[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TVN_FAN pisze:A zapytam inaczej - czy dla Ciebie jest coÂś co nie produkuje TVN a nie jest katastrofÂą :?:

Jak najbardziej. DokÂładnie wczoraj za bardzo udanÂą uznaÂłem tanecznÂą EurowizjĂŞ.

Dla mnie napewno zapowiada siĂŞ znacznie ciekawiej niÂż odgrzewany kotlet jak z Tanca z Gwiazdami


:hahaha: "Big Brother" z samymi pustymi ludÂźmi zapowiada siĂŞ lepiej, niÂż Âświetne taneczne show ze znakomitymi gwiazdami? Nawet nie zamierzam polemizowaĂŚ z tÂą opiniÂą.
zrobiÂła TVN sprowadzajÂąc ten program do poziomu Baru.

Jak wyÂżej. To, Âże "Taniec z gwiazdami" ma 6 edycji, nie znaczy Âże jest jak "Bar". Ba, chciaÂłbym zobaczyĂŚ kolejne kilka edycji "TaĂąca". A poziom "Baru" reprezentuje nowy "Big Brother".
TV4 szuka czegoÂś nowego, nie bĂŞdÂą - sÂłusznie ! - ÂściÂągaĂŚ wszystkich wzorcĂłw z TVNu - niech sprĂłbujÂą czegoÂś innego.

"Big Brother" jest nowy? KurczĂŞ, nie wiedziaÂłem. Chyba, Âże na tle dotychczasowej oferty TV4 - tu siĂŞ zgadzam. Dobrze, Âże coÂś robiÂą. Bardzo dobrze w przeciwieĂąstwie do TVN7. Tyle, Âże to coÂś moÂżna zrobiĂŚ lepiej.

Ja uwaÂżam, Âże TVN bowiem lepiej wyszedÂłby na powrocie do BB niÂż na nudnym i naciÂąganym juÂż TzG.


Co to znaczy "naci¹gany TzG? Lepiej wysz³aby na "Big Brotherze"? Nie ¿artujmy. "Taniec z gwiazdami" wci¹¿ jest na ustach Polaków i wzbudza ogromne zainteresowanie. Du¿o wiêksze, ni¿ nowa edycja "Big Brothera", choÌ ogl¹dalnoœÌ premierowego ringu przeros³a moje najœmielsze oczekiwania. Dawa³em góra 500 000.

Powiedz mi jaki poziom reprezentowaÂł wczorajszy odcinek? Dla mnie absolutnie Âżaden. Czy byÂł ciekawy? Moim zdaniem nie.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:

:hahaha: "Big Brother" z samymi pustymi ludÂźmi zapowiada siĂŞ lepiej, niÂż Âświetne taneczne show ze znakomitymi gwiazdami? Nawet nie zamierzam polemizowaĂŚ z tÂą opiniÂą.
Có¿ nie spodziewa³em siê, ¿e ktoœ mo¿e nazwaÌ pust¹ osob¹...I to osoba, która tak dzielnie walczy o czystoœÌ na tym forum....Zapewne gdyby TVN robi³a BB by³oby ok :?
Marcin pisze:
Jak wyÂżej. To, Âże "Taniec z gwiazdami" ma 6 edycji, nie znaczy Âże jest jak "Bar". Ba, chciaÂłbym zobaczyĂŚ kolejne kilka edycji "TaĂąca". A poziom "Baru" reprezentuje nowy "Big Brother".
Zaczyna siĂŞ robiĂŚ taki sam jak Bar - mdÂły, nudny z naciÂąganymi gwiazdkami, ktĂłrym prĂŞdzej co innego daÂłbym do rĂŞki a nie partnerkĂŞ...
Marcin pisze:
"Big Brother" jest nowy? KurczĂŞ, nie wiedziaÂłem. Chyba, Âże na tle dotychczasowej oferty TV4 - tu siĂŞ zgadzam. Dobrze, Âże coÂś robiÂą. Bardzo dobrze w przeciwieĂąstwie do TVN7. Tyle, Âże to coÂś moÂżna zrobiĂŚ lepiej.
No jak zwykle porĂłwnanie do TVN....Marcin no proszĂŞ CiĂŞ trochĂŞ obiektywizmu-naprawdĂŞ nie tylko TVN to polskie medium.

