shock:
Fakt,wydaje siĂŞ byĂŚ sympatycznÂą osĂłbkÂą. Wiele osĂłb jest jednak innego zdania,patrzÂąc na przykÂład na silnÂą koalicjĂŞ antyjoasiowÂą z forum tvn24.pl

Ciekawe czy wœród wspó³pracowników Joasi jest ktoœ kto rzuca Jej k³ody pod nogi. Utopijna wydaje siê myœl,¿e w tak licznym gronie wszyscy lubi¹ wszystkich.
TakÂą kÂłodÂą moÂże byĂŚ byÂły viceminister obrony narodowej zaproszony do studia 15 sierpnia. InteresujĂŞ siĂŞ wojskiem i powiem jedno,to co on gadaÂł to byÂł stek bzdur!

[ Dodano: Wto Sie 28, 2007 9:56 pm ]
Sorki,Âże piszĂŞ drugi post z rzĂŞdu,ale skoĂączyÂł siĂŞ czas edycji poprzedniego.

Wyjaœniê o co mi chodzi z tym viceministerm.Otó¿ mia³ on pe³niÌ rolê konsultanta,a okaza³ siê ca³kowicie niekompetentny. Nie wiedzia³ nawet ile czo³gów Leopard2A4 ma Polska,to ja wiem,¿e 128. Zreszt¹ gdybym mia³ wymieniaÌ wszystkie jego wpadki to musia³bym pisaÌ godzinê. Nie wiem kto by³ taki genialny i zaprosi³ go do studia. Jedno wiem na pewno ten cz³owiek niszczy³ program Joasi.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TNT pisze:Fakt,wydaje siĂŞ byĂŚ sympatycznÂą osĂłbkÂą. Wiele osĂłb jest jednak innego zdania,patrzÂąc na przykÂład na silnÂą koalicjĂŞ antyjoasiowÂą z forum tvn24.pl
Mi siĂŞ wydaje,Âże Joasia jest sympatyczna ale na pewno nie jest do kaÂżdego odrazu otwarta,poprostu na Jej symaptie trzeba sobie zasÂłuÂżyĂŚ :aniol:
No ale to tylko takie moje przemyÂślenia :aniol:
A z ta koalicjÂą antyjoasiowÂą-to dla mnie jest to niewiarygodne :nie: ,mamy dowody ,Âże to jedna osoba siĂŞ zabawia to raz,a dwa nikt tam nie potrafi przedstawiĂŚ merytorycznych argumentĂłw :stop:
Utopijna wydaje siĂŞ myÂśl,Âże w tak licznym gronie wszyscy lubiÂą wszystkich.
Nigdzie tak nie ma zazwyczaj :nie: No chyba,Âże u Nas w watku co :rydzyk: :aniol:
Wyjaœniê o co mi chodzi z tym viceministerm.Otó¿ mia³ on pe³niÌ rolê konsultanta,a okaza³ siê ca³kowicie niekompetentny
Chodzi o gen. Kozieja ?Mi jako laikowi teÂż nie bardzo podobaÂło siĂŞ to co on tam opowiadaÂł :nie: Np powiedziaÂł,Âże prezydent jedzie wÂłasnie honkerem :shock:
A ja tam takiego czegoÂś nie wiedziaÂłem :nie:
Nie wiedziaÂł nawet ile czoÂłgĂłw Leopard2A4 ma Polska,to ja wiem,Âże 128
No to mamy kolejny dowĂłd :hmm:
Nie wiem kto byÂł taki genialny i zaprosiÂł go do studia. Jedno wiem na pewno ten czÂłowiek niszczyÂł program Joasi.
A pozniej wychodzi,Âże Ona gÂłupstwa opowiada :shock: Joasia siĂŞ staraÂła wtedy duÂżo pytaĂŚ,taka Jej rola-poza tym nie musi znac siĂŞ na takich rzeczach :nie:
Jego rol¹ powinna byÌ rzetelna informacja 8) -a tak przegada³ ca³¹ defiladê.
Ale co do tego,¿e to jakieœ zamierzone by³o-to bym sie raczej nie sk³ania³-bo by dzia³ali na w³asn¹ niekorzyœÌ jak tvn24 :shock:
No ale ja jestem taki troche naiwniak-i czasami noszĂŞ gÂłowĂŞ w chmurach :tanczy:

[ Dodano: Wto Sie 28, 2007 11:24 pm ]
*jako tvn24 :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Niby Anita jest w poranku ale Porada teÂż musi mieĂŚ wolny dzieĂą czy dwa :cicho:
Mi siĂŞ wydaje,Âże Joasia jest sympatyczna ale na pewno nie jest do kaÂżdego odrazu otwarta,poprostu na Jej symaptie trzeba sobie zasÂłuÂżyĂŚ :aniol:
Jak ktoÂś nie wie jak zdobywa siĂŞ sympatiĂŞ Joasi -to proszĂŞ przeczytaĂŚ moje posty :spiewa: :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

ByÂłem dziÂś bardzo uradowany, gdy zobaczyÂłem Anite w poranku :jupi:
Joasia moÂże w koĂącu bĂŞdzie nadawaĂŚ Prosto z Sejmu :rydzyk: :rydzyk:
Tam juÂż Wierzuk jest, ale wczoraj byÂło dwĂłch repoterĂłw :tanczy:
Niby Anita jest w poranku ale Porada teÂż musi mieĂŚ wolny dzieĂą czy dwa
Poradzie nie naleÂży siĂŞ dzieĂą wolny, gdyÂż zapewne obowiÂązuje go 5 dni robiczych :ban:
Weekend miaÂł wolny, wiĂŞc teraz niech jedzie z PzP :twisted: :twisted:

A w pracy na pewno jest sympatyczna i lubiana :stop:
Na pewno nie ze wszystkimi Âżyce w wielkiej zgodzie, ale generalnie to wiemy jak jest :devil:

I jeszcze co do tego eksperta wojskowego- swojÂą niewiedzÂą zniszczyÂł Joasi program, a wyszÂło na to, jakby to AÂśka siĂŞ nie znaÂła :shock: :shock: :shock:
Skandal, niech oni patrzÂą, kogo do studia zapraszajÂą :devil: :devil: :spiewa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JakieÂś dwadzieÂścia po Ăłsmej widziaÂłem jak Joasia usiadÂła przy monitorze ze stertÂą papierĂłw ;( wiĂŞc bĂŞdzie w PZP :tanczy: :spiewa:
A w pracy na pewno jest sympatyczna i lubiana :stop:
ktoÂś niedawno pisaÂł Âże krzyczy na podwÂładnych :mhm:
I jeszcze co do tego eksperta wojskowego- swojÂą niewiedzÂą zniszczyÂł Joasi program, a wyszÂło na to, jakby to AÂśka siĂŞ nie znaÂła :shock: :shock: :shock:
Skandal, niech oni patrzÂą, kogo do studia zapraszajÂą :devil: :devil: :spiewa:
Wybaczcie ale Joasia na wojsku siĂŞ nie zna wiĂŞc o co mÂądrego miaÂła by zapytaĂŚ??? :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

adam pisze:JakieÂś dwadzieÂścia po Ăłsmej widziaÂłem jak Joasia usiadÂła przy monitorze ze stertÂą papierĂłw wiĂŞc bĂŞdzie w PZP
Wczoraj sie pojawiÂła po 10,a dziÂś juz tak wczas :shock: To Ona pewnie przed 8 przychodzi do redakcji :hmm: Biedna Joasia-no ale kaÂżdy tak wstaje-no prawie ;)
ktoÂś niedawno pisaÂł Âże krzyczy na podwÂładnych
Nie wierzĂŞ :nie:
Wybaczcie ale Joasia na wojsku siĂŞ nie zna wiĂŞc o co mÂądrego miaÂła by zapytaĂŚ???
Jakto :shock: Ja myÂślaÂłem,Âże ona kaÂżdy dzieĂą zaczyna od militarnej lektury ;( ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

JakieÂś dwadzieÂścia po Ăłsmej widziaÂłem jak Joasia usiadÂła przy monitorze ze stertÂą papierĂłw wiĂŞc bĂŞdzie w PZP
DziÂś juÂż liczyÂłem na powrĂłt do przeszÂłoÂści ;( ;( ;(
JakaÂś reporterka czy coÂś :?
ktoÂś niedawno pisaÂł Âże krzyczy na podwÂładnych
Pewnie na jednych krzyczy, a innych kokietuje :shock: :shock:
Wybaczcie ale Joasia na wojsku siĂŞ nie zna wiĂŞc o co mÂądrego miaÂła by zapytaĂŚ???
Rano pewnie mĂŞÂża podpyaÂła co i jak :devil: :devil:
Wczoraj sie pojawiÂła po 10,a dziÂś juz tak wczas To Ona pewnie przed 8 przychodzi do redakcji Biedna Joasia-no ale kaÂżdy tak wstaje-no prawie
MoÂże jednak byÂła na kolegium reporterskim a przy komputerze szukaÂła jakichÂś danych :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:DziÂś juÂż liczyÂłem na powrĂłt do przeszÂłoÂści
JakaÂś reporterka czy coÂś
WidaĂŚ Joasia nie oglada juz siĂŞ wstecz :nie: Jest rozpedzona jak TGV w tym 'PzP :shock:
Narazie pozostaje Nam czekaĂŚ,no dzis Âśroda jak jutro Porada nie weÂźmie tego programu to juz drugi tydzieĂą bedzie sama Asia :uhh: :uhh:
Pewnie na jednych krzyczy, a innych kokietuje
:shock: :shock: Jakto :shock: :shock:
Rano pewnie mĂŞÂża podpyaÂła co i jak
"AÂśka daj mi spokĂłj jest 5 rano" :devil:

MoÂże jednak byÂła na kolegium reporterskim a przy komputerze szukaÂła jakichÂś danych
MyÂślisz ,Âże sprawdzaÂła w Google Earth gdzie jest ul.Wiejska :shock:
Szczerze-nie sÂądze :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia i 25 gości