Marcin pisze: Co to znaczy "naci¹gany TzG? Lepiej wysz³aby na "Big Brotherze"? Nie ¿artujmy. "Taniec z gwiazdami" wci¹¿ jest na ustach Polaków i wzbudza ogromne zainteresowanie. Du¿o wiêksze, ni¿ nowa edycja "Big Brothera", choÌ ogl¹dalnoœÌ premierowego ringu przeros³a moje najœmielsze oczekiwania. Dawa³em góra 500 000.

Powiedz mi jaki poziom reprezentowaÂł wczorajszy odcinek? Dla mnie absolutnie Âżaden. Czy byÂł ciekawy? Moim zdaniem nie.
naci¹gany to znaczy taki sam jak nta edycja Baru czy innego badziewia. Czy TzG wzbudza ogromne zainteresowanie :?: Nie wiem - napewno dla fanów TVNu tak ale wiem, ¿e wiêkszoœÌ jednak woli choÌby "Skazanego na œmierÌ".

Co do wczorajszego odcinka i jego poziomu :?: Wiesz wg mnie prezentowaÂł taki sam poziom jak pierwsza edycja BB w TVN ze sztywnym Miecugowem. Wszyscy siĂŞ muszÂą nauczyĂŚ-TVN siĂŞ teÂż uczyÂł.

Na koniec - Marcin - nie zamierzam absolutnie siê z Tob¹ k³óciÌ, nie chcê te¿ popsuÌ dobrych stosunków jakie mieliœmy do tej pory na forum. Zauwazy³em poprostu, ¿e w ostatnich Twoich postach bezkrytycznie ufasz TVN. Wyrazi³em tylko swoj¹ opiniê.
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zaczyna siĂŞ robiĂŚ taki sam jak Bar - mdÂły, nudny z naciÂąganymi gwiazdkami, ktĂłrym prĂŞdzej co innego daÂłbym do rĂŞki a nie partnerkĂŞ...
Czy mdÂły i nudny, to nie moÂżna tego oceniĂŚ, bo jeszcze nie wystartowaÂł. Niewykluczone, Âże tak wÂłaÂśnie bĂŞdzie - aczkolwiek powÂątpiewam w to, bo ta edycja zapowiada siĂŞ lepiej od wszystkich pozostaÂłych.

Co do naciÂąganych gwiazdek, to ludzi tego formatu nie byÂło jeszcze w Âżadnym innym podobnym programie ani w samym "TaĂącu". Chyba nie powiesz o Vondrackovej, Âże jest naciÂąganÂą gwiazdkÂą. CaÂła reszta to teÂż osoby raczej znane, nawet bardzo znane (za wyjÂątkiem Isis Gee).

No jak zwykle porĂłwnanie do TVN....Marcin no proszĂŞ CiĂŞ trochĂŞ obiektywizmu-naprawdĂŞ nie tylko TVN to polskie medium.

Do TVN7. To stacje podobnego kalibru i nie widzĂŞ nic zÂłego w porĂłwnywaniu ich. NapisaÂłem, Âże to dobrze, Âże TV4 chociaÂż siĂŞ stara, a SiĂłdemka nie. Czy zÂłe porĂłwnanie? Nie rozumiem. :rozglada:

Nie wiem - napewno dla fanów TVNu tak ale wiem, ¿e wiêkszoœÌ jednak woli choÌby "Skazanego na œmierÌ".

Wyniki oglÂądalnoÂści potwierdzajÂą, Âże jest na odwrĂłt.

Wiesz wg mnie prezentowaÂł taki sam poziom jak pierwsza edycja BB w TVN ze sztywnym Miecugowem.

Miecugow nie nadawaÂł siĂŞ do "Big Brothera", to fakt. Tyle Âże pierwsza edycja "Big Brothera" byÂła hitem, a finaÂł oglÂądaÂło ponad 9 mln widzĂłw. To o czymÂś Âświadczy.
Marcin - nie zamierzam absolutnie siê z Tob¹ k³óciÌ, nie chcê te¿ popsuÌ dobrych stosunków jakie mieliœmy do tej pory na forum.


Wzajemna polemika nie jest k³ótni¹, tylko wymian¹ opinii.
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Tutaj marketing ju¿ zacz¹³ dzia³aÌ, kamerki internetowe tylko po wykupieniu abonamentu (11z³/7dni). Co bardzo mnie siê nie spodoba³o :twisted: Na pewno emisja o 18:30 i 20 nie ma szans z Detektywami i W11/MjM Wydanie extra trochê za póŸno, ale jak wiadomo KRRiT. :evil: Dziwna edycja, co do nie wpuszczonych do domu, pewnie mieli egzaminy do zdawania na uczelni ;)

P.S. Co siĂŞ staÂło z tematem "Big Brother i Milionerzy wracajÂą do tv4" czy jakoÂś tak? Niestety u mnie (nie wiem czemu?) nie dziaÂła funkcja "szukaj".
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

P.S. Co siĂŞ staÂło z tematem "Big Brother i Milionerzy wracajÂą do tv4"

To jest wÂłaÂśnie ten temat. ZmieniÂłem nazwĂŞ na bardziej adekwatnÂą.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

dokladnie - teÂż chciaÂłem sobie popodglÂądaĂŚ ludzi z BB, szczegĂłlnie dlatego, Âże nie odbieram niestety TV4. a tu klops....:(
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

malo filmikow z domu, narazie czekam na to az sie rozkreci to ich tylko ma byc 7?
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

nie dwunastu - wogole nie rozumiem tych zasad nowego BB.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

kamiiloo pisze:malo filmikow z domu, narazie czekam na to az sie rozkreci to ich tylko ma byc 7?
Nie - bêdzie ich 12. Ale nie wszystkim pozwolono wejœÌ...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Greg Haus pisze:
kamiiloo pisze:malo filmikow z domu, narazie czekam na to az sie rozkreci to ich tylko ma byc 7?
Nie - bêdzie ich 12. Ale nie wszystkim pozwolono wejœÌ...
No wÂłaÂśnie - dlaczego nie pozwolono. To takie widzimisie tego nowego Wielkiego? Wogole sÂłyszalem jego glos i wogole mie nie pasuje.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A ja w³aœnie nie s³ysza³em jego g³osu we wczorajszym programie... A co do tych wejœÌ a raczej nie wejœÌ tych piêciu osób to pewnie dla zwiêkszenia ogl¹dalnoœci. Mo¿e uznali, ¿e jak dadz¹ 2 ch³opaków i 5 dziewczyn to bêdzie afera frytkowo-kenowa bis :) I skoczy ogl¹dalnoœÌ. :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

afera kenowo-frytkowa bis???? naiwne myslenie. ale nie zrozumnie mnie zle nie chodzi o naiwne myslenie Greg Haus bo nie jest ono naiwne tylko o naiwne myslenie TV4. te nie wejscia to durny pomysl. na co oni liczyli z 2 chlopakami i 5 dziewczynami? na zbiorowy pod tymi ich prysznicami? heh
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

MoÂże liczyli na dwa otwarcia, dwa wprowadzenia = dwa programy o duÂżej oglÂądalnoÂści. Albo, Âże nowi mieszkaĂący bĂŞdÂą opowiadaĂŚ co dziaÂło siĂŞ na zewnÂątrz, i Âże bĂŞdzie ciekawie...
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

kurcze.. ja wÂłaÂśnie tez siĂŞ zastanawiam na czym to polega... jak na moje to niepotrzebny zamet z tymi ludzmi robiÂą.. zreszta i tak nie pobije BB z TVN :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

zgadzam sie z DorotkÂą. po co 2 otwarcia. to wyglada tak jakby chwytali sie brzytwy zeby miec jak najwieksza ogladalnosc....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